XXI Koprakarikas 7.-9. august 2009
Lühirada
7.08.2009 Leevi (Kalle Ojasoo)
Tavarada
8.08.2009 Leevi (Kalle Ojasoo)
Tavarada
9.08.2009 Leevi (Kalle Ojasoo)
M08NR  M09NR  M10NR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18A  M18B  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
N08NR  N09NR  N10NR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18A  N18B  N20  N21A  N21B  N21C  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70 

M08NR

1900m 7KP
1830m 5KP
1810m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Raiko Marrandi                 JOKA                  7565 02:10.00   00:44.42(1)  00:38.20(1)  00:46.58(1)    
   2. Mihkel Mahla                                        13781 02:53.08   01:03.29(3)  00:57.03(2)  00:52.36(2)    
   3. Mihkel Herbert Pais            West                  6886 03:10.18   00:48.20(2)  01:08.31(3)  01:13.27(3)    
M09NR

1900m 7KP
1830m 5KP
1810m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Markus Harald Pais             West                  6627 01:04.39   00:20.41(1)  00:20.37(1)  00:23.21(2)    
   2. Ralf Hõim                      Kobras               14399 01:10.39   00:26.44(2)  00:22.38(2)  00:21.17(1)    
   3. Mihkel Tammeveski              HOK                   9664 01:21.15   00:31.07(3)  00:24.49(3)  00:25.19(3)    
      Andreas Fluss                  Võru                     0 Katk       Ei start     Ei start     01:04.06(4)    
M10NR

1900m 7KP
1830m 5KP
1810m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kristo Sirk                    Kobras               11785 00:57.36   00:17.31(1)  00:23.19(5)  00:16.46(2)    
   2. Andres Rõõm                    Ilves                 5729 00:58.26   00:23.21(4)  00:18.45(1)  00:16.20(1)    
   3. Karel-Sander Kljuzin           Peko                     0 01:02.59   00:21.38(2)  00:21.16(3)  00:20.05(4)    
   4. Esko Vanahunt                  Kobras               11788 01:12.04   00:28.54(8)  00:24.37(6)  00:18.33(3)    
   5. Kristofer Pluumu               Kobras               11789 01:13.46   00:22.27(3)  00:22.36(4)  00:28.43(6)    
   6. Henri Hummal                   Kunda                 9448 01:20.45   00:24.53(6)  00:20.37(2)  00:35.15(8)    
   7. Sander Tomson                  Kobras                7201 01:27.00   00:25.39(7)  00:29.34(7)  00:31.47(7)    
   8. Kristjan Kuum                  Lauter Team          13597 01:44.57   00:24.10(5)  00:56.31(8)  00:24.16(5)    
M12A

2450m 11KP
3300m 14KP
3370m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kaarel Vesilind                SRD                   5700 01:32.28   00:20.39(2)  00:31.28(1)  00:40.21(1)    
   2. Märten Henrik Pais             West                  6626 01:58.41   00:31.08(4)  00:35.51(2)  00:51.42(3)    
   3. Niks Ramanis                   Grundzaale               0 02:16.31   00:20.29(1)  00:37.04(3)  01:18.58(8)    
   4. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed                6572 02:21.30   00:32.15(5)  01:06.55(8)  00:42.20(2)    
   5. Tauri Samodelkin               Võru                  5022 02:48.09   00:43.00(8)  00:53.49(5)  01:11.20(5)    
   6. Richard Esta                   HOK                   8085 02:54.09   00:38.43(7)  01:01.41(6)  01:13.45(6)    
   7. Tõnis Toom                     Lehola               11796 03:05.07   01:00.05(10) 01:01.44(7)  01:03.18(4)    
   8. Kristjan Pärn                  Ilves                 8742 03:19.42   00:47.11(9)  01:17.09(9)  01:15.22(7)    
      Mait Poolak                    Peko                 10138 Katk       00:32.47(6)  00:42.58(4)  Ei start       
      Romet Kakko                    Bona Fide             6188 Tühist     00:30.24(3)  Vale KP      Vale KP        
      Maikel Konsap                  Võru                  5029 Ei start   Ei start     Ei start     Ei start       
M12TR

2120m 7KP
2080m 7KP
1850m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Raigo Jõeleht                  HOK                   9494 01:19.50   00:28.56(2)  00:26.05(2)  00:24.49(1)    
   2. Villu Serv                     Kobras               10140 01:29.41   00:27.42(1)  00:27.06(3)  00:34.53(2)    
   3. Oliver Kütt                                          7776 01:37.52   00:36.27(3)  00:22.27(1)  00:38.58(3)    
   4. Kristjan Laugesaar             Rakv                  9473 02:12.40   00:43.57(5)  00:35.00(4)  00:53.43(4)    
   5. Toomas Idnurm                                        4871 02:30.52   00:46.53(6)  00:44.51(5)  00:59.08(5)    
   6. Edgar Toimetaja                Lehola               11795 02:52.27   00:43.08(4)  00:54.33(6)  01:14.46(6)    
      Steven Kons                    Lehola               11791 Ei start   Ei start     Ei start     Ei start       
M14A

3060m 14KP
5030m 12KP
5570m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Priit Võsupärg                 Kobras                5550 02:02.20   00:27.09(2)  00:48.22(3)  00:46.49(1)    
   2. Veiko Vinkel                   West                  4286 02:06.03   00:26.18(1)  00:44.08(1)  00:55.37(2)    
   3. Anti Sõukand                   Võru                  5030 02:16.48   00:32.25(3)  00:46.45(2)  00:57.38(3)    
   4. Holger Post                    Kooperaator           6706 02:33.42   00:34.43(4)  00:53.41(5)  01:05.18(4)    
   5. Janek Piirisild                Võru                  5037 02:40.09   00:35.06(5)  00:58.27(6)  01:06.36(5)    
   6. Kaspar Nummert                 Kape                  4434 02:50.30   00:39.05(8)  00:53.36(4)  01:17.49(8)    
   7. Tanel Papp                     Võru                 12810 03:04.35   00:35.42(6)  01:05.31(9)  01:23.22(9)    
   8. Sander Lembra                  Võru                  6987 03:09.33   00:42.21(9)  01:03.48(8)  01:23.24(10)   
   9. Rando Marrandi                 JOKA                  6558 03:10.34   00:43.10(10) 01:03.21(7)  01:24.03(11)   
  10. Vadim Shved                    SRD                   4202 03:15.47   00:36.56(7)  01:22.12(12) 01:16.39(7)    
  11. Heiki Rein Kiisler                                   8018 03:38.49   00:51.00(11) 01:05.42(10) 01:42.07(12)   
      Joosep Hiielaan                Võru                  6985 Katk       Ei start     01:10.27(11) 01:10.29(6)    
M14B

2570m 12KP
4260m 12KP
3940m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Martin Zvirblis                Kobras                7508 02:11.08   00:29.48(4)  00:42.06(1)  00:59.14(6)    
   2. Mauno Kapten                   Peko                 11314 02:11.09   00:25.23(2)  00:42.24(2)  01:03.22(7)    
   3. Markus Konsap                  Võru                  5041 02:16.08   00:24.17(1)  01:01.01(5)  00:50.50(1)    
   4. Andres Saal                    Otepää                5117 02:20.56   00:31.54(5)  00:53.19(4)  00:55.43(3)    
   5. Karl-Edgar Raudsep             Võru                 10189 02:22.40   00:35.38(6)  00:53.06(3)  00:53.56(2)    
   6. Aivo Jõeleht                   HOK                   7815 02:47.17   00:44.13(7)  01:05.02(6)  00:58.02(5)    
   7. Keven Mekk                     Võru                 13516 03:23.48   00:58.35(11) 01:19.10(7)  01:06.03(8)    
   8. Kristo Koskinen                Võru                 13519 03:36.20   00:44.18(8)  01:28.39(8)  01:23.23(9)    
      Margus Isaak                   Võru                 13515 Katk       Ei start     01:32.39(9)  00:56.49(4)    
      Hans Erik Atonen               Lehola                4387 Tühist     00:50.10(9)  Vale KP      01:29.22(11)   
      Mario Atonen                                        10045 Tühist     Vale KP      01:50.08(10) 01:25.20(10)   
      Andrei Kovrukov                SRD                  13333 Tühist     00:55.50(10) Vale KP      Vale KP        
      Madis Poolak                   Peko                 13214 Tühist     00:29.33(3)  Vale KP      Ei start       
      Mihhail Kalashnikov            SRD                  11722 Ei start   Ei start     Ei start     Ei start       
M16A

3950m 17KP
6170m 17KP
6410m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Reigo Teervalt                 Peko                  5140 02:11.27   00:33.01(8)  00:49.19(1)  00:49.07(2)    
   2. Taavi-Kalle Kiisler            KEKRSK                4695 02:11.28   00:30.03(3)  00:51.51(2)  00:49.34(3)    
   3. Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                  4338 02:14.16   00:32.09(6)  00:53.51(3)  00:48.16(1)    
   4. Edgars Spirido                 Azimuts OK               0 02:18.23   00:29.30(1)  00:55.39(4)  00:53.14(4)    
   5. Oliver Jõgeva                  Kobras                4424 02:23.32   00:31.36(5)  00:58.00(6)  00:53.56(5)    
   6. Tõnis Laugesaar                Rakv                  9472 02:29.16   00:30.00(2)  00:59.40(9)  00:59.36(9)    
   7. Mihkel Tarve                   Kobras                7624 02:31.47   00:37.26(14) 00:57.59(5)  00:56.22(7)    
   8. Marcus Niin                                          9980 02:32.38   00:35.31(11) 01:02.24(10) 00:54.43(6)    
   9. Jorma Valge                    JOKA                  7364 02:37.14   00:33.27(9)  01:07.25(12) 00:56.22(7)    
  10. Björn Panker                   Ilves                 3880 02:39.11   00:32.21(7)  00:59.15(8)  01:07.35(15)   
  11. Vaiko Vare                     West                  6026 02:52.24   00:35.32(12) 01:14.12(15) 01:02.40(10)   
  12. Anton Shved                    SRD                   3888 02:56.16   00:36.05(13) 01:13.43(14) 01:06.28(14)   
  13. Argo Rõzikov                   Peko                 10137 03:05.31   00:44.19(16) 01:16.56(17) 01:04.16(12)   
  14. Rait Ernits                    Võru                  5015 03:09.35   00:48.33(19) 01:14.51(16) 01:06.11(13)   
  15. Martin Liidlein                JOKA                  7372 03:13.38   00:57.32(20) 01:12.55(13) 01:03.11(11)   
  16. Johannes Pärtel Truusalu       Kape                  5316 03:25.33   00:39.35(15) 01:30.44(19) 01:15.14(17)   
  17. Mihkel  Kase                   Peko                 11063 03:42.05   00:47.10(18) 01:24.36(18) 01:30.19(18)   
  18. Matis Kalm                     Ilves                 4245 04:52.49   00:45.51(17) 02:06.24(20) 02:00.34(19)   
      Rauno Põldsepp                 Otepää SK            13527 Katk       00:57.44(21) Ei start     01:11.20(16)   
      Kaspar Karjus                  Võru                  4365 Katk       00:30.59(4)  01:04.34(11) Ei start       
      Kristjan Linnus                Peko                  5146 Katk       00:34.56(10) 00:58.35(7)  Ei start       
M16B

3070m 12KP
4160m 11KP
4850m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kevin Koskinen                 Võru                  5038 01:53.05   00:24.02(1)  00:38.57(1)  00:50.06(1)    
   2. Rasmus Sotnik                  Otepää SK             5293 02:12.31   00:38.48(3)  00:43.08(2)  00:50.35(2)    
   3. Rimmo Rõõm                     Ilves                 5728 02:26.35   00:29.04(2)  01:02.06(4)  00:55.25(3)    
   4. Georg Kõlli                    Võru                  5033 02:36.22   00:53.31(4)  00:43.37(3)  00:59.14(4)    
M18A

4430m 20KP
7890m 19KP
8380m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kenny Kivikas                  Ilves                 3660 02:09.28   00:25.14(2)  00:45.15(1)  00:58.59(1)    
   2. Raido Mitt                     Kobras                1493 02:15.54   00:24.54(1)  00:49.31(2)  01:01.29(4)    
   3. Aleksandr Shved                SRD                   3701 02:24.02   00:28.23(4)  00:55.58(4)  00:59.41(2)    
   4. Kalev Ermits                   Võru                  3970 02:31.02   00:31.53(7)  00:59.02(7)  01:00.07(3)    
   5. Arvi Alamaa                    Orvand                4156 02:33.43   00:33.09(8)  00:58.19(5)  01:02.15(5)    
   6. Jüri Joonas                    Võru                  3718 02:47.06   00:33.55(10) 01:03.21(9)  01:09.50(7)    
   7. Sergei Rjabõshkin              SRD                   5274 02:47.08   00:29.53(5)  01:13.19(11) 01:03.56(6)    
   8. Kaido Stroom                   KEKRSK                9274 03:06.15   00:35.58(13) 01:09.27(10) 01:20.50(8)    
   9. Henri Oru                      Võru                  5279 03:40.03   00:41.12(14) 01:22.19(13) 01:36.32(9)    
  10. Rauno Kaiv                     Võru                  7520 03:49.48   00:41.47(15) 01:19.51(12) 01:48.10(10)   
      Tauno Tiirats                  Ilves                 4246 Katk       00:31.08(6)  00:59.01(6)  Ei start       
      Jonatan Karjus                 Võru                  4137 Katk       00:28.12(3)  00:51.19(3)  Ei start       
      Taaniel Tooming                Kobras                5551 Katk       00:34.08(12) 01:00.55(8)  Ei start       
      Artur Nevinski                 Võru                  4371 Katk       00:34.01(11) 01:26.17(14) Ei start       
      Ott-Kaarel Kalm                Ilves                 4244 Tühist     00:33.50(9)  Vale KP      Ei start       
M18B

4080m 17KP
5200m 17KP
5940m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Antti Siima                    Kobras                7510 01:59.50   00:30.54(1)  00:47.42(3)  00:41.14(1)    
   2. Artūrs Gulbis                  Grundzaale               0 02:01.56   00:32.02(2)  00:46.48(2)  00:43.06(2)    
   3. Marten Vunukainen              Kobras               11326 02:06.14   00:32.56(3)  00:45.28(1)  00:47.50(3)    
   4. Harri Lainemäe                 JOKA                  7166 02:29.46   00:38.32(4)  00:55.23(4)  00:55.51(4)    
   5. Andres Idnurm                                        4482 03:53.34   01:05.53(5)  01:24.00(6)  01:23.41(5)    
      Indrek Pärn                    Visa                  7044 Katk       Ei start     01:18.44(5)  Ei start       
M20

5450m 19KP
9680m 24KP
10130m 22KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Marek Karm                     KEKRSK                9134 03:30.42   00:57.32(4)  01:22.16(1)  01:10.54(1)    
   2. Sven Oras                      Ilves                 3140 03:36.08   00:44.38(1)  01:28.31(4)  01:22.59(2)    
   3. Alar Kume                      Võru                  7521 03:47.06   00:54.45(3)  01:27.46(3)  01:24.35(3)    
   4. Kristjan Stroom                KEKRSK                9275 04:11.35   01:00.09(6)  01:34.50(5)  01:36.36(4)    
   5. Karl Samoson                                         3921 04:20.55   01:00.21(7)  01:40.40(6)  01:39.54(5)    
      Hannes Timmi                   Võru                  4243 Katk       00:59.04(5)  01:51.40(7)  Ei start       
      Kaspar Kork                    Kobras                4990 Tühist     00:44.53(2)  01:22.54(2)  Vale KP        
M21A

5450m 19KP
9680m 24KP
10130m 22KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ott Rakkaselg                  HOK                   1920 03:08.49   00:40.08(1)  01:16.03(3)  01:12.38(1)    
   2. Margus Marrandi                JOKA                  1243 03:10.52   00:41.29(2)  01:12.42(1)  01:16.41(4)    
   3. Raivo Rõõm                     Ilves                  142 03:13.27   00:43.23(4)  01:13.58(2)  01:16.06(3)    
   4. Martin Marga                   Kobras                4421 03:16.03   00:42.21(3)  01:19.42(4)  01:14.00(2)    
   5. Meelis Mälter                  KEKRSK                2850 03:27.13   00:44.37(6)  01:23.46(7)  01:18.50(6)    
   6. Marek Atonen                   Lehola                1136 03:27.34   00:44.14(5)  01:22.08(5)  01:21.12(7)    
   7. Erik Saarts                    Võru                  5813 03:27.48   00:46.17(8)  01:23.01(6)  01:18.30(5)    
   8. Toomas Marrandi                JOKA                   889 03:39.12   00:45.26(7)  01:23.57(8)  01:29.49(9)    
   9. Mihkel Nummert                 Kape                  3073 03:57.00   00:56.33(12) 01:32.47(10) 01:27.40(8)    
  10. Daniel Vasser                  Eesti Kurtide Spordi  9765 04:26.08   00:52.43(10) 01:47.06(11) 01:46.19(10)   
      Trygve Hermansen               Raumar OL NOR            0 Katk       00:49.36(9)  01:27.03(9)  Ei start       
      Sander Mirme                                         8646 Katk       00:55.15(11) 01:53.12(12) Ei start       
      Veiko Aaviste                  Kaitseliit Nõmme     10515 Tühist     01:11.33(13) Vale KP      02:15.37(11)   
      Lauri Juhan Liivamägi                                7196 Tühist     Ei start     Vale KP      Ei start       
M21B

4080m 17KP
7040m 23KP
7520m 21KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Tarmo Klaar                    Ilves                 1143 02:36.39   00:31.53(3)  01:05.33(1)  00:59.13(2)    
   2. Tõnis Piirisild                Võru                 10214 02:43.32   00:28.25(1)  01:09.31(5)  01:05.36(9)    
   3. Riho Enni                                            6462 02:44.13   00:34.22(6)  01:05.42(2)  01:04.09(6)    
   4. Māris Stabiņš                  Grundzaale               0 02:47.26   00:33.35(4)  01:11.39(7)  01:02.12(4)    
   5. Tanel Esta                     HOK                   1911 02:47.35   00:36.47(8)  01:10.57(6)  00:59.51(3)    
   6. Siim Jõesaar                   Ilves                 4292 02:52.55   00:33.40(5)  01:07.38(3)  01:11.37(15)   
   7. Margus Jänes                   Orvand                7351 02:59.44   00:36.31(7)  01:19.48(13) 01:03.25(5)    
   8. Raino Leopard                  Peko                  2323 03:00.25   00:37.22(10) 01:11.49(8)  01:11.14(14)   
   9. Rünno Sulg                                           1836 03:02.24   00:38.42(11) 01:19.17(12) 01:04.25(7)    
  10. Tõnu Lauter                    Lauter Team           3822 03:02.55   00:29.54(2)  01:22.01(14) 01:11.00(13)   
  11. Jaanus Olop                                         10754 03:05.38   00:39.45(13) 01:15.32(10) 01:10.21(12)   
  12. Mattias Rennel                 KEKRSK                3928 03:08.51   00:43.02(15) 01:28.43(16) 00:57.06(1)    
  13. Rain Vaikmäe                   Visa                  5222 03:19.53   00:38.54(12) 01:34.36(20) 01:06.23(11)   
  14. Sander Valvas                                        4315 03:25.46   00:40.11(14) 01:25.16(15) 01:20.19(17)   
  15. Olavi Mätik                    Swedbank SK          12911 03:26.31   00:51.59(22) 01:18.08(11) 01:16.24(16)   
  16. Indrek Viikmaa                 West                   842 03:42.43   00:50.05(20) 01:30.45(18) 01:21.53(18)   
  17. Silver Rebenits                Kape                  3820 03:44.13   00:47.29(18) 01:30.18(17) 01:26.26(19)   
  18. Heiki Saal                     Otepää                5116 04:01.55   00:46.45(17) 01:46.33(23) 01:28.37(20)   
  19. Toomas Telgma                  Voller                5919 04:06.30   00:44.09(16) 01:43.09(22) 01:39.12(23)   
  20. Marko Koppa                                          5914 04:12.19   00:50.48(21) 01:47.41(24) 01:33.50(22)   
      Indrek Mahla                   Peko                  2661 Katk       00:48.58(19) Ei start     Ei start       
      Tarmo Pöör                     Mercury               6428 Katk       Ei start     01:09.12(4)  01:06.15(10)   
      Mattias Pilv                   Visa                  5449 Katk       Ei start     01:32.21(19) Ei start       
      Tanel Saue                     Mercury               1900 Katk       Ei start     01:12.09(9)  01:05.07(8)    
      Oleg Koshik                    SRD                   7775 Katk       01:02.52(23) 02:12.47(25) Ei start       
      Raivo Panker                   MARU                  2685 Tühist     00:36.51(9)  Vale KP      01:28.56(21)   
      Priit Roots                                           893 Tühist     ÜleAja      01:42.53(21) Vale KP        
      Ragnar Ilp                                           4708 Ei start   Ei start     Ei start     Ei start       
      Eldur Orupõld                  Visa                  5304 Ei start   Ei start     Ei start     Ei start       
M21E

5740m 18KP
10790m 26KP
13020m 28KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Peeter Pihl                    Saue Tammed           3710 03:07.52   00:35.12(5)  01:10.27(2)  01:22.13(1)    
   2. Marek Nõmm                     EKJ SK                2828 03:18.53   00:36.16(6)  01:11.42(4)  01:30.55(3)    
   3. Jürgen Einpaul                 Saue Tammed           3659 03:27.36   00:37.35(8)  01:14.21(7)  01:35.40(4)    
   4. Jaagup Truusalu                Võru                  4211 03:39.57   00:37.26(7)  01:11.09(3)  01:51.22(8)    
   5. Ats Sõnajalg                   KEKRSK                9032 04:05.57   00:53.35(13) 01:24.15(10) 01:48.07(7)    
   6. Tarmo Kuub                     LSF PT                4731 04:28.01   00:42.29(10) 01:52.44(12) 01:52.48(9)    
      Andreas Kraas                  EKJ SK                2510 Katk       00:32.33(3)  Ei start     Ei start       
      Markus Puusepp                 Võru                  3397 Katk       00:31.07(1)  01:05.00(1)  Katk           
      Tanel Taal                     Võru                  3464 Katk       00:45.05(12) Ei start     Ei start       
      Olle Kärner                    EKJ SK                 871 Katk       00:32.15(2)  Ei start     Ei start       
      Risto Kiilberg                 Tammed                2886 Katk       00:42.39(11) 01:17.10(8)  Katk           
      Silver Eensaar                 Kobras                1145 Katk       Ei start     Ei start     01:23.03(2)    
      Timmo Tammemäe                 Orvand                4346 Katk       00:34.15(4)  01:13.14(5)  Ei start       
      Arti Albert                    Kobras                2524 Katk       Ei start     Ei start     01:44.05(6)    
      Tarvo Avaste                   Sportnet               480 Katk       Ei start     01:13.22(6)  Ei start       
      Arvo Ambel                                           3737 Katk       Ei start     01:27.37(11) 01:43.15(5)    
      Ivan Nikitin                   Rus Pskov                0 Tühist     00:38.07(9)  Vale KP      Ei start       
      Karli Lambot                   Orion                  779 Tühist     Vale KP      01:17.40(9)  Ei start       
M35

5450m 19KP
9680m 24KP
10130m 22KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Dmitri Shved                   SRD                   1029 03:02.14   00:39.39(3)  01:09.23(1)  01:13.12(1)    
   2. Margus Klementsov              mercury               3400 03:05.47   00:39.37(2)  01:10.54(2)  01:15.16(2)    
   3. Mati Korrol                    Swedbank SK           2202 03:20.34   00:42.46(4)  01:15.04(4)  01:22.44(5)    
   4. Ain Fjodorov                   Otepää SK             6403 03:45.31   00:53.12(8)  01:31.45(8)  01:20.34(3)    
   5. Rait Lille                     KEKRSK                2846 03:48.48   00:53.22(9)  01:30.25(7)  01:25.01(6)    
   6. Meelis Merenäkk                -                    10226 03:49.28   00:51.11(6)  01:28.45(6)  01:29.32(8)    
   7. Raul Kangur                    SOK                   1938 04:11.09   00:58.36(10) 01:44.05(10) 01:28.28(7)    
      Indrek Karolin                 Kiidjärve             9927 Katk       01:20.34(11) 02:08.35(11) Ei start       
      Alar Abram                     Ilves                  556 Katk       00:37.25(1)  01:14.30(3)  Ei start       
      Tanel Saue                     Mercury               1900 Katk       00:49.53(5)  Ei start     Ei start       
      Raul Kudre                     Peko                   492 Katk       Ei start     01:17.25(5)  01:21.59(4)    
      Arthur Raichmann               LSF PT                2371 Tühist     00:52.31(7)  01:36.09(9)  Vale KP        
M40

5160m 19KP
9330m 20KP
8550m 21KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ville Vinkel                   West                   426 02:43.45   00:38.47(1)  01:05.29(1)  00:59.29(1)    
   2. Olav Karu                      Rakv                   420 03:10.43   00:43.51(5)  01:14.56(4)  01:11.56(5)    
   3. Rein Zaitsev                   Peko                   493 03:11.37   00:41.00(2)  01:23.25(7)  01:07.12(3)    
   4. Meelis Zimmermann              Kape                  2000 03:22.04   00:42.12(3)  01:17.38(5)  01:22.14(9)    
   5. Enn Jõesaar                    Sportnet               516 03:26.33   00:45.33(6)  01:24.05(8)  01:16.55(6)    
   6. Mart Ostra                     MARU                   642 03:30.38   00:51.01(10) 01:21.30(6)  01:18.07(7)    
   7. Tõnis Haldna                   Rae ROK                478 03:40.11   00:46.47(8)  01:28.37(11) 01:24.47(10)   
   8. Andres Hummal                  Kunda                 9466 03:40.44   00:46.03(7)  01:35.23(13) 01:19.18(8)    
   9. Mairolt Kakko                  Bona Fide             4113 03:48.28   00:52.48(11) 01:25.29(9)  01:30.11(11)   
  10. Just Green                     OK Baisie Ezi LAT        0 04:21.26   00:53.47(12) 01:40.22(14) 01:47.17(12)   
      Timo Asikainen                 Orvand                4538 Katk       Ei start     Ei start     01:09.53(4)    
      Sergei Shved                   SRD                   2489 Tühist     00:49.52(9)  01:33.19(12) Vale KP        
      Paavo Rõigas                   Peko                  1300 Tühist     00:42.54(4)  01:12.03(3)  Vale KP        
      Andy Karjus                    Võru                  6043 Tühist     Vale KP      01:25.56(10) Ei start       
      Tenno Alamaa                   Orvand                4102 Tühist     Vale KP      01:10.38(2)  01:03.29(2)    
M45

3950m 17KP
7890m 19KP
7520m 21KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Toomas Mast                    HOK                     79 02:19.08   00:28.46(1)  00:59.00(1)  00:51.22(1)    
   2. Ando Post                      Kooperaator            169 02:33.54   00:29.41(4)  01:08.16(5)  00:55.57(4)    
   3. Mati Preitof                   KEKRSK                2260 02:34.30   00:31.24(6)  01:06.26(3)  00:56.40(5)    
   4. Antti Roose                                          4962 02:36.58   00:32.48(7)  01:07.04(4)  00:57.06(6)    
   5. Eduard Pukkonen                KEKRSK                4278 02:42.42   00:29.01(2)  01:05.48(2)  01:07.53(10)   
   6. Tõnu Ilves                     Kape                  2013 02:45.20   00:38.19(11) 01:11.28(9)  00:55.33(3)    
   7. Toomas Tarve                   Kobras                5931 02:46.10   00:31.04(5)  01:10.20(6)  01:04.46(8)    
   8. Raul Olesk                     Kobras                2012 02:55.31   00:33.17(8)  01:11.13(8)  01:11.01(11)   
   9. Kalju Tammeveski               HOK                   1941 03:01.50   00:40.12(13) 01:20.30(10) 01:01.08(7)    
  10. Lauri Leppik                   TAOK                  4194 03:02.50   00:35.32(9)  01:22.09(11) 01:05.09(9)    
  11. Priit Truusalu                 Kape                  4270 03:17.21   00:40.24(14) 01:24.49(12) 01:12.08(12)   
      Tiit Tali                      Ilves                  303 Katk       00:29.17(3)  Ei start     00:53.39(2)    
      Tõnu Loog                      Kobras                1169 Katk       00:39.58(12) Ei start     Ei start       
      Urmas Tammemäe                 Orvand                 837 Katk       00:35.44(10) 01:10.47(7)  Ei start       
M50

3930m 17KP
7040m 23KP
7520m 21KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Rein Rooni                     Orvand                 240 02:23.18   00:31.14(1)  00:57.41(2)  00:54.23(2)    
   2. Andres Minn                    JOKA                   355 02:32.34   00:33.27(4)  01:02.27(3)  00:56.40(3)    
   3. Raul Laas                      JOKA                  5372 02:43.00   00:32.51(2)  01:03.18(4)  01:06.51(5)    
   4. Udo Lüüs                       Ilves                  128 02:43.09   00:33.02(3)  01:09.19(5)  01:00.48(4)    
   5. Sulev Tuude                    West                  4197 02:58.52   00:39.07(7)  01:10.00(6)  01:09.45(6)    
   6. Peep Eomois                    TAOK                   624 03:05.26   00:37.22(5)  01:14.48(7)  01:13.16(8)    
   7. Tõnu Sikkal                    Kobras                 704 03:09.37   00:37.50(6)  01:19.19(9)  01:12.28(7)    
   8. Sulev Kuiv                     TAOK                   619 03:46.25   01:01.25(8)  01:23.23(10) 01:21.37(9)    
      Ahto Karu                      JOKA                   884 Katk       Ei start     01:16.33(8)  Ei start       
      Toivo Toomas                   Peko                   217 Tühist     Vale KP      00:55.45(1)  00:52.25(1)    
M55

3930m 17KP
6170m 17KP
6410m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Riho Männi                     Lehola                 902 02:32.00   00:32.45(2)  01:05.07(2)  00:54.08(1)    
   2. Avo Veermäe                    Ilves                  141 02:42.54   00:35.24(3)  01:06.43(3)  01:00.47(2)    
   3. Tiit Ploompuu                  Hooler                3512 03:12.32   00:47.08(7)  01:21.38(7)  01:03.46(3)    
   4. Kalev Kukk                     TAOK                   266 03:20.56   00:45.49(6)  01:16.31(6)  01:18.36(5)    
   5. Kalev Raadla                   Hooler                3226 03:53.05   00:48.14(8)  01:41.46(10) 01:23.05(6)    
   6. Kaarel Tiganik                 Kobras                7638 04:16.50   01:08.54(9)  01:30.36(9)  01:37.20(7)    
      Toivo Saue                     HOK                    949 Katk       00:30.44(1)  00:56.50(1)  Ei start       
      Anti Parik                     Otepää SK             2984 Katk       Ei start     01:06.54(4)  01:13.20(4)    
      Toomas Puss                    Visa                   791 Katk       Ei start     01:28.38(8)  Ei start       
      Kalle Nelk                     Tammed                1971 Tühist     00:38.45(5)  01:11.25(5)  Vale KP        
      Koit Paasma                    Lehola                  83 Tühist     00:37.55(4)  Vale KP      Ei start       
M60

2570m 14KP
5200m 17KP
5450m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Tõnu Nurm                      Kobras                 248 02:06.53   00:24.40(2)  00:48.47(1)  00:53.26(3)    
   2. Ülo Vainura                    Tammed                 188 02:07.03   00:23.51(1)  00:51.50(3)  00:51.22(2)    
   3. Rafael Gordon                  West                   239 02:11.36   00:25.59(5)  00:51.58(4)  00:53.39(4)    
   4. Mihkel Mälter                  KEKRSK                 122 02:16.39   00:25.38(4)  00:55.46(6)  00:55.15(6)    
   5. Peep Koppel                    Koop                   456 02:18.03   00:24.50(3)  00:54.56(5)  00:58.17(8)    
   6. Rein Prank                     Kape                   708 02:30.29   00:31.22(11) 01:04.53(9)  00:54.14(5)    
   7. Ats Virumäe                    Võru                  3803 02:35.29   00:29.13(8)  01:08.45(12) 00:57.31(7)    
   8. Mati Kallemets                 Okas                   972 02:40.10   00:28.50(6)  01:06.46(10) 01:04.34(10)   
   9. Heiki Rammul                   Ilves                 1072 02:41.09   00:29.52(9)  01:08.44(11) 01:02.33(9)    
  10. Agu Koppa                                             425 03:06.38   00:35.30(12) 01:13.24(13) 01:17.44(11)   
      Jüri Leesmäe                   OK West                843 Katk       00:30.26(10) 00:57.53(7)  Ei start       
      Kalju Toomas                   JOKA                   228 Katk       00:28.54(7)  01:01.53(8)  Ei start       
      Tiit Tatter                    TON                     66 Katk       Katk         00:50.45(2)  00:51.08(1)    
M65

2570m 14KP
4210m 14KP
5450m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ants Tamm                                             284 02:09.27   00:26.20(2)  00:47.20(1)  00:55.47(2)    
   2. Pertti Veijalainen             SKVuoksi FIN             0 02:21.16   00:23.36(1)  00:57.13(11) 01:00.27(5)    
   3. Mati Poom                      TON                      3 02:24.10   00:32.00(8)  00:53.00(7)  00:59.10(3)    
   4. Mihhail Taivere                Kape                  1677 02:25.02   00:28.31(3)  00:50.33(4)  01:05.58(8)    
   5. Enn Aedna                      TON                   2505 02:25.52   00:28.37(4)  00:56.51(10) 01:00.24(4)    
   6. Elmo Pärna                     Lehola                  84 02:32.56   00:30.31(5)  00:54.35(9)  01:07.50(9)    
   7. Kalju Tilk                     Orion                  104 02:37.25   00:45.17(15) 00:50.18(3)  01:01.50(7)    
   8. Jaan Orav                      TON                    305 02:44.12   00:33.43(9)  00:59.21(12) 01:11.08(10)   
   9. Agu Lipping                                          1179 02:44.52   00:36.27(10) 00:54.06(8)  01:14.19(11)   
  10. Nikolai Kuha                   Kape                  3071 02:55.12   00:30.58(6)  01:02.10(14) 01:22.04(14)   
  11. Tiit Koppel                    Orion                  455 02:56.39   00:37.23(12) 01:01.06(13) 01:18.10(13)   
  12. Karl-Valdor Kuusk              Tammed                 194 03:07.20   00:37.29(13) 00:52.28(6)  01:37.23(15)   
      Rein Raid                      Kape                  4336 Katk       00:31.45(7)  01:10.11(15) Ei start       
      Lembit Vassil                  Ilves                  460 Katk       00:36.57(11) Ei start     Ei start       
      Tõnu Raid                      Saue Tammed            182 Katk       Ei start     00:51.28(5)  01:01.02(6)    
      Georg Sooberg                  Võru                   462 Tühist     Vale KP      00:47.44(2)  00:53.47(1)    
      Jüri Tähemaa                   TON                   4383 Tühist     00:39.44(14) Vale KP      01:14.42(12)   
M70

2720m 14KP
4160m 13KP
4030m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Enno Lelumees                                         262 02:02.53   00:28.12(1)  00:52.41(1)  00:42.00(1)    
   2. Endel Remmet                   Kape                   706 02:31.05   00:32.25(2)  00:57.18(2)  01:01.22(2)    
   3. Valju Tali                     KEKRSK                2855 04:45.59   01:19.37(4)  01:31.05(3)  01:55.17(4)    
      Rein Indlo                     KEKRSK                3282 Tühist     00:52.13(3)  Vale KP      01:21.58(3)    
M75

2720m 14KP
3300m 13KP
4030m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Feliks Kipper                  Orion                  913 02:56.32   00:42.07(1)  01:06.15(3)  01:08.10(4)    
   2. Osvald Mõttus                  Lehola                 661 03:06.46   00:54.56(2)  01:05.32(2)  01:06.18(3)    
   3. Edgar Tammik                   Orion                  101 03:10.06   01:00.36(3)  01:05.25(1)  01:04.05(2)    
   4. Heino Heinloo                  Tammed                 165 03:12.29   01:03.07(4)  01:07.07(4)  01:02.15(1)    
      Kalju Johanson                 Kobras                2339 Tühist     Vale KP      01:34.38(5)  01:13.00(5)    
N08NR

1900m 7KP
1830m 5KP
1810m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kamilla Andersone              OK Baisie Ezi LAT        0 01:33.39   00:33.25(1)  00:29.15(1)  00:30.59(3)    
   2. Zanda Stabiņa                  Grundzaale               0 01:42.32   00:34.14(2)  00:37.27(3)  00:30.51(2)    
   3. Brigitte Panker                Ilves                 8043 01:43.36   00:42.29(3)  00:30.29(2)  00:30.38(1)    
N09NR

1900m 7KP
1830m 5KP
1810m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Teele Telgma                                         6307 00:57.20   00:19.57(1)  00:19.25(1)  00:17.58(1)    
   2. Jessica Lauter                 Lauter Team           6402 01:19.33   00:29.56(3)  00:25.02(3)  00:24.35(2)    
   3. Elīna Skopāne                  Azimuts OK               0 01:22.12   00:23.31(2)  00:24.50(2)  00:33.51(3)    
   4. Laura Koitsaar                 Kobras               13284 01:51.59   00:32.18(4)  00:43.20(4)  00:36.21(4)    
      Annela Fluss                   Võru                     0 Katk       Ei start     Ei start     01:04.55(5)    
N10NR

1900m 7KP
1830m 5KP
1810m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kelly Mattus                   Kobras               13285 00:54.25   00:18.11(1)  00:19.47(2)  00:16.27(1)    
   2. Kristel Kõivo                  Peko                 13286 00:58.10   00:20.13(2)  00:19.15(1)  00:18.42(2)    
      Kerli Tali                                           7707 Katk       00:54.10(3)  Ei start     01:13.06(3)    
      Helle Leis                     Kobras               13218 Ei start   Ei start     Ei start     Ei start       
N12A

2250m 9KP
2860m 11KP
2930m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Alina Kramarenko               SRD                   6645 01:22.24   00:21.25(2)  00:29.26(1)  00:31.33(1)    
   2. Doris Kudre                    Peko                  4448 01:35.49   00:19.42(1)  00:32.23(4)  00:43.44(2)    
   3. Sofia Paes                     SRD                   8104 01:42.49   00:27.14(7)  00:30.57(3)  00:44.38(3)    
   4. Eneli Maranik                  Kape                  5242 02:10.00   00:33.18(10) 00:44.05(10) 00:52.37(4)    
   5. Kätlin-Regina Kirjanen         TAOK                  5228 02:11.38   00:27.30(8)  00:43.06(7)  01:01.02(6)    
   6. Getter Matto                   Kobras               10142 02:12.39   00:31.41(9)  00:43.29(9)  00:57.29(5)    
   7. Aleksandra Leesment            SRD                   9141 02:38.24   00:34.27(11) 00:41.19(6)  01:22.38(7)    
      Johanna Karjus                 Võru                  5026 Katk       00:23.07(5)  00:43.17(8)  Ei start       
      Liina Vesilind                 SRD                   4751 Katk       00:21.49(3)  00:30.27(2)  Ei start       
      Kristel Sibul                  Kobras               10206 Katk       00:23.33(6)  Ei start     Ei start       
      Marie Tammemäe                 Orvand                5444 Katk       00:22.25(4)  00:37.08(5)  Ei start       
N12TR

2120m 7KP
2080m 7KP
1850m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kristin Viikmaa                West                  5534 01:39.28   00:34.33(3)  00:33.54(2)  00:31.01(1)    
   2. Aiki Vare                      West                  6027 01:55.45   00:50.17(4)  00:29.48(1)  00:35.40(2)    
   3. Hanna Hummal                   Kunda                 9815 02:14.12   00:56.28(5)  00:39.45(3)  00:37.59(4)    
      Liis Toomas                    Peko                  4440 Katk       00:32.12(1)  00:46.50(4)  Ei start       
      Mona Vahtra                    Võru                 13521 Katk       00:33.57(2)  Ei start     00:36.58(3)    
      Grete Fluss                    Võru                 10190 Katk       Ei start     Ei start     01:30.47(5)    
N14A

2450m 11KP
4160m 11KP
4060m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Triinu Rooni                   Orvand                4198 01:30.40   00:18.30(1)  00:36.48(2)  00:35.22(1)    
   2. Marianne Haug                  Võru                  5025 01:31.47   00:20.14(3)  00:34.49(1)  00:36.44(2)    
   3. Margret Zimmermann             Kape                  4484 01:38.32   00:20.05(2)  00:39.29(4)  00:38.58(5)    
   4. Jaana Olvet                    Rakv                  8783 01:39.48   00:21.04(4)  00:40.59(6)  00:37.45(3)    
   5. Maria Leping                   Peko                 11319 01:42.33   00:25.02(6)  00:38.47(3)  00:38.44(4)    
   6. Maret Lind                     Kape                  4500 01:48.20   00:24.10(5)  00:40.23(5)  00:43.47(6)    
   7. Meeli-Heli Lepna               HOK                   7819 02:46.26   00:44.45(8)  00:50.36(7)  01:11.05(7)    
   8. Maarika Vask                   Ilves                 4358 03:47.16   00:31.52(7)  01:26.13(8)  01:49.11(8)    
      Silvia Luup                    Võru                  4493 Ei start   Ei start     Ei start     Ei start       
N14B

2250m 9KP
2860m 11KP
2930m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Karoliina Sikkal               Kobras                4405 01:39.13   00:33.36(3)  00:26.18(1)  00:39.19(1)    
   2. Lumileid Hälvin                Kobras               12362 01:42.15   00:18.35(1)  00:42.19(3)  00:41.21(2)    
   3. Melanie Olesk                  Kobras                2366 02:24.05   00:30.37(2)  00:51.26(4)  01:02.02(4)    
      Maarja Maranik                 Otepää SK            11801 Katk       Ei start     00:36.18(2)  00:56.14(3)    
N16A

2980m 13KP
5200m 17KP
5570m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Evely Kaasiku                  JOKA                  8366 02:21.09   00:25.25(2)  00:50.11(1)  01:05.33(8)    
   2. Daisy Kudre                    Peko                  1405 02:24.40   00:27.38(4)  01:01.56(5)  00:55.06(2)    
   3. Marili Zimmermann              Kape                  3900 02:26.35   00:27.29(3)  01:04.03(8)  00:55.03(1)    
   4. Laura Joonas                   Võru                  3717 02:31.43   00:31.54(6)  00:59.04(2)  01:00.45(4)    
   5. Marianne Möller                Kobras               10207 02:32.35   00:32.00(7)  00:59.22(3)  01:01.13(6)    
   6. Madli Johanna Maidla           Kobras                 717 02:33.33   00:32.34(8)  01:03.36(7)  00:57.23(3)    
   7. Karin Kallisma                 HOK                   7820 02:39.44   00:31.53(5)  01:01.49(4)  01:06.02(9)    
   8. Linda Puusalu                  Kobras                4305 02:39.59   00:33.44(9)  01:02.18(6)  01:03.57(7)    
   9. Kristiina Vinkel               West                  3901 02:42.38   00:35.40(10) 01:06.01(9)  01:00.57(5)    
  10. Kärt Kürsa                     Kobras                5520 03:06.52   00:46.51(12) 01:10.35(10) 01:09.26(10)   
  11. Silja Olesk                    Kobras                5691 03:09.46   00:37.24(11) 01:14.06(11) 01:18.16(11)   
      Kaisa Raudkepp                 Peko                  4229 Katk       00:24.05(1)  Ei start     Ei start       
N16B

2570m 12KP
4260m 12KP
3940m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Sirli Aia                      Kobras               12359 02:44.06   00:41.35(3)  01:13.28(2)  00:49.03(1)    
   2. Eliise Harjak                  HOK                   7043 02:54.48   00:31.40(1)  01:14.41(3)  01:08.27(3)    
   3. Helen Parik                    Otepää SK             4483 03:00.28   00:35.20(2)  00:53.38(1)  01:31.30(4)    
      Merylin Asi                    Kobras               11924 Tühist     Vale KP      01:16.17(4)  00:58.47(2)    
N18A

3930m 17KP
6050m 17KP
5980m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Katrin Vinkel                  West                  3902 02:22.44   00:33.48(1)  00:58.31(1)  00:50.25(3)    
   2. Agnes Vask                     Ilves                 3896 02:24.33   00:37.20(4)  00:58.53(2)  00:48.20(2)    
   3. Britta Panker                  Ilves                 3780 02:31.22   00:36.09(3)  01:02.48(3)  00:52.25(4)    
   4. Jane Lauter                    Lauter Team           4259 02:33.05   00:37.29(5)  01:02.58(4)  00:52.38(5)    
   5. Kerstin Uiboupin               Võru                  3797 02:35.19   00:35.58(2)  01:11.09(6)  00:48.12(1)    
   6. Kaia Kivikas                   Ilves                 3676 02:47.39   00:39.50(6)  01:09.57(5)  00:57.52(7)    
   7. Kadi-Liis Minn                 JOKA                  3041 02:54.28   00:41.31(7)  01:17.39(7)  00:55.18(6)    
   8. Gerli Viikmaa                  West                  3965 03:36.19   00:47.22(8)  01:29.17(8)  01:19.40(9)    
   9. Marta Olvet                    Rakv                  8790 03:42.00   01:03.53(9)  01:29.47(9)  01:08.20(8)    
N18B

3070m 12KP
5030m 12KP
4850m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kadri Aia                      Kobras               13216 02:16.52   00:33.37(2)  00:52.40(1)  00:50.35(1)    
   2. Marta Korts-Laur               Lauter Team           4255 02:28.54   00:32.35(1)  00:54.31(2)  01:01.48(2)    
N20

3950m 17KP
7040m 23KP
6910m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Vieda Lusa                     Võru                 13513 02:36.44   00:31.37(1)  01:02.58(1)  01:02.09(3)    
   2. Dace Buza                      Võru                 13508 02:46.16   00:35.37(5)  01:08.37(3)  01:02.02(2)    
   3. Maris Palopääl                 Kobras                4415 02:46.56   00:38.12(7)  01:04.41(2)  01:04.03(4)    
   4. Karmen Alnek                   Võru                  3134 02:54.22   00:34.04(2)  01:20.55(7)  00:59.23(1)    
   5. Triin Aedmäe                   Kobras                4401 02:55.36   00:34.35(3)  01:10.50(4)  01:10.11(6)    
   6. Laura Suur                     Visa                  4522 03:04.44   00:36.03(6)  01:15.14(6)  01:13.27(7)    
   7. Helena Heinväli                Kobras                3994 03:20.20   00:38.26(8)  01:13.09(5)  01:28.45(9)    
   8. Adele Puusalu                  Kobras                4304 03:36.13   00:42.15(9)  01:28.57(8)  01:25.01(8)    
      Hannula-Katrin Pandis          Ilves                 4208 Tühist     00:35.26(4)  Vale KP      01:04.28(5)    
N21A

3950m 17KP
6050m 17KP
5980m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Liina Palu                     Kooperaator           5009 02:25.59   00:41.43(2)  00:56.45(1)  00:47.31(1)    
   2. Eva-Maria Ehala                Rae                   3658 02:33.05   00:42.23(4)  01:01.28(2)  00:49.14(2)    
   3. Kristi Alnek                   Võru                  3133 02:47.06   00:46.03(5)  01:03.58(3)  00:57.05(4)    
   4. Anneli Ambel                   Mercury               3738 02:52.36   00:40.19(1)  01:07.31(4)  01:04.46(6)    
   5. Ilvi Vare                      Eesti Kurtide Spordi  3715 03:08.13   00:42.02(3)  01:17.22(5)  01:08.49(7)    
   6. Thea Kaljur                    KEKRSK                3429 03:10.26   00:51.43(7)  01:22.26(6)  00:56.17(3)    
   7. Heli Haug                      Eesti Kurtide Spordi  3714 03:32.12   00:48.01(6)  01:27.23(8)  01:16.48(8)    
   8. Anne-Mari Pevkur               Eesti Kurtide Spordi 10461 03:39.57   00:54.24(10) 01:42.27(11) 01:03.06(5)    
   9. Anu Koppa                                            5376 03:40.17   00:52.46(8)  01:27.46(10) 01:19.45(9)    
      Daisi Saetalu                  Saue Tammed           8185 Tühist     00:53.16(9)  01:27.43(9)  Vale KP        
      Lilyon Vaiksalu                Tammed                2463 Tühist     Ei start     01:23.39(7)  Vale KP        
N21B

3070m 12KP
5030m 12KP
4030m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Helina Kärner                                        5066 02:29.16   00:36.13(1)  01:02.53(1)  00:50.10(1)    
   2. Ruth Esta                      HOK                   8084 03:29.49   00:55.06(4)  01:28.24(2)  01:06.19(3)    
   3. Karin Koppel                   MARU                  2467 03:50.44   00:47.49(3)  01:49.17(3)  01:13.38(4)    
      Triin Jõeveer                                        4385 Tühist     00:37.34(2)  Vale KP      00:53.37(2)    
N21C

2570m 12KP
4260m 12KP
3940m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ethel Madalik                  Tammed                2513 02:36.57   00:40.41(4)  00:52.28(1)  01:03.48(3)    
   2. Aiva Skopāne                   Azimuts OK               0 02:38.12   00:32.07(1)  01:23.32(3)  00:42.33(1)    
   3. Svetlana Doledutko             SRD                   4123 02:45.46   00:35.44(3)  00:59.26(2)  01:10.36(4)    
   4. Regina Jõeleht                 HOK                   9676 03:00.56   00:33.51(2)  01:25.32(4)  01:01.33(2)    
      Maie Tali                                               0 Katk       Ei start     Ei start     01:12.03(5)    
N21E

4430m 20KP
7890m 19KP
8550m 21KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Merike Vanjuk                  Kape                   859 02:43.57   00:33.43(2)  00:58.37(1)  01:11.37(1)    
   2. Ekaterina Popovich             Rus Pskov                0 03:00.10   00:36.10(3)  01:04.44(3)  01:19.16(3)    
   3. Piibe Tammemäe                 Orvand                4486 03:02.01   00:37.04(5)  01:06.34(5)  01:18.23(2)    
   4. Mariann Sulg                   OK Orvand             3648 03:07.10   00:38.06(6)  01:05.43(4)  01:23.21(5)    
   5. Marilin Sulg                   Orvand                3135 03:19.39   00:38.41(7)  01:14.19(6)  01:26.39(6)    
   6. Elo Saue                       Ilves                 1028 03:19.51   00:41.07(8)  01:16.42(7)  01:22.02(4)    
      Eleri Hirv                     Võru                  4238 Katk       00:43.25(11) Ei start     Ei start       
      Liis Johanson                  Kobras                1486 Katk       00:33.04(1)  00:58.41(2)  Ei start       
      Annika Rihma                   Kobras                1411 Katk       00:36.52(4)  Ei start     Ei start       
      Liina Haldna                   Rae ROK               3478 Katk       00:43.10(10) 01:30.22(8)  Ei start       
      Kristi Vassil                  Ilves                  557 Katk       00:42.48(9)  Ei start     Ei start       
N35

3060m 14KP
6050m 17KP
5980m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Triin Vask                     Ilves                  485 02:24.58   00:28.29(1)  01:04.10(1)  00:52.19(1)    
   2. Anneli Pello                   Mercury               4749 02:40.24   00:32.40(3)  01:07.43(2)  01:00.01(2)    
   3. Heidi Prits                    Mercury               3991 02:54.42   00:39.49(6)  01:12.10(3)  01:02.43(4)    
   4. Anne-Ly Viikmaa                West                  1667 03:00.58   00:39.28(4)  01:16.48(5)  01:04.42(5)    
   5. Kersti Kristjuhan              HOK                   1084 03:01.44   00:39.45(5)  01:14.42(4)  01:07.17(6)    
   6. Heidi Sild                     West                  5592 03:08.26   00:32.05(2)  01:34.54(7)  01:01.27(3)    
   7. Maari Idnurm                   Orion                  526 03:34.49   00:49.08(7)  01:29.23(6)  01:16.18(7)    
N40

3060m 14KP
6050m 17KP
5980m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Jana Kink                      Kape                  2470 02:07.16   00:29.41(4)  00:52.15(1)  00:45.20(2)    
   2. Marje Viirmann                 KEKRSK                 183 02:11.38   00:27.18(1)  01:00.59(4)  00:43.21(1)    
   3. Pilvi-Heli Vettik              Rae                   3180 02:24.57   00:29.35(3)  00:59.42(2)  00:55.40(4)    
   4. Airi Alnek                     Võru                  1301 02:25.25   00:29.20(2)  01:02.53(6)  00:53.12(3)    
   5. Lea Leppik                     TAOK                  4195 02:31.08   00:34.20(7)  00:59.53(3)  00:56.55(5)    
   6. Merike Paapson                 TON                   2741 02:34.08   00:32.21(5)  01:04.10(7)  00:57.37(6)    
   7. Helen Mast                     HOK                   2095 02:36.04   00:32.43(6)  01:02.52(5)  01:00.29(7)    
   8. Inger Jalakas                  KEKRSK                2843 02:49.51   00:36.33(8)  01:10.22(8)  01:02.56(9)    
   9. Elin Ilves                     Kape                  3898 03:14.11   00:36.49(9)  01:36.02(9)  01:01.20(8)    
  10. Liana Varava                   Kape                  1653 04:07.31   00:50.03(10) 01:41.08(10) 01:36.20(10)   
  11. Siiri Sotnik                   Otepää SK             2991 04:41.41   00:56.36(11) 02:00.02(11) 01:45.03(11)   
N45

2980m 13KP
5200m 17KP
5570m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Tiina Oras                     Ilves                  140 02:41.27   00:33.27(1)  01:05.11(1)  01:02.49(1)    
   2. Ellen Lembra                   Kape                  2008 03:09.48   00:42.16(2)  01:18.02(2)  01:09.30(2)    
      Mare Kitsnik                   Saku                   941 Tühist     Ei start     Vale KP      Ei start       
      Ingrid Ranna                   Ilves                 3389 Tühist     Ei start     01:19.52(3)  Vale KP        
N50

2980m 13KP
5200m 17KP
5570m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ene Sulg                       OK Orvand             2480 02:41.11   00:33.04(3)  01:03.24(1)  01:04.43(2)    
   2. Gea Rennel                     KEKRSK                2853 02:58.08   00:32.20(2)  01:10.10(5)  01:15.38(4)    
   3. Tiina Talisoo                  KEKRSK                3119 02:59.53   00:38.19(4)  01:06.22(2)  01:15.12(3)    
   4. Leena Leesment                 SRD                   9206 04:39.42   00:54.10(7)  02:00.57(7)  01:44.35(6)    
      Heli Viks                      Võru                  5017 Katk       00:44.09(6)  Ei start     Ei start       
      Ülle Kadak                     Lehola                 705 Katk       00:30.28(1)  01:06.29(3)  Ei start       
      Ilme Roosi                                           8401 Katk       00:43.24(5)  Ei start     Ei start       
      Anu Pallon                     JOKA                  7138 Katk       Ei start     01:33.49(6)  01:29.05(5)    
      Marje Tobreluts                Kobras                1314 Katk       Ei start     01:06.40(4)  01:02.23(1)    
N55

2570m 14KP
4210m 14KP
4190m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Liivi Parik                    Otepää SK              925 02:13.33   00:31.08(1)  00:54.48(2)  00:47.37(3)    
   2. Anu Saue                       HOK                    946 02:18.30   00:32.21(3)  00:58.50(3)  00:47.19(2)    
   3. Anne Arold                     OKH                   3235 02:19.28   00:39.52(6)  00:54.23(1)  00:45.13(1)    
   4. Kersti Mardiste                KEKRSK                 123 02:32.46   00:34.04(4)  01:02.09(4)  00:56.33(6)    
   5. Niina Karnit                   SRD                   1015 02:38.14   00:31.53(2)  01:04.03(5)  01:02.18(7)    
   6. Leili Prans                    Ilves                 4910 02:44.50   00:47.11(7)  01:08.13(6)  00:49.26(4)    
   7. Riina Kivikas                  Ilves                  707 02:48.21   00:36.17(5)  01:16.44(7)  00:55.20(5)    
   8. Epp Kroon                      Ilves                 2044 03:44.02   01:00.27(8)  01:34.30(8)  01:09.05(8)    
N60

2720m 14KP
4210m 14KP
4190m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Tiiu Kaasik                    Ilves                  102 02:30.57   00:32.08(1)  01:00.38(1)  00:58.11(1)    
   2. Kaie Kivila                    ilves                 2737 03:07.33   00:45.11(3)  01:16.58(4)  01:05.24(2)    
   3. Anne Raadla                    Hooler                3225 03:11.33   00:44.29(2)  01:13.03(2)  01:14.01(3)    
   4. Ene Loide                      KEKRSK                2847 03:22.35   00:49.32(4)  01:15.00(3)  01:18.03(4)    
N65

2340m 13KP
3300m 13KP
4190m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ilona Vanaveski                Ilves                 2734 02:32.00   00:35.25(1)  00:54.59(1)  01:01.36(1)    
   2. Helle Jaaniste                 Ilves                 3011 03:33.57   01:03.41(2)  01:07.47(2)  01:22.29(3)    
      Maimu Tornberg                 Kooperaator            428 Tühist     Vale KP      01:10.08(3)  01:19.54(2)    
N70

2340m 13KP
3300m 13KP
2950m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus    Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ilse Uus                       TON                    300 02:06.38   00:31.13(1)  00:53.10(1)  00:42.15(2)    
   2. Maie Abram                     Ilves                  146 02:13.04   00:33.59(3)  00:56.51(2)  00:42.14(1)    
   3. Karin Laine                    Võru                  1116 03:30.25   01:04.47(4)  01:28.14(3)  00:57.24(3)    
      Maire Raid                     Saue Tammed            181 Katk       00:32.42(2)  Ei start     01:04.38(4)    
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 9.08.2009 16:22:16