XXVII KOPRAKARIKAS 26.06.2015
LÜHENDATUD TAVARADA
28.06.2015 Hatiku (Rajameister: Raido Mitt)
M10NR  M12A  M14  M16  M18  M20  M21A  M21E  M21TECHNO  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR  MVIP 
W10NR  W12A  W14  W16  W18  W20  W21A  W21E  W21TECHNO  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70  W8NR  WVIP 

M10NR
1640m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 00:11.42  00:11.42   
   2. Jesse Lauter              Lauter Team     EST 00:13.21     +1:39   
   3. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 00:13.23     +1:41   
   4. Kaspar Karolin            Kobras          EST 00:13.59     +2:17   
   4. Hendrik Bleive            Taevaskoja      EST 00:13.59     +2:17   
   6. Kaur Hallik                               EST 00:14.17     +2:35   
   7. August Jakobson           Kobras          EST 00:14.33     +2:51   
   8. Markus Kaljur             KEKRSK          EST 00:16.19     +4:37   
   9. Mattias Metsoja           Mercury         EST 00:16.31     +4:49   
  10. Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 00:16.36     +4:54   
  11. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST 00:17.16     +5:34   
  12. Ants Liivamägi                            EST 00:17.17     +5:35   
  13. Toomas Mattus             Kobras          EST 00:18.06     +6:24   
  14. Saimon Tammiste           Rakv            EST 00:18.08     +6:26   
  15. Maanus Udam               JOKA            EST 00:20.20     +8:38   
  16. Mihkel Tali               -               EST 00:20.44     +9:02   
  17. Andrei Miasnikov          Pskov           RUS 00:20.52     +9:10   
  18. Timo Kudre                Peko            EST 00:22.52    +11:10   
  19. Jakob Koppel              -               EST 00:23.18    +11:36   
  20. Siim Kolga                                EST 00:24.49    +13:07   
      Reiko Kallas              Vastseliina SK  EST Ei start             
      Jakob Kaur  Kelder                        EST Ei start             
M12A
2480m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mehis Udam                JOKA            EST 00:37.55  00:37.55   
   2. Andri Kepler              Kobras          EST 00:38.55     +1:00   
   3. Emil Eensaar              Tartu SUKL      EST 00:41.07     +3:12   
   4. Daniel Sibul              Kobras          EST 00:41.09     +3:14   
   5. Mattias Maidla            Kobras          EST 00:41.42     +3:47   
   6. Mihkel Abram              Tammed          EST 00:48.54    +10:59   
   7. Samuel Kolsar             Kobras          EST 00:49.18    +11:23   
   8. Mattias Võsupärg          Kobras          EST 00:51.01    +13:06   
   9. Kris-Robin Metsoja        Mercury         EST 01:00.12    +22:17   
  10. Mihkel Liivago            Kobras          EST 01:02.08    +24:13   
  11. Urmet Pihus               Võru/Võru spord EST 01:11.31    +33:36   
  12. Peko Piirisild            Kobras          EST 01:15.53    +37:58   
  13. Jan Jacek Gregor Tiisler  Võru/Võru spord EST 01:20.49    +42:54   
      Karl Jakop Pintmann       Võru/Võru spord EST Puuduv KP            
      Osvald Nigola             Põlva Spordikoo EST Ei start             
M14
4080m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 00:37.05  00:37.05   
   2. Markus Sulg               JOKA            EST 00:44.38     +7:33   
   3. Dainis Männiste           Kobras          EST 00:45.07     +8:02   
   4. Martin Erik Maripuu       Kobras          EST 00:45.20     +8:15   
   5. Homza Daniil              Minsk-Malinovka BLR 00:47.14    +10:09   
   6. Siim Turban               Rakv            EST 00:48.42    +11:37   
   7. Sander Pritsik            Rakv            EST 00:49.45    +12:40   
   8. Mati Kiisler              SRD             EST 00:50.36    +13:31   
   9. Kustu Künnapas            HOK             EST 00:51.06    +14:01   
  10. Ragnar Rooba              Rakv            EST 00:52.03    +14:58   
  11. Raiko Marrandi            JOKA            EST 00:59.08    +22:03   
  12. Georg Paal                JOKA            EST 01:00.38    +23:33   
  13. Janar Saks                Võru/Võru spord EST 01:03.18    +26:13   
  14. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord EST 01:06.17    +29:12   
  15. Kerten Matto              Kobras          EST 01:20.35    +43:30   
  16. Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord EST 01:22.21    +45:16   
      Aleksander Kepler         Kobras          EST Ei start             
M16
5160m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Augusts Velde             Azuolas OK      LTU 00:48.36  00:48.36   
   2. Villu Serv                Kobras          EST 00:48.38     +0:02   
   3. Sander Tomson             Kobras          EST 00:54.37     +6:01   
   4. Kiur Erik Eensaar         TÜ ASK          EST 00:55.07     +6:31   
   5. Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST 00:56.41     +8:05   
   6. Siim Helmoja              Kobras          EST 00:58.02     +9:26   
   7. Jürmo Rooma               Jõhvikas        EST 01:00.33    +11:57   
   8. Martin Sults              Kobras          EST 01:01.21    +12:45   
   9. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          EST 01:23.15    +34:39   
      Timmo Tohus               Otepää          EST Puuduv KP            
      Rasmus Kruusa             Kobras          EST Ei start             
      Esko Vanahunt             Kobras          EST Ei start             
M18
6580m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 01:17.34  01:17.34   
M20
6990m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Janek Piirisild           Võru/Võru spord EST 00:57.32  00:57.32   
   2. Kristjan Täll             KEKRSK          EST 01:02.51     +5:19   
   3. Hans Mark Võsu            JOKA            EST 01:07.18     +9:46   
   4. Rando Marrandi            JOKA            EST 01:14.51    +17:19   
   5. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST 01:15.15    +17:43   
M21A
6990m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Tanel Mõttus              OK Võru         EST 00:53.20  00:53.20   
   2. Rain Jaaksoo              Tartu           EST 01:03.19     +9:59   
   3. Lauri Ruberg                              EST 01:03.34    +10:14   
   4. Marko Teder                               EST 01:04.23    +11:03   
   5. Lauri Juhan Liivamägi                     EST 01:05.54    +12:34   
   6. Taavi-Kalle Kiisler       KEKRSK          EST 01:12.12    +18:52   
   7. Allan Roosimägi           Jõhvikas        EST 01:31.20    +38:00   
      Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            EST Katk                 
      Taavi Kuha                Kape            EST Ei start             
M21E
8960m 32KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Topi Hasu                 OK Trian        FIN 00:59.44  00:59.44   
   2. Tarmo Siimsaare           Võru            EST 01:01.46     +2:02   
   3. Tanel Papp                Võru/Võru spord EST 01:03.53     +4:09   
   4. Markus Puusepp            Võru            EST 01:05.28     +5:44   
   5. Simo Hasu                 OK Trian        FIN 01:06.56     +7:12   
   6. Kaarel Kallas             JOKA            EST 01:08.09     +8:25   
   7. Andres Saetalu            Tammed          EST 01:09.17     +9:33   
   8. Kaido Hallik              Ilves           EST 01:10.31    +10:47   
   9. Ilmar Udam                JOKA            EST 01:10.39    +10:55   
  10. Sven Oras                 Ilves           EST 01:22.09    +22:25   
      Jonatan Karjus            Võru            EST Ei start             
      Tiit Poopuu               JOKA            EST Ei start             
M21TECHNO
5510m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Märt Kivila               Ilves           EST 00:46.13  00:46.13   
   2. Ott Rakkaselg             HOK             EST 00:46.31     +0:18   
   3. Mati Mägi                 HOK             EST 00:49.28     +3:15   
   4. Taivo Timmusk             HOK             EST 00:52.47     +6:34   
   5. Heiki Saal                Otepää          EST 01:02.45    +16:32   
   6. Andres Lauba              TON             EST 01:02.48    +16:35   
   7. Raivo Panker              Mercury         EST 01:04.18    +18:05   
   8. Peeter Paenurm            Mercury         EST 01:07.24    +21:11   
   9. Ragnar Ilp                                EST 01:09.05    +22:52   
  10. Tanel Saue                Mercury         EST 01:11.23    +25:10   
  11. Viljar Vainola            Mercury         EST 01:14.24    +28:11   
  12. Paddubny Ilya             Minsk-Malinovka BLR 01:19.17    +33:04   
      Mait Tõnisson             LSF PT          EST Puuduv KP            
M35
6990m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mati Korrol               Mercury         EST 01:03.26  01:03.26   
   2. Leonid Malikov            CoxArt          EST 01:23.59    +20:33   
   3. Alar Alajaan                              EST 01:27.44    +24:18   
M40
6580m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Meelis Mälter             KEKRSK          EST 00:54.40  00:54.40   
   2. Väino Ellamik             -               EST 00:55.41     +1:01   
   3. Danilo Piht               Mercury         EST 00:56.58     +2:18   
   4. Kuno Rooba                Rakv            EST 00:58.24     +3:44   
   4. Kaupo Järve               LSF PT          EST 00:58.24     +3:44   
   6. Martin Aunin                              EST 00:58.29     +3:49   
   7. Tarmo Klaar               Ilves           EST 01:01.22     +6:42   
   8. Priit Talu                                EST 01:01.52     +7:12   
   9. Indrek Karolin                            EST 01:02.23     +7:43   
  10. Rünno Sulg                LSF PT          EST 01:14.03    +19:23   
      Paavo Rõigas              Peko            EST Ei start             
      Margus Klementsov         Mercury         EST Ei start             
      Tarmo Pöör                Mercury         EST Ei start             
M45
5510m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Raivo Reiman              West            EST 00:42.29  00:42.29   
   2. Priit Pääslane            Ilves           EST 00:43.18     +0:49   
   3. Mart Koppel               -               EST 00:48.23     +5:54   
   4. Andres Hummal                             EST 00:48.41     +6:12   
   5. Meelis Zimmermann         Kape            EST 00:49.31     +7:02   
   6. Raul Kangur               Peko            EST 00:53.22    +10:53   
   7. Mart Ostra                Nõmme           EST 00:54.49    +12:20   
   8. Taivo Tali                KEKRSK          EST 00:57.08    +14:39   
   9. Tõnu Lauter               Lauter Team     EST 01:10.36    +28:07   
  10. Kristjan Leiger           Kape            EST 01:10.56    +28:27   
M50
5490m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Matti Yliluikki           SUSI            FIN 00:41.51  00:41.51   
   2. Tiit Tali                 Ilves           EST 00:43.09     +1:18   
   3. Antti Roose               Kobras          EST 00:45.12     +3:21   
   4. Maido Kaljur              KEKRSK          EST 00:45.30     +3:39   
   5. Toomas Tarve              Kobras          EST 00:47.56     +6:05   
   6. Aivars Mihailovs          Auseklis        LAT 00:48.47     +6:56   
   7. Mati Preitof              KEKRSK          EST 00:55.42    +13:51   
   8. Raivo Pellja              JOKA            EST 00:58.49    +16:58   
   9. Eduard Pukkonen           KEKRSK          EST 00:58.59    +17:08   
  10. Indrek Jentson            Kape            EST 01:05.05    +23:14   
  11. Luhautsou Aliaksei        Minsk-Malinovka BLR 01:09.42    +27:51   
  12. Rain Vellerind                            EST 01:11.59    +30:08   
  13. Andrus Sipsaka            KEKRSK          EST 01:14.21    +32:30   
      Lauri Leppik              TAOK            EST Ei start             
M55
5490m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Raul Laas                 JOKA            EST 00:51.30  00:51.30   
   2. Kaljo Julge               Kape            EST 00:53.07     +1:37   
   3. Kalev Ruberg                              EST 00:53.36     +2:06   
   4. Rein Rooni                Orvand          EST 00:55.19     +3:49   
   5. Riho Kokk                 Rakv            EST 01:03.22    +11:52   
      Paul Poopuu               JOKA            EST Ei start             
      Aigar Pindmaa             Võru            EST Ei start             
      Tauno Kure                Kape            EST Ei start             
      Matti Betlem                              EST Ei start             
M60
5160m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Labanouski Anatoli        Minsk-Malinovka BLR 00:52.19  00:52.19   
   2. Tõnu Taal                 JOKA            EST 00:52.38     +0:19   
   3. Udo Lüüs                  Ilves           EST 00:54.02     +1:43   
   4. Tõnu Sikkal               Kobras          EST 00:54.12     +1:53   
   5. Heini Tammik              Kape            EST 00:54.14     +1:55   
   6. Rein Kriks                Rakv            EST 00:55.39     +3:20   
   7. Aare Limberg              Rakv            EST 00:56.13     +3:54   
   8. Eero Ruokamo              Kobras          EST 00:58.26     +6:07   
   9. Jüri Rokko                SK RT           EST 01:00.23     +8:04   
  10. Aimur Raudsepp            JOKA            EST 01:00.48     +8:29   
  11. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST 01:01.42     +9:23   
  12. Kalju Vaikjärv            Vunder          EST 01:01.52     +9:33   
  13. Jüri Merirand             Tõrva           EST 01:02.07     +9:48   
  14. Maroz Ivan                Minsk-Malinovka BLR 01:12.43    +20:24   
  15. Straltsov Uladzimir       Minsk-Malinovka BLR 01:16.13    +23:54   
      Anti Parik                Otepää SK       EST Katk                 
      Lembit Nöps               Ilves           EST Katk                 
      Gurinovich Siarhei        Minsk-Malinovka BLR Ei start             
M65
5160m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Toivo Saue                HOK             EST 00:49.45  00:49.45   
   2. Jüri Leesmäe              West            EST 00:51.34     +1:49   
   3. Rein Unt                  TON             EST 00:52.53     +3:08   
   4. Tiit Tatter               TON             EST 00:55.01     +5:16   
   5. Koit Paasma               Lehola          EST 00:57.48     +8:03   
   6. Rafael Gordon             Võru            EST 00:58.10     +8:25   
   7. Rein Hanstein             Okas            EST 00:59.31     +9:46   
   8. Peep Koppel               Koop            EST 01:00.50    +11:05   
   9. Arvo Kivikas              Ilves           EST 01:01.43    +11:58   
  10. Väino Aul                 Jõhvikas        EST 01:02.27    +12:42   
  11. Ülo Vainura               Tammed          EST 01:04.38    +14:53   
  12. Ilmar Kirjanen            TAOK            EST 01:15.29    +25:44   
  13. Ats Virumäe               Võru            EST 01:19.53    +30:08   
  14. Toomas Naelapää           KEKRSK          EST 01:37.21    +47:36   
      Sergei Miasnikov          Pskov           RUS Katk                 
      Agu Koppa                 Jõhvikas        EST Puuduv KP            
      Heiki Rammul              Ilves           EST Ei start             
      Jaan Miljan               Kape            EST Ei start             
      Avo Veermäe               Ilves           EST Ei start             
M70
3740m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mihkel Mälter             KEKRSK          EST 00:38.42  00:38.42   
   2. Ants Tamm                 TON             EST 00:45.43     +7:01   
   3. Enn Aedna                 West            EST 00:53.05    +14:23   
   4. Tiit Koppel               Orion           EST 00:54.44    +16:02   
   5. Vaabo Annus               Orion           EST 00:55.29    +16:47   
   6. Elmo Pärna                Lehola          EST 00:57.18    +18:36   
   7. Mati Poom                 TON             EST 01:06.41    +27:59   
   8. Rudolf Mürk               OK Võru         EST 01:12.25    +33:43   
   9. Valter Ploom              Jõhvikas        EST 01:31.55    +53:13   
      Nikolai Kuha              Kape            EST Puuduv KP            
      Mati Tõnus                Orion           EST Ei start             
      Martin Tõrra              Kobras          EST Ei start             
M75
2990m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mihhail Taivere           Kape            EST 00:34.55  00:34.55   
   2. Endel Remmet              Kape            EST 00:39.35     +4:40   
   3. Kaarel Koitmets           Jõhvikas        EST 01:14.29    +39:34   
      Enno Lelumees             HOK             EST Ei start             
M80
2990m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Heino Heinloo             Tammed          EST 01:14.07  01:14.07   
   2. Feliks Kipper             Orion           EST 02:03.05    +48:58   
M8NR
1640m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Romet Kriks               LSF PT          EST 00:16.28  00:16.28   
   2. Magnar Mõttus             Otepää          EST 00:20.34     +4:06   
   3. Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          EST 00:22.22     +5:54   
   4. Rando Jaaksoo             Tartu           EST 00:22.31     +6:03   
   5. Erik Marten Zernant       Ilves           EST 00:24.31     +8:03   
   6. Roland Kivila             lasteaed Krõll  EST 00:29.52    +13:24   
   7. Kerret Matto              -               EST 00:34.16    +17:48   
   8. Erik Kersna               Ilves           EST 00:38.43    +22:15   
   9. Henri Kersna              Ilves           EST 00:40.29    +24:01   
  10. Hendrik Ruusalepp                         EST 00:45.51    +29:23   
  11. Teodor Ruusalepp                          EST 00:46.00    +29:32   
  12. Hannes Tammiste           Rakv            EST 00:49.55    +33:27   
  13. Koit Hallik                               EST 00:54.39    +38:11   
  14. Joosep Tali               KEKRSK          EST 00:56.21    +39:53   
MVIP
3480m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Koit Kolsar               Põlva           EST 00:37.28  00:37.28   
   2. Janek Jõgis               Põlva           EST 00:39.39     +2:11   
   3. Silver Rebenits           Kape            EST 00:41.26     +3:58   
   4. Aivar Piirisild           -               EST 00:46.22     +8:54   
   5. Taavi Tänav                               EST 00:52.57    +15:29   
W10NR
1640m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Maria Eller               HOK             EST 00:13.06  00:13.06   
   2. Iris Abram                Tammed          EST 00:15.06     +2:00   
   3. Herta Kesküla             HOK             EST 00:15.09     +2:03   
   4. Aino Hasu                 OK Trian        FIN 00:15.47     +2:41   
   5. Risanna Mooses            Otepää          EST 00:16.12     +3:06   
   6. Helina Saega              Otepää          EST 00:17.46     +4:40   
   7. Angela Mõttus             Otepää          EST 00:17.59     +4:53   
   8. Elisabeth Jentson         Kivimäe põhikoo EST 00:20.19     +7:13   
   9. Sofia Pahhomenkova        SRD             EST 00:20.30     +7:24   
  10. Anett Noormets            -               EST 00:23.47    +10:41   
  11. Harriet Koppel            -               EST 00:24.34    +11:28   
      Saskia Neppo                              EST Ei start             
      Roos Aliis Kelder                         EST Ei start             
W12A
2480m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Eliise Kesküla            HOK             EST 00:25.44  00:25.44   
   2. Brigitte Panker           Ilves           EST 00:35.12     +9:28   
   3. Leana Jete Korb           Peko            EST 00:37.12    +11:28   
   4. Kris Jette Piht           Mercury         EST 00:54.18    +28:34   
   5. Evely Ostrov              Kobras          EST 00:57.12    +31:28   
   6. Birgit Rõõm               Ilves           EST 00:57.20    +31:36   
   7. Liis Musta                Võru            EST 01:07.26    +41:42   
   8. Greete Jalast             -               EST 01:15.22    +49:38   
   9. Aigi Einmaa               Rakv            EST 01:20.36    +54:52   
      Kim Kuisun                                    01:32.49*            
      Katrinka Josephine Savimä Võru            EST Ei start             
W14
3650m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 00:41.20  00:41.20   
   2. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST 00:44.31     +3:11   
   3. Helena Maripuu            HOK             EST 00:44.54     +3:34   
   4. Johanna Laanoja           Kobras          EST 00:46.28     +5:08   
   5. Siiri Talts               HOK             EST 00:48.54     +7:34   
   6. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST 00:53.03    +11:43   
   7. Anete Saar                Kobras          EST 00:58.09    +16:49   
   8. Anita Laanejõe            Võru/Võru Spord EST 01:00.40    +19:20   
   9. Maire Pärn                Ilves           EST 01:19.20    +38:00   
  10. Kristiin Kalle            Kobras          EST 01:31.02    +49:42   
      Kairiin Märtson           Kobras          EST Puuduv KP            
      Hanna Lora Traagel        Kobras          EST Ei start             
W16
4080m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jessica Lauter            Lauter Team     EST 00:51.18  00:51.18   
   2. Kaisa Kahre               Võru            EST 00:52.30     +1:12   
   3. Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 00:57.21     +6:03   
   4. Birgit Russka             Kobras          EST 00:57.25     +6:07   
   5. Hilda Yliluikki           SUSI            FIN 00:58.47     +7:29   
   6. Kelly Vildek              Rakv            EST 01:05.00    +13:42   
   7. Heleri Karmen Hõrrak      Võru            EST 01:05.43    +14:25   
      Triin Helimets            HOK             EST Ei start             
W18
5160m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Kristel Sibul             Kobras          EST 00:44.50  00:44.50   
   2. Henna Yliluikki           SUSI            FIN 00:50.59     +6:09   
   3. Jonne Rooma               Jõhvikas        EST 00:58.37    +13:47   
   4. Ragne Reiman              West            EST 01:02.19    +17:29   
   5. Iina Hasu                 OK Trian        FIN 01:03.27    +18:37   
   6. Getter Matto              Kobras          EST 01:06.57    +22:07   
   7. Epp Paalberg              Rakv            EST 01:08.30    +23:40   
   8. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          EST 01:10.31    +25:41   
W20
5510m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
W21A
5510m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
W21E
6580m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Laura Joonas              Võru            EST 00:51.49  00:51.49   
   2. Eleri Hirv                Võru            EST 00:54.42     +2:53   
   3. Kerstin Uiboupin          Võru            EST 00:57.34     +5:45   
   4. Kaisa Raudkepp            Peko            EST 00:58.32     +6:43   
   5. Margret Zimmermann        Kape            EST 01:03.50    +12:01   
   6. Kaisa Rooba               Rakv            EST 01:05.24    +13:35   
   7. Kristiine Aluvee          Kobras          EST 01:07.16    +15:27   
   8. Inga Siegert              Vastseliina SK/ EST 01:07.40    +15:51   
   9. Maiki Jäädmaa             Võru            EST 01:07.59    +16:10   
      Marianne Haug             Võru/Võru spord EST Ei start             
W21TECHNO
4130m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Lilian Noormets           Mercury         EST 00:45.06  00:45.06   
   2. Anneli Ambel              Mercury         EST 00:45.46     +0:40   
   3. Heidi Prits               Mercury         EST 00:55.43    +10:37   
   4. Ethel Madalik             Tammed          EST 00:56.34    +11:28   
   5. Ade Timmusk               HOK             EST 00:58.01    +12:55   
   6. Marje Zernant             -               EST 01:00.18    +15:12   
   7. Teele Eensaar                             EST 01:00.51    +15:45   
   8. Meeli Mets                                EST 01:11.29    +26:23   
      Mari Turban               Rakv            EST Ei start             
      Heleri Kirss              Koop            EST Ei start             
      Triin  Jäädmaa            Võru            EST Ei start             
W35
5490m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jana Kink                 Kape            EST 00:55.55  00:55.55   
   2. Reda Velde                Azuolas OK      LTU 00:56.04     +0:09   
   3. Ingrid Piht               Mercury         EST 01:01.11     +5:16   
   4. Külli Leiger              Kape            EST 01:13.33    +17:38   
   5. Pille Vinne               Kobras          EST 01:16.38    +20:43   
W40
5160m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Triin Vask                Ilves           EST 00:49.40  00:49.40   
   2. Marika Jäädmaa            Võru            EST 00:52.25     +2:45   
   3. Kristi Vassil             Ilves           EST 00:58.57     +9:17   
   4. Ellen Lembra              Kape            EST 01:06.25    +16:45   
   5. Kuzniatsova Maryna        Minsk-Malinovka BLR 01:08.22    +18:42   
      Raili Rooba               Rakv            EST Katk                 
      Ilona Poljakova           LSF PT          EST Puuduv KP            
      Siiri Vallner                             EST Ei start             
      Maari Idnurm                              EST Ei start             
      Anne-Mari Pevkur          KSS Eero        EST Ei start             
W45
4130m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Erika Joonas              Võru            EST 00:43.43  00:43.43   
   2. Merike Paapson            TON             EST 00:45.09     +1:26   
   3. Airi Alnek                Võru            EST 00:47.01     +3:18   
   4. Epp Voitka                Võru            EST 00:48.15     +4:32   
   5. Minija Pääslane           Ilves           EST 00:48.35     +4:52   
   6. Inta Mihailova            Auseklis        LAT 00:49.48     +6:05   
   7. Kaie Konsap               Võru            EST 00:50.35     +6:52   
   8. Petrova Oksana            Minsk-Malinovka BLR 00:54.09    +10:26   
   9. Ulla Mellin               SUSI            FIN 00:56.59    +13:16   
  10. Aleksandra Lebedeva       Pskov           RUS 01:06.59    +23:16   
  11. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 01:12.17    +28:34   
      Ilvi Vare                 West            EST Ei start             
W50
4130m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST 00:37.08  00:37.08   
   2. Lea Leppik                TAOK            EST 00:41.40     +4:32   
   3. Inger Jalakas             KEKRSK          EST 00:48.09    +11:01   
   4. Sarmite Sild              Võru            EST 00:56.40    +19:32   
   5. Pille Illak               Otepää          EST 01:02.50    +25:42   
      Tiina Oras                Ilves           EST Ei start             
W55
3740m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Reet Johanson             Kobras          EST 00:41.23  00:41.23   
   2. Siiri Poopuu              JOKA            EST 00:42.45     +1:22   
   3. Marika Kirsspuu           TAOK            EST 00:44.24     +3:01   
   4. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST 00:46.18     +4:55   
   5. Ülle Kadak                Lehola          EST 00:48.27     +7:04   
   6. Ilme Roosi                Orvand          EST 00:50.09     +8:46   
   7. Merike Mändsoo            TON             EST 00:50.13     +8:50   
   8. Natalia Ushakova          Pskov           RUS 00:52.08    +10:45   
   9. Anne Vaikjärv             Vunder          EST 00:54.12    +12:49   
  10. Ülle Raudsepp             Okas            EST 00:55.58    +14:35   
  11. Aino Koser                Ilves           EST 00:56.45    +15:22   
  12. Ülle Põldoja              Ilves           EST 00:59.30    +18:07   
  13. Heli Viks                 Võru            EST 01:00.50    +19:27   
  14. Maire Aul                 Jõhvikas        EST 01:52.31    +71:08   
      Saima Värton              Kobras          EST Puuduv KP            
      Maire Kure                Kape            EST Ei start             
W60
3740m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ene Sulg                  Orvand          EST 00:44.54  00:44.54   
   2. Maire Limberg             Rakv            EST 00:47.02     +2:08   
   3. Liivi Parik               Otepää SK       EST 00:52.10     +7:16   
   4. Leili Prans               Ilves           EST 00:52.24     +7:30   
   5. Vaike Tomann              Ilves           EST 00:53.28     +8:34   
   6. Mare Leis                 Ilves           EST 00:56.29    +11:35   
   7. Anne Arold                Ilves           EST 00:58.19    +13:25   
   8. Riina Kivikas             Ilves           EST 00:58.44    +13:50   
   9. Eha Kriks                 Rakv            EST 01:02.56    +18:02   
  10. Anu Pallon                JOKA            EST 01:07.52    +22:58   
  11. Straltsova Tatsiana       Minsk-Malinovka BLR 01:08.17    +23:23   
      Kahutsenka Tamara         Minsk-Malinovka BLR Puuduv KP            
W65
2990m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Anu Saue                  HOK             EST 00:44.04  00:44.04   
   2. Tiiu Kaasik               Ilves           EST 00:44.17     +0:13   
   3. Liis Lille                KEKRSK          EST 00:52.49     +8:45   
   4. Kaie Kivila               Ilves           EST 01:00.47    +16:43   
   5. Ludmila Miasnikova        Pskov           RUS 01:02.41    +18:37   
   6. Juta Virkepuu             KEKRSK          EST 01:11.43    +27:39   
W70
2990m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ilse Uus                  TON             EST 00:52.00  00:52.00   
   2. Maire Raid                Tammed          EST 00:54.33     +2:33   
   3. Maimu Tornberg            Koop            EST 00:54.44     +2:44   
   4. Maie Abram                Ilves           EST 00:57.47     +5:47   
   5. Helle Mürk                OK Võru         EST 01:00.24     +8:24   
   6. Ilona Vanaveski           Ilves           EST 01:02.00    +10:00   
   7. Helle Jaaniste            Ilves           EST 01:21.44    +29:44   
W8NR
1640m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 00:19.11  00:19.11   
   2. Marta Maripuu             HOK             EST 00:21.31     +2:20   
   3. Mariann Zernant           Ilves           EST 00:21.51     +2:40   
   4. Luisa Nõmmik              Kanepi          EST 00:22.08     +2:57   
   5. Laura-Liis Kaljur         KEKRSK          EST 00:26.55     +7:44   
   6. Mia-Ly Läänesaar          Elioni Spordikl EST 00:31.22    +12:11   
   7. Katariina Leiger          Kape            EST 00:35.29    +16:18   
   8. Eliisabet Leiger          Kape            EST 00:36.40    +17:29   
   9. Jette-Ly Assor            Kobras          EST 00:37.53    +18:42   
  10. Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT          EST 00:40.00    +20:49   
  11. Maria Kaljur              KEKRSK          EST 00:53.24    +34:13   
  12. Berit Noormets            -               EST 00:53.47    +34:36   
  13. Liis-Marie Kaljur         KEKRSK          EST 00:54.24    +35:13   
  14. Ebe Hallik                                EST 00:56.56    +37:45   
      Jasmiin Kraas             Tartu           EST Ei start             
WVIP
3480m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          EST 00:46.48  00:46.48   
   2. Ele Sisas                 TAOK            EST 00:48.42     +1:54   
   3. Annika Silde              Elioni Spordikl EST 00:56.43     +9:55   
   4. Pille Jostov              -               EST 01:05.24    +18:36   
      Tiina-Piret Peegel        -               EST Ei start             
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2015, www.tak-soft.com 28.06.2015 16:05:30