XXVII KOPRAKARIKAS 26.06.2015
TAVARADA
27.06.2015 Hatiku (Rajameister: Raido Mitt)
M10NR  M12A  M14  M16  M18  M20  M21A  M21E  M21TECHNO  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR  MVIP 
W10NR  W12A  W14  W16  W18  W20  W21A  W21E  W21TECHNO  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70  W8NR  WVIP 

M10NR
1440m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 00:12.40  00:12.40   
   2. August Jakobson           Kobras          EST 00:12.58     +0:18   
   3. Jesse Lauter              Lauter Team     EST 00:13.08     +0:28   
   4. Timo Kudre                Peko            EST 00:13.57     +1:17   
   4. Hendrik Bleive            Taevaskoja      EST 00:13.57     +1:17   
   6. Kaspar Karolin            Kobras          EST 00:14.52     +2:12   
   7. Kaur Hallik                               EST 00:14.54     +2:14   
   7. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 00:14.54     +2:14   
   9. Markus Kaljur             KEKRSK          EST 00:16.10     +3:30   
  10. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST 00:17.14     +4:34   
  11. Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 00:17.24     +4:44   
  12. Mattias Metsoja           Mercury         EST 00:17.27     +4:47   
  13. Toomas Mattus             Kobras          EST 00:17.31     +4:51   
  14. Maanus Udam               JOKA            EST 00:18.07     +5:27   
  15. Saimon Tammiste           Rakv            EST 00:18.15     +5:35   
  16. Mihkel Tali               -               EST 00:21.21     +8:41   
  17. Ants Liivamägi                            EST 00:22.36     +9:56   
  18. Jakob Kaur  Kelder                        EST 00:22.48    +10:08   
  19. Reiko Kallas              Vastseliina SK  EST 00:23.52    +11:12   
  20. Andrei Miasnikov          Pskov           RUS 00:26.45    +14:05   
  21. Siim Kolga                                EST 00:31.21    +18:41   
M12A
2950m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Emil Eensaar              Tartu SUKL      EST 00:37.13  00:37.13   
   2. Mattias Maidla            Kobras          EST 00:41.21     +4:08   
   3. Samuel Kolsar             Kobras          EST 00:42.04     +4:51   
   4. Kris-Robin Metsoja        Mercury         EST 00:44.59     +7:46   
   5. Daniel Sibul              Kobras          EST 00:45.22     +8:09   
   6. Mehis Udam                JOKA            EST 00:47.58    +10:45   
   7. Mihkel Abram              Tammed          EST 00:48.03    +10:50   
   8. Mattias Võsupärg          Kobras          EST 00:52.53    +15:40   
   9. Urmet Pihus               Võru/Võru spord EST 00:58.03    +20:50   
  10. Peko Piirisild            Kobras          EST 00:59.34    +22:21   
  11. Andri Kepler              Kobras          EST 01:00.49    +23:36   
  12. Mihkel Liivago            Kobras          EST 01:09.36    +32:23   
      Osvald Nigola             Põlva Spordikoo EST Ei start             
      Karl Jakop Pintmann       Võru/Võru spord EST Ei start             
      Jan Jacek Gregor Tiisler  Võru/Võru spord EST Ei start             
M14
5170m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 00:52.19  00:52.19   
   2. Homza Daniil              Minsk-Malinovka BLR 00:55.20     +3:01   
   3. Markus Sulg               JOKA            EST 00:56.27     +4:08   
   4. Siim Turban               Rakv            EST 00:57.58     +5:39   
   5. Kustu Künnapas            HOK             EST 00:58.54     +6:35   
   6. Raiko Marrandi            JOKA            EST 01:00.05     +7:46   
   7. Ragnar Rooba              Rakv            EST 01:01.54     +9:35   
   8. Martin Erik Maripuu       Kobras          EST 01:03.05    +10:46   
   9. Aleksander Kepler         Kobras          EST 01:05.06    +12:47   
  10. Dainis Männiste           Kobras          EST 01:08.58    +16:39   
  11. Janar Saks                Võru/Võru spord EST 01:09.02    +16:43   
  12. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord EST 01:11.58    +19:39   
  13. Sander Pritsik            Rakv            EST 01:16.14    +23:55   
  14. Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord EST 01:19.09    +26:50   
  15. Georg Paal                JOKA            EST 01:19.12    +26:53   
  16. Mati Kiisler              SRD             EST 01:23.17    +30:58   
  17. Kerten Matto              Kobras          EST 01:42.35    +50:16   
M16
5820m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Villu Serv                Kobras          EST 00:51.15  00:51.15   
   2. Kiur Erik Eensaar         TÜ ASK          EST 01:01.21    +10:06   
   3. Jürmo Rooma               Jõhvikas        EST 01:11.11    +19:56   
   4. Sander Tomson             Kobras          EST 01:11.19    +20:04   
   5. Siim Helmoja              Kobras          EST 01:12.44    +21:29   
   6. Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST 01:13.21    +22:06   
   7. Martin Sults              Kobras          EST 01:17.11    +25:56   
   8. Timmo Tohus               Otepää          EST 01:19.21    +28:06   
   9. Esko Vanahunt             Kobras          EST 01:21.03    +29:48   
      Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          EST Katk                 
      Augusts Velde             Azuolas OK      LTU Puuduv KP            
      Rasmus Kruusa             Kobras          EST Ei start             
M18
7750m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 01:50.35  01:50.35   
M20
8710m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Janek Piirisild           Võru/Võru spord EST 01:10.31  01:10.31   
   2. Rando Marrandi            JOKA            EST 01:17.52     +7:21   
   3. Kristjan Täll             KEKRSK          EST 01:18.26     +7:55   
   4. Hans Mark Võsu            JOKA            EST 01:36.34    +26:03   
      Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST Ei start             
M21A
10340m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Tanel Mõttus              OK Võru         EST 01:28.03  01:28.03   
   2. Rain Jaaksoo              Tartu           EST 01:33.42     +5:39   
   3. Lauri Ruberg                              EST 01:36.03     +8:00   
   4. Taavi Kuha                Kape            EST 01:36.24     +8:21   
   5. Marko Teder                               EST 01:40.18    +12:15   
   6. Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            EST 01:40.32    +12:29   
   7. Lauri Juhan Liivamägi                     EST 01:50.35    +22:32   
   8. Taavi-Kalle Kiisler       KEKRSK          EST 02:02.08    +34:05   
   9. Allan Roosimägi           Jõhvikas        EST 02:13.18    +45:15   
M21E
12720m 32KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Topi Hasu                 OK Trian        FIN 01:24.30  01:24.30   
   2. Tarmo Siimsaare           Võru            EST 01:32.53     +8:23   
   3. Kaarel Kallas             JOKA            EST 01:34.40    +10:10   
   4. Simo Hasu                 OK Trian        FIN 01:34.54    +10:24   
   5. Tanel Papp                Võru/Võru spord EST 01:38.21    +13:51   
   6. Kaido Hallik              Ilves           EST 01:41.42    +17:12   
   7. Andres Saetalu            Tammed          EST 01:42.35    +18:05   
   8. Tiit Poopuu               JOKA            EST 01:47.10    +22:40   
   9. Sven Oras                 Ilves           EST 01:49.22    +24:52   
  10. Ilmar Udam                JOKA            EST 01:59.58    +35:28   
      Jonatan Karjus            Võru            EST Ei start             
M21TECHNO
7100m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ott Rakkaselg             HOK             EST 00:53.49  00:53.49   
   2. Taivo Timmusk             HOK             EST 00:59.04     +5:15   
   3. Mati Mägi                 HOK             EST 01:03.30     +9:41   
   4. Mait Tõnisson             LSF PT          EST 01:06.19    +12:30   
   5. Andres Lauba              TON             EST 01:09.42    +15:53   
   6. Märt Kivila               Ilves           EST 01:20.04    +26:15   
   7. Tanel Saue                Mercury         EST 01:23.56    +30:07   
   8. Raivo Panker              Mercury         EST 01:25.39    +31:50   
   9. Heiki Saal                Otepää          EST 01:25.50    +32:01   
  10. Ragnar Ilp                                EST 01:27.57    +34:08   
  11. Viljar Vainola            Mercury         EST 01:29.13    +35:24   
  12. Peeter Paenurm            Mercury         EST 01:36.00    +42:11   
      Paddubny Ilya             Minsk-Malinovka BLR Katk                 
M35
10340m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mati Korrol               Mercury         EST 01:25.28  01:25.28   
   2. Leonid Malikov            CoxArt          EST 02:08.09    +42:41   
   3. Alar Alajaan                              EST 02:26.23    +60:55   
M40
7750m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Väino Ellamik             -               EST 01:00.14  01:00.14   
   2. Kuno Rooba                Rakv            EST 01:05.23     +5:09   
   3. Danilo Piht               Mercury         EST 01:05.54     +5:40   
   4. Martin Aunin                              EST 01:06.04     +5:50   
   5. Kaupo Järve               LSF PT          EST 01:07.55     +7:41   
   6. Meelis Mälter             KEKRSK          EST 01:08.17     +8:03   
   7. Tarmo Klaar               Ilves           EST 01:10.55    +10:41   
   8. Indrek Karolin                            EST 01:22.59    +22:45   
   9. Rünno Sulg                LSF PT          EST 01:31.13    +30:59   
  10. Priit Talu                                EST 01:33.04    +32:50   
      Paavo Rõigas              Peko            EST Ei start             
      Margus Klementsov         Mercury         EST Ei start             
      Tarmo Pöör                Mercury         EST Ei start             
M45
7100m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Raivo Reiman              West            EST 00:52.43  00:52.43   
   2. Priit Pääslane            Ilves           EST 00:53.45     +1:02   
   3. Meelis Zimmermann         Kape            EST 00:58.39     +5:56   
   4. Raul Kangur               Peko            EST 01:00.02     +7:19   
   5. Taivo Tali                KEKRSK          EST 01:03.55    +11:12   
   6. Andres Hummal                             EST 01:06.28    +13:45   
   7. Mart Ostra                Nõmme           EST 01:06.36    +13:53   
   8. Tõnu Lauter               Lauter Team     EST 01:10.58    +18:15   
   9. Mart Koppel               -               EST 01:14.35    +21:52   
  10. Kristjan Leiger           Kape            EST 01:18.02    +25:19   
M50
6980m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Matti Yliluikki           SUSI            FIN 00:54.23  00:54.23   
   2. Tiit Tali                 Ilves           EST 00:54.58     +0:35   
   3. Aivars Mihailovs          Auseklis        LAT 00:59.58     +5:35   
   4. Antti Roose               Kobras          EST 01:03.29     +9:06   
   5. Toomas Tarve              Kobras          EST 01:03.50     +9:27   
   6. Maido Kaljur              KEKRSK          EST 01:03.55     +9:32   
   7. Eduard Pukkonen           KEKRSK          EST 01:08.49    +14:26   
   8. Mati Preitof              KEKRSK          EST 01:11.58    +17:35   
   9. Rain Vellerind                            EST 01:21.43    +27:20   
  10. Indrek Jentson            Kape            EST 01:23.48    +29:25   
  11. Andrus Sipsaka            KEKRSK          EST 01:25.27    +31:04   
  12. Raivo Pellja              JOKA            EST 01:27.34    +33:11   
      Luhautsou Aliaksei        Minsk-Malinovka BLR Katk                 
      Lauri Leppik              TAOK            EST Ei start             
M55
6980m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Kaljo Julge               Kape            EST 01:07.05  01:07.05   
   2. Rein Rooni                Orvand          EST 01:10.56     +3:51   
   3. Raul Laas                 JOKA            EST 01:11.01     +3:56   
   4. Kalev Ruberg                              EST 01:27.12    +20:07   
   5. Riho Kokk                 Rakv            EST 01:28.15    +21:10   
   6. Tauno Kure                Kape            EST 01:48.38    +41:33   
   7. Matti Betlem                              EST 02:02.30    +55:25   
   8. Aigar Pindmaa             Võru            EST 02:23.38    +76:33   
      Paul Poopuu               JOKA            EST Ei start             
M60
5820m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Rein Kriks                Rakv            EST 00:57.01  00:57.01   
   2. Lembit Nöps               Ilves           EST 00:57.35     +0:34   
   3. Labanouski Anatoli        Minsk-Malinovka BLR 00:59.44     +2:43   
   4. Tõnu Taal                 JOKA            EST 01:00.17     +3:16   
   5. Anti Parik                Otepää SK       EST 01:01.26     +4:25   
   6. Udo Lüüs                  Ilves           EST 01:01.31     +4:30   
   7. Heini Tammik              Kape            EST 01:01.41     +4:40   
   8. Jüri Rokko                SK RT           EST 01:03.06     +6:05   
   9. Kalju Vaikjärv            Vunder          EST 01:03.32     +6:31   
  10. Tõnu Sikkal               Kobras          EST 01:04.00     +6:59   
  11. Aimur Raudsepp            JOKA            EST 01:04.06     +7:05   
  12. Maroz Ivan                Minsk-Malinovka BLR 01:12.25    +15:24   
  13. Jüri Merirand             Tõrva           EST 01:16.00    +18:59   
  14. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST 01:16.12    +19:11   
  15. Straltsov Uladzimir       Minsk-Malinovka BLR 01:26.48    +29:47   
  16. Aare Limberg              Rakv            EST 01:40.19    +43:18   
      Eero Ruokamo              Kobras          EST Katk                 
      Gurinovich Siarhei        Minsk-Malinovka BLR Ei start             
M65
5820m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Toivo Saue                HOK             EST 00:54.04  00:54.04   
   2. Tiit Tatter               TON             EST 00:56.53     +2:49   
   3. Ülo Vainura               Tammed          EST 00:58.01     +3:57   
   4. Arvo Kivikas              Ilves           EST 01:02.58     +8:54   
   5. Jüri Leesmäe              West            EST 01:03.13     +9:09   
   6. Rein Unt                  TON             EST 01:03.57     +9:53   
   7. Rafael Gordon             Võru            EST 01:04.57    +10:53   
   8. Väino Aul                 Jõhvikas        EST 01:05.09    +11:05   
   9. Peep Koppel               Koop            EST 01:07.11    +13:07   
  10. Koit Paasma               Lehola          EST 01:08.20    +14:16   
  11. Rein Hanstein             Okas            EST 01:11.50    +17:46   
  12. Avo Veermäe               Ilves           EST 01:13.46    +19:42   
  13. Ilmar Kirjanen            TAOK            EST 01:14.32    +20:28   
  14. Ats Virumäe               Võru            EST 01:29.31    +35:27   
  15. Toomas Naelapää           KEKRSK          EST 01:31.54    +37:50   
  16. Sergei Miasnikov          Pskov           RUS 01:46.59    +52:55   
  17. Heiki Rammul              Ilves           EST 01:53.26    +59:22   
  18. Agu Koppa                 Jõhvikas        EST 02:07.58    +73:54   
      Jaan Miljan               Kape            EST Ei start             
M70
4100m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ants Tamm                 TON             EST 00:46.16  00:46.16   
   2. Enn Aedna                 West            EST 00:48.15     +1:59   
   3. Nikolai Kuha              Kape            EST 00:49.52     +3:36   
   4. Mihkel Mälter             KEKRSK          EST 00:50.40     +4:24   
   5. Elmo Pärna                Lehola          EST 01:00.00    +13:44   
   6. Tiit Koppel               Orion           EST 01:06.20    +20:04   
   7. Vaabo Annus               Orion           EST 01:10.10    +23:54   
   8. Valter Ploom              Jõhvikas        EST 01:12.23    +26:07   
   9. Mati Tõnus                Orion           EST 01:18.46    +32:30   
      Rudolf Mürk               OK Võru         EST Puuduv KP            
      Mati Poom                 TON             EST Ei start             
      Martin Tõrra              Kobras          EST Ei start             
M75
3500m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mihhail Taivere           Kape            EST 00:42.18  00:42.18   
   2. Endel Remmet              Kape            EST 00:42.29     +0:11   
   3. Kaarel Koitmets           Jõhvikas        EST 01:25.09    +42:51   
   4. Enno Lelumees             HOK             EST 01:34.31    +52:13   
M80
3500m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Heino Heinloo             Tammed          EST 01:31.28  01:31.28   
   2. Feliks Kipper             Orion           EST 01:42.17    +10:49   
M8NR
1440m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Romet Kriks               LSF PT          EST 00:15.39  00:15.39   
   2. Henri Kersna              Ilves           EST 00:22.40     +7:01   
   3. Erik Kersna               Ilves           EST 00:23.20     +7:41   
   4. Rando Jaaksoo             Tartu           EST 00:23.40     +8:01   
   5. Roland Kivila             lasteaed Krõll  EST 00:24.24     +8:45   
   6. Magnar Mõttus             Otepää          EST 00:25.24     +9:45   
   7. Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          EST 00:25.41    +10:02   
   8. Hannes Tammiste           Rakv            EST 00:30.01    +14:22   
   9. Erik Marten Zernant       Ilves           EST 00:30.32    +14:53   
  10. Kerret Matto              -               EST 00:31.36    +15:57   
  11. Joosep Tali               KEKRSK          EST 00:51.32    +35:53   
  12. Koit Hallik                               EST 00:57.55    +42:16   
MVIP
4580m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Koit Kolsar               Põlva           EST 00:41.26  00:41.26   
   2. Silver Rebenits           Kape            EST 00:43.02     +1:36   
   3. Janek Jõgis               Põlva           EST 01:00.58    +19:32   
   4. Taavi Tänav                               EST 02:40.03   +118:37   
      Aivar Piirisild           -               EST Ei start             
W10NR
1440m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Maria Eller               HOK             EST 00:12.18  00:12.18   
   2. Iris Abram                Tammed          EST 00:15.15     +2:57   
   3. Helina Saega              Otepää          EST 00:16.21     +4:03   
   4. Angela Mõttus             Otepää          EST 00:17.50     +5:32   
   5. Herta Kesküla             HOK             EST 00:18.44     +6:26   
   6. Aino Hasu                 OK Trian        FIN 00:18.48     +6:30   
   7. Roos Aliis Kelder                         EST 00:20.09     +7:51   
   8. Elisabeth Jentson         Kivimäe põhikoo EST 00:21.18     +9:00   
   9. Risanna Mooses            Otepää          EST 00:21.20     +9:02   
  10. Sofia Pahhomenkova        SRD             EST 00:22.57    +10:39   
  11. Anett Noormets            -               EST 00:27.22    +15:04   
  12. Saskia Neppo                              EST 01:29.27    +77:09   
W12A
2950m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Eliise Kesküla            HOK             EST 00:24.49  00:24.49   
   2. Brigitte Panker           Ilves           EST 00:35.31    +10:42   
   3. Leana Jete Korb           Peko            EST 00:37.07    +12:18   
   4. Birgit Rõõm               Ilves           EST 00:46.25    +21:36   
   5. Evely Ostrov              Kobras          EST 00:50.23    +25:34   
   6. Kris Jette Piht           Mercury         EST 01:03.42    +38:53   
   7. Aigi Einmaa               Rakv            EST 01:05.04    +40:15   
      Liis Musta                Võru            EST Puuduv KP            
      Greete Jalast             -               EST Ei start             
      Katrinka Josephine Savimä Võru            EST Ei start             
W14
4130m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST 00:38.57  00:38.57   
   2. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 00:41.55     +2:58   
   3. Siiri Talts               HOK             EST 00:43.15     +4:18   
   4. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST 00:46.44     +7:47   
   5. Johanna Laanoja           Kobras          EST 00:47.16     +8:19   
   6. Helena Maripuu            HOK             EST 00:49.00    +10:03   
   7. Anita Laanejõe            Võru/Võru Spord EST 00:50.55    +11:58   
   8. Anete Saar                Kobras          EST 00:55.39    +16:42   
   9. Maire Pärn                Ilves           EST 00:55.40    +16:43   
  10. Kristiin Kalle            Kobras          EST 01:45.13    +66:16   
      Kairiin Märtson           Kobras          EST Puuduv KP            
      Hanna Lora Traagel        Kobras          EST Ei start             
W16
5170m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 00:57.05  00:57.05   
   2. Kelly Vildek              Rakv            EST 01:06.27     +9:22   
   3. Hilda Yliluikki           SUSI            FIN 01:06.29     +9:24   
   4. Birgit Russka             Kobras          EST 01:11.28    +14:23   
   5. Jessica Lauter            Lauter Team     EST 01:22.06    +25:01   
   6. Heleri Karmen Hõrrak      Võru            EST 01:22.22    +25:17   
   7. Kaisa Kahre               Võru            EST 01:24.04    +26:59   
      Triin Helimets            HOK             EST Ei start             
W18
5820m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Henna Yliluikki           SUSI            FIN 00:51.45  00:51.45   
   2. Kristel Sibul             Kobras          EST 00:53.46     +2:01   
   3. Ragne Reiman              West            EST 01:07.45    +16:00   
   4. Jonne Rooma               Jõhvikas        EST 01:08.15    +16:30   
   5. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          EST 01:19.15    +27:30   
   6. Getter Matto              Kobras          EST 01:20.35    +28:50   
   7. Iina Hasu                 OK Trian        FIN 01:23.45    +32:00   
      Epp Paalberg              Rakv            EST Ei start             
W20
7100m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
W21A
7100m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
W21E
8710m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Eleri Hirv                Võru            EST 01:13.29  01:13.29   
   2. Marianne Haug             Võru/Võru spord EST 01:17.49     +4:20   
   3. Kaisa Raudkepp            Peko            EST 01:19.50     +6:21   
   4. Inga Siegert              Vastseliina SK/ EST 01:19.58     +6:29   
   5. Margret Zimmermann        Kape            EST 01:21.05     +7:36   
   6. Kristiine Aluvee          Kobras          EST 01:21.32     +8:03   
   7. Kerstin Uiboupin          Võru            EST 01:22.04     +8:35   
   8. Kaisa Rooba               Rakv            EST 01:32.36    +19:07   
   9. Laura Joonas              Võru            EST 01:33.16    +19:47   
  10. Maiki Jäädmaa             Võru            EST 01:53.12    +39:43   
W21TECHNO
5120m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Lilian Noormets           Mercury         EST 01:03.17  01:03.17   
   2. Teele Eensaar                             EST 01:05.40     +2:23   
   3. Heidi Prits               Mercury         EST 01:06.05     +2:48   
   4. Anneli Ambel              Mercury         EST 01:07.26     +4:09   
   5. Ethel Madalik             Tammed          EST 01:13.56    +10:39   
   6. Marje Zernant             -               EST 01:16.04    +12:47   
   7. Heleri Kirss              Koop            EST 01:27.04    +23:47   
   8. Mari Turban               Rakv            EST 01:30.26    +27:09   
   9. Triin  Jäädmaa            Võru            EST 01:46.30    +43:13   
      Ade Timmusk               HOK             EST Puuduv KP            
      Meeli Mets                                EST Puuduv KP            
W35
6980m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jana Kink                 Kape            EST 01:15.03  01:15.03   
   2. Reda Velde                Azuolas OK      LTU 01:22.24     +7:21   
   3. Külli Leiger              Kape            EST 01:28.27    +13:24   
   4. Pille Vinne               Kobras          EST 01:50.40    +35:37   
      Ingrid Piht               Mercury         EST Ei start             
W40
5820m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Triin Vask                Ilves           EST 00:57.07  00:57.07   
   2. Marika Jäädmaa            Võru            EST 01:00.41     +3:34   
   3. Kristi Vassil             Ilves           EST 01:03.31     +6:24   
   4. Siiri Vallner                             EST 01:09.42    +12:35   
   5. Anne-Mari Pevkur          KSS Eero        EST 01:14.56    +17:49   
   6. Maari Idnurm                              EST 01:16.42    +19:35   
   7. Raili Rooba               Rakv            EST 01:22.26    +25:19   
   8. Kuzniatsova Maryna        Minsk-Malinovka BLR 01:23.22    +26:15   
   9. Ilona Poljakova           LSF PT          EST 01:26.20    +29:13   
      Ellen Lembra              Kape            EST Ei start             
W45
5120m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Erika Joonas              Võru            EST 00:54.51  00:54.51   
   2. Inta Mihailova            Auseklis        LAT 00:59.36     +4:45   
   3. Merike Paapson            TON             EST 01:01.01     +6:10   
   4. Airi Alnek                Võru            EST 01:01.13     +6:22   
   5. Minija Pääslane           Ilves           EST 01:02.15     +7:24   
   6. Kaie Konsap               Võru            EST 01:03.32     +8:41   
   7. Epp Voitka                Võru            EST 01:04.26     +9:35   
   8. Ulla Mellin               SUSI            FIN 01:05.35    +10:44   
   9. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 01:05.37    +10:46   
  10. Ilvi Vare                 West            EST 01:10.34    +15:43   
  11. Petrova Oksana            Minsk-Malinovka BLR 01:13.04    +18:13   
  12. Aleksandra Lebedeva       Pskov           RUS 01:36.07    +41:16   
W50
5120m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST 00:56.12  00:56.12   
   2. Lea Leppik                TAOK            EST 00:56.50     +0:38   
   3. Inger Jalakas             KEKRSK          EST 01:02.08     +5:56   
   4. Sarmite Sild              Võru            EST 01:19.49    +23:37   
   5. Tiina Oras                Ilves           EST 01:21.20    +25:08   
   6. Pille Illak               Otepää          EST 01:32.57    +36:45   
W55
4100m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Siiri Poopuu              JOKA            EST 00:40.33  00:40.33   
   2. Marika Kirsspuu           TAOK            EST 00:42.32     +1:59   
   3. Saima Värton              Kobras          EST 00:43.30     +2:57   
   4. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST 00:47.01     +6:28   
   5. Anne Vaikjärv             Vunder          EST 00:50.03     +9:30   
   6. Reet Johanson             Kobras          EST 00:50.48    +10:15   
   7. Ilme Roosi                Orvand          EST 00:52.29    +11:56   
   8. Ülle Põldoja              Ilves           EST 00:52.43    +12:10   
   9. Ülle Raudsepp             Okas            EST 00:53.36    +13:03   
  10. Natalia Ushakova          Pskov           RUS 00:53.59    +13:26   
  11. Ülle Kadak                Lehola          EST 00:54.53    +14:20   
  12. Maire Kure                Kape            EST 01:02.07    +21:34   
  13. Aino Koser                Ilves           EST 01:08.45    +28:12   
  14. Merike Mändsoo            TON             EST 01:09.34    +29:01   
  15. Heli Viks                 Võru            EST 01:15.40    +35:07   
  16. Maire Aul                 Jõhvikas        EST 01:42.36    +62:03   
W60
4100m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ene Sulg                  Orvand          EST 00:43.40  00:43.40   
   2. Anne Arold                Ilves           EST 00:47.28     +3:48   
   3. Kahutsenka Tamara         Minsk-Malinovka BLR 00:48.51     +5:11   
   4. Riina Kivikas             Ilves           EST 00:51.33     +7:53   
   5. Straltsova Tatsiana       Minsk-Malinovka BLR 00:52.13     +8:33   
   6. Liivi Parik               Otepää SK       EST 00:52.27     +8:47   
   7. Mare Leis                 Ilves           EST 00:54.42    +11:02   
   8. Maire Limberg             Rakv            EST 00:56.25    +12:45   
   9. Eha Kriks                 Rakv            EST 00:58.17    +14:37   
  10. Leili Prans               Ilves           EST 01:02.41    +19:01   
  11. Vaike Tomann              Ilves           EST 01:02.51    +19:11   
  12. Anu Pallon                JOKA            EST 01:05.10    +21:30   
W65
3500m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Tiiu Kaasik               Ilves           EST 00:46.44  00:46.44   
   2. Anu Saue                  HOK             EST 00:49.44     +3:00   
   3. Liis Lille                KEKRSK          EST 00:55.28     +8:44   
   4. Ludmila Miasnikova        Pskov           RUS 01:02.50    +16:06   
   5. Juta Virkepuu             KEKRSK          EST 01:07.31    +20:47   
   6. Kaie Kivila               Ilves           EST 01:21.40    +34:56   
W70
3500m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Maire Raid                Tammed          EST 00:51.11  00:51.11   
   2. Ilse Uus                  TON             EST 00:55.12     +4:01   
   3. Maie Abram                Ilves           EST 00:59.55     +8:44   
   4. Ilona Vanaveski           Ilves           EST 01:00.58     +9:47   
   5. Helle Mürk                OK Võru         EST 01:02.56    +11:45   
   6. Maimu Tornberg            Koop            EST 01:15.53    +24:42   
   7. Helle Jaaniste            Ilves           EST 01:17.49    +26:38   
W8NR
1440m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 00:19.38  00:19.38   
   2. Laura-Liis Kaljur         KEKRSK          EST 00:20.17     +0:39   
   3. Luisa Nõmmik              Kanepi          EST 00:21.38     +2:00   
   4. Liis-Marie Kaljur         KEKRSK          EST 00:22.23     +2:45   
   5. Mariann Zernant           Ilves           EST 00:22.30     +2:52   
   6. Marta Maripuu             HOK             EST 00:25.34     +5:56   
   7. Jette-Ly Assor            Kobras          EST 00:26.27     +6:49   
   8. Mia-Ly Läänesaar          Elioni Spordikl EST 00:27.37     +7:59   
   9. Katariina Leiger          Kape            EST 00:30.38    +11:00   
  10. Eliisabet Leiger          Kape            EST 00:37.39    +18:01   
  11. Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT          EST 00:45.46    +26:08   
  12. Ebe Hallik                                EST 00:50.31    +30:53   
  13. Berit Noormets            -               EST 00:51.34    +31:56   
  14. Maria Kaljur              KEKRSK          EST 00:52.13    +32:35   
      Jasmiin Kraas             Tartu           EST Ei start             
WVIP
4580m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          EST 00:51.23  00:51.23   
   2. Ele Sisas                 TAOK            EST 00:51.45     +0:22   
   3. Pille Jostov              -               EST 01:11.37    +20:14   
   4. Annika Silde              Elioni Spordikl EST 01:38.40    +47:17   
      Tiina-Piret Peegel        -               EST Katk                 
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2015, www.tak-soft.com 27.06.2015 19:48:32