Põlva teisipäevaku I etapp - Hatiku

05.04.2016
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Pear Post
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70]
[VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 21 KP 7.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3660 Kenny Kivikas             Ilves      00:44:41
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:45:57 +01:16
 3.  3767 Kristo Heinmann           Ilves      00:47:00 +02:19
 4. 17048 Andres Saetalu            Tammed     00:47:04 +02:23
 5.  4211 Jaagup Truusalu           Võru       00:49:33 +04:52
 6.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:50:14 +05:33
 7.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:50:23 +05:42
 8. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     00:52:37 +07:56
 9.   871 Olle Kärner               EKJ SK     00:53:09 +08:28
10. 21845 Siim Klais                Tartu      00:53:10 +08:29
11.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        00:53:52 +09:11
12. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO    00:55:44 +11:03
13.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      00:55:48 +11:07
14.  3665 Kaido Hallik              Ilves      00:58:10 +13:29
15.  3397 Markus Puusepp            Võru       00:59:04 +14:23
16.   859 Merike Vanjuk             Kape       00:59:32 +14:51
17.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:00:45 +16:04
18.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:04:32 +19:51
19.  1456 Vallo Männiste            Kobras     01:07:20 +22:39
20.  1336 Ilo Suurmets              Kobras     01:12:23 +27:42
21.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:25:43 +41:02
22.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:29:14 +44:33
23. 10652 Martin Pettai             TÜ         01:41:01 +56:20
M18 Rada (2): 16 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:57:53
 2.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves      01:02:07 +04:14
M21A Rada (2): 16 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:38:15
 2.  4703 Juhan Aasaru              Suusahullu 00:52:41 +14:26
 3. 13517 Raido Viks                Võru       00:57:48 +19:33
M35 Rada (2): 16 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4821 Erko Jakobson             Kobras     00:47:36
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:50:37 +03:01
 3.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:04:37 +17:01
 4. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       01:06:46 +19:10
 5.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:09:43 +22:07
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:18:25 +30:49
 7. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:29:24 +41:48
M40 Rada (2): 16 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:47:03
 2.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:50:58 +03:55
 3.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:03:22 +16:19
 4.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:19:52 +32:49
 5.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:35:38 +48:35
M45 Rada (2): 16 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:46:56
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:47:28 +00:32
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:47:44 +00:48
 4.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:47:58 +01:02
 5. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 00:48:46 +01:50
 6.  1938 Raul Kangur               Peko       00:49:42 +02:46
 7.  4962 Antti Roose               Kobras     00:50:04 +03:08
 8.   495 Vello Solna               Peko       00:50:10 +03:14
 9. 18210 Margus Raud               Suusahullu 00:51:35 +04:39
10.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:52:20 +05:24
11. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      00:52:34 +05:38
12. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:53:21 +06:25
13.   483 Aare Huik                 Võru       00:57:03 +10:07
14.  3449 Eero Joonas               Võru       00:58:13 +11:17
15.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 01:00:30 +13:34
16.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:06:07 +19:11
17.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:13:41 +26:45
N21E Rada (2): 16 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17990 Liisa Puusepp             Võru       00:52:32
 2.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru       00:54:13 +01:41
 3.   485 Triin Vask                Ilves      00:58:39 +06:07
 4.  2470 Jana Kink                 Kape       01:01:10 +08:38
 5.     0 Maigi Vaikle              Võru       01:06:46 +14:14
 6. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:13:26 +20:54
VIPP Rada (3): 13 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:55:19
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         01:00:39 +05:20
 3. 23493 Jan Jaanimäe                         01:05:34 +10:15
 4. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     01:10:00 +14:41
 5. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:20:31 +25:12
 6. 15834 Romas Vals                Tartu      01:25:19 +30:00
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:28:39 +33:20
 8. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:43:24 +48:05
M16 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     00:44:40
 2. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:47:12 +02:32
 3. 11300 Emil Eensaar              Tartu SUKL 01:06:05 +21:25
M21B Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15859 Tõnu Arrak                Velo       00:52:31
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:56:51 +04:20
 3. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     01:05:41 +13:10
 4. 11713 Martin Sults              Kobras     01:05:46 +13:15
 5. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:05:52 +13:21
 6.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:07:40 +15:09
 7. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:10:51 +18:20
M50 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   795 Toomas Ellervee           Ilves      00:47:45
 2. 18049 Madis Haug                Võru       00:54:29 +06:44
 3.  5103 Enn Pokk                             00:57:59 +10:14
 4.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:03:23 +15:38
M55 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:58:03
M60 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:50:34
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:52:14 +01:40
 3.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:53:38 +03:04
 4.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:57:56 +07:22
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:59:10 +08:36
 6.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:59:27 +08:53
 7.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:12:45 +22:11
 8.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 01:18:10 +27:36
N18 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:48:42
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:49:00 +00:18
 3. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:52:48 +04:06
 4. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:52:55 +04:13
 5.  5690 Kati Iher                 Võru       01:11:22 +22:40
N21A Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:45:39
 2. 14788 Birgit Russka             Kobras     00:51:18 +05:39
 3. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:59:59 +14:20
 4. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:05:25 +19:46
 5. 10142 Getter Matto              Kobras     01:28:06 +42:27
 6.  8609 Michelle Suur             Kobras     01:49:57 +64:18
N35 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:52:39
 2. 10364 Luise Puu                 PRIA       00:55:58 +03:19
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:07:32 +14:53
 4. 21292 Kristine Tamm             Põlva      01:12:38 +19:59
N40 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:41:39
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:50:53 +09:14
 3.  1339 Piret Kaasik              Ilves      00:59:27 +17:48
 4. 10194 Kadri Parts               Võru       01:00:15 +18:36
 5. 12817 Teele Eensaar             Ilves      01:06:18 +24:39
 6.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:15:38 +33:59
 7.  8000 Maichl Suur               Kobras     01:24:15 +42:36
N45 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:52:47
 2. 16421 Epp Voitka                Võru       00:55:28 +02:41
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:01:32 +08:45
 4. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:04:27 +11:40
 5.  3235 Anne Arold                Ilves      01:04:37 +11:50
 6.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:06:39 +13:52
 7.   213 Saima Värton              Kobras     01:09:45 +16:58
 8.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:23:37 +30:50
 9. 15073 Janika Matto              Viluste    01:28:41 +35:54
VIPT Rada (5): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     00:42:26
 2.  4516 Liisa Kuusk               Orion      00:47:47 +05:21
 3.  1104 Uve Nummert               Kape       00:51:13 +08:47
 4. 19736 Liili Vatsar              PRIA       00:53:42 +11:16
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:54:13 +11:47
 6.    68 Olavi Tomson              Kobras     00:55:03 +12:37
 7.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:58:40 +16:14
 8.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:01:36 +19:10
 9. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:04:53 +22:27
M65 Rada (5): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:42:13
 2.   143 Madis Oras                Ilves      00:42:28 +00:15
 3.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:54:07 +11:54
 4.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:58:14 +16:01
 5.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 01:04:48 +22:35
M70 Rada (5): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:02:30
N16 Rada (5): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5043 Kristina Haug             Võru       00:45:23
 2. 17668 Anete Saar                Kobras     00:48:57 +03:34
 3. 14787 Hanna Lora Traagel        Kobras     00:50:10 +04:47
N55 Rada (5): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:06:32
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:08:23 +01:51
N60 Rada (5): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:50:15
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:02:07 +11:52
N65 Rada (5): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:52:26
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:00:11 +07:45
N70 Rada (5): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:15:39
M14 Rada (6): 10 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:32:32
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras     00:36:01 +03:29
 3. 15076 Mattias Võsupärg          Kobras     00:37:59 +05:27
 4. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:51:38 +19:06
 5. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     00:53:03 +20:31
 6.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:05:40 +33:08
M75 Rada (6): 10 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:48:57
VIPL Rada (6): 10 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15805 Kuldar Leis               Põlva      00:41:28
 2. 13218 Helle Leis                Kobras     00:41:51 +00:23
 3. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu      00:48:35 +07:07
 4. 22475 Andres Pihlak             EMÜ        00:50:18 +08:50
 5. 21350 Epp Metsaluik             Põlva      00:50:23 +08:55
 6. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:52:48 +11:20
 7. 18544 Laura Pihlak              Otepää     00:53:21 +11:53
 8. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         00:55:01 +13:33
 9. 21232 Simona Sulbi              Põlva      00:59:16 +17:48
10. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:59:24 +17:56
11. 22894 Teele Paluots             Eesti Maaü 00:59:43 +18:15
12. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:04:27 +22:59
13. 19535 Helina Kolsar             Põlva      01:04:58 +23:30
14. 24205 Teili Toms                TÜRKA      01:05:12 +23:44
14. 24206 Kristiina Välik           TÜRKA      01:05:12 +23:44
16.  3017 Asta Zimmerman            AS Linnaeh 01:10:19 +28:51
17. 16224 Kärt Kamja                Kobras     01:11:11 +29:43
18.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 01:11:13 +29:45
19. 21346 Merik Ivask               Mammaste   01:19:18 +37:50
20. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   01:20:44 +39:16
21.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves      01:21:14 +39:46
N14 Rada (6): 10 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:42:51
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     01:19:38 +36:47
M12 Rada (7): 8 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:28:03
 2. 18632 Hendrik Bleive            Taevaskoja 00:36:26 +08:23
 3. 18041 Daniel Sibul              Kobras     00:38:34 +10:31
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:42:27 +14:24
 5. 18653 Andri Kepler              Kobras     00:46:26 +18:23
 6. 23399 Aron Konks                Põlva Spor 00:46:29 +18:26
 7. 16982 Toomas Mattus             Kobras     00:51:21 +23:18
 8. 15077 Mihkel Karpson            Kobras     00:52:18 +24:15
M10 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:23:58
 2. 11938 Jan-Erik Kärner           Tartu      00:28:00 +04:02
 3. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:30:14 +06:16
 4. 18056 Mihkel Toomas Heering     Räpina     00:31:14 +07:16
 5. 19700 Rando Jaaksoo                        00:32:08 +08:10
 6. 10245 Kaur Hallik               Tartu      00:44:25 +20:27
 7. 14846 Karel Jung                Põlva Spor 00:52:38 +28:40
M08 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22760 Ott-Oskar Kütt            Kobras     00:21:45
 2. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:42:26 +20:41
 3. 21228 Manivald Jakobson         Põlva      00:43:19 +21:34
 4.     0 Ian Untera                           00:43:58 +22:13
 5. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:44:35 +22:50
 6. 15085 Koit Hallik               Tartu      00:46:47 +25:02
 7. 19487 Romet Paatsi              Põlva Spor 01:34:07 +72:22
N10 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu Kesk 00:42:17
N08 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi     00:28:01
 2. 14845 Maarja Oras               Põlva Spor 00:33:54 +05:53
 3. 14785 Johanna Oras              Põlva Spor 00:33:57 +05:56
 4. 23366 Annabel Kolsar            Põlva      00:35:27 +07:26
 5. 12150 Hele Jakobson             Põlva      00:38:25 +10:24
 6. 17915 Jette-Ly Assor            Kobras     00:41:19 +13:18
 7. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:47:13 +19:12
 8. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese  01:05:54 +37:53
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:19:20 19p
 2.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 00:51:27 15p
 3.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:56:39 13p
 4.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:12:32 13p
 5. 20679 Janek Oja                 Kõlleste   00:52:40 12p
 6.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:48:14 11p
 7.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:38:07 10p
 8. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     00:41:23 10p
 9.  5066 Helina Kärner             Haridus ja 00:43:53 10p
10.   706 Endel Remmet              Kape       01:02:34 10p
11.  5017 Heli Viks                 Võru       01:03:03 10p
12. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 01:07:01 10p
13.     0 Renar Kalpus              Kaitseliid 01:09:07 10p
14.     0 Angela Hõlst              Kaitseliid 01:10:29 10p
15.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:51:05 9p
15. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:51:05 9p
17. 16611 Silvia Saarniit           Addinol    00:57:34 9p
18. 23400 Marten Pendla             Põlva Spor 01:13:51 9p
19. 21231 Tiina Tiisler             SK Serviti 00:31:16 8p
20. 16225 Indrek Maripuu            Neitsijärv 00:39:06 8p
21. 21074 Alice Ellamik             Tartu      00:56:09 8p
22. 23924 Grettel Koppel            Põlva      01:26:50 7p
23. 24204 Nele Pintmann             Põlva      01:27:02 7p
24. 23498 Greeta Kelviste                      00:36:55 6p
25.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:47:25 6p
26.     0 Tulev Mägi                Kõlleste   00:49:41 6p
27. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     00:50:42 6p
28. 16218 Tanel Laaneväli           Kaitseliid 01:34:30 6p
29.     0 Paul Olle Ojasoo          Tartu      00:24:40 5p
30. 20538 Andra Tennossaar          Kõlleste   00:58:47 5p
31.     0 Anabel Oja                Kõlleste   00:59:14 5p
32.     0 Karl Robert Kütt          Johannese  00:59:53 5p
33.     0 Ingrid Aasaru                        00:40:05 4p
33. 14627 Mirjam Aasaru                        00:40:05 4p
35. 19536 Ats Eskor                 Tartu      01:01:39 4p
36.     0 Miina Maria Mitt          Rosma      01:01:02 2p
37. 23368 Elevin Mia Maripuu        Põlva Spor 01:01:05 2p
38. 23922 Raili  Klee               Nycomed    02:00:00
#1 Rada (M21E): 21 KP 7.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3660 Kenny Kivikas             Ilves     M21E     00:44:41
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     00:45:57 +01:16
 3.  3767 Kristo Heinmann           Ilves     M21E     00:47:00 +02:19
 4. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     00:47:04 +02:23
 5.  4211 Jaagup Truusalu           Võru      M21E     00:49:33 +04:52
 6.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     00:50:14 +05:33
 7.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     00:50:23 +05:42
 8. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     00:52:37 +07:56
 9.   871 Olle Kärner               EKJ SK    M21E     00:53:09 +08:28
10. 21845 Siim Klais                Tartu     M21E     00:53:10 +08:29
11.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     00:53:52 +09:11
12. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO   M21E     00:55:44 +11:03
13.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21E     00:55:48 +11:07
14.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     00:58:10 +13:29
15.  3397 Markus Puusepp            Võru      M21E     00:59:04 +14:23
16.   859 Merike Vanjuk             Kape      M21E     00:59:32 +14:51
17.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:00:45 +16:04
18.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:04:32 +19:51
19.  1456 Vallo Männiste            Kobras    M21E     01:07:20 +22:39
20.  1336 Ilo Suurmets              Kobras    M21E     01:12:23 +27:42
21.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:25:43 +41:02
22.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:29:14 +44:33
23. 10652 Martin Pettai             TÜ        M21E     01:41:01 +56:20
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 16 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:38:15
 2.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:46:56 +08:41
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M40      00:47:03 +08:48
 4.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:47:28 +09:13
 5.  4821 Erko Jakobson             Kobras    M35      00:47:36 +09:21
 6.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:47:44 +09:29
 7.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      00:47:58 +09:43
 8. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM45      00:48:46 +10:31
 9.  1938 Raul Kangur               Peko      M45      00:49:42 +11:27
10.  4962 Antti Roose               Kobras    M45      00:50:04 +11:49
11.   495 Vello Solna               Peko      M45      00:50:10 +11:55
12.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:50:37 +12:22
13.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      00:50:58 +12:43
14. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      00:51:35 +13:20
15.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M45      00:52:20 +14:05
16. 17990 Liisa Puusepp             Võru      N21E     00:52:32 +14:17
17. 12386 Tarmo Raidma              Tartu     M45      00:52:34 +14:19
18.  4703 Juhan Aasaru              SuusahulluM21A     00:52:41 +14:26
19. 19681 Mart Koppel               Sangar    M45      00:53:21 +15:06
20.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru      N21E     00:54:13 +15:58
21.   483 Aare Huik                 Võru      M45      00:57:03 +18:48
22. 13517 Raido Viks                Võru      M21A     00:57:48 +19:33
23. 10140 Villu Serv                Kobras    M18      00:57:53 +19:38
24.  3449 Eero Joonas               Võru      M45      00:58:13 +19:58
25.   485 Triin Vask                Ilves     N21E     00:58:39 +20:24
26.  6090 Taivo Täht                Tartu linnM45      01:00:30 +22:15
27.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     01:01:10 +22:55
28.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves     M18      01:02:07 +23:52
29.  7087 Taavi Pae                 Tartu     M40      01:03:22 +25:07
30.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM35      01:04:37 +26:22
31.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:06:07 +27:52
32. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      01:06:46 +28:31
32.     0 Maigi Vaikle              Võru      N21E     01:06:46 +28:31
34.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M35      01:09:43 +31:28
35. 10575 Made Vares                SuusahulluN21E     01:13:26 +35:11
36.  4270 Priit Truusalu            Kape      M45      01:13:41 +35:26
37.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:18:25 +40:10
38.  2220 Indrek Kuusk              Võru      M40      01:19:52 +41:37
39. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM35      01:29:24 +51:09
40.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:35:38 +57:23
#3 Rada (VIPP): 13 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPP     00:55:19
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        VIPP     01:00:39 +05:20
 3. 23493 Jan Jaanimäe                        VIPP     01:05:34 +10:15
 4. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras    VIPP     01:10:00 +14:41
 5. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:20:31 +25:12
 6. 15834 Romas Vals                Tartu     VIPP     01:25:19 +30:00
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:28:39 +33:20
 8. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:43:24 +48:05
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves     N40      00:41:39
 2. 20486 Aleksander Kepler         Kobras    M16      00:44:40 +03:01
 3.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:45:39 +04:00
 4. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras    M16      00:47:12 +05:33
 5.   795 Toomas Ellervee           Ilves     M50      00:47:45 +06:06
 6. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N18      00:48:42 +07:03
 7. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N18      00:49:00 +07:21
 8.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:50:34 +08:55
 9.   359 Erika Joonas              Võru      N40      00:50:53 +09:14
10. 14788 Birgit Russka             Kobras    N21A     00:51:18 +09:39
11.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:52:14 +10:35
12. 15859 Tõnu Arrak                Velo      M21B     00:52:31 +10:52
13.  4436 Külli Leiger              Kape      N35      00:52:39 +11:00
14.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N45      00:52:47 +11:08
15. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N18      00:52:48 +11:09
16. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N18      00:52:55 +11:16
17.  3018 Jaak Reimaa               Ilves     M60      00:53:38 +11:59
18. 18049 Madis Haug                Võru      M50      00:54:29 +12:50
19. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      00:55:28 +13:49
20. 10364 Luise Puu                 PRIA      N35      00:55:58 +14:19
21.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:56:51 +15:12
22.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M60      00:57:56 +16:17
23.  5103 Enn Pokk                            M50      00:57:59 +16:20
24. 21266 Rein Lani                 Võru      M55      00:58:03 +16:24
25.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      00:59:10 +17:31
26.  1339 Piret Kaasik              Ilves     N40      00:59:27 +17:48
26.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M60      00:59:27 +17:48
28. 12681 Kätlin Veber              PRIA      N21A     00:59:59 +18:20
29. 10194 Kadri Parts               Võru      N40      01:00:15 +18:36
30.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:01:32 +19:53
31.  4381 Indrek Jentson            Kape      M50      01:03:23 +21:44
32. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     N45      01:04:27 +22:48
33.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:04:37 +22:58
34. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N21A     01:05:25 +23:46
35. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M21B     01:05:41 +24:02
36. 11713 Martin Sults              Kobras    M21B     01:05:46 +24:07
37. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M21B     01:05:52 +24:13
38. 11300 Emil Eensaar              Tartu SUKLM16      01:06:05 +24:26
39. 12817 Teele Eensaar             Ilves     N40      01:06:18 +24:39
40.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N45      01:06:39 +25:00
41. 15052 Pille Vinne               Kobras    N35      01:07:32 +25:53
42.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        M21B     01:07:40 +26:01
43.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:09:45 +28:06
44. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:10:51 +29:12
45.  5690 Kati Iher                 Võru      N18      01:11:22 +29:43
46. 21292 Kristine Tamm             Põlva     N35      01:12:38 +30:59
47.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:12:45 +31:06
48.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:15:38 +33:59
49.  1403 Üllas Jaaska              SK ServitiM60      01:18:10 +36:31
50.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N45      01:23:37 +41:58
51.  8000 Maichl Suur               Kobras    N40      01:24:15 +42:36
52. 10142 Getter Matto              Kobras    N21A     01:28:06 +46:27
53. 15073 Janika Matto              Viluste   N45      01:28:41 +47:02
54.  8609 Michelle Suur             Kobras    N21A     01:49:57 +68:18
#5 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60,N65,N70): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M65      00:42:13
 2.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    VIPT     00:42:26 +00:13
 3.   143 Madis Oras                Ilves     M65      00:42:28 +00:15
 4.  5043 Kristina Haug             Võru      N16      00:45:23 +03:10
 5.  4516 Liisa Kuusk               Orion     VIPT     00:47:47 +05:34
 6. 17668 Anete Saar                Kobras    N16      00:48:57 +06:44
 7. 14787 Hanna Lora Traagel        Kobras    N16      00:50:10 +07:57
 8.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N60      00:50:15 +08:02
 9.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:51:13 +09:00
10.  4910 Leili Prans               Ilves     N65      00:52:26 +10:13
11. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPT     00:53:42 +11:29
12.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:54:07 +11:54
13. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPT     00:54:13 +12:00
14.    68 Olavi Tomson              Kobras    VIPT     00:55:03 +12:50
15.   460 Lembit Vassil             Ilves     M65      00:58:14 +16:01
16.  1065 Maret Vaher               Kobras    VIPT     00:58:40 +16:27
17.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:00:11 +17:58
18.  1072 Heiki Rammul              Ilves     VIPT     01:01:36 +19:23
19.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      01:02:07 +19:54
20.  3803 Ats Virumäe               Võru      M70      01:02:30 +20:17
21.  7708 Jüri Luha                 LennuakadeM65      01:04:48 +22:35
22. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:04:53 +22:40
23. 19527 Kersti Liloson            Kobras    N55      01:06:32 +24:19
24.  3910 Aino Koser                Ilves     N55      01:08:23 +26:10
25.   146 Maie Abram                Ilves     N70      01:15:39 +33:26
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M14      00:32:32
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras    M14      00:36:01 +03:29
 3. 15076 Mattias Võsupärg          Kobras    M14      00:37:59 +05:27
 4. 15805 Kuldar Leis               Põlva     VIPL     00:41:28 +08:56
 5. 13218 Helle Leis                Kobras    VIPL     00:41:51 +09:19
 6. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N14      00:42:51 +10:19
 7. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu     VIPL     00:48:35 +16:03
 8.   718 Martin Tõrra              Kobras    M75      00:48:57 +16:25
 9. 22475 Andres Pihlak             EMÜ       VIPL     00:50:18 +17:46
10. 21350 Epp Metsaluik             Põlva     VIPL     00:50:23 +17:51
11. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M14      00:51:38 +19:06
12. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:52:48 +20:16
13. 17670 Mihkel Liivago            Kobras    M14      00:53:03 +20:31
14. 18544 Laura Pihlak              Otepää    VIPL     00:53:21 +20:49
15. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ        VIPL     00:55:01 +22:29
16. 21232 Simona Sulbi              Põlva     VIPL     00:59:16 +26:44
17. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:59:24 +26:52
18. 22894 Teele Paluots             Eesti MaaüVIPL     00:59:43 +27:11
19. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu     VIPL     01:04:27 +31:55
20. 19535 Helina Kolsar             Põlva     VIPL     01:04:58 +32:26
21. 24205 Teili Toms                TÜRKA     VIPL     01:05:12 +32:40
21. 24206 Kristiina Välik           TÜRKA     VIPL     01:05:12 +32:40
23.  1435 Kerten Matto              Kobras    M14      01:05:40 +33:08
24.  3017 Asta Zimmerman            AS LinnaehVIPL     01:10:19 +37:47
25. 16224 Kärt Kamja                Kobras    VIPL     01:11:11 +38:39
26.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linnVIPL     01:11:13 +38:41
27. 21346 Merik Ivask               Mammaste  VIPL     01:19:18 +46:46
28. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N14      01:19:38 +47:06
29. 18644 Mari Zõbin                Holvandi  VIPL     01:20:44 +48:12
30.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves     VIPL     01:21:14 +48:42
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras    M12      00:28:03
 2. 18632 Hendrik Bleive            TaevaskojaM12      00:36:26 +08:23
 3. 18041 Daniel Sibul              Kobras    M12      00:38:34 +10:31
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kobras    M12      00:42:27 +14:24
 5. 18653 Andri Kepler              Kobras    M12      00:46:26 +18:23
 6. 23399 Aron Konks                Põlva SporM12      00:46:29 +18:26
 7. 16982 Toomas Mattus             Kobras    M12      00:51:21 +23:18
 8. 15077 Mihkel Karpson            Kobras    M12      00:52:18 +24:15
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 22760 Ott-Oskar Kütt            Kobras    M08      00:21:45
 2. 13504 Erik Kersna               Ilves     M10      00:23:58 +02:13
 3. 11938 Jan-Erik Kärner           Tartu     M10      00:28:00 +06:15
 4. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi    N08      00:28:01 +06:16
 5. 16600 Rasmus Saare              Kobras    M10      00:30:14 +08:29
 6. 18056 Mihkel Toomas Heering     Räpina    M10      00:31:14 +09:29
 7. 19700 Rando Jaaksoo                       M10      00:32:08 +10:23
 8. 14845 Maarja Oras               Põlva SporN08      00:33:54 +12:09
 9. 14785 Johanna Oras              Põlva SporN08      00:33:57 +12:12
10. 23366 Annabel Kolsar            Põlva     N08      00:35:27 +13:42
11. 12150 Hele Jakobson             Põlva     N08      00:38:25 +16:40
12. 17915 Jette-Ly Assor            Kobras    N08      00:41:19 +19:34
13. 20228 Harriet Koppel            Tartu KeskN10      00:42:17 +20:32
14. 16605 Henri Kersna              Ilves     M08      00:42:26 +20:41
15. 21228 Manivald Jakobson         Põlva     M08      00:43:19 +21:34
16.     0 Ian Untera                          M08      00:43:58 +22:13
17. 10245 Kaur Hallik               Tartu     M10      00:44:25 +22:40
18. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:44:35 +22:50
19. 15085 Koit Hallik               Tartu     M08      00:46:47 +25:02
20. 13105 Ebe Hallik                Tartu     N08      00:47:13 +25:28
21. 14846 Karel Jung                Põlva SporM10      00:52:38 +30:53
22. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese N08      01:05:54 +44:09
23. 19487 Romet Paatsi              Põlva SporM08      01:34:07 +72:22

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.58 [2014.208] @ 6.04.2016 21:20:06 Kobras