XXVII KOPRAKARIKAS 26.06.2015
LÜHIRADA
26.06.2015 Hatiku (Rajameister: Raido Mitt)
M10NR  M12A  M14  M16  M18  M20  M21A  M21E  M21TECHNO  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR  MVIP 
W10NR  W12A  W14  W16  W18  W20  W21A  W21E  W21TECHNO  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70  W8NR  WVIP 

M10NR
1490m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. August Jakobson           Kobras          EST  9170 00:10.59    
   2. Jesse Lauter              Lauter Team     EST 13767 00:11.12    
   3. Kaspar Karolin            Kobras          EST 14470 00:11.36    
   4. Kaur Hallik                               EST 10245 00:12.10    
   5. Timo Kudre                Peko            EST 17351 00:12.22    
   6. Mattias Metsoja           Mercury         EST 19902 00:12.33    
   7. Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 20807 00:12.50    
   8. Hendrik Bleive            Taevaskoja      EST 18632 00:12.57    
   9. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST 20813 00:13.05    
  10. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 11769 00:13.06    
  11. Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 20809 00:13.57    
  12. Toomas Mattus             Kobras          EST 16982 00:14.10    
  13. Ants Liivamägi                            EST 14168 00:14.15    
  14. Maanus Udam               JOKA            EST 14950 00:14.47    
  15. Saimon Tammiste           Rakv            EST  9649 00:18.44    
  16. Reiko Kallas              Vastseliina SK  EST 23327 00:19.33    
  17. Markus Kaljur             KEKRSK          EST 10858 00:20.01    
  18. Jakob Kaur  Kelder                        EST 23404 00:24.45    
  19. Mihkel Tali               -               EST 18250 00:28.29    
      Andrei Miasnikov          Pskov           RUS     0 Ei start    
M12A
2450m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mattias Maidla            Kobras          EST 17356 00:29.36    
   2. Emil Eensaar              Tartu SUKL      EST 11300 00:31.38    
   3. Mattias Võsupärg          Kobras          EST 15076 00:33.42    
   4. Mehis Udam                JOKA            EST 12626 00:36.43    
   5. Mihkel Abram              Tammed          EST 15090 00:37.39    
   6. Peko Piirisild            Kobras          EST 18654 00:37.55    
   7. Daniel Sibul              Kobras          EST 18041 00:43.42    
   8. Mihkel Liivago            Kobras          EST 17670 00:48.21    
   9. Urmet Pihus               Võru/Võru spord EST 18877 00:49.51    
  10. Andri Kepler              Kobras          EST 18653 00:51.14    
  11. Samuel Kolsar             Kobras          EST  4991 00:52.08    
  12. Kris-Robin Metsoja        Mercury         EST 19901 01:06.06    
      Osvald Nigola             Põlva Spordikoo EST 17357 Ei start    
      Karl Jakop Pintmann       Võru/Võru spord EST 22298 Ei start    
      Jan Jacek Gregor Tiisler  Võru/Võru spord EST 22392 Ei start    
M14
3150m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 16234 00:25.03    
   2. Markus Sulg               JOKA            EST 18077 00:26.28    
   3. Sander Pritsik            Rakv            EST 11597 00:26.33    
   4. Ragnar Rooba              Rakv            EST  9648 00:27.07    
   5. Dainis Männiste           Kobras          EST 16228 00:28.39    
   6. Kustu Künnapas            HOK             EST 17457 00:29.46    
   7. Homza Daniil              Minsk-Malinovka BLR     0 00:30.17    
   8. Raiko Marrandi            JOKA            EST  7565 00:30.30    
   9. Janar Saks                Võru/Võru spord EST 17962 00:30.32    
  10. Martin Erik Maripuu       Kobras          EST 17669 00:32.08    
  11. Siim Turban               Rakv            EST  9436 00:36.23    
  12. Mati Kiisler              SRD             EST  8019 00:38.34    
  13. Aleksander Kepler         Kobras          EST 20486 00:40.25    
  14. Georg Paal                JOKA            EST 16655 00:43.17    
  15. Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord EST 20631 00:49.05    
      Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord EST 17966 Puuduv KP   
      Kerten Matto              Kobras          EST  1435 Puuduv KP   
M16
4200m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Augusts Velde             Azuolas OK      LTU     0 00:31.08    
   2. Villu Serv                Kobras          EST 10140 00:31.46    
   3. Kiur Erik Eensaar         TÜ ASK          EST  9606 00:37.12    
   4. Martin Sults              Kobras          EST 11713 00:40.25    
   5. Siim Helmoja              Kobras          EST 13539 00:41.16    
   6. Sander Tomson             Kobras          EST  7201 00:47.01    
   7. Jürmo Rooma               Jõhvikas        EST 14149 00:47.55    
   8. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          EST  6572 00:54.14    
   9. Rasmus Kruusa             Kobras          EST 16214 00:56.25    
  10. Timmo Tohus               Otepää          EST 13864 00:58.20    
      Esko Vanahunt             Kobras          EST 11788 Ei start    
      Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST 15503 Ei start    
M18
4610m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 13613 00:51.21    
M20
5100m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Janek Piirisild           Võru/Võru spord EST  5037 00:35.09    
   2. Kristjan Täll             KEKRSK          EST 16245 00:37.18    
   3. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST  5728 00:37.40    
   4. Rando Marrandi            JOKA            EST  6558 00:39.26    
      Hans Mark Võsu            JOKA            EST 12323 Puuduv KP   
M21A
5100m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tanel Mõttus              OK Võru         EST  3446 00:35.13    
   2. Rain Jaaksoo              Tartu           EST  5239 00:37.29    
   3. Marko Teder                               EST 19690 00:38.32    
   4. Lauri Juhan Liivamägi                     EST  7196 00:39.34    
   5. Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            EST  4338 00:42.31    
   6. Lauri Ruberg                              EST  3181 00:42.45    
   7. Taavi Kuha                Kape            EST  4222 00:43.17    
   8. Allan Roosimägi           Jõhvikas        EST  4393 00:43.56    
   9. Taavi-Kalle Kiisler       KEKRSK          EST  4695 00:45.20    
M21E
6060m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Topi Hasu                 OK Trian        FIN     0 00:35.12    
   2. Jonatan Karjus            Võru            EST  4137 00:36.56    
   3. Andres Saetalu            Tammed          EST 17048 00:39.37    
   4. Tarmo Siimsaare                           EST  3116 00:39.48    
   5. Ilmar Udam                JOKA            EST 10450 00:41.14    
   6. Kaarel Kallas             JOKA            EST  3340 00:41.57    
   7. Kaido Hallik              Ilves           EST  3665 00:42.42    
   8. Simo Hasu                 OK Trian        FIN     0 00:43.18    
   9. Tiit Poopuu               JOKA            EST   888 00:46.02    
  10. Sven Oras                 Ilves           EST  3140 00:46.03    
      Tanel Papp                Võru/Võru spord EST 12810 Ei start    
M21TECHNO
4200m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ott Rakkaselg             HOK             EST  1920 00:31.27    
   2. Taivo Timmusk             HOK             EST  3145 00:31.58    
   3. Mati Mägi                 HOK             EST  1921 00:35.54    
   3. Mait Tõnisson             LSF PT          EST   782 00:35.54    
   5. Andres Lauba              TON             EST  2895 00:36.36    
   6. Märt Kivila               Ilves           EST  2738 00:38.32    
   7. Paddubny Ilya             Minsk-Malinovka BLR     0 00:40.55    
   8. Heiki Saal                Otepää          EST  5116 00:41.11    
   9. Raivo Panker              Mercury         EST  2685 00:42.56    
  10. Viljar Vainola            Mercury         EST  1698 00:45.26    
  11. Tanel Saue                Mercury         EST  1900 00:48.28    
  12. Peeter Paenurm            Mercury         EST  5412 01:02.38    
      Ragnar Ilp                                EST  4708 Ei start    
M35
5100m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mati Korrol               Mercury         EST  2202 00:39.08    
   2. Alar Alajaan                              EST 14980 00:57.34    
      Leonid Malikov            CoxArt          EST 14597 Ei start    
M40
4610m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Väino Ellamik             -               EST 10219 00:33.16    
   2. Danilo Piht               Mercury         EST  1976 00:34.35    
   3. Meelis Mälter             KEKRSK          EST  2850 00:35.43    
   4. Kaupo Järve               LSF PT          EST 15431 00:36.18    
   5. Paavo Rõigas              Peko            EST  1300 00:36.27    
   6. Kuno Rooba                Rakv            EST  1046 00:37.05    
   7. Priit Talu                                EST 15874 00:38.12    
   8. Tarmo Pöör                Mercury         EST  6428 00:43.46    
   9. Martin Aunin                              EST  4889 00:45.20    
      Tarmo Klaar               Ilves           EST  1143 Puuduv KP   
      Margus Klementsov         Mercury         EST  3400 Ei start    
      Indrek Karolin                            EST  9927 Ei start    
      Rünno Sulg                LSF PT          EST  1836 Ei start    
M45
4200m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Priit Pääslane            Ilves           EST   738 00:30.30    
   2. Raul Kangur               Peko            EST  1938 00:31.39    
   3. Raivo Reiman              West            EST   634 00:31.55    
   4. Taivo Tali                KEKRSK          EST  1152 00:34.50    
   5. Mart Koppel               -               EST 19681 00:35.01    
   6. Andres Hummal                             EST  9466 00:35.02    
   7. Tõnu Lauter               Lauter Team     EST  3822 00:36.11    
   8. Mart Ostra                Nõmme           EST   642 00:36.32    
   9. Kristjan Leiger           Kape            EST  4437 00:39.08    
      Meelis Zimmermann         Kape            EST  2000 Ei start    
M50
3710m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Matti Yliluikki           SUSI            FIN     0 00:23.13    
   2. Aivars Mihailovs          Auseklis        LAT     0 00:25.48    
   3. Tiit Tali                 Ilves           EST   303 00:25.59    
   4. Antti Roose               Kobras          EST  4962 00:28.03    
   5. Maido Kaljur              KEKRSK          EST  2201 00:29.04    
   6. Toomas Tarve              Kobras          EST  5931 00:30.10    
   7. Mati Preitof              KEKRSK          EST  2260 00:30.54    
   8. Luhautsou Aliaksei        Minsk-Malinovka BLR     0 00:32.49    
   9. Eduard Pukkonen           KEKRSK          EST  4278 00:34.58    
  10. Rain Vellerind                            EST  3393 00:35.41    
  11. Indrek Jentson            Kape            EST  4381 00:36.58    
  12. Andrus Sipsaka            KEKRSK          EST  2854 00:37.06    
  13. Lauri Leppik              TAOK            EST  4194 00:39.25    
      Raivo Pellja              JOKA            EST   108 Ei start    
M55
3710m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kaljo Julge               Kape            EST  1310 00:30.26    
   2. Rein Rooni                Orvand          EST   240 00:31.26    
   3. Raul Laas                 JOKA            EST  5372 00:36.39    
   4. Kalev Ruberg                              EST   423 00:36.47    
   5. Riho Kokk                 Rakv            EST  3750 00:37.36    
   6. Aigar Pindmaa             Võru            EST  3724 00:38.05    
   7. Paul Poopuu               JOKA            EST   361 00:39.55    
      Tauno Kure                Kape            EST   728 Ei start    
      Matti Betlem                              EST  1859 Ei start    
M60
3450m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Rein Kriks                Rakv            EST  1823 00:31.59    
   2. Tõnu Sikkal               Kobras          EST   704 00:32.27    
   3. Tõnu Taal                 JOKA            EST   224 00:32.28    
   4. Udo Lüüs                  Ilves           EST   128 00:33.14    
   4. Lembit Nöps               Ilves           EST  1100 00:33.14    
   6. Labanouski Anatoli        Minsk-Malinovka BLR     0 00:33.17    
   7. Anti Parik                Otepää SK       EST  2984 00:33.27    
   8. Jüri Merirand             Tõrva           EST  1172 00:34.11    
   9. Heini Tammik              Kape            EST  1311 00:34.31    
  10. Jüri Rokko                SK RT           EST  1240 00:34.44    
  11. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST  3512 00:37.59    
  12. Kalju Vaikjärv            Vunder          EST     2 00:38.05    
  13. Eero Ruokamo              Kobras          EST 15328 00:40.29    
  14. Aare Limberg              Rakv            EST  3584 00:40.36    
  15. Straltsov Uladzimir       Minsk-Malinovka BLR     0 00:42.06    
  16. Aimur Raudsepp            JOKA            EST    70 00:42.29    
  17. Maroz Ivan                Minsk-Malinovka BLR     0 00:43.31    
      Gurinovich Siarhei        Minsk-Malinovka BLR     0 Ei start    
M65
3450m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Toivo Saue                HOK             EST   949 00:30.19    
   2. Rein Unt                  TON             EST   320 00:30.57    
   3. Tiit Tatter               TON             EST    66 00:31.07    
   4. Väino Aul                 Jõhvikas        EST   936 00:33.02    
   5. Koit Paasma               Lehola          EST    83 00:33.23    
   6. Ülo Vainura               Tammed          EST   188 00:33.36    
   7. Jüri Leesmäe              West            EST   843 00:34.22    
   8. Rafael Gordon             Võru            EST   239 00:38.27    
   9. Rein Hanstein             Okas            EST  3277 00:39.00    
  10. Peep Koppel               Koop            EST   456 00:40.04    
  11. Ilmar Kirjanen            TAOK            EST   411 00:43.29    
  12. Ats Virumäe               Võru            EST  3803 00:45.23    
  13. Toomas Naelapää           KEKRSK          EST  2851 00:51.30    
  14. Agu Koppa                 Jõhvikas        EST   425 00:55.00    
  15. Jaan Miljan               Kape            EST   227 00:56.24    
      Arvo Kivikas              Ilves           EST   247 Ei start    
      Sergei Miasnikov          Pskov           RUS     0 Ei start    
      Avo Veermäe               Ilves           EST   141 Ei start    
M70
2830m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mihkel Mälter             KEKRSK          EST   122 00:23.55    
   2. Ants Tamm                 TON             EST   284 00:33.29    
   3. Rudolf Mürk               OK Võru         EST  1064 00:35.08    
   4. Nikolai Kuha              Kape            EST  3071 00:35.37    
   5. Enn Aedna                 West            EST  2505 00:36.08    
   6. Tiit Koppel               Orion           EST   455 00:39.05    
   7. Vaabo Annus               Orion           EST   429 00:40.56    
   8. Mati Tõnus                Orion           EST   167 00:45.23    
   9. Mati Poom                 TON             EST     3 00:45.50    
  10. Elmo Pärna                Lehola          EST    84 00:47.49    
      Valter Ploom              Jõhvikas        EST  3746 Puuduv KP   
      Martin Tõrra              Kobras          EST   718 Ei start    
M75
2400m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mihhail Taivere           Kape            EST  1677 00:24.41    
   2. Endel Remmet              Kape            EST   706 00:28.47    
   3. Enno Lelumees             HOK             EST   262 01:03.08    
   4. Kaarel Koitmets           Jõhvikas        EST   383 01:07.03    
M80
2400m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Heino Heinloo             Tammed          EST   165 00:45.09    
   2. Feliks Kipper             Orion           EST   913 01:20.54    
M8NR
1490m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Romet Kriks               LSF PT          EST 13312 00:13.04    
   2. Rando Jaaksoo             Tartu           EST 19700 00:20.48    
   3. Magnar Mõttus             Otepää          EST 22949 00:20.50    
   4. Erik Kersna               Ilves           EST 13504 00:21.22    
   5. Kerret Matto              -               EST 19533 00:21.59    
   6. Roland Kivila             lasteaed Krõll  EST 18693 00:24.53    
   7. Hannes Tammiste           Rakv            EST     0 00:30.04    
   8. Erik Marten Zernant       Ilves           EST 18019 00:30.58    
   9. Henri Kersna              Ilves           EST 16605 00:31.11    
  10. Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          EST 18500 00:33.08    
  11. Joosep Tali               KEKRSK          EST     0 00:34.45    
  12. Koit Hallik                               EST 15085 00:46.22    
MVIP
3120m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Koit Kolsar               Põlva           EST 20534 00:26.18    
   2. Silver Rebenits           Kape            EST  3820 00:28.26    
   3. Taavi Tänav                               EST 20229 00:39.26    
   4. Aivar Piirisild           -               EST 21227 00:40.00    
      Janek Jõgis               Põlva           EST 17519 Ei start    
W10NR
1490m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Maria Eller               HOK             EST 18830 00:11.42    
   2. Helina Saega              Otepää          EST 19550 00:13.23    
   3. Elisabeth Jentson         Kivimäe põhikoo EST 21846 00:14.21    
   4. Aino Hasu                 OK Trian        FIN     0 00:14.25    
   5. Iris Abram                Tammed          EST 15091 00:14.41    
   6. Angela Mõttus             Otepää          EST 20808 00:15.16    
   7. Herta Kesküla             HOK             EST 18832 00:17.56    
   8. Risanna Mooses            Otepää          EST 18151 00:18.45    
   9. Roos Aliis Kelder                         EST 23405 00:19.48    
  10. Anett Noormets            -               EST 23070 00:28.55    
  11. Sofia Pahhomenkova        SRD             EST 13293 00:54.14    
W12A
2130m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Eliise Kesküla            HOK             EST 17460 00:21.51    
   2. Leana Jete Korb           Peko            EST 12812 00:24.15    
   3. Evely Ostrov              Kobras          EST 17667 00:28.39    
   4. Birgit Rõõm               Ilves           EST  9327 00:31.14    
   5. Aigi Einmaa               Rakv            EST 18159 00:41.06    
   6. Brigitte Panker           Ilves           EST  8043 00:42.30    
   7. Kris Jette Piht           Mercury         EST  8485 00:50.21    
   8. Liis Musta                Võru            EST 22397 00:51.47    
      Katrinka Josephine Savimä Võru            EST 21814 Puuduv KP   
W14
2450m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Siiri Talts               HOK             EST 12448 00:21.20    
   2. Johanna Laanoja           Kobras          EST 14786 00:22.24    
   3. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST  6238 00:25.05    
   4. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 16609 00:26.12    
   5. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST  5043 00:26.42    
   6. Kristiin Kalle            Kobras          EST 16238 00:31.20    
   7. Kairiin Märtson           Kobras          EST 14780 00:32.30    
   8. Anita Laanejõe            Võru/Võru Spord EST 18504 00:34.08    
   9. Maire Pärn                Ilves           EST  9910 00:35.30    
  10. Anete Saar                Kobras          EST 17668 00:42.04    
      Helena Maripuu            HOK             EST 10990 Puuduv KP   
      Hanna Lora Traagel        Kobras          EST 14787 Ei start    
W16
3150m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 14779 00:29.03    
   2. Hilda Yliluikki           SUSI            FIN     0 00:33.31    
   3. Birgit Russka             Kobras          EST 14788 00:44.05    
   4. Kaisa Kahre               Võru            EST 16894 00:44.29    
   5. Heleri Karmen Hõrrak      Võru            EST 14270 00:45.04    
   6. Kelly Vildek              Rakv            EST 13967 00:47.15    
   7. Jessica Lauter            Lauter Team     EST  6402 00:54.35    
      Triin Helimets            HOK             EST     0 Ei start    
W18
3710m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kristel Sibul             Kobras          EST 10206 00:32.21    
   2. Jonne Rooma               Jõhvikas        EST 10994 00:35.00    
   3. Henna Yliluikki           SUSI            FIN     0 00:36.14    
   4. Ragne Reiman              West            EST  6666 00:41.11    
   5. Getter Matto              Kobras          EST 10142 00:42.19    
   6. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          EST  5272 00:43.27    
   7. Iina Hasu                 OK Trian        FIN     0 00:51.27    
      Epp Paalberg              Rakv            EST  9884 Ei start    
W20
3930m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
W21A
3930m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
W21E
4610m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Laura Joonas              Võru            EST  3717 00:33.15    
   2. Marianne Haug             Võru/Võru spord EST  5025 00:34.09    
   3. Eleri Hirv                Võru            EST  4238 00:34.46    
   4. Kaisa Raudkepp            Peko            EST  4429 00:34.47    
   5. Kristiine Aluvee          Kobras          EST  8466 00:38.06    
   6. Kerstin Uiboupin          Võru            EST  3797 00:38.10    
   7. Maiki Jäädmaa             Võru            EST  4306 00:38.51    
   8. Kaisa Rooba               Rakv            EST 10827 00:38.59    
   9. Inga Siegert              Vastseliina SK/ EST 13522 00:40.50    
      Margret Zimmermann        Kape            EST  4484 Ei start    
W21TECHNO
3220m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Lilian Noormets           Mercury         EST  2679 00:39.55    
   2. Ade Timmusk               HOK             EST 17672 00:40.51    
   3. Heidi Prits               Mercury         EST  3991 00:41.15    
   4. Ethel Madalik             Tammed          EST  2513 00:44.16    
   5. Teele Eensaar                             EST 12817 00:45.40    
   6. Mari Turban               Rakv            EST  3390 00:53.56    
   7. Heleri Kirss              Koop            EST 16566 00:55.07    
      Meeli Mets                                EST 10286 Katk        
      Anneli Ambel              Mercury         EST  3738 Ei start    
      Triin  Jäädmaa            Võru            EST 22955 Ei start    
W35
3930m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Reda Velde                Azuolas OK      LTU     0 00:33.12    
   2. Ingrid Piht               Mercury         EST  2687 00:38.01    
   3. Külli Leiger              Kape            EST  4436 00:39.17    
   4. Pille Vinne               Kobras          EST 15052 00:41.58    
      Jana Kink                 Kape            EST  2470 Ei start    
W40
3450m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Triin Vask                Ilves           EST   485 00:31.13    
   2. Marika Jäädmaa            Võru            EST  4307 00:33.11    
   3. Kristi Vassil             Ilves           EST   557 00:36.19    
   4. Siiri Vallner                             EST   527 00:38.25    
   5. Kuzniatsova Maryna        Minsk-Malinovka BLR     0 00:41.33    
   6. Raili Rooba               Rakv            EST  4179 00:43.11    
   7. Maari Idnurm                              EST   526 00:44.09    
   8. Ilona Poljakova           LSF PT          EST  9211 00:47.52    
      Ellen Lembra              Kape            EST  2008 Ei start    
      Anne-Mari Pevkur          KSS Eero        EST 10461 Ei start    
W45
3220m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Merike Paapson            TON             EST  2741 00:30.01    
   2. Erika Joonas              Võru            EST   359 00:32.59    
   3. Minija Pääslane           Ilves           EST  2016 00:33.07    
   4. Inta Mihailova            Auseklis        LAT     0 00:33.56    
   5. Kaie Konsap               Võru            EST  4499 00:35.36    
   6. Airi Alnek                Võru            EST  1301 00:35.44    
   7. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST  3276 00:37.33    
   8. Epp Voitka                Võru            EST 16421 00:38.59    
   9. Ulla Mellin               SUSI            FIN     0 00:40.06    
  10. Petrova Oksana            Minsk-Malinovka BLR     0 00:43.48    
      Aleksandra Lebedeva       Pskov           RUS     0 Ei start    
      Ilvi Vare                 West            EST  3715 Ei start    
W50
3220m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST   183 00:28.58    
   2. Lea Leppik                TAOK            EST  4195 00:35.38    
   3. Inger Jalakas             KEKRSK          EST  2843 00:36.10    
   4. Sarmite Sild              Võru            EST  2780 00:41.13    
   5. Pille Illak               Otepää          EST   957 00:46.17    
      Tiina Oras                Ilves           EST   140 Ei start    
W55
2830m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Siiri Poopuu              JOKA            EST  1250 00:24.51    
   2. Ilme Roosi                Orvand          EST  8401 00:27.06    
   3. Saima Värton              Kobras          EST   213 00:28.06    
   4. Marika Kirsspuu           TAOK            EST   260 00:29.44    
   5. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST  3119 00:30.57    
   6. Reet Johanson             Kobras          EST  1487 00:31.29    
   7. Anne Vaikjärv             Vunder          EST    22 00:31.35    
   8. Merike Mändsoo            TON             EST  5589 00:35.12    
   9. Ülle Raudsepp             Okas            EST   709 00:36.53    
  10. Aino Koser                Ilves           EST  3910 00:39.29    
  11. Ülle Kadak                Lehola          EST   705 00:39.45    
  12. Ülle Põldoja              Ilves           EST   703 00:41.22    
  13. Heli Viks                 Võru            EST  5017 00:57.12    
  14. Maire Aul                 Jõhvikas        EST 15743 01:29.06    
      Natalia Ushakova          Pskov           RUS     0 Ei start    
      Maire Kure                Kape            EST  2801 Ei start    
W60
2830m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Anne Arold                Ilves           EST  3235 00:29.26    
   2. Liivi Parik               Otepää SK       EST   925 00:31.41    
   3. Maire Limberg             Rakv            EST  3607 00:31.54    
   4. Ene Sulg                  Orvand          EST  2480 00:33.57    
   5. Vaike Tomann              Ilves           EST  1137 00:34.06    
   6. Riina Kivikas             Ilves           EST   707 00:37.11    
   7. Leili Prans               Ilves           EST  4910 00:37.16    
   8. Mare Leis                 Ilves           EST  5012 00:37.29    
   9. Eha Kriks                 Rakv            EST  1822 00:37.46    
  10. Kahutsenka Tamara         Minsk-Malinovka BLR     0 00:38.33    
  11. Straltsova Tatsiana       Minsk-Malinovka BLR     0 00:44.58    
  12. Anu Pallon                JOKA            EST  7138 00:54.30    
W65
2400m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tiiu Kaasik               Ilves           EST   102 00:36.04    
   2. Liis Lille                KEKRSK          EST  2845 00:36.46    
   3. Kaie Kivila               Ilves           EST  2737 00:40.22    
   4. Anu Saue                  HOK             EST   946 00:46.15    
   5. Juta Virkepuu             KEKRSK          EST   172 00:54.15    
      Ludmila Miasnikova        Pskov           RUS     0 Ei start    
W70
2400m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ilse Uus                  TON             EST   300 00:37.20    
   2. Maie Abram                Ilves           EST   146 00:37.54    
   3. Maire Raid                Tammed          EST   181 00:39.37    
   4. Maimu Tornberg            Koop            EST   428 00:40.55    
   5. Ilona Vanaveski           Ilves           EST  2734 00:42.14    
   6. Helle Mürk                OK Võru         EST   740 00:45.05    
   7. Helle Jaaniste            Ilves           EST  3011 00:56.02    
W8NR
1490m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mariann Zernant           Ilves           EST 13655 00:12.33    
   2. Marta Maripuu             HOK             EST 19063 00:16.51    
   3. Laura-Liis Kaljur         KEKRSK          EST 13059 00:17.35    
   4. Luisa Nõmmik              Kanepi          EST 19597 00:19.29    
   5. Liis-Marie Kaljur         KEKRSK          EST 14418 00:20.48    
   6. Mia-Ly Läänesaar          Elioni Spordikl EST 21009 00:26.00    
   7. Katariina Leiger          Kape            EST 22881 00:31.38    
   8. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 11592 00:33.08    
   9. Berit Noormets            -               EST 23069 00:33.27    
  10. Maria Kaljur              KEKRSK          EST 17988 00:33.28    
  11. Ebe Hallik                                EST 13105 00:33.38    
  12. Jette-Ly Assor            Kobras          EST 17915 00:38.37    
  13. Eliisabet Leiger          Kape            EST 22882 00:54.38    
  14. Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT          EST 15606 00:55.46    
      Jasmiin Kraas             Tartu           EST 14468 Ei start    
WVIP
3120m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          EST  7506 00:33.38    
   2. Annika Silde              Elioni Spordikl EST 19737 00:45.50    
   3. Ele Sisas                 TAOK            EST 10098 00:46.40    
   4. Pille Jostov              -               EST  5794 00:51.34    
      Tiina-Piret Peegel        -               EST 22639 Ei start    
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2015, www.tak-soft.com 26.06.2015 21:25:53