XXI Koprakarikas 7.-9. august 2009
Lühirada
7.08.2009 Leevi (Kalle Ojasoo)
M08NR  M09NR  M10NR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18A  M18B  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
N08NR  N09NR  N10NR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18A  N18B  N20  N21A  N21B  N21C  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70 

M08NR
1900m 7KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Raiko Marrandi JOKA 756500:44.42
2.Mihkel Herbert Pais West 688600:48.20
3.Mihkel Mahla 1378101:03.29

M09NR
1900m 7KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Markus Harald Pais West 662700:20.41
2.Ralf Hõim Kobras 1439900:26.44
3.Mihkel Tammeveski HOK 966400:31.07
Andreas Fluss Võru 0Ei start

M10NR
1900m 7KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Kristo Sirk Kobras 1178500:17.31
2.Karel-Sander Kljuzin Peko 000:21.38
3.Kristofer Pluumu Kobras 1178900:22.27
4.Andres Rõõm Ilves 572900:23.21
5.Kristjan Kuum Lauter Team 1359700:24.10
6.Henri Hummal Kunda 944800:24.53
7.Sander Tomson Kobras 720100:25.39
8.Esko Vanahunt Kobras 1178800:28.54

M12A
2450m 11KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Niks Ramanis Grundzaale 000:20.29
2.Kaarel Vesilind SRD 570000:20.39
3.Romet Kakko Bona Fide 618800:30.24
4.Märten Henrik Pais West 662600:31.08
5.Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed 657200:32.15
6.Mait Poolak Peko 1013800:32.47
7.Richard Esta HOK 808500:38.43
8.Tauri Samodelkin Võru 502200:43.00
9.Kristjan Pärn Ilves 874200:47.11
10.Tõnis Toom Lehola 1179601:00.05
Maikel Konsap Võru 5029Ei start

M12TR
2120m 7KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Villu Serv Kobras 1014000:27.42
2.Raigo Jõeleht HOK 949400:28.56
3.Oliver Kütt 777600:36.27
4.Edgar Toimetaja Lehola 1179500:43.08
5.Kristjan Laugesaar Rakv 947300:43.57
6.Toomas Idnurm 487100:46.53
Steven Kons Lehola 11791Ei start

M14A
3060m 14KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Veiko Vinkel West 428600:26.18
2.Priit Võsupärg Kobras 555000:27.09
3.Anti Sõukand Võru 503000:32.25
4.Holger Post Kooperaator 670600:34.43
5.Janek Piirisild Võru 503700:35.06
6.Tanel Papp Võru 1281000:35.42
7.Vadim Shved SRD 420200:36.56
8.Kaspar Nummert Kape 443400:39.05
9.Sander Lembra Võru 698700:42.21
10.Rando Marrandi JOKA 655800:43.10
11.Heiki Rein Kiisler 801800:51.00
Joosep Hiielaan Võru 6985Ei start

M14B
2570m 12KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Markus Konsap Võru 504100:24.17
2.Mauno Kapten Peko 1131400:25.23
3.Madis Poolak Peko 1321400:29.33
4.Martin Zvirblis Kobras 750800:29.48
5.Andres Saal Otepää 511700:31.54
6.Karl-Edgar Raudsep Võru 1018900:35.38
7.Aivo Jõeleht HOK 781500:44.13
8.Kristo Koskinen Võru 1351900:44.18
9.Hans Erik Atonen Lehola 438700:50.10
10.Andrei Kovrukov SRD 1333300:55.50
11.Keven Mekk Võru 1351600:58.35
Mario Atonen 10045Vale KP
Margus Isaak Võru 13515Ei start
Mihhail Kalashnikov SRD 11722Ei start

M16A
3950m 17KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Edgars Spirido Azimuts OK 000:29.30
2.Tõnis Laugesaar Rakv 947200:30.00
3.Taavi-Kalle Kiisler KEKRSK 469500:30.03
4.Kaspar Karjus Võru 436500:30.59
5.Oliver Jõgeva Kobras 442400:31.36
6.Kristjan-Martin Kirjanen TAOK 433800:32.09
7.Björn Panker Ilves 388000:32.21
8.Reigo Teervalt Peko 514000:33.01
9.Jorma Valge JOKA 736400:33.27
10.Kristjan Linnus Peko 514600:34.56
11.Marcus Niin 998000:35.31
12.Vaiko Vare West 602600:35.32
13.Anton Shved SRD 388800:36.05
14.Mihkel Tarve Kobras 762400:37.26
15.Johannes Pärtel Truusalu Kape 531600:39.35
16.Argo Rõzikov Peko 1013700:44.19
17.Matis Kalm Ilves 424500:45.51
18.Mihkel Kase Peko 1106300:47.10
19.Rait Ernits Võru 501500:48.33
20.Martin Liidlein JOKA 737200:57.32
21.Rauno Põldsepp Otepää SK 1352700:57.44

M16B
3070m 12KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Kevin Koskinen Võru 503800:24.02
2.Rimmo Rõõm Ilves 572800:29.04
3.Rasmus Sotnik Otepää SK 529300:38.48
4.Georg Kõlli Võru 503300:53.31

M18A
4430m 20KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Raido Mitt Kobras 149300:24.54
2.Kenny Kivikas Ilves 366000:25.14
3.Jonatan Karjus Võru 413700:28.12
4.Aleksandr Shved SRD 370100:28.23
5.Sergei Rjabõshkin SRD 527400:29.53
6.Tauno Tiirats Ilves 424600:31.08
7.Kalev Ermits Võru 397000:31.53
8.Arvi Alamaa Orvand 415600:33.09
9.Ott-Kaarel Kalm Ilves 424400:33.50
10.Jüri Joonas Võru 371800:33.55
11.Artur Nevinski Võru 437100:34.01
12.Taaniel Tooming Kobras 555100:34.08
13.Kaido Stroom KEKRSK 927400:35.58
14.Henri Oru Võru 527900:41.12
15.Rauno Kaiv Võru 752000:41.47
1 reserv 0Ei start

M18B
4080m 17KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Antti Siima Kobras 751000:30.54
2.Artūrs Gulbis Grundzaale 000:32.02
3.Marten Vunukainen Kobras 1132600:32.56
4.Harri Lainemäe JOKA 716600:38.32
5.Andres Idnurm 448201:05.53
Indrek Pärn Visa 7044Ei start

M20
5450m 19KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Sven Oras Ilves 314000:44.38
2.Kaspar Kork Kobras 499000:44.53
3.Alar Kume Võru 752100:54.45
4.Marek Karm KEKRSK 913400:57.32
5.Hannes Timmi Võru 424300:59.04
6.Kristjan Stroom KEKRSK 927501:00.09
7.Karl Samoson 392101:00.21

M21A
5450m 19KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Ott Rakkaselg HOK 192000:40.08
2.Margus Marrandi JOKA 124300:41.29
3.Martin Marga Kobras 442100:42.21
4.Raivo Rõõm Ilves 14200:43.23
5.Marek Atonen Lehola 113600:44.14
6.Meelis Mälter KEKRSK 285000:44.37
7.Toomas Marrandi JOKA 88900:45.26
8.Erik Saarts Võru 581300:46.17
9.Trygve Hermansen Raumar OL NOR 000:49.36
10.Daniel Vasser Eesti Kurtide Spordi 976500:52.43
11.Sander Mirme 864600:55.15
12.Mihkel Nummert Kape 307300:56.33
13.Veiko Aaviste Kaitseliit Nõmme 1051501:11.33
Lauri Juhan Liivamägi 7196Ei start

M21B
4080m 17KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Tõnis Piirisild Võru 1021400:28.25
2.Tõnu Lauter Lauter Team 382200:29.54
3.Tarmo Klaar Ilves 114300:31.53
4.Māris Stabiņš Grundzaale 000:33.35
5.Siim Jõesaar Ilves 429200:33.40
6.Riho Enni 646200:34.22
7.Margus Jänes Orvand 735100:36.31
8.Tanel Esta HOK 191100:36.47
9.Raivo Panker MARU 268500:36.51
10.Raino Leopard Peko 232300:37.22
11.Rünno Sulg 183600:38.42
12.Rain Vaikmäe Visa 522200:38.54
13.Jaanus Olop 1075400:39.45
14.Sander Valvas 431500:40.11
15.Toomas Telgma Voller 591900:44.09
16.Heiki Saal Otepää 511600:46.45
17.Silver Rebenits Kape 382000:47.29
18.Indrek Mahla Peko 266100:48.58
19.Indrek Viikmaa West 84200:50.05
20.Marko Koppa 591400:50.48
21.Olavi Mätik Swedbank SK 1291100:51.59
22.Oleg Koshik SRD 777501:02.52
Priit Roots 893ÜleAja
Tarmo Pöör Mercury 6428Ei start
Eldur Orupõld Visa 5304Ei start
Mattias Pilv Visa 5449Ei start
Tanel Saue Mercury 1900Ei start
Ragnar Ilp 4708Ei start

M21C
3070m 12KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus

M21E
5740m 18KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Markus Puusepp Võru 339700:31.07
2.Olle Kärner EKJ SK 87100:32.15
3.Andreas Kraas EKJ SK 251000:32.33
4.Timmo Tammemäe Orvand 434600:34.15
5.Peeter Pihl Saue Tammed 371000:35.12
6.Marek Nõmm EKJ SK 282800:36.16
7.Jaagup Truusalu Võru 421100:37.26
8.Jürgen Einpaul Saue Tammed 365900:37.35
9.Ivan Nikitin Rus Pskov 000:38.07
10.Tarmo Kuub LSF PT 473100:42.29
11.Risto Kiilberg Tammed 288600:42.39
12.Mattias Rennel KEKRSK 392800:43.02
13.Tanel Taal Võru 346400:45.05
14.Ats Sõnajalg KEKRSK 903200:53.35
Karli Lambot Orion 779Vale KP
Silver Eensaar Kobras 1145Ei start
Arti Albert Kobras 2524Ei start
Tarvo Avaste Sportnet 480Ei start
Arvo Ambel 3737Ei start

M35
5450m 19KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Alar Abram Ilves 55600:37.25
2.Margus Klementsov mercury 340000:39.37
3.Dmitri Shved SRD 102900:39.39
4.Mati Korrol Swedbank SK 220200:42.46
5.Tanel Saue Mercury 190000:49.53
6.Meelis Merenäkk - 1022600:51.11
7.Arthur Raichmann LSF PT 237100:52.31
8.Ain Fjodorov Otepää SK 640300:53.12
9.Rait Lille KEKRSK 284600:53.22
10.Raul Kangur SOK 193800:58.36
11.Indrek Karolin Kiidjärve 992701:20.34
Raul Kudre Peko 492Ei start

M40
5160m 19KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Ville Vinkel West 42600:38.47
2.Rein Zaitsev Peko 49300:41.00
3.Meelis Zimmermann Kape 200000:42.12
4.Paavo Rõigas Peko 130000:42.54
5.Olav Karu Rakv 42000:43.51
6.Enn Jõesaar Sportnet 51600:45.33
7.Andres Hummal Kunda 946600:46.03
8.Tõnis Haldna Rae ROK 47800:46.47
9.Sergei Shved SRD 248900:49.52
10.Mart Ostra MARU 64200:51.01
11.Mairolt Kakko Bona Fide 411300:52.48
12.Just Green OK Baisie Ezi LAT 000:53.47
Tenno Alamaa Orvand 4102Vale KP
Andy Karjus Võru 6043Vale KP
Timo Asikainen Orvand 4538Ei start

M45
3950m 17KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Toomas Mast HOK 7900:28.46
2.Eduard Pukkonen KEKRSK 427800:29.01
3.Tiit Tali Ilves 30300:29.17
4.Ando Post Kooperaator 16900:29.41
5.Toomas Tarve Kobras 593100:31.04
6.Mati Preitof KEKRSK 226000:31.24
7.Antti Roose 496200:32.48
8.Raul Olesk Kobras 201200:33.17
9.Lauri Leppik TAOK 419400:35.32
10.Urmas Tammemäe Orvand 83700:35.44
11.Tõnu Ilves Kape 201300:38.19
12.Tõnu Loog Kobras 116900:39.58
13.Kalju Tammeveski HOK 194100:40.12
14.Priit Truusalu Kape 427000:40.24

M50
3930m 17KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Rein Rooni Orvand 24000:31.14
2.Raul Laas JOKA 537200:32.51
3.Udo Lüüs Ilves 12800:33.02
4.Andres Minn JOKA 35500:33.27
5.Peep Eomois TAOK 62400:37.22
6.Tõnu Sikkal Kobras 70400:37.50
7.Sulev Tuude West 419700:39.07
8.Sulev Kuiv TAOK 61901:01.25
Toivo Toomas Peko 217Vale KP
Ahto Karu JOKA 884Ei start

M55
3930m 17KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Toivo Saue HOK 94900:30.44
2.Riho Männi Lehola 90200:32.45
3.Avo Veermäe Ilves 14100:35.24
4.Koit Paasma Lehola 8300:37.55
5.Kalle Nelk Tammed 197100:38.45
6.Kalev Kukk TAOK 26600:45.49
7.Tiit Ploompuu Hooler 351200:47.08
8.Kalev Raadla Hooler 322600:48.14
9.Kaarel Tiganik Kobras 763801:08.54
Anti Parik Otepää SK 2984Ei start
Toomas Puss Visa 791Ei start

M60
2570m 14KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Ülo Vainura Tammed 18800:23.51
2.Tõnu Nurm Kobras 24800:24.40
3.Peep Koppel Koop 45600:24.50
4.Mihkel Mälter KEKRSK 12200:25.38
5.Rafael Gordon West 23900:25.59
6.Mati Kallemets Okas 97200:28.50
7.Kalju Toomas JOKA 22800:28.54
8.Ats Virumäe Võru 380300:29.13
9.Heiki Rammul Ilves 107200:29.52
10.Jüri Leesmäe OK West 84300:30.26
11.Rein Prank Kape 70800:31.22
12.Agu Koppa 42500:35.30
Tiit Tatter TON 66Katk

M65
2570m 14KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Pertti Veijalainen SKVuoksi FIN 000:23.36
2.Ants Tamm 28400:26.20
3.Mihhail Taivere Kape 167700:28.31
4.Enn Aedna TON 250500:28.37
5.Elmo Pärna Lehola 8400:30.31
6.Nikolai Kuha Kape 307100:30.58
7.Rein Raid Kape 433600:31.45
8.Mati Poom TON 300:32.00
9.Jaan Orav TON 30500:33.43
10.Agu Lipping 117900:36.27
11.Lembit Vassil Ilves 46000:36.57
12.Tiit Koppel Orion 45500:37.23
13.Karl-Valdor Kuusk Tammed 19400:37.29
14.Jüri Tähemaa TON 438300:39.44
15.Kalju Tilk Orion 10400:45.17
Georg Sooberg Võru 462Vale KP
Tõnu Raid Saue Tammed 182Ei start

M70
2720m 14KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Enno Lelumees 26200:28.12
2.Endel Remmet Kape 70600:32.25
3.Rein Indlo KEKRSK 328200:52.13
4.Valju Tali KEKRSK 285501:19.37

M75
2720m 14KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Feliks Kipper Orion 91300:42.07
2.Osvald Mõttus Lehola 66100:54.56
3.Edgar Tammik Orion 10101:00.36
4.Heino Heinloo Tammed 16501:03.07
Kalju Johanson Kobras 2339Vale KP

N08NR
1900m 7KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Kamilla Andersone OK Baisie Ezi LAT 000:33.25
2.Zanda Stabiņa Grundzaale 000:34.14
3.Brigitte Panker Ilves 804300:42.29

N09NR
1900m 7KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Teele Telgma 630700:19.57
2.Elīna Skopāne Azimuts OK 000:23.31
3.Jessica Lauter Lauter Team 640200:29.56
4.Laura Koitsaar Kobras 1328400:32.18
Annela Fluss Võru 0Ei start

N10NR
1900m 7KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Kelly Mattus Kobras 1328500:18.11
2.Kristel Kõivo Peko 1328600:20.13
3.Kerli Tali 770700:54.10
Helle Leis Kobras 13218Ei start

N12A
2250m 9KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Doris Kudre Peko 444800:19.42
2.Alina Kramarenko SRD 664500:21.25
3.Liina Vesilind SRD 475100:21.49
4.Marie Tammemäe Orvand 544400:22.25
5.Johanna Karjus Võru 502600:23.07
6.Kristel Sibul Kobras 1020600:23.33
7.Sofia Paes SRD 810400:27.14
8.Kätlin-Regina Kirjanen TAOK 522800:27.30
9.Getter Matto Kobras 1014200:31.41
10.Eneli Maranik Kape 524200:33.18
11.Aleksandra Leesment SRD 914100:34.27

N12TR
2120m 7KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Liis Toomas Peko 444000:32.12
2.Mona Vahtra Võru 1352100:33.57
3.Kristin Viikmaa West 553400:34.33
4.Aiki Vare West 602700:50.17
5.Hanna Hummal Kunda 981500:56.28
Grete Fluss Võru 10190Ei start

N14A
2450m 11KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Triinu Rooni Orvand 419800:18.30
2.Margret Zimmermann Kape 448400:20.05
3.Marianne Haug Võru 502500:20.14
4.Jaana Olvet Rakv 878300:21.04
5.Maret Lind Kape 450000:24.10
6.Maria Leping Peko 1131900:25.02
7.Maarika Vask Ilves 435800:31.52
8.Meeli-Heli Lepna HOK 781900:44.45
Silvia Luup Võru 4493Ei start

N14B
2250m 9KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Lumileid Hälvin Kobras 1236200:18.35
2.Melanie Olesk Kobras 236600:30.37
3.Karoliina Sikkal Kobras 440500:33.36
Maarja Maranik Otepää SK 11801Ei start

N16A
2980m 13KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Kaisa Raudkepp Peko 422900:24.05
2.Evely Kaasiku JOKA 836600:25.25
3.Marili Zimmermann Kape 390000:27.29
4.Daisy Kudre Peko 140500:27.38
5.Karin Kallisma HOK 782000:31.53
6.Laura Joonas Võru 371700:31.54
7.Marianne Möller Kobras 1020700:32.00
8.Madli Johanna Maidla Kobras 71700:32.34
9.Linda Puusalu Kobras 430500:33.44
10.Kristiina Vinkel West 390100:35.40
11.Silja Olesk Kobras 569100:37.24
12.Kärt Kürsa Kobras 552000:46.51

N16B
2570m 12KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Eliise Harjak HOK 704300:31.40
2.Helen Parik Otepää SK 448300:35.20
3.Sirli Aia Kobras 1235900:41.35
Merylin Asi Kobras 11924Vale KP

N18A
3930m 17KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Katrin Vinkel West 390200:33.48
2.Kerstin Uiboupin Võru 379700:35.58
3.Britta Panker Ilves 378000:36.09
4.Agnes Vask Ilves 389600:37.20
5.Jane Lauter Lauter Team 425900:37.29
6.Kaia Kivikas Ilves 367600:39.50
7.Kadi-Liis Minn JOKA 304100:41.31
8.Gerli Viikmaa West 396500:47.22
9.Marta Olvet Rakv 879001:03.53

N18B
3070m 12KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Marta Korts-Laur Lauter Team 425500:32.35
2.Kadri Aia Kobras 1321600:33.37

N20
3950m 17KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Vieda Lusa Võru 1351300:31.37
2.Karmen Alnek Võru 313400:34.04
3.Triin Aedmäe Kobras 440100:34.35
4.Hannula-Katrin Pandis Ilves 420800:35.26
5.Dace Buza Võru 1350800:35.37
6.Laura Suur Visa 452200:36.03
7.Maris Palopääl Kobras 441500:38.12
8.Helena Heinväli Kobras 399400:38.26
9.Adele Puusalu Kobras 430400:42.15

N21A
3950m 17KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Anneli Ambel Mercury 373800:40.19
2.Liina Palu Kooperaator 500900:41.43
3.Ilvi Vare Eesti Kurtide Spordi 371500:42.02
4.Eva-Maria Ehala Rae 365800:42.23
5.Kristi Alnek Võru 313300:46.03
6.Heli Haug Eesti Kurtide Spordi 371400:48.01
7.Thea Kaljur KEKRSK 342900:51.43
8.Anu Koppa 537600:52.46
9.Daisi Saetalu Saue Tammed 818500:53.16
10.Anne-Mari Pevkur Eesti Kurtide Spordi1046100:54.24
Lilyon Vaiksalu Tammed 2463Ei start

N21B
3070m 12KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Helina Kärner 506600:36.13
2.Triin Jõeveer 438500:37.34
3.Karin Koppel MARU 246700:47.49
4.Ruth Esta HOK 808400:55.06

N21C
2570m 12KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Aiva Skopāne Azimuts OK 000:32.07
2.Regina Jõeleht HOK 967600:33.51
3.Svetlana Doledutko SRD 412300:35.44
4.Ethel Madalik Tammed 251300:40.41
Maie Tali 0Ei start

N21E
4430m 20KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Liis Johanson Kobras 148600:33.04
2.Merike Vanjuk Kape 85900:33.43
3.Ekaterina Popovich Rus Pskov 000:36.10
4.Annika Rihma Kobras 141100:36.52
5.Piibe Tammemäe Orvand 448600:37.04
6.Mariann Sulg OK Orvand 364800:38.06
7.Marilin Sulg Orvand 313500:38.41
8.Elo Saue Ilves 102800:41.07
9.Kristi Vassil Ilves 55700:42.48
10.Liina Haldna Rae ROK 347800:43.10
11.Eleri Hirv Võru 423800:43.25

N35
3060m 14KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Triin Vask Ilves 48500:28.29
2.Heidi Sild West 559200:32.05
3.Anneli Pello Mercury 474900:32.40
4.Anne-Ly Viikmaa West 166700:39.28
5.Kersti Kristjuhan HOK 108400:39.45
6.Heidi Prits Mercury 399100:39.49
7.Maari Idnurm Orion 52600:49.08

N40
3060m 14KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Marje Viirmann KEKRSK 18300:27.18
2.Airi Alnek Võru 130100:29.20
3.Pilvi-Heli Vettik Rae 318000:29.35
4.Jana Kink Kape 247000:29.41
5.Merike Paapson TON 274100:32.21
6.Helen Mast HOK 209500:32.43
7.Lea Leppik TAOK 419500:34.20
8.Inger Jalakas KEKRSK 284300:36.33
9.Elin Ilves Kape 389800:36.49
10.Liana Varava Kape 165300:50.03
11.Siiri Sotnik Otepää SK 299100:56.36

N45
2980m 13KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Tiina Oras Ilves 14000:33.27
2.Ellen Lembra Kape 200800:42.16
Mare Kitsnik Saku 941Ei start
Ingrid Ranna Ilves 3389Ei start

N50
2980m 13KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Ülle Kadak Lehola 70500:30.28
2.Gea Rennel KEKRSK 285300:32.20
3.Ene Sulg OK Orvand 248000:33.04
4.Tiina Talisoo KEKRSK 311900:38.19
5.Ilme Roosi 840100:43.24
6.Heli Viks Võru 501700:44.09
7.Leena Leesment SRD 920600:54.10
Anu Pallon JOKA 7138Ei start
Marje Tobreluts Kobras 1314Ei start

N55
2570m 14KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Liivi Parik Otepää SK 92500:31.08
2.Niina Karnit SRD 101500:31.53
3.Anu Saue HOK 94600:32.21
4.Kersti Mardiste KEKRSK 12300:34.04
5.Riina Kivikas Ilves 70700:36.17
6.Anne Arold OKH 323500:39.52
7.Leili Prans Ilves 491000:47.11
8.Epp Kroon Ilves 204401:00.27

N60
2720m 14KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Tiiu Kaasik Ilves 10200:32.08
2.Anne Raadla Hooler 322500:44.29
3.Kaie Kivila ilves 273700:45.11
4.Ene Loide KEKRSK 284700:49.32

N65
2340m 13KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Ilona Vanaveski Ilves 273400:35.25
2.Helle Jaaniste Ilves 301101:03.41
Maimu Tornberg Kooperaator 428Vale KP

N70
2340m 13KP
Koht Nimi Klubi EOL Tulemus
1.Ilse Uus TON 30000:31.13
2.Maire Raid Saue Tammed 18100:32.42
3.Maie Abram Ilves 14600:33.59
4.Karin Laine Võru 111601:04.47
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 7.08.2009 20:19:24