Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 10.04.2015
öises orienteerumisjooksus
10.04.2015 Kuulmajärve (Kalle Ojasoo)
M14  M16  M18  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N21  N40  N50 

M14
3200m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ragnar Rooba              Rakv            EST  9648 00:25.31    
   2. Sander Pritsik            Rakv            EST 11597 00:26.10    
   3. Siim Turban               Rakv            EST  9436 00:31.51    
   4. Aleksander Kepler         Kobras          EST 20486 00:33.50    
   5. Mattias Maidla            Kobras          EST 17356 00:34.35    
   6. Kristofer Kuusik          Põlva Spordikoo EST 19487 00:40.40    
   7. Samuel Kolsar             Kobras          EST  4991 00:42.51    
   8. Joona Vurela              Espoon Akilles  FIN     0 00:46.28    
   9. Dainis Männiste           Kobras          EST 16228 00:46.33    
  10. Andri Kepler              Kobras          EST 18653 00:46.37    
  11. Kerten Matto              Kobras          EST  1435 00:56.21    
M16
5630m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kaarel Vesilind           SRD             EST  5700 00:37.39    
   2. Siim Helmoja              Kobras          EST 13539 00:42.50    
   3. Villu Serv                Kobras          EST 10140 00:44.10    
   4. Kevin Jaaska              Kobras          EST 14842 00:46.12    
   5. Kristo Sirk               Kobras          EST 11785 00:49.47    
   6. Kristofer Pähklepa        Kobras          EST 11789 00:53.31    
   7. Martin Sults              Kobras          EST 11713 00:55.37    
M18
6860m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Lauri Pähn                Võru/Võru spord EST 16666 00:50.36    
   2. Matias Mäki-Petäys        Espoon Akilles  FIN     0 01:00.35    
      Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord EST 16670 01:02.11*   
      Kevin Hallop              Peko            EST 11308 Ei start    
M21
8680m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Rain Eensaar              EKJ SK          EST  1144 00:54.10    
   2. Kaido Hallik              Ilves           EST  3665 00:57.02    
   3. Mati Tiit                 Ilves           EST  1326 00:57.03    
   4. Petrus Hanhijärvi         Espoon Akilles  FIN     0 00:57.07    
   5. Janek Piirisild           Võru/Võru spord EST  5037 00:57.25    
   6. Martin Simpson            Kobras          EST  1490 00:59.37    
   7. Jaagup Truusalu           Võru            EST  4211 00:59.42    
   8. Andres Saal               Otepää          EST  5117 01:02.20    
   9. Ilo Suurmets              Kobras          EST  1336 01:10.07    
  10. Marten Vunukainen         Kobras          EST 11326 01:12.29    
  11. Anti Sõukand              Võru/Võru spord EST  5030 01:16.44    
  12. Vallo Männiste            Kobras          EST  1456 01:25.11    
  13. Ilmar Udam                JOKA            EST 10450 01:25.20    
      Mauno Kapten              Peko            EST 11314 Puuduv KP   
      Alexander Khalyapin       -               RUS 22415 Puuduv KP   
      Sander Vaher              EKJ SK          EST  1406 Ei start    
      Silver Eensaar            Kobras          EST  1145 Ei start    
      Reigo Teervalt            Peko            EST  5140 Ei start    
M35
6860m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Toni Pikkarainen          Espoon Akilles  FIN     0 00:44.26    
   2. Tuomas Hakkarainen        Espoon Akilles  FIN     0 00:47.57    
   3. Kaupo Järve               LSF PT          EST 15431 00:52.25    
   4. Sixten Sild               Võru            EST   750 00:54.11    
   5. Tõnis Piirisild           Võru            EST 10214 00:55.01    
   6. Marko Külaots                             EST 12901 01:01.02    
   7. Lauri Olli                LSF PT          EST  4230 01:06.25    
   8. Janne Kuusivaara          Espoon Akilles  FIN     0 01:07.22    
   9. Tõnu Hendrikson           Võru            EST  9382 01:09.11    
  10. Raul Kangur               Peko            EST  1938 01:20.51    
      Rünno Sulg                LSF PT          EST     0 Puuduv KP   
      Alar Alajaan                              EST 14980 Ei start    
M45
5510m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Priit Pääslane            Ilves           EST   738 00:43.45    
   2. Pear Post                 Kobras          EST  2005 00:50.03    
   3. Mati Preitof              KEKRSK          EST  2260 00:50.20    
   4. Jouni Pyykönen            Espoon Akilles  FIN     0 00:50.54    
   5. Ahti Bleive               Kobras          EST  7202 00:52.04    
   6. Aleksander Pritsik        Rakv            EST  2018 00:52.05    
   7. Antti Roose               Kobras          EST  4962 00:55.53    
   8. Kristjan Leiger           Kape            EST  4437 00:59.03    
   9. Hannu Numminen            Espoon Akilles  FIN     0 01:01.35    
      Toomas Tarve              Kobras          EST  5931 Ei start    
M55
4180m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tuomo Puustinen           Pihkaniskat     FIN     0 00:38.07    
   2. Jukka Karvonen            Leppävaaran Sis FIN     0 00:42.29    
   3. Kaljo Julge               Kape            EST  1310 00:45.43    
   4. Heini Tammik              Kape            EST  1311 00:50.24    
   5. Aigar Pindmaa             Võru            EST     0 00:51.27    
   6. Lembit Nöps               Ilves           EST  1100 00:54.03    
   7. Tõnu Loog                 Kobras          EST  1169 00:58.32    
   8. Heimo Jumppanen           Pihkaniskat     FIN     0 01:00.40    
M65
4390m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Heikki Kyyrönen           TON             EST     0 00:39.54    
   2. Peep Koppel               Koop            EST   456 00:44.41    
   3. Markku Virtanen           Espoon Akilles  FIN     0 00:48.15    
   4. Erkki Kivistö             Pihkaniskat     FIN     0 00:57.07    
   5. Tiit Koppel               Orion           EST   455 00:58.39    
   6. Raimo Nordqvist           Espoon Akilles  FIN     0 01:09.14    
   7. Martin Tõrra              Kobras          EST   718 01:29.56    
   8. Pentti Suonpää            Espoon Akilles  FIN     0 01:36.31    
      Hannu Mattila             Espoon Akilles  FIN     0 Puuduv KP   
N14
3200m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 16609 00:26.00    
   2. Johanna Laanoja           Kobras          EST 14786 00:28.36    
   3. Kairiin Märtson           Kobras          EST 14780 00:32.32    
   3. Hanna Lora Traagel        Kobras          EST 14787 00:32.32    
   5. Anete Saar                Kobras          EST 17668 00:36.31    
   6. Kristiin Kalle            Kobras          EST 16238 00:48.09    
   7. Evely Ostrov              Kobras          EST 17667 00:51.14    
N16
4390m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kristel Kõivo             Peko            EST 13286 00:32.42    
   2. Leenukka Hanhijärvi       Espoon Akilles  FIN     0 00:32.46    
   3. Teele Telgma              Tammed          EST  6307 00:33.13    
   4. Kaisa Rooba               Rakv            EST 10827 00:37.47    
   5. Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 14779 00:40.42    
   6. Kelli Nurm                Kobras          EST 14843 00:42.24    
   7. Birgit Russka             Kobras          EST 14788 00:59.03    
N18
5630m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kristin Viikmaa           West/Pärnu Spor EST  5534 00:47.19    
   2. Getter Matto              Kobras          EST 10142 01:03.31    
N21
5510m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mariann Sulg              Orvand          EST  3648 00:46.25    
   2. Kaisa Raudkepp            Peko            EST  4429 00:48.11    
   3. Madli-Johanna Maidla      Kobras          EST   717 00:51.35    
   4. Salla Laitinen            Espoon Akilles  FIN     0 00:53.47    
   5. Agnes Vask                Ilves           EST  3896 00:59.02    
   6. Pille Vinne               Kobras          EST 15052 01:03.53    
      Kristiine Aluvee          Kobras          EST  8466 Ei start    
N40
4180m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Triin Vask                Ilves           EST   485 00:36.03    
   2. Hanna Vuorela             Espoon Akilles  FIN     0 00:41.43    
   3. Minija Pääslane           Ilves           EST  2016 00:43.39    
   4. Anu Salokangas            Espoon Akilles  FIN     0 00:49.30    
      Ilona Poljakova           LSF PT          EST  9211 Ei start    
      Kaie Konsap               Võru            EST  4499 Ei start    
N50
4180m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST   183 00:37.31    
   2. Lea Leppik                TAOK            EST  4195 00:39.51    
   3. Saima Värton              Kobras          EST   213 00:48.27    
   4. Reet Johanson             Kobras          EST  1487 00:49.52    
   5. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST  3119 00:52.38    
   6. Helena Jumppanen          Pihkaniskat     FIN     0 00:59.16    
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 11.04.2015 12:36:45