EKSL MV orienteerumisjooksu tavarajal

Hatiku
24.09.2004
Korraldaja: OK Põlva Kobras
Vilve Liiskmann

PA PB PC TA TB TC 

PA 7,2km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mihkel Järveoja           Hugo Treffneri  2790  00:40:53
  2. Timo Sild                 Hugo Treffneri  3466  00:41:48
  3. Alar Assor                Põlva Ühisgümna 1495  00:43:57
  4. Veiko Kütt                Elva Gümnaasium 3409  00:45:53
  5. Rauno Jõgeva              Põlva Ühisgümna 3437  00:48:04
  6. Kaarel Kure               Põlva Ühisgümna 1421  00:48:49
  7. Jaan Kostjukov            Lasnamäe Vene G 4344  00:49:15
  8. Jaagup Truusalu           Hugo Treffneri  4211  00:50:03
  9. Martin Simpson            Põlva Ühisgümna 1490  00:50:31
 10. Kaarel Kork               Põlva Ühisgümna 4402  00:52:04
 11. Raiko Kaasiku             Nõo Reaalgümnaa       00:52:10
 12. Kaarel Nummert            Hugo Treffneri  3479  00:53:56
 13. Artur Rauk                Võru Kreutzwald       00:54:46
 14. Mati Sarap                Mart Reiniku Gü 3975  00:54:47
 15. Timo Ilves                Hugo Treffneri  3725  00:55:51
 16. Priit Kuljus              Põlva Ühisgümna 1423  00:55:55
 17. Tormi Torop               Hugo Treffneri  1491  00:56:00
 18. Toomas Sõukand            Võru Kreutzwald       00:56:24
 19. Andres Illak              Tsirguliina Kes       00:58:09
 20. Märt Roosaare             Hugo Treffneri  4169  00:59:07
 21. Vallo Männiste            Põlva Keskkool  1456  01:00:07
 22. Kaspar Russak             Võru Kreutzwald 4140  01:01:33
 23. Jalmar Vabarna            Värska Gümnaasi       01:03:31
 24. Mart Jakobson             Nõo Reaalgümnaa       01:07:57
 25. Even Toomas               Värska Gümnaasi       01:09:34
 26. Siim Kukk                 Tsirguliina Kes       01:17:35
 27. Mark Laine                Võru Kreutzwald       01:21:31
 28. Donat Reznikov            Elva Gümnaasium       01:35:54
 29. Toomas Kangur             Nõo Reaalgümnaa       01:37:13
 30. Mattias Pilv              Jõgeva Ühisgümn 5449  01:38:33
     Taavi Vanaveski           Valga Gümnaasiu       Katk.
     Martin Remmelkoor         Mart Reiniku Gü       Katk.
     Artur Hanso               Tartu Descartes       Ül.k.aja
     Silver Muuga              Tartu Descartes 4921  Ül.k.aja


PB 5,1km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Lauri Sild                Võru Kreutzwald 3467  00:31:14
  2. Kristo Heinmann           Tartu Raatuse G 3767  00:33:59
  3. Kaido Lepik               Tartu Descartes 4323  00:35:31
  4. Kaspar Kork               Põlva Ühisgümna 4990  00:35:54
  5. Tiit Toomas               Värska Gümnaasi       00:36:15
  6. Oskar Orupõld             Jõgeva Gümnaasi 4521  00:36:58
  7. Johannes Heinsoo          Tartu Kommertsg 4324  00:39:42
  8. Priit Randman             Kadrina Keskkoo       00:41:47
  9. Hannes Timmi              Võru Kreutzwald       00:43:04
 10. Mihkel Paulus             Võru Kreutzwald       00:46:26
 11. Erki Pellja               Paide Ühisgümna 3043  00:47:34
 12. Joosep Toit               Valga Gümnaasiu       00:48:28
 13. Karl Kürsa                Põlva Keskkool  5521  00:50:01
 14. Tõnis Tulp                Kadrina Keskkoo       00:51:55
 15. Taavi Koemets             Rõuge Põhikool  4205  00:56:17
 16. Rauno Pristavka           Jõgeva Gümnaasi 5221  01:05:21
 17. Rauno Heinmann            Tartu Raatuse G 3972  01:05:47
     Tauri Sarapuu             Lüllemäe Põhiko       Katk.
     Rain Vaikmäe              Jõgeva Gümnaasi 5222  Ei start
     Joosep Saamann            Türi Gümnaasium 7168  Ei start
     Siim Kangur               Hargla Põhikool       Ei start
     Jaan Kangur               Hargla Põhikool       Ei start
     Tauri Zimmer              Lüllemäe Põhiko       Ei start


PC 3,7km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Raido Mitt                Põlva Ühisgümna 1493  00:21:06
  2. Kenny Kivikas             Tartu Tamme Güm       00:21:35
  3. Tauno Tiirats             Tartu Kesklinna 4246  00:24:04
  4. Kalev Ermits              Elva Gümnaasium 3970  00:26:08
  5. Kaur Kattai               Värska Gümnaasi       00:27:30
  6. Uku-Laur Tali             Tartu Kommertsg 3031  00:27:56
  7. Viktor Shavljuga          Lasnamäe Vene G 5276  00:28:41
  8. Artur Nevinski            Võru Kreutzwald       00:29:08
  9. Taaniel Tooming           Põlva Ühisgümna 5551  00:29:16
 10. Rene Post                 Põlva Keskkool  5142  00:29:41
 11. Sergei Rjabõshkin         Tallinna Pae Gü 5274  00:30:20
 12. Ott-Kaaarel Kalm          Tartu Kesklinna 4244  00:31:07
 13. Aleksandr Shved           Tallinna Tõnism 3701  00:33:27
 14. Kristjan-Martin Kirjanen  Miina Härma Güm 4338  00:35:44
 15. Björn Panker              Kaiu Põhikool   3880  00:36:37
 16. Oliver Jõgeva             Põlva Ühisgümna 4424  00:38:18
 17. Mait Tammsalu             Rõuge Põhikool        00:39:11
 18. Tõnis Tein                Miina Härma Güm 5504  00:40:54
 19. Ando Haldna               Tartu Kommertsg 3955  00:41:21
 20. Sulev Koemets             Rõuge Põhikool  4206  00:45:08
 21. Aleksandr Kortshagin      Tallinna Pae Gü 5595  00:46:28
 22. Anton Shved               Tallinna 53. ke 3888  00:55:15
 23. Sander Linnus             Värska Gümnaasi       00:55:39
 24. Matis Kalm                Tartu Kesklinna 4245  00:55:46
 25. Daniel Lopez              Lasnamäe Vene G 5604  00:56:13
 26. Indrek Pärn               Jõgeva Gümnaasi       00:56:25
 27. Taavi Arna                Valga Gümnaasiu       00:58:06
 28. Kark-Edgar Tammi          Tartu Kesklinna       00:58:15
 29. Priit Võsupärg            Põlva Ühisgümna 5550  01:00:51
 30. Johannes Pärtel Truusalu  Miina Härma Güm 5316  01:03:36
 31. Konstantin Korotkov       Lasnamäe Vene G 5633  01:14:31
 32. Raino Reiska              Võru Kreutzwald       01:21:36
     Vadim Shved               Tallinna Tõnism 4202  Katk.
     Denis Stepanov            Valga Vene Gümn       Katk.
     Toomas Ojala              Värska Gümnaasi       Katk.
     Lauri Lainemäe            Türi Majandusgü 7167  Katk.
     Ants Remm                 Miina Härma Güm 6070  Tühist.
     Mathias Juust             Miina Härma Güm 5675  Tühist.
     Harri Lainemäe            Türi Majandusgü 7166  Tühist.
     Deniss Shved              Tallinna Mustam 3872  Tühist.
     Tanel Vanaveski           Valga Gümnaasiu       Ei start
     Hendrik Hunt              Elva Gümnaasium       Ei start
     Edgar Gergel              Lasnamäe Vene G 4831  Ei start


TA 5,2km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Eleri Hirv                Nõo Reaalgümnaa       00:36:45
  2. Grete Gutmann             Tallinna Inglis 4015  00:36:57
  3. Ly Trei                   Põlva Ühisgümna 1427  00:37:32
  4. Mirjam Rauba              Võru Kreutzwald       00:38:56
  5. Mariann Sulg              Rapla Ühisgümna 3648  00:39:39
  6. Triin Johanson            Tartu Descartes 1476  00:40:41
  7. Tais Leontenko            Tallinna Mahtra 3700  00:41:21
  8. Liina Liblik              Türi Gümnaasium       00:42:40
  9. Raili Raudsepp            Võru Kreutzwald       00:46:08
 10. Birgit Albert             Türi Gümnaasium 3515  00:48:09
 11. Kärt Urgand               Nõo Reaalgümnaa       00:48:10
 12. Anniki Inno               Nõo Reaalgümnaa       00:48:35
 13. Katri Listak              Võru Kreutzwald       00:49:25
 14. Katri Hirv                Nõo Reaalgümnaa       00:50:09
 15. Laura Kodres              Mart Reiniku Gü 4532  00:51:55
 16. Annika Toit               Tartu Kunstigüm       00:57:23
 17. Kertu Urgand              Tartu Descartes 4231  00:59:12
 18. Tatjana Voronkova         Tallinna Mahtra 5608  01:00:06
 19. Maarja Kuuskvere          Elva Gümnaasium 5054  01:10:52
 20. Merit Rajas               Nõo Reaalgümnaa       01:19:02
 21. Sigrid Saarna             Tartu Descartes       01:29:03
     Kristi Alnek              Elva Gümnaasium 3133  Katk.
     Bärbel Albert             Türi Gümnaasium 3516  Katk.
     Piret Karu                Türi Majandusgü 4217  Tühist.
     Kätlin Kuus               Tartu Descartes       Ei start


TB 4km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Nele Taba                 Tartu Tamme Güm       00:28:58
  2. Adele Puusalu             Põlva Ühisgümna 4304  00:30:31
  3. Maria Zhuravskaja         Lasnamäe Vene G 4396  00:32:45
  4. Helena Heinväli           Põlva Keskkool  3994  00:33:06
  5. Karmen Alnek              Elva Gümnaasium 3134  00:33:17
  6. Hannula-Katrin Pandis     Miina Härma Güm 4208  00:34:16
  7. Piibe Tammemäe            Hagudi Põhikool 4486  00:35:18
  8. Teele Kotov               Värska Gümnaasi       00:35:29
  9. Kaidi Kattai              Värska Gümnaasi       00:37:10
 10. Alina Listak              Võru Kreutzwald       00:37:14
 11. Maris Palopääl            Põlva Ühisgümna 4415  00:39:07
 12. Tiina Lind                Tartu Kunstigüm 3868  00:39:45
 13. Krõõt Arbo                Kärdla Ühisgümn 4220  00:51:38
 14. Kärt Ojala                Türi Majandusgü 4384  00:52:08
 15. Kristi Pellja             Paide Ühisgümna 3528  00:54:15
 16. Kaisa Horn                Võru Kreutzwald       00:57:32
 17. Eva-Liis Ivask            Miina Härma Güm 5300  01:09:23
     Jaanika Jaal              Miina Härma Güm 5741  Katk.
     Meeli Pällin              Valga Gümnaasiu       Ei start
     Juta Tarmak               Tallinna Reaalk 3432  Ei start


TC 3,1km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Agnes Vask                Tartu Kesklinna 3896  00:23:00
  2. Teele Randman             Kadrina Keskkoo       00:25:27
  3. Daisy Kudre               Värska Gümnaasi       00:26:12
  4. Linda Puusalu             Põlva Ühisgümna 4305  00:26:19
  5. Kaisa Raudkepp            Värska Gümnaasi       00:26:57
  6. Kristiina Kriisa          Rõuge Põhikool  6981  00:28:07
  7. Britta Panker             Kaiu Põhikool   3780  00:29:11
  8. Laura Suur                Jõgeva Gümnaasi 4522  00:29:40
  9. Annemai Haak              Tartu Kunstigüm 4118  00:30:28
 10. Kaia Kivikas              Tartu Raatuse G 3676  00:30:36
 11. Sigrid Ruul               Türi Majandusgü 5484  00:31:14
 12. Tuuli Kotov               Värska Gümnaasi       00:35:08
 13. Piret Pärnik              Miina Härma Güm 2796  00:43:11
 14. Marie Kristine Külvik     Miina Härma Güm 6994  00:45:52
 15. Kerda Keevend             Türi Majandusgü 4301  00:50:10
 16. Kärt Kürsa                Põlva Keskkool  5520  00:53:36
 17. Helen Parik               Otepää Gümnaasi 4483  00:56:25
 18. Triin Paabo               Miina Härma Güm 5664  00:57:48
 19. Karmen Kuusik             Põlva Ühisgümna 5539  00:59:34
 20. Brenda Roiland            Põlva Ühisgümna 4407  01:03:20
 21. Kairi Tamm                Tartu Kunstigüm 5712  01:15:56
 22. Rahel Valdmaa             Jõgeva Gümnaasi 6990  01:17:55
 23. Aveli Nurk                Kärdla Ühisgümn 6041  01:20:05
 24. Iiris Lüsi                Kärdla Ühisgümn 6042  01:25:54
 25. Pääsu Püttsepp            Miina Härma Güm 4899  01:34:07
     Jaanika Niklus            Lüllemäe Põhiko       Katk.
     Anni Leo                  Kärdla Ühisgümn 7045  Katk.
     Jane Oja                  Miina Härma Güm 5742  Katk.


"Vőistlus 2K"24.09.2004 19:25:18 IT: TAK-SOFT 1989-2004