Põlva teisipäevaku II etapp - Laari

12.04.2016
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Raido Mitt
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70]
[RADA 5] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 14 KP 9.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2510 Andreas Kraas             Tammed     00:48:41
 2.  1490 Martin Simpson            Kobras     00:49:56 +01:15
 3. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     00:51:05 +02:24
 4.   871 Olle Kärner               EKJ SK     00:52:10 +03:29
 5.  3710 Peeter Pihl               Tammed     00:52:39 +03:58
 6.  9472 Tõnis Laugesaar           Rakv       00:53:04 +04:23
 7.  5037 Janek Piirisild           Võru       00:53:09 +04:28
 8.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:54:24 +05:43
 9.  3767 Kristo Heinmann           Ilves      00:56:47 +08:06
10.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      00:56:54 +08:13
11. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:57:35 +08:54
12.  3665 Kaido Hallik              Ilves      00:57:51 +09:10
13. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO    00:58:37 +09:56
14.  3397 Markus Puusepp            Võru       01:00:20 +11:39
15.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:00:44 +12:03
16.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:00:45 +12:04
17.  2013 Tõnu Ilves                Kape       01:02:30 +13:49
18.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:02:53 +14:12
19.  1456 Vallo Männiste            Kobras     01:04:45 +16:04
20.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:05:15 +16:34
21. 16666 Lauri Pähn                Võru       01:06:34 +17:53
22.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:09:16 +20:35
23.  1336 Ilo Suurmets              Kobras     01:09:56 +21:15
24.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:15:44 +27:03
25. 10652 Martin Pettai             TÜ         01:30:13 +41:32
26.     0 Henri Soome               Tartu      01:39:36 +50:55
27. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:44:28 +55:47
M18 Rada (2): 14 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:40:13
 2.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves      00:43:42 +03:29
 3. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:46:01 +05:48
 4. 10140 Villu Serv                Kobras     00:47:15 +07:02
M21A Rada (2): 14 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2524 Arti Albert               Kobras     00:40:49
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:43:07 +02:18
 3.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK  00:43:32 +02:43
 4.  4703 Juhan Aasaru              Suusahullu 00:46:11 +05:22
 5.  4918 Mairo Tutk                OKH        00:48:54 +08:05
 6.  2005 Pear Post                 Kobras     00:49:42 +08:53
 7. 13517 Raido Viks                Võru       00:54:20 +13:31
 8.   247 Arvo Kivikas              Ilves      00:56:37 +15:48
 9. 24185 Sven Kask                            01:07:54 +27:05
M35 Rada (2): 14 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:43:09
 2.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:43:27 +00:18
 3. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:44:10 +01:01
 4.  4821 Erko Jakobson             Kobras     00:44:59 +01:50
 5. 12680 Mihkel Oviir              CGI Eesti  00:46:24 +03:15
 6.  4347 Tarmo Tolm                Orvand     00:46:35 +03:26
 7.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      00:56:56 +13:47
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:58:41 +15:32
 9.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:07:19 +24:10
M40 Rada (2): 14 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:41:23
 2.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:43:13 +01:50
 3. 10226 Meelis Merenäkk           Rae        00:43:16 +01:53
 4.  7087 Taavi Pae                 Tartu      00:55:53 +14:30
 5.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:02:27 +21:04
 6.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:25:23 +44:00
M45 Rada (2): 14 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 00:39:19
 2.  1938 Raul Kangur               Peko       00:41:56 +02:37
 3.  4962 Antti Roose               Kobras     00:42:23 +03:04
 4.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:42:26 +03:07
 5.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:43:03 +03:44
 6.  3449 Eero Joonas               Võru       00:45:29 +06:10
 7.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:46:39 +07:20
 8.  5730 Allar Padari              HOK        00:47:23 +08:04
 9. 18210 Margus Raud               Suusahullu 00:47:31 +08:12
10.  4270 Priit Truusalu            Kape       00:47:47 +08:28
11.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 00:47:52 +08:33
12.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 00:51:25 +12:06
13. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      00:51:51 +12:32
14.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    00:59:00 +19:41
15.  2012 Raul Olesk                Kobras     00:59:33 +20:14
16.  1323 Sander Kollom             Suusahullu 01:04:46 +25:27
17. 14777 Igmar Matto               Viluste    01:45:38 +66:19
N21E Rada (2): 14 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   859 Merike Vanjuk             Kape       00:44:30
 2.  5025 Marianne Haug             Võru       00:45:36 +01:06
 3. 17990 Liisa Puusepp             Võru       00:47:55 +03:25
 4.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru       00:48:23 +03:53
 5.  9430 Kaisa Sander              Ilves      00:50:38 +06:08
 6.   485 Triin Vask                Ilves      00:51:15 +06:45
 7.  2470 Jana Kink                 Kape       00:54:07 +09:37
 8.  3898 Elin Ilves                Kape       01:01:52 +17:22
VIPP Rada (3): 12 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:45:21
 2. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 00:50:29 +05:08
 3. 23493 Jan Jaanimäe                         00:51:08 +05:47
 4. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     00:54:42 +09:21
 5.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         00:54:51 +09:30
 6. 24184 Juhan Saaring             TÜ Kliinik 00:56:49 +11:28
 7. 24208 Lasse Virolainen          Taevaskoja 01:02:15 +16:54
 8. 13252 Terje Aloel               Suusahullu 01:06:21 +21:00
 9.  5187 Kristiina Ojamäe          Suusahullu 01:07:03 +21:42
10. 24125 Mart Eller                           01:08:35 +23:14
11. 24452 Meelis Brikker            Tartu      01:08:43 +23:22
12.  6049 Andreas Müürsepp                     01:15:42 +30:21
13. 15834 Romas Vals                Tartu      01:16:57 +31:36
14.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:17:08 +31:47
15. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:20:13 +34:52
16.  5271 Marje Zernant             Ilves      01:24:42 +39:21
M16 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     00:35:56
 2. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:46:27 +10:31
 3. 11300 Emil Eensaar              Tartu SUKL 00:51:15 +15:19
M21B Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4292 Siim Jõesaar              Ilves      00:35:55
 2.  8520 Aaro Kristjuhan           HTG        00:56:27 +20:32
 3.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:57:01 +21:06
 4. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:01:54 +25:59
M50 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:44:45
 2.  5103 Enn Pokk                             00:46:39 +01:54
 3. 18049 Madis Haug                Võru       00:53:49 +09:04
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:02:45 +18:00
M55 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:49:56
M60 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:40:14
 2.  1311 Heini Tammik              Kape       00:41:43 +01:29
 3.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:49:11 +08:57
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:49:51 +09:37
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:58:17 +18:03
 6.  1404 Ülo Needo                 Kobras     00:58:48 +18:34
 7.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 00:59:13 +18:59
 8.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:00:25 +20:11
N18 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:38:43
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:41:41 +02:58
 3. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:42:23 +03:40
 4.  5690 Kati Iher                 Võru       00:56:20 +17:37
 5. 24209 Marilill Suvi             Põlva      01:35:19 +56:36
N21A Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:42:43
 2.  4401 Triin Aedmäe              Kobras     00:44:37 +01:54
 3. 14788 Birgit Russka             Kobras     00:45:40 +02:57
 4. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:46:05 +03:22
 5. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:51:15 +08:32
 6.  4516 Liisa Kuusk               Orion      00:56:12 +13:29
 7. 22756 Kerli Kurvits             Põlva      00:57:28 +14:45
 8. 22946 Kaileen Raudsepp                     01:02:18 +19:35
 9. 22894 Teele Paluots             Eesti Maaü 01:27:34 +44:51
10.  8609 Michelle Suur             Kobras     01:35:16 +52:33
N35 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:44:31
 2.  4436 Külli Leiger              Kape       00:45:04 +00:33
 3. 10364 Luise Puu                 PRIA       00:57:12 +12:41
 4. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:57:37 +13:06
 5. 21292 Kristine Tamm             Põlva      01:00:37 +16:06
 6. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:10:26 +25:55
N40 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:35:51
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:44:01 +08:10
 3. 10194 Kadri Parts               Võru       00:45:38 +09:47
 4.  1339 Piret Kaasik              Ilves      00:50:54 +15:03
 5. 12817 Teele Eensaar             Ilves      00:51:24 +15:33
 6.  3714 Heli Haug                 Võru       00:52:10 +16:19
 7.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:53:00 +17:09
 8.  8000 Maichl Suur               Kobras     01:00:21 +24:30
 9. 15073 Janika Matto              Viluste    01:12:27 +36:36
N45 Rada (4): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:41:11
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      00:46:39 +05:28
 3.   213 Saima Värton              Kobras     00:48:10 +06:59
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       00:48:58 +07:47
 5.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:49:06 +07:55
 6. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      00:58:01 +16:50
 7.  2008 Ellen Lembra              Kape       00:59:23 +18:12
 8.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:01:14 +20:03
 9.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:06:54 +25:43
VIPT Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4892 Kuldar Kaljurand          Tartu Ülik 00:31:28
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:36:09 +04:41
 3.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     00:39:01 +07:33
 4.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 00:45:34 +14:06
 5.   676 Heino Mardiste            Kape       00:47:47 +16:19
 6.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:48:13 +16:45
 7. 23923 Helen Saal                Kaitseliit 00:48:14 +16:46
 8. 24207 Viivika Padar             Kaitseliit 00:48:34 +17:06
 9.  3979 Egle Pääslane             Ilves      00:48:44 +17:16
10.    68 Olavi Tomson              Kobras     00:51:52 +20:24
11. 19736 Liili Vatsar              PRIA       00:52:16 +20:48
12.  1104 Uve Nummert               Kape       00:54:58 +23:30
13. 18544 Laura Pihlak              Otepää     00:57:33 +26:05
14. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:02:43 +31:15
M65 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:34:42
 2.  2727 Avo Eensaar               Tartu      00:38:06 +03:24
 3.   143 Madis Oras                Ilves      00:38:14 +03:32
 4.  3685 Mati Külaase              Võru       00:38:40 +03:58
 5.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:40:22 +05:40
 6. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     00:45:08 +10:26
 7.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:52:13 +17:31
 8.  1072 Heiki Rammul              Ilves      00:55:07 +20:25
 9.   227 Jaan Miljan               Kape       01:01:28 +26:46
M70 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:44:22
 2.   706 Endel Remmet              Kape       00:46:12 +01:50
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:46:18 +01:56
 4.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:52:48 +08:26
 5.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:55:45 +11:23
 6.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:01:10 +16:48
N16 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:31:53
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:38:23 +06:30
 3.  5043 Kristina Haug             Võru       00:39:02 +07:09
 4. 17668 Anete Saar                Kobras     00:54:51 +22:58
N50 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3895 Sirje Lind                Kape       00:56:35
N55 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       00:55:43
 2. 19527 Kersti Liloson            Kobras     00:59:13 +03:30
N60 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:43:12
N65 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:41:02
 2.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   00:52:39 +11:37
 3.  2737 Kaie Kivila               Ilves      00:55:46 +14:44
N70 Rada (5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:04:49
M14 Rada (6): 10 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:25:51
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras     00:33:41 +07:50
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:35:49 +09:58
 4. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:41:24 +15:33
 5. 15076 Mattias Võsupärg          Kobras     00:45:16 +19:25
 6. 18654 Peko Piirisild            Kobras     00:45:32 +19:41
 7. 14846 Karel Jung                Põlva Spor 00:50:08 +24:17
 8. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     01:01:20 +35:29
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:06:47 +40:56
M75 Rada (6): 10 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:43:20
VIPL Rada (6): 10 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21231 Tiina Tiisler             SK Serviti 00:37:08
 2. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu      00:41:21 +04:13
 3. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:42:00 +04:52
 4. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     00:44:52 +07:44
 5. 24210 Priit Trahv               Ahja       00:45:37 +08:29
 6. 24213 Kristjan Jung             Põlva      00:49:23 +12:15
 7. 22475 Andres Pihlak             EMÜ        00:52:31 +15:23
 8.  3017 Asta Zimmerman            AS Linnaeh 00:56:12 +19:04
 9. 19622 Signe Pruul               PRIA       00:56:54 +19:46
10. 11786 Epp Säga                  Kobras     00:57:19 +20:11
11.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 00:57:38 +20:30
12. 24206 Kristiina Välik                      00:57:57 +20:49
13. 19535 Helina Kolsar             Põlva      00:59:00 +21:52
14. 20119 Mirjam Nutov              Võru       01:01:33 +24:25
15. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:02:25 +25:17
16. 21074 Alice Ellamik             Tartu      01:07:53 +30:45
17. 24454 Marietta Pruuli           Kaitseliit 01:09:00 +31:52
18.     0 Ele Hansen                Kaitseliit 01:09:25 +32:17
19.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:09:30 +32:22
20. 22246 Liis Kuld                 TÜK        01:09:31 +32:23
21. 23922 Raili Klee                Põlva      01:13:44 +36:36
22. 24335 Terje  Aarna              Põlva      01:13:46 +36:38
23. 24193 Aimi Tedresalu                       01:27:54 +50:46
24. 16224 Kärt Kamja                Kobras     01:28:20 +51:12
25. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   01:31:53 +54:45
N14 Rada (6): 10 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14787 Hanna Lora Traagel        Kobras     00:39:19
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:43:37 +04:18
 3. 16238 Kristiin Kalle            Kobras     00:48:51 +09:32
M12 Rada (7): 8 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:18:43
 2. 18653 Andri Kepler              Kobras     00:23:33 +04:50
 3. 18632 Hendrik Bleive            Taevaskoja 00:24:41 +05:58
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:27:20 +08:37
 5. 18041 Daniel Sibul              Kobras     00:30:33 +11:50
 6. 23399 Aron Konks                Põlva Spor 00:52:14 +33:31
 7. 15077 Mihkel Karpson            Põlva Spor 00:52:42 +33:59
N12 Rada (7): 8 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23924 Grettel Koppel                       01:09:38
 2.     0 Kristel Udrik             Põlva Põhi 01:16:10 +06:32
 3. 24204 Nele Pintmann                        01:17:29 +07:51
M10 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:15:43
 2. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:17:56 +02:13
 3. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:18:50 +03:07
 4. 11938 Jan-Erik Kärner           Tartu      00:18:55 +03:12
 5. 19700 Rando Jaaksoo                        00:20:30 +04:47
 6. 18056 Mihkel Toomas Heering     Räpina     00:22:26 +06:43
 7. 14846 Karel Jung                Põlva Spor 00:22:28 +06:45
 8.     0 Jaano Viesa               Rosma kool 00:22:29 +06:46
 9.  1312 Roland Johanson           Põlva Spor 00:23:30 +07:47
 9. 23395 Markus  Juhkam            Põlva Spor 00:23:30 +07:47
11. 13350 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva      00:26:23 +10:40
M08 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21228 Manivald Jakobson         Põlva      00:21:11
 2. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Põlva Spor 00:23:29 +02:18
 3. 22760 Ott-Oskar Kütt            Kobras     00:25:14 +04:03
 4. 18044 Gregor Gondiu             Põlva      00:26:58 +05:47
 5. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:28:24 +07:13
 6. 16218 Tanel  Laaneväli          Põlva Spor 00:29:57 +08:46
 7. 19487 Romet Paatsi              Põlva Spor 00:29:59 +08:48
 8. 15085 Koit Hallik                          00:30:53 +09:42
 9. 22244 Joel Martin Tennisberg    Tartu      00:31:42 +10:31
10. 24341 Paul Olle Ojasoo                     00:40:57 +19:46
N10 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu Kesk 00:13:21
 2. 23368 Elevin Mia Maripuu        Põlva Spor 00:22:39 +09:18
 3. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:23:47 +10:26
N08 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12150 Hele Jakobson             Põlva      00:20:26
 2. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi     00:20:30 +00:04
 3. 17915 Jette-Ly Assor            Kobras     00:23:53 +03:27
 4. 14468 Jasmiin Kraas             Tartu      00:29:07 +08:41
 5. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:30:56 +10:30
 6. 23500 Emilie Valvas             Maarjamõis 00:33:05 +12:39
 7. 24020 Tähti Ruusalepp                      00:35:14 +14:48
 8.     0 Ketrin Kalle              Põlva      00:50:00 +29:34
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14512 Meelis Mark               Tartu      01:24:05 21p
 2. 22457 Kristiina Mark            TÜ         01:24:26 21p
 3.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  00:46:56 16p
 4.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:22:46 16p
 5.     0 Raul Kübard               Noorkotkad 00:48:14 14p
 6.  2176 Uko Bleive                Tartu      00:55:36 13p
 7.  5228 Kätlin-Regiina Kirjanen   TAOK       01:04:17 13p
 8. 15859 Tõnu Arrak                Velo       01:06:36 13p
 9. 24453 Maria Ivanova             Luunja Kes 00:52:20 12p
10.  5272 Tiina-Maria Tali          Harju KEK  00:52:22 12p
11.     0 Katrin Piirimaa           Laheda     00:53:55 12p
12.     0 Estriin Arcos Haabma      Kaitseliit 00:57:20 12p
13.  6109 Paul Tammo                           01:08:29 12p
14.     0 Tulev Mägi                Kaitseliit 00:57:22 10p
15.  6065 Kristiina Tomann          EPMÜ       01:07:26 10p
16. 20862 Kristiina Parts           PRIA       01:08:18 10p
17. 20263 Liisa Tomann                         01:08:24 10p
17. 14241 Elis Tomann                          01:08:24 10p
19.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:30:17 9p
20.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:44:30 9p
21. 16611 Silvia Saarniit           Addinol    00:50:14 9p
        0 Sirli Keel                Laheda     DQ       9p
23.     0 Oskar Simso               Kaitseliit 00:36:43 8p
24. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 00:54:35 8p
25.     0 Kärol Mägi                Kaitseliit 00:54:51 8p
26.     0 Renar Kalpus              Kaitseliit 00:54:52 8p
27.     0 Desiree Kostõgov          Laheda     00:55:32 8p
28. 22233 Merilin Vahtra            Tartu Ülik 01:00:25 8p
29.  1459 Jaana Aedmäe              Kobras     01:00:47 8p
30. 20538 Andra Tennosaar           Krootuse   01:03:30 8p
31.     0 Janek Oja                 Kaitseliit 01:03:32 8p
32.     0 Siret Orav                Kaitseliit 01:05:58 8p
        0 Laura Orav                Kaitseliit DQ       8p
34. 10725 Juhan Pae                 Tartu      00:47:35 7p
35.     0 Ruudi Utšenikov           Kaitseliit 00:54:58 7p
36. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:58:36 7p
36.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:58:36 7p
38.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:08:14 7p
39.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:31:53 6p
40.     0 Neleliis Pukk             Kaitseliit 00:37:47 6p
41.     0 Kristiina Jatsentjuk      Kaitseliit 00:38:16 6p
42. 16370 Liisa Prost               EMÜ        00:51:43 6p
43.     0 Ansel Palk                Kaitseliit 01:00:02 6p
44.     0 Piibe Pree                Kaitseliit 01:00:07 6p
45.     0 Adele Aliis Anderson      Kaitseliit 01:00:14 6p
46.     0 Karoliina Valge           Kaitseliit 01:00:16 6p
47.     0 Lisete Laan               Kaitseliit 01:00:35 6p
        0 Pilleriin Pukk            Kaitseliit DQ       6p
49.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:30:20 5p
50.     0 Ingrid Aasaru             Tartu      00:36:55 3p
50. 14627 Mirjam Aasaru                        00:36:55 3p
52.     0 Arabel Oja                Kaitseliit 01:19:10 3p
53.     0 Brigitta Paal             Kaitseliit 01:19:39 3p
54.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves      01:12:00
#1 Rada (M21E): 14 KP 9.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2510 Andreas Kraas             Tammed    M21E     00:48:41
 2.  1490 Martin Simpson            Kobras    M21E     00:49:56 +01:15
 3. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     00:51:05 +02:24
 4.   871 Olle Kärner               EKJ SK    M21E     00:52:10 +03:29
 5.  3710 Peeter Pihl               Tammed    M21E     00:52:39 +03:58
 6.  9472 Tõnis Laugesaar           Rakv      M21E     00:53:04 +04:23
 7.  5037 Janek Piirisild           Võru      M21E     00:53:09 +04:28
 8.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     00:54:24 +05:43
 9.  3767 Kristo Heinmann           Ilves     M21E     00:56:47 +08:06
10.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21E     00:56:54 +08:13
11. 19681 Mart Koppel               Sangar    M21E     00:57:35 +08:54
12.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     00:57:51 +09:10
13. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO   M21E     00:58:37 +09:56
14.  3397 Markus Puusepp            Võru      M21E     01:00:20 +11:39
15.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:00:44 +12:03
16.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:00:45 +12:04
17.  2013 Tõnu Ilves                Kape      M21E     01:02:30 +13:49
18.  1257 Tarmo Laht                Kape      M21E     01:02:53 +14:12
19.  1456 Vallo Männiste            Kobras    M21E     01:04:45 +16:04
20.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:05:15 +16:34
21. 16666 Lauri Pähn                Võru      M21E     01:06:34 +17:53
22.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:09:16 +20:35
23.  1336 Ilo Suurmets              Kobras    M21E     01:09:56 +21:15
24.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:15:44 +27:03
25. 10652 Martin Pettai             TÜ        M21E     01:30:13 +41:32
26.     0 Henri Soome               Tartu     M21E     01:39:36 +50:55
27. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM21E     01:44:28 +55:47
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 14 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM45      00:39:19
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M18      00:40:13 +00:54
 3.  2524 Arti Albert               Kobras    M21A     00:40:49 +01:30
 4.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M40      00:41:23 +02:04
 5.  1938 Raul Kangur               Peko      M45      00:41:56 +02:37
 6.  4962 Antti Roose               Kobras    M45      00:42:23 +03:04
 7.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:42:26 +03:07
 8.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:43:03 +03:44
 9.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:43:07 +03:48
10.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:43:09 +03:50
11.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      00:43:13 +03:54
12. 10226 Meelis Merenäkk           Rae       M40      00:43:16 +03:57
13.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:43:27 +04:08
14.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK M21A     00:43:32 +04:13
15.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves     M18      00:43:42 +04:23
16. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      00:44:10 +04:51
17.   859 Merike Vanjuk             Kape      N21E     00:44:30 +05:11
18.  4821 Erko Jakobson             Kobras    M35      00:44:59 +05:40
19.  3449 Eero Joonas               Võru      M45      00:45:29 +06:10
20.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     00:45:36 +06:17
21. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M18      00:46:01 +06:42
22.  4703 Juhan Aasaru              SuusahulluM21A     00:46:11 +06:52
23. 12680 Mihkel Oviir              CGI Eesti M35      00:46:24 +07:05
24.  4347 Tarmo Tolm                Orvand    M35      00:46:35 +07:16
25.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M45      00:46:39 +07:20
26. 10140 Villu Serv                Kobras    M18      00:47:15 +07:56
27.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:47:23 +08:04
28. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      00:47:31 +08:12
29.  4270 Priit Truusalu            Kape      M45      00:47:47 +08:28
30.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      00:47:52 +08:33
31. 17990 Liisa Puusepp             Võru      N21E     00:47:55 +08:36
32.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru      N21E     00:48:23 +09:04
33.  4918 Mairo Tutk                OKH       M21A     00:48:54 +09:35
34.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:49:42 +10:23
35.  9430 Kaisa Sander              Ilves     N21E     00:50:38 +11:19
36.   485 Triin Vask                Ilves     N21E     00:51:15 +11:56
37.  6090 Taivo Täht                Tartu linnM45      00:51:25 +12:06
38. 12386 Tarmo Raidma              Tartu     M45      00:51:51 +12:32
39.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     00:54:07 +14:48
40. 13517 Raido Viks                Võru      M21A     00:54:20 +15:01
41.  7087 Taavi Pae                 Tartu     M40      00:55:53 +16:34
42.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21A     00:56:37 +17:18
43.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      00:56:56 +17:37
44.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M35      00:58:41 +19:22
45.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      00:59:00 +19:41
46.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      00:59:33 +20:14
47.  3898 Elin Ilves                Kape      N21E     01:01:52 +22:33
48.  2220 Indrek Kuusk              Võru      M40      01:02:27 +23:08
49.  1323 Sander Kollom             SuusahulluM45      01:04:46 +25:27
50.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:07:19 +28:00
51. 24185 Sven Kask                           M21A     01:07:54 +28:35
52.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:25:23 +46:04
53. 14777 Igmar Matto               Viluste   M45      01:45:38 +66:19
#3 Rada (VIPP): 12 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPP     00:45:21
 2. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     00:50:29 +05:08
 3. 23493 Jan Jaanimäe                        VIPP     00:51:08 +05:47
 4. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras    VIPP     00:54:42 +09:21
 5.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        VIPP     00:54:51 +09:30
 6. 24184 Juhan Saaring             TÜ KliinikVIPP     00:56:49 +11:28
 7. 24208 Lasse Virolainen          TaevaskojaVIPP     01:02:15 +16:54
 8. 13252 Terje Aloel               SuusahulluVIPP     01:06:21 +21:00
 9.  5187 Kristiina Ojamäe          SuusahulluVIPP     01:07:03 +21:42
10. 24125 Mart Eller                          VIPP     01:08:35 +23:14
11. 24452 Meelis Brikker            Tartu     VIPP     01:08:43 +23:22
12.  6049 Andreas Müürsepp                    VIPP     01:15:42 +30:21
13. 15834 Romas Vals                Tartu     VIPP     01:16:57 +31:36
14.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:17:08 +31:47
15. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:20:13 +34:52
16.  5271 Marje Zernant             Ilves     VIPP     01:24:42 +39:21
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves     N40      00:35:51
 2.  4292 Siim Jõesaar              Ilves     M21B     00:35:55 +00:04
 3. 20486 Aleksander Kepler         Kobras    M16      00:35:56 +00:05
 4. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N18      00:38:43 +02:52
 5.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M60      00:40:14 +04:23
 6.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N45      00:41:11 +05:20
 7. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N18      00:41:41 +05:50
 8.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:41:43 +05:52
 9. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N18      00:42:23 +06:32
10.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:42:43 +06:52
11.   359 Erika Joonas              Võru      N40      00:44:01 +08:10
12.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:44:31 +08:40
13.  4401 Triin Aedmäe              Kobras    N21A     00:44:37 +08:46
14.  4381 Indrek Jentson            Kape      M50      00:44:45 +08:54
15.  4436 Külli Leiger              Kape      N35      00:45:04 +09:13
16. 10194 Kadri Parts               Võru      N40      00:45:38 +09:47
17. 14788 Birgit Russka             Kobras    N21A     00:45:40 +09:49
18. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N21A     00:46:05 +10:14
19. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras    M16      00:46:27 +10:36
20.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:46:39 +10:48
20.  5103 Enn Pokk                            M50      00:46:39 +10:48
22.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:48:10 +12:19
23. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      00:48:58 +13:07
24.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N45      00:49:06 +13:15
25.  3018 Jaak Reimaa               Ilves     M60      00:49:11 +13:20
26.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:49:51 +14:00
27. 21266 Rein Lani                 Võru      M55      00:49:56 +14:05
28.  1339 Piret Kaasik              Ilves     N40      00:50:54 +15:03
29. 11300 Emil Eensaar              Tartu SUKLM16      00:51:15 +15:24
29. 12681 Kätlin Veber              PRIA      N21A     00:51:15 +15:24
31. 12817 Teele Eensaar             Ilves     N40      00:51:24 +15:33
32.  3714 Heli Haug                 Võru      N40      00:52:10 +16:19
33.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      00:53:00 +17:09
34. 18049 Madis Haug                Võru      M50      00:53:49 +17:58
35.  4516 Liisa Kuusk               Orion     N21A     00:56:12 +20:21
36.  5690 Kati Iher                 Võru      N18      00:56:20 +20:29
37.  8520 Aaro Kristjuhan           HTG       M21B     00:56:27 +20:36
38.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        M21B     00:57:01 +21:10
39. 10364 Luise Puu                 PRIA      N35      00:57:12 +21:21
40. 22756 Kerli Kurvits             Põlva     N21A     00:57:28 +21:37
41. 15052 Pille Vinne               Kobras    N35      00:57:37 +21:46
42. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     N45      00:58:01 +22:10
43.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      00:58:17 +22:26
44.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      00:58:48 +22:57
45.  1403 Üllas Jaaska              SK ServitiM60      00:59:13 +23:22
46.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      00:59:23 +23:32
47.  8000 Maichl Suur               Kobras    N40      01:00:21 +24:30
48.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M60      01:00:25 +24:34
49. 21292 Kristine Tamm             Põlva     N35      01:00:37 +24:46
50.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N45      01:01:14 +25:23
51. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:01:54 +26:03
52. 22946 Kaileen Raudsepp                    N21A     01:02:18 +26:27
53. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliM50      01:02:45 +26:54
54.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N45      01:06:54 +31:03
55. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:10:26 +34:35
56. 15073 Janika Matto              Viluste   N40      01:12:27 +36:36
57. 22894 Teele Paluots             Eesti MaaüN21A     01:27:34 +51:43
58.  8609 Michelle Suur             Kobras    N21A     01:35:16 +59:25
59. 24209 Marilill Suvi             Põlva     N18      01:35:19 +59:28
#5 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60,N65,N70,RADA 5): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4892 Kuldar Kaljurand          Tartu ÜlikVIPT     00:31:28
 2. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N16      00:31:53 +00:25
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M65      00:34:42 +03:14
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu     VIPT     00:36:09 +04:41
 5.  2727 Avo Eensaar               Tartu     M65      00:38:06 +06:38
 6.   143 Madis Oras                Ilves     M65      00:38:14 +06:46
 7. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N16      00:38:23 +06:55
 8.  3685 Mati Külaase              Võru      M65      00:38:40 +07:12
 9.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    VIPT     00:39:01 +07:33
10.  5043 Kristina Haug             Võru      N16      00:39:02 +07:34
11.  7708 Jüri Luha                 LennuakadeM65      00:40:22 +08:54
12.  4910 Leili Prans               Ilves     N65      00:41:02 +09:34
13.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N60      00:43:12 +11:44
14.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:44:22 +12:54
15. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää    M65      00:45:08 +13:40
16.  5078 Toivo Põld                Saint GobaVIPT     00:45:34 +14:06
17.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:46:12 +14:44
18.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:46:18 +14:50
19.   676 Heino Mardiste            Kape      VIPT     00:47:47 +16:19
20.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    VIPT     00:48:13 +16:45
21. 23923 Helen Saal                KaitseliitVIPT     00:48:14 +16:46
22. 24207 Viivika Padar             KaitseliitVIPT     00:48:34 +17:06
23.  3979 Egle Pääslane             Ilves     VIPT     00:48:44 +17:16
24.    68 Olavi Tomson              Kobras    VIPT     00:51:52 +20:24
25.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:52:13 +20:45
26. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPT     00:52:16 +20:48
27.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N65      00:52:39 +21:11
28.  3803 Ats Virumäe               Võru      M70      00:52:48 +21:20
29. 17668 Anete Saar                Kobras    N16      00:54:51 +23:23
30.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:54:58 +23:30
31.  1072 Heiki Rammul              Ilves     M65      00:55:07 +23:39
32.  5017 Heli Viks                 Võru      N55      00:55:43 +24:15
33.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:55:45 +24:17
34.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      00:55:46 +24:18
35.  3895 Sirje Lind                Kape      N50      00:56:35 +25:07
36. 18544 Laura Pihlak              Otepää    VIPT     00:57:33 +26:05
37. 19527 Kersti Liloson            Kobras    N55      00:59:13 +27:45
38.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:01:10 +29:42
39.   227 Jaan Miljan               Kape      M65      01:01:28 +30:00
40. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:02:43 +31:15
41.   146 Maie Abram                Ilves     N70      01:04:49 +33:21
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M14      00:25:51
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras    M14      00:33:41 +07:50
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M14      00:35:49 +09:58
 4. 21231 Tiina Tiisler             SK ServitiVIPL     00:37:08 +11:17
 5. 14787 Hanna Lora Traagel        Kobras    N14      00:39:19 +13:28
 6. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu     VIPL     00:41:21 +15:30
 7. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M14      00:41:24 +15:33
 8. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:42:00 +16:09
 9.   718 Martin Tõrra              Kobras    M75      00:43:20 +17:29
10. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N14      00:43:37 +17:46
11. 21350 Epp Metsaluik             Kobras    VIPL     00:44:52 +19:01
12. 15076 Mattias Võsupärg          Kobras    M14      00:45:16 +19:25
13. 18654 Peko Piirisild            Kobras    M14      00:45:32 +19:41
14. 24210 Priit Trahv               Ahja      VIPL     00:45:37 +19:46
15. 16238 Kristiin Kalle            Kobras    N14      00:48:51 +23:00
16. 24213 Kristjan Jung             Põlva     VIPL     00:49:23 +23:32
17. 14846 Karel Jung                Põlva SporM14      00:50:08 +24:17
18. 22475 Andres Pihlak             EMÜ       VIPL     00:52:31 +26:40
19.  3017 Asta Zimmerman            AS LinnaehVIPL     00:56:12 +30:21
20. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     00:56:54 +31:03
21. 11786 Epp Säga                  Kobras    VIPL     00:57:19 +31:28
22.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linnVIPL     00:57:38 +31:47
23. 24206 Kristiina Välik                     VIPL     00:57:57 +32:06
24. 19535 Helina Kolsar             Põlva     VIPL     00:59:00 +33:09
25. 17670 Mihkel Liivago            Kobras    M14      01:01:20 +35:29
26. 20119 Mirjam Nutov              Võru      VIPL     01:01:33 +35:42
27. 14815 Tiina Sedman              TÜ        VIPL     01:02:25 +36:34
28.  1435 Kerten Matto              Kobras    M14      01:06:47 +40:56
29. 21074 Alice Ellamik             Tartu     VIPL     01:07:53 +42:02
30. 24454 Marietta Pruuli           KaitseliitVIPL     01:09:00 +43:09
31.     0 Ele Hansen                KaitseliitVIPL     01:09:25 +43:34
32.  1065 Maret Vaher               Kobras    VIPL     01:09:30 +43:39
33. 22246 Liis Kuld                 TÜK       VIPL     01:09:31 +43:40
34. 23922 Raili Klee                Põlva     VIPL     01:13:44 +47:53
35. 24335 Terje  Aarna              Põlva     VIPL     01:13:46 +47:55
36. 24193 Aimi Tedresalu                      VIPL     01:27:54 +62:03
37. 16224 Kärt Kamja                Kobras    VIPL     01:28:20 +62:29
38. 18644 Mari Zõbin                Holvandi  VIPL     01:31:53 +66:02
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras    M12      00:18:43
 2. 18653 Andri Kepler              Kobras    M12      00:23:33 +04:50
 3. 18632 Hendrik Bleive            TaevaskojaM12      00:24:41 +05:58
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kobras    M12      00:27:20 +08:37
 5. 18041 Daniel Sibul              Kobras    M12      00:30:33 +11:50
 6. 23399 Aron Konks                Põlva SporM12      00:52:14 +33:31
 7. 15077 Mihkel Karpson            Põlva SporM12      00:52:42 +33:59
 8. 23924 Grettel Koppel                      N12      01:09:38 +50:55
 9.     0 Kristel Udrik             Põlva PõhiN12      01:16:10 +57:27
10. 24204 Nele Pintmann                       N12      01:17:29 +58:46
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu KeskN10      00:13:21
 2. 16600 Rasmus Saare              Kobras    M10      00:15:43 +02:22
 3. 13504 Erik Kersna               Ilves     M10      00:17:56 +04:35
 4. 16605 Henri Kersna              Ilves     M10      00:18:50 +05:29
 5. 11938 Jan-Erik Kärner           Tartu     M10      00:18:55 +05:34
 6. 12150 Hele Jakobson             Põlva     N08      00:20:26 +07:05
 7. 19700 Rando Jaaksoo                       M10      00:20:30 +07:09
 7. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi    N08      00:20:30 +07:09
 9. 21228 Manivald Jakobson         Põlva     M08      00:21:11 +07:50
10. 18056 Mihkel Toomas Heering     Räpina    M10      00:22:26 +09:05
11. 14846 Karel Jung                Põlva SporM10      00:22:28 +09:07
12.     0 Jaano Viesa               Rosma koolM10      00:22:29 +09:08
13. 23368 Elevin Mia Maripuu        Põlva SporN10      00:22:39 +09:18
14. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Põlva SporM08      00:23:29 +10:08
15. 23395 Markus  Juhkam            Põlva SporM10      00:23:30 +10:09
15.  1312 Roland Johanson           Põlva SporM10      00:23:30 +10:09
17. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N10      00:23:47 +10:26
18. 17915 Jette-Ly Assor            Kobras    N08      00:23:53 +10:32
19. 22760 Ott-Oskar Kütt            Kobras    M08      00:25:14 +11:53
20. 13350 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva     M10      00:26:23 +13:02
21. 18044 Gregor Gondiu             Põlva     M08      00:26:58 +13:37
22. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:28:24 +15:03
23. 14468 Jasmiin Kraas             Tartu     N08      00:29:07 +15:46
24. 16218 Tanel  Laaneväli          Põlva SporM08      00:29:57 +16:36
25. 19487 Romet Paatsi              Põlva SporM08      00:29:59 +16:38
26. 15085 Koit Hallik                         M08      00:30:53 +17:32
27. 13105 Ebe Hallik                Tartu     N08      00:30:56 +17:35
28. 22244 Joel Martin Tennisberg    Tartu     M08      00:31:42 +18:21
29. 23500 Emilie Valvas             MaarjamõisN08      00:33:05 +19:44
30. 24020 Tähti Ruusalepp                     N08      00:35:14 +21:53
31. 24341 Paul Olle Ojasoo                    M08      00:40:57 +27:36
32.     0 Ketrin Kalle              Põlva     N08      00:50:00 +36:39

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 12.04.2016 21:07:50 Kobras