Põlva teisipäevaku VI etapp - Palujärve

05.05.2015
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70]
[VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 21 KP 10.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1493 Raido Mitt                Kobras     00:59:40
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     01:00:11 +00:31
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:01:40 +02:00
 4.  3980 Priit Randman             Rakv       01:04:47 +05:07
 5. 12590 Reimo Liiv                Tammed     01:07:43 +08:03
 6.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:08:57 +09:17
 7.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:10:17 +10:37
 8.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:10:36 +10:56
 9. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:11:44 +12:04
10.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:15:13 +15:33
11.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:20:29 +20:49
12.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:20:45 +21:05
13. 13451 Janos Nikopensius         AARAIN     01:21:30 +21:50
14.  4169 Märt Roosaare             Ilves      01:21:43 +22:03
15. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:22:48 +23:08
16. 19719 Hannes Poolamets          Tabasalu T 01:27:40 +28:00
17.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:29:32 +29:52
18. 21845 Siim Klais                           01:30:00 +30:20
19. 15431 Kaupo Järve               LSF PT     01:35:17 +35:37
20.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:39:20 +39:40
21.  4270 Priit Truusalu            Kape       02:12:30 +72:50
22.  5251 Hans Teearu               Otepää     02:13:09 +73:29
23.  2986 Karl Teearu               Otepää     02:13:21 +73:41
M18 Rada (2): 16 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:38:25
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:52:19 +13:54
M21A Rada (2): 16 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5037 Janek Piirisild           Võru       00:38:55
 2.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:39:56 +01:01
 3.  4421 Martin Marga              Kobras     00:41:25 +02:30
 4.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      00:41:52 +02:57
 5. 12810 Tanel Papp                Võru       00:43:56 +05:01
 6. 18376 Arvi Anton                Ilves      00:46:20 +07:25
 7.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:48:33 +09:38
 8.  3397 Markus Puusepp            Võru       00:52:32 +13:37
 9.  2005 Pear Post                 Kobras     00:54:27 +15:32
10.  3642 Tarmo Anton               Lehola     00:56:56 +18:01
11. 13517 Raido Viks                Võru       00:57:38 +18:43
12.  3644 Marko Anton               Lehola     00:57:59 +19:04
13.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:01:11 +22:16
14.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:05:59 +27:04
M35 Rada (2): 16 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:43:20
 2.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:45:31 +02:11
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:48:21 +05:01
 4.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:50:30 +07:10
 5. 15274 Allan Terve               Võru       00:52:40 +09:20
 6.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      00:53:04 +09:44
 7.     0 Jüri-Ott Salm             Tartu      00:53:37 +10:17
 8.  7087 Taavi Pae                 Tartu      00:59:05 +15:45
 9. 16502 Erkki Mäeorg              Maaülikool 01:01:07 +17:47
10.  2704 Rivo Kenk                 Kobras     01:01:44 +18:24
11. 17986 Villu Päärt               Tartu      01:28:28 +45:08
M40 Rada (2): 16 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 00:43:45
 2. 10226 Meelis Merenäkk           Rae        00:44:29 +00:44
 3.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:05:30 +21:45
 4. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:12:47 +29:02
M45 Rada (2): 16 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:44:09
 2.  1938 Raul Kangur               Peko       00:46:45 +02:36
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:48:13 +04:04
 4.  5730 Allar Padari              HOK        00:48:23 +04:14
 5.  4945 Tarvo Kiudma              Tartu SK   00:49:28 +05:19
 6.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:50:13 +06:04
 7.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:53:03 +08:54
 8.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   00:54:17 +10:08
 9.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:55:19 +11:10
10.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 00:57:54 +13:45
11.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:58:15 +14:06
12.  3449 Eero Joonas               Võru       01:02:54 +18:45
13.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:03:46 +19:37
14. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:04:23 +20:14
15.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:07:18 +23:09
16.  2984 Anti Parik                Otepää     01:09:04 +24:55
17.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:09:23 +25:14
18. 14771 Matis Märtson             SA TLH     01:19:12 +35:03
N21E Rada (2): 16 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:44:07
 2.  3717 Laura Joonas              Võru       00:45:20 +01:13
 3.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:45:42 +01:35
 4.  2515 Age Poom                  OK TON     00:48:49 +04:42
 5.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:49:20 +05:13
 6.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:51:59 +07:52
 7. 17990 Liisa Puusepp             Võru       00:53:07 +09:00
 8.   485 Triin Vask                Ilves      00:54:03 +09:56
 9. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     00:58:27 +14:20
10.  3896 Agnes Vask                Ilves      01:02:23 +18:16
11. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:20:15 +36:08
VIPP Rada (3): 12 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11926 Kunnar Karu               MTÜ Klubi  00:39:32
 2.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:51:22 +11:50
 3. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 00:51:31 +11:59
 4.     0 Sander Valdas             Pindi Kinn 00:54:45 +15:13
 5. 14825 Villu Tabur               Sallendor  00:56:43 +17:11
 6.     0 Marimal Tilk              x87        01:00:56 +21:24
 7.     0 Siim Villako              Serviti    01:01:35 +22:03
 8. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:02:39 +23:07
 9.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:14:21 +34:49
10. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:17:31 +37:59
11. 15073 Janika Matto              Viluste    01:24:40 +45:08
M16 Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:35:31
 2.  9606 Kiur Erik Eensaar         TÜ ASK     00:46:45 +11:14
 3. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:50:52 +15:21
 4. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  02:00:01 +84:30
M21B Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12680 Mihkel Oviir              CGI Eesti  00:41:01
 2.  3891 Peeter Lind               Kape       00:41:23 +00:22
 3. 15859 Tõnu Arrak                Velo       00:42:03 +01:02
 4.  3974 Villu Uus                 Tartu Mart 00:46:39 +05:38
 5.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:49:19 +08:18
 6. 19653 Revo Lumpre               Laadur     00:53:38 +12:37
 7. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO    00:53:40 +12:39
 8.   554 Renee Mõttus              Lehola     00:55:45 +14:44
 9.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:00:20 +19:19
10.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     01:02:45 +21:44
11.  1615 Ürjo Raitar                          01:07:52 +26:51
12. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:17:52 +36:51
M50 Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:50:07
 2. 18049 Madis Haug                Võru       00:50:27 +00:20
 3.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:59:34 +09:27
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:12:58 +22:51
M55 Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     00:50:30
M60 Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:43:10
 2.  3018 Jaak Reimaa               OKH        00:49:18 +06:08
 3.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:49:20 +06:10
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:52:11 +09:01
 5.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:52:57 +09:47
 6.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      00:54:11 +11:01
 7.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:57:12 +14:02
 8.  1311 Heini Tammik              Kape       00:58:04 +14:54
 9.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:02:46 +19:36
10.   227 Jaan Miljan               Kape       01:04:20 +21:10
11.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:04:28 +21:18
N18 Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:52:36
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:57:34 +04:58
 3. 14788 Birgit Russka             Kobras     01:00:58 +08:22
N21A Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:47:00
 2.     0 Maria Metsaorg            Tartu      01:02:54 +15:54
 3. 22756 Kerli  Kurvits            Põlva      01:02:56 +15:56
N35 Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:49:08
 2.  4436 Külli Leiger              Kape       00:56:22 +07:14
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:03:00 +13:52
 4. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:31:57 +42:49
N40 Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:47:48
 2. 12817 Teele Eensaar             TÜ         00:56:43 +08:55
 3.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:59:02 +11:14
 4. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:18:09 +30:21
N45 Rada (4): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16421 Epp Voitka                Võru       00:54:45
 2.  4499 Kaie Konsap               Võru       00:55:39 +00:54
 3.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:56:30 +01:45
 4.   213 Saima Värton              Kobras     00:56:54 +02:09
 5.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:14:33 +19:48
VIPT Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      00:49:16
 2.   925 Liivi Parik               Otepää     00:56:08 +06:52
 3. 14751 Kadri Kajaste             Tartu      00:56:43 +07:27
 4.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        00:56:55 +07:39
 5. 22410 Kerli Võsa                TÜ         00:57:27 +08:11
 6. 20534 Koit Kolsar               Põlva      00:58:27 +09:11
 7.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:58:43 +09:27
 8. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:59:00 +09:44
 9.  1104 Uve Nummert               Kape       00:59:43 +10:27
10. 20655 Katerina Roma?evski       Tartu      00:59:49 +10:33
11. 20235 Merje Tikk                Tartu Ülik 01:04:03 +14:47
12. 10195 Vampula Oper              Võru       01:09:58 +20:42
13.  3011 Helle Jaaniste            Ilves      01:27:14 +37:58
14. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:36:37 +47:21
14.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:36:37 +47:21
N16 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5043 Kristina Haug             Võru       00:46:55
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:52:53 +05:58
 3.  5690 Kati Iher                 Võru       00:53:27 +06:32
 4. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:58:16 +11:21
 5. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:58:25 +11:30
N55 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       00:59:28
 2. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:02:48 +03:20
 3.  3910 Aino Koser                Ilves      01:04:10 +04:42
N60 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:48:12
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:51:43 +03:31
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:58:00 +09:48
 4.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:03:32 +15:20
 5.  4910 Leili Prans               Ilves      01:04:33 +16:21
 6.  1676 Sirje Keskküla            Ilves      01:22:36 +34:24
M65 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    83 Koit Paasma               Lehola     00:38:07
 2.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:44:42 +06:35
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       00:45:11 +07:04
 4. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        00:48:17 +10:10
 5.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:52:34 +14:27
 6.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:57:02 +18:55
 7.   708 Rein Prank                Kape       01:00:29 +22:22
 8.  2727 Avo Eensaar               Tartu      01:20:55 +42:48
M70 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:43:46
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:47:39 +03:53
 3.   706 Endel Remmet              Kape       00:56:12 +12:26
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:57:43 +13:57
 5.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:07:56 +24:10
 6.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:33:24 +49:38
N65 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:51:45
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:02:20 +10:35
 3. 10196 Maria Oper                Võru       01:10:46 +19:01
N70 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:07:48
 2.   740 Helle Mürk                Võru       01:11:33 +03:45
M14 Rada (6): 8 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     00:23:24
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:23:47 +00:23
 3.     0 Karl-Mihkel Kaivo         Mooste     00:30:15 +06:51
 4. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       00:36:34 +13:10
 5.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:53:44 +30:20
M75 Rada (6): 8 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:00:01
VIPL Rada (6): 8 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Juhan-Villem Kaimo        Mooste     00:30:20
 2. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:31:18 +00:58
 3. 21227 Aivar Piirisild           Johannese  00:32:51 +02:31
 4. 21292 Kristine Tamm             Põlva      00:35:58 +05:38
 5.  4178 Anniki Inno               Ilves      00:36:37 +06:17
 6.     0 Karol Bronisz             Poola      00:38:07 +07:47
 7. 21350 Epp Metsaluik             Põlva      00:41:40 +11:20
 8. 19622 Signe Pruul               PRIA       00:43:49 +13:29
 9. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      00:46:45 +16:25
10.  3017 Asta Zimmerman            OKH        00:48:34 +18:14
11. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 00:49:45 +19:25
12. 19736 Liili Vatsar              PRIA       00:51:17 +20:57
13. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 00:51:31 +21:11
14.  1623 Kaari Simson              Ilves      00:51:34 +21:14
15.     0 Kadri Hillermaa           Playtech   00:51:44 +21:24
15.     0 Kaisa Parve               Plzaytech  00:51:44 +21:24
17.     0 Liina Vall                x271Playte 00:51:45 +21:25
18.  4239 Katri Enno                Võru       00:52:07 +21:47
19.  5161 Laura Uibopuu             EKA        00:53:20 +23:00
20.  7051 Vambola Kisand            Tartu      00:59:20 +29:00
21.     0 Mariann Luhaoja           Playtech   01:06:56 +36:36
22.     0 Kristjan Lusikas          Playtech   01:07:01 +36:41
23.     0 Marianne Võime            Playtech   01:07:05 +36:45
N14 Rada (6): 8 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            OK Võru    00:32:45
 2. 17668 Anete Saar                Kobras     00:42:38 +09:53
 3. 14784 Keiu Planken              Põlva Spor 00:42:42 +09:57
 4.     0 Annaliise Noobel          x267       00:51:37 +18:52
M12 Rada (7): 8 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18041 Daniel Sibul              Kobras     00:20:34
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:21:00 +00:26
 3. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:21:07 +00:33
 4. 18654 Peko Piirisild            Kobras     00:25:08 +04:34
 5.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:25:09 +04:35
 6. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:25:28 +04:54
 7. 18653 Andri Kepler              Kobras     00:30:35 +10:01
M10 Rada (8): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18632 Hendrik Bleive            Taevaskoja 00:28:24
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:29:57 +01:33
 3.  2180 Markus Zimmermann         Kape       00:36:48 +08:24
 4.     0 Oliver Lätt               Serviti    00:53:52 +25:28
 5.     0 Madis Veski               Serviti    00:53:58 +25:34
 6.     0 Kristjan Kaine            serviti    00:54:02 +25:38
M08 Rada (8): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Pärrtel Külvik            Tartu      00:23:07
 2.     0 Kiur Kaldmaa              Tartu      00:23:08 +00:01
 3.     0 Juhan Pae                 Tartu'     00:42:45 +19:38
 4.     0 Kerret Matto              x17        00:49:06 +25:59
 5. 19700 Rando Jaaksoo                        00:50:11 +27:04
 6. 19536 Ats Eskor                 Tartu      01:34:49 +71:42
N10 Rada (8): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16222 Karoliina Kets            Põlva Spor 00:32:10
N08 Rada (8): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Eliisa Villako            Serviti    00:21:25
 2. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese  00:37:24 +15:59
 3. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:52:13 +30:48
 4.     0 Saara Veisson             MTÜ Lapsed 01:04:02 +42:37
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:47:37 16p
 2.  4821 Erko Jakobson             Rotalia    00:40:26 13p
 3. 17014 Taavi Dovnar              Tartumaa   01:09:48 13p
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:44:50 12p
 5. 17667 Evely Ostrov              Kobras     01:11:32 12p
 6. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   01:12:08 12p
 7.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:57:38 11p
 8. 13781 Mihkel Mahla              Peko       00:37:01 10p
 9. 11909 Aivi Värv                 Playtech   01:38:36 10p
10. 17818 Alice Ellamik             MHG        01:38:39 10p
11.     0 Kristjan Saviauk          Playtech   01:39:01 10p
12.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:43:33 9p
13. 13100 Maarja Klaas              PA!        00:52:37 9p
14.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:40:49 8p
15.     0 Kaisa Ojasoo              Põlva      01:00:33 8p
15. 10211 Merilin Aruots            Põlva      01:00:33 8p
17.     0 Siim Visman               Playtech   01:01:46 8p
18.     0 Sille Iloste              Playtech   01:01:49 8p
19.     0 Jaagup Saare              Playtech   01:01:52 8p
20.  3408 Mait Vaiksaar             Playtech   01:01:55 8p
20.     0 Meelis Lubi               Playtech   01:01:55 8p
22. 22966 Tuudur Tamme              Tartu      01:15:51 8p
23. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:55:16 6p
23.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:55:16 6p
25.     0 Mirjam Juhandi            x111       01:23:01 6p
26.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:41:16 5p
27. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:11:59 5p
28.     0 Ott Erik Raudsep          Tartu      00:23:03 4p
29. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:37:56 4p
30. 15085 Koit Hallik                          00:28:11 3p
31. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:32:12 3p
#1 Rada (M21E): 21 KP 10.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1493 Raido Mitt                Kobras    M21E     00:59:40
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     01:00:11 +00:31
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:01:40 +02:00
 4.  3980 Priit Randman             Rakv      M21E     01:04:47 +05:07
 5. 12590 Reimo Liiv                Tammed    M21E     01:07:43 +08:03
 6.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:08:57 +09:17
 7.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:10:17 +10:37
 8.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:10:36 +10:56
 9. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:11:44 +12:04
10.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu     M21E     01:15:13 +15:33
11.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21E     01:20:29 +20:49
12.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:20:45 +21:05
13. 13451 Janos Nikopensius         AARAIN    M21E     01:21:30 +21:50
14.  4169 Märt Roosaare             Ilves     M21E     01:21:43 +22:03
15. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:22:48 +23:08
16. 19719 Hannes Poolamets          Tabasalu TM21E     01:27:40 +28:00
17.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:29:32 +29:52
18. 21845 Siim Klais                          M21E     01:30:00 +30:20
19. 15431 Kaupo Järve               LSF PT    M21E     01:35:17 +35:37
20.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:39:20 +39:40
21.  4270 Priit Truusalu            Kape      M21E     02:12:30 +72:50
22.  5251 Hans Teearu               Otepää    M21E     02:13:09 +73:29
23.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     02:13:21 +73:41
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 16 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru      M18      00:38:25
 2.  5037 Janek Piirisild           Võru      M21A     00:38:55 +00:30
 3.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:39:56 +01:31
 4.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     00:41:25 +03:00
 5.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21A     00:41:52 +03:27
 6. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      00:43:20 +04:55
 7. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM40      00:43:45 +05:20
 8. 12810 Tanel Papp                Võru      M21A     00:43:56 +05:31
 9.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:44:07 +05:42
10. 19681 Mart Koppel               Sangar    M45      00:44:09 +05:44
11. 10226 Meelis Merenäkk           Rae       M40      00:44:29 +06:04
12.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:45:20 +06:55
13.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:45:31 +07:06
14.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:45:42 +07:17
15. 18376 Arvi Anton                Ilves     M21A     00:46:20 +07:55
16.  1938 Raul Kangur               Peko      M45      00:46:45 +08:20
17.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:48:13 +09:48
18.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:48:21 +09:56
19.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:48:23 +09:58
20.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:48:33 +10:08
21.  2515 Age Poom                  OK TON    N21E     00:48:49 +10:24
22.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      N21E     00:49:20 +10:55
23.  4945 Tarvo Kiudma              Tartu SK  M45      00:49:28 +11:03
24.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:50:13 +11:48
25.  2661 Indrek Mahla              Peko      M35      00:50:30 +12:05
26.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     00:51:59 +13:34
27.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M18      00:52:19 +13:54
28.  3397 Markus Puusepp            Võru      M21A     00:52:32 +14:07
29. 15274 Allan Terve               Võru      M35      00:52:40 +14:15
30.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M45      00:53:03 +14:38
31.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      00:53:04 +14:39
32. 17990 Liisa Puusepp             Võru      N21E     00:53:07 +14:42
33.     0 Jüri-Ott Salm             Tartu     M35      00:53:37 +15:12
34.   485 Triin Vask                Ilves     N21E     00:54:03 +15:38
35.  6770 Mart Külvik               Obinitsa  M45      00:54:17 +15:52
36.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:54:27 +16:02
37.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      00:55:19 +16:54
38.  3642 Tarmo Anton               Lehola    M21A     00:56:56 +18:31
39. 13517 Raido Viks                Võru      M21A     00:57:38 +19:13
40.  6090 Taivo Täht                Tartu linnM45      00:57:54 +19:29
41.  3644 Marko Anton               Lehola    M21A     00:57:59 +19:34
42.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M45      00:58:15 +19:50
43. 15005 Mari Kaseväli             Otepää    N21E     00:58:27 +20:02
44.  7087 Taavi Pae                 Tartu     M35      00:59:05 +20:40
45. 16502 Erkki Mäeorg              MaaülikoolM35      01:01:07 +22:42
46.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:01:11 +22:46
47.  2704 Rivo Kenk                 Kobras    M35      01:01:44 +23:19
48.  3896 Agnes Vask                Ilves     N21E     01:02:23 +23:58
49.  3449 Eero Joonas               Võru      M45      01:02:54 +24:29
50.  2176 Uko Bleive                Tartu     M45      01:03:46 +25:21
51. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:04:23 +25:58
52.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:05:30 +27:05
53.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:05:59 +27:34
54.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:07:18 +28:53
55.  2984 Anti Parik                Otepää    M45      01:09:04 +30:39
56.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:09:23 +30:58
57. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM40      01:12:47 +34:22
58. 14771 Matis Märtson             SA TLH    M45      01:19:12 +40:47
59. 20842 Agnes Salundi             Tartu RullN21E     01:20:15 +41:50
60. 17986 Villu Päärt               Tartu     M35      01:28:28 +50:03
#3 Rada (VIPP): 12 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11926 Kunnar Karu               MTÜ Klubi VIPP     00:39:32
 2.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPP     00:51:22 +11:50
 3. 17347 Arne Tilk                 SK ServitiVIPP     00:51:31 +11:59
 4.     0 Sander Valdas             Pindi KinnVIPP     00:54:45 +15:13
 5. 14825 Villu Tabur               Sallendor VIPP     00:56:43 +17:11
 6.     0 Marimal Tilk              x87       VIPP     01:00:56 +21:24
 7.     0 Siim Villako              Serviti   VIPP     01:01:35 +22:03
 8. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:02:39 +23:07
 9.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:14:21 +34:49
10. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:17:31 +37:59
11. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPP     01:24:40 +45:08
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M16      00:35:31
 2. 12680 Mihkel Oviir              CGI Eesti M21B     00:41:01 +05:30
 3.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:41:23 +05:52
 4. 15859 Tõnu Arrak                Velo      M21B     00:42:03 +06:32
 5.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:43:10 +07:39
 6.  3974 Villu Uus                 Tartu MartM21B     00:46:39 +11:08
 7.  9606 Kiur Erik Eensaar         TÜ ASK    M16      00:46:45 +11:14
 8.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:47:00 +11:29
 9.   359 Erika Joonas              Võru      N40      00:47:48 +12:17
10.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:49:08 +13:37
11.  3018 Jaak Reimaa               OKH       M60      00:49:18 +13:47
12.  3820 Silver Rebenits           Kape      M21B     00:49:19 +13:48
13.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:49:20 +13:49
14. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:50:07 +14:36
15. 18049 Madis Haug                Võru      M50      00:50:27 +14:56
16.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M55      00:50:30 +14:59
17. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras    M16      00:50:52 +15:21
18.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:52:11 +16:40
19. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N18      00:52:36 +17:05
20.   141 Avo Veermäe               Ilves     M60      00:52:57 +17:26
21. 19653 Revo Lumpre               Laadur    M21B     00:53:38 +18:07
22. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO   M21B     00:53:40 +18:09
23.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      00:54:11 +18:40
24. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      00:54:45 +19:14
25.  4499 Kaie Konsap               Võru      N45      00:55:39 +20:08
26.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     00:55:45 +20:14
27.  4436 Külli Leiger              Kape      N35      00:56:22 +20:51
28.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N45      00:56:30 +20:59
29. 12817 Teele Eensaar             TÜ        N40      00:56:43 +21:12
30.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:56:54 +21:23
31.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M60      00:57:12 +21:41
32. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N18      00:57:34 +22:03
33.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:58:04 +22:33
34.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      00:59:02 +23:31
35.  4381 Indrek Jentson            Kape      M50      00:59:34 +24:03
36.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:00:20 +24:49
37. 14788 Birgit Russka             Kobras    N18      01:00:58 +25:27
38.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    M21B     01:02:45 +27:14
39.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:02:46 +27:15
40.     0 Maria Metsaorg            Tartu     N21A     01:02:54 +27:23
41. 22756 Kerli  Kurvits            Põlva     N21A     01:02:56 +27:25
42. 15052 Pille Vinne               Kobras    N35      01:03:00 +27:29
43.   227 Jaan Miljan               Kape      M60      01:04:20 +28:49
44.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:04:28 +28:57
45.  1615 Ürjo Raitar                         M21B     01:07:52 +32:21
46. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliM50      01:12:58 +37:27
47.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N45      01:14:33 +39:02
48. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:17:52 +42:21
49. 10575 Made Vares                SuusahulluN40      01:18:09 +42:38
50. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:31:57 +56:26
51. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M16      02:00:01 +84:30
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70,N65,N70): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.    83 Koit Paasma               Lehola    M65      00:38:07
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:43:46 +05:39
 3.  7708 Jüri Luha                 LennuakadeM65      00:44:42 +06:35
 4.  3685 Mati Külaase              Võru      M65      00:45:11 +07:04
 5.  5043 Kristina Haug             Võru      N16      00:46:55 +08:48
 6.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:47:39 +09:32
 7.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:48:12 +10:05
 8. 11216 Kalev Õunsaar             Õru       M65      00:48:17 +10:10
 9. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     00:49:16 +11:09
10.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N60      00:51:43 +13:36
11.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N65      00:51:45 +13:38
12.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:52:34 +14:27
13. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N16      00:52:53 +14:46
14.  5690 Kati Iher                 Võru      N16      00:53:27 +15:20
15.   925 Liivi Parik               Otepää    VIPT     00:56:08 +18:01
16.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:56:12 +18:05
17. 14751 Kadri Kajaste             Tartu     VIPT     00:56:43 +18:36
18.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       VIPT     00:56:55 +18:48
19.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:57:02 +18:55
20. 22410 Kerli Võsa                TÜ        VIPT     00:57:27 +19:20
21.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:57:43 +19:36
22.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:58:00 +19:53
23. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N16      00:58:16 +20:09
24. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N16      00:58:25 +20:18
25. 20534 Koit Kolsar               Põlva     VIPT     00:58:27 +20:20
26.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:58:43 +20:36
27. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     00:59:00 +20:53
28.  5017 Heli Viks                 Võru      N55      00:59:28 +21:21
29.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:59:43 +21:36
30. 20655 Katerina Roma?evski       Tartu     VIPT     00:59:49 +21:42
31.   708 Rein Prank                Kape      M65      01:00:29 +22:22
32.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:02:20 +24:13
33. 19527 Kersti Liloson            Kobras    N55      01:02:48 +24:41
34.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:03:32 +25:25
35. 20235 Merje Tikk                Tartu ÜlikVIPT     01:04:03 +25:56
36.  3910 Aino Koser                Ilves     N55      01:04:10 +26:03
37.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:04:33 +26:26
38.   146 Maie Abram                Ilves     N70      01:07:48 +29:41
39.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:07:56 +29:49
40. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:09:58 +31:51
41. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:10:46 +32:39
42.   740 Helle Mürk                Võru      N70      01:11:33 +33:26
43.  2727 Avo Eensaar               Tartu     M65      01:20:55 +42:48
44.  1676 Sirje Keskküla            Ilves     N60      01:22:36 +44:29
45.  3011 Helle Jaaniste            Ilves     VIPT     01:27:14 +49:07
46.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:33:24 +55:17
47. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     VIPT     01:36:37 +58:30
47.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     VIPT     01:36:37 +58:30
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 8 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Kobras    M14      00:23:24
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M14      00:23:47 +00:23
 3.     0 Karl-Mihkel Kaivo         Mooste    M14      00:30:15 +06:51
 4.     0 Juhan-Villem Kaimo        Mooste    VIPL     00:30:20 +06:56
 5. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     00:31:18 +07:54
 6. 18504 Anita Laanejõe            OK Võru   N14      00:32:45 +09:21
 7. 21227 Aivar Piirisild           Johannese VIPL     00:32:51 +09:27
 8. 21292 Kristine Tamm             Põlva     VIPL     00:35:58 +12:34
 9. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M14      00:36:34 +13:10
10.  4178 Anniki Inno               Ilves     VIPL     00:36:37 +13:13
11.     0 Karol Bronisz             Poola     VIPL     00:38:07 +14:43
12. 21350 Epp Metsaluik             Põlva     VIPL     00:41:40 +18:16
13. 17668 Anete Saar                Kobras    N14      00:42:38 +19:14
14. 14784 Keiu Planken              Põlva SporN14      00:42:42 +19:18
15. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     00:43:49 +20:25
16. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu     VIPL     00:46:45 +23:21
17.  3017 Asta Zimmerman            OKH       VIPL     00:48:34 +25:10
18. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste NVIPL     00:49:45 +26:21
19. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPL     00:51:17 +27:53
20. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepVIPL     00:51:31 +28:07
21.  1623 Kaari Simson              Ilves     VIPL     00:51:34 +28:10
22.     0 Annaliise Noobel          x267      N14      00:51:37 +28:13
23.     0 Kadri Hillermaa           Playtech  VIPL     00:51:44 +28:20
23.     0 Kaisa Parve               Plzaytech VIPL     00:51:44 +28:20
25.     0 Liina Vall                x271PlayteVIPL     00:51:45 +28:21
26.  4239 Katri Enno                Võru      VIPL     00:52:07 +28:43
27.  5161 Laura Uibopuu             EKA       VIPL     00:53:20 +29:56
28.  1435 Kerten Matto              Kobras    M14      00:53:44 +30:20
29.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     00:59:20 +35:56
30.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:00:01 +36:37
31.     0 Mariann Luhaoja           Playtech  VIPL     01:06:56 +43:32
32.     0 Kristjan Lusikas          Playtech  VIPL     01:07:01 +43:37
33.     0 Marianne Võime            Playtech  VIPL     01:07:05 +43:41
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18041 Daniel Sibul              Kobras    M12      00:20:34
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M12      00:21:00 +00:26
 3. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM12      00:21:07 +00:33
 4. 18654 Peko Piirisild            Kobras    M12      00:25:08 +04:34
 5.  4991 Samuel Kolsar             Kobras    M12      00:25:09 +04:35
 6. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M12      00:25:28 +04:54
 7. 18653 Andri Kepler              Kobras    M12      00:30:35 +10:01
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Eliisa Villako            Serviti   N08      00:21:25
 2.     0 Pärrtel Külvik            Tartu     M08      00:23:07 +01:42
 3.     0 Kiur Kaldmaa              Tartu     M08      00:23:08 +01:43
 4. 18632 Hendrik Bleive            TaevaskojaM10      00:28:24 +06:59
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kobras    M10      00:29:57 +08:32
 6. 16222 Karoliina Kets            Põlva SporN10      00:32:10 +10:45
 7.  2180 Markus Zimmermann         Kape      M10      00:36:48 +15:23
 8. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese N08      00:37:24 +15:59
 9.     0 Juhan Pae                 Tartu'    M08      00:42:45 +21:20
10.     0 Kerret Matto              x17       M08      00:49:06 +27:41
11. 19700 Rando Jaaksoo                       M08      00:50:11 +28:46
12. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:52:13 +30:48
13.     0 Oliver Lätt               Serviti   M10      00:53:52 +32:27
14.     0 Madis Veski               Serviti   M10      00:53:58 +32:33
15.     0 Kristjan Kaine            serviti   M10      00:54:02 +32:37
16.     0 Saara Veisson             MTÜ LapsedN08      01:04:02 +42:37
17. 19536 Ats Eskor                 Tartu     M08      01:34:49 +73:24

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 12.05.2015 23:02:41 Kobras