Põlva teisipäevaku III etapp - Lahojärve

19.04.2016
Korraldaja : OK Põlva Kobras
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70]
[VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M10 Rada (1): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18056 Mihkel Toomas Heering     Räpina     00:20:48
 2. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:23:19 +02:31
 3. 23395 Markus  Juhkam            Põlva Spor 00:25:11 +04:23
 4.     0 Karl Robert Kütt          Himmaste   00:35:41 +14:53
M08 Rada (1): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:21:59
 2. 14846 Karel Jung                Põlva Spor 00:24:37 +02:38
 3. 21228 Manivald Jakobson         Põlva      00:25:24 +03:25
 4. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:26:16 +04:17
 5. 19313 Stefan Kivil              LSF PT     00:29:24 +07:25
 6. 18044 Gregor Gondiu             Põlva      00:30:21 +08:22
 7. 22244 Joel Martin Tennisberg    Tartu      00:30:28 +08:29
 8.     0 Oskar Rosin               Haanja     00:32:40 +10:41
 9.     0 Karl Oskar Oja            Tartu      00:33:24 +11:25
10. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Põlva Spor 00:34:56 +12:57
11. 19487 Romet Paatsi              Põlva Spor 00:42:47 +20:48
11. 16218 Tanel  Laaneväli          Põlva Spor 00:42:47 +20:48
N10 Rada (1): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu Kesk 00:24:35
 2. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:25:57 +01:22
N08 Rada (1): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12150 Hele Jakobson             Põlva      00:21:00
 2. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi     00:23:05 +02:05
 3. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva      00:30:36 +09:36
 4. 14785 Johanna Oras              Põlva Spor 00:31:00 +10:00
 5. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese  00:38:31 +17:31
 6.     0 Ketrin Kalle              Põlva      00:57:27 +36:27
M12 Rada (2): 9 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18653 Andri Kepler              Kobras     00:22:49
 2.  9170 August Jakobson           Kobras     00:24:12 +01:23
 3. 18632 Hendrik Bleive            Taevaskoja 00:24:14 +01:25
 4. 18041 Daniel Sibul              Kobras     00:27:19 +04:30
 5. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:33:26 +10:37
 6. 16982 Toomas Mattus             Kobras     00:42:46 +19:57
 7. 23399 Aron Konks                Põlva Spor 00:44:16 +21:27
 8. 15077 Mihkel Karpson            Põlva Spor 00:44:26 +21:37
 9. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:47:27 +24:38
M14 Rada (3): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:24:40
 2. 18654 Peko Piirisild            Kobras     00:36:15 +11:35
 3. 11240 Ralf Kivil                LSF PT     00:37:03 +12:23
 4. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras     00:37:12 +12:32
 5.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:40:37 +15:57
 6. 15076 Mattias Võsupärg          Kobras     00:40:48 +16:08
 7. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:50:25 +25:45
 8. 23400 Marten Pendla             Põlva Spor 00:51:29 +26:49
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:56:57 +32:17
10.     0 Raian Pung                Kaitseliit 01:24:14 +59:34
M75 Rada (3): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:48:09
VIPL Rada (3): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:32:39
 2. 19622 Signe Pruul               PRIA       00:38:37 +05:58
 3. 24210 Priit Trahv                          00:42:22 +09:43
 4. 22233 Merilin Vahtra            Tartu Ülik 00:49:48 +17:09
 5. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     00:52:43 +20:04
 6.  3017 Asta Zimmerman            AS Linnaeh 00:53:10 +20:31
 7. 21227 Aivar Piirisild           Johannese  00:53:56 +21:17
 8. 20235 Merje Tikk                Tartu Ülik 00:53:59 +21:20
 9.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 00:55:34 +22:55
10. 21232 Simona Sulbi              Põlva      00:56:11 +23:32
11. 21231 Tiina Tiisler             SK Serviti 00:56:26 +23:47
12. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:56:30 +23:51
13.     0 Kenar Sallok              Põlva      01:03:45 +31:06
14. 24605 Teele Aruvee              Põlva      01:04:37 +31:58
15. 24604 Haike Aruvee              Põlva      01:04:38 +31:59
16.     0 Oliver Kruusamägi         Räpina Ühi 01:05:56 +33:17
17.     0 Algmar Erik               Räpina Ühi 01:06:09 +33:30
17.     0 Artur Mendek              Räpina Ühi 01:06:09 +33:30
19.     0 Andres Palusalu           Räpina Ühi 01:06:14 +33:35
20. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   01:08:14 +35:35
21. 23922 Raili Klee                Nycomed    01:19:33 +46:54
22.  3397 Markus Puusepp            Võru       01:21:13 +48:34
23. 24206 Kristiina Välik                      01:21:16 +48:37
24.   731 Maive Tõemäe              Peko       01:24:02 +51:23
N14 Rada (3): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14787 Hanna Lora Traagel        Kobras     00:50:18
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:58:47 +08:29
VIPT Rada (4): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5066 Helina Kärner             Haridus ja 00:36:29
 2.  3979 Egle Pääslane             Ilves      00:38:40 +02:11
 3.  1104 Uve Nummert               Kape       00:41:41 +05:12
 4.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     00:42:35 +06:06
 5. 19736 Liili Vatsar              PRIA       00:48:16 +11:47
 6. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:59:02 +22:33
 7. 11786 Epp Säga                  Kobras     01:02:36 +26:07
 8. 13354 Andra Rajasalu            TTG        01:08:30 +32:01
 9.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:08:35 +32:06
M65 Rada (4): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:37:49
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       00:38:42 +00:53
 3.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:44:50 +07:01
 4.  1072 Heiki Rammul              Ilves      00:50:01 +12:12
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:50:12 +12:23
M70 Rada (4): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:38:58
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:41:21 +02:23
 3.   706 Endel Remmet              Kape       00:42:10 +03:12
 4.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:42:29 +03:31
 5.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:10:11 +31:13
N16 Rada (4): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:29:26
 2. 17668 Anete Saar                Kobras     00:36:27 +07:01
N50 Rada (4): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3895 Sirje Lind                Kape       00:50:12
N55 Rada (4): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:47:36
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       00:52:25 +04:49
 3. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:09:22 +21:46
N60 Rada (4): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:51:03
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:51:41 +00:38
N65 Rada (4): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:50:27
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:04:03 +13:36
N70 Rada (4): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:01:02
 2.   740 Helle Mürk                Võru       01:12:15 +11:13
M16 Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11300 Emil Eensaar              Tartu SUKL 00:46:33
 2. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  01:08:38 +22:05
M21B Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20534 Koit Kolsar               Kobras     00:38:29
 2. 15859 Tõnu Arrak                Velo       00:41:05 +02:36
 3. 19653 Revo Lumpre               Laadur     00:41:30 +03:01
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:45:37 +07:08
 5.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:56:28 +17:59
 6. 13905 Juhan Sedman              TÜ         00:59:38 +21:09
 7. 15087 Alan Neeme                KVÜÕA      01:07:38 +29:09
M50 Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Kobras     00:34:27
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:35:39 +01:12
 3. 18049 Madis Haug                Võru       00:40:49 +06:22
 4.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:43:14 +08:47
 5.  5103 Enn Pokk                             00:46:55 +12:28
 6. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:55:24 +20:57
M55 Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:39:15
 2. 21266 Rein Lani                 Võru       00:44:51 +05:36
M60 Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:37:41
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:41:21 +03:40
 3.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:44:13 +06:32
 4.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:49:25 +11:44
 5.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      00:57:37 +19:56
 6.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:59:52 +22:11
 7.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 01:11:24 +33:43
N18 Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:35:06
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:36:58 +01:52
 3. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:37:27 +02:21
 4.  5690 Kati Iher                 Võru       00:51:15 +16:09
N21A Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:36:04
 2. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:46:05 +10:01
 3. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:47:53 +11:49
 4.  4516 Liisa Kuusk               Orion      00:50:42 +14:38
 5. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         00:56:18 +20:14
 6. 22946 Kaileen Raudsepp                     00:57:17 +21:13
 7. 24252 Maarika Taukul            Jõgevamaa  01:03:44 +27:40
 8. 24592 Laura Plesch                         01:07:52 +31:48
N35 Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:38:11
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       00:42:19 +04:08
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:48:29 +10:18
 4. 21292 Kristine Tamm             Põlva      00:51:15 +13:04
 5. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      00:51:46 +13:35
N40 Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:35:31
 2. 12817 Teele Eensaar             Ilves      00:46:34 +11:03
 3.  8000 Maichl Suur               Kobras     00:55:25 +19:54
 4. 15073 Janika Matto              Viluste    01:09:34 +34:03
N45 Rada (5): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:44:47
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:47:44 +02:57
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       00:49:45 +04:58
 4.   213 Saima Värton              Kobras     00:50:18 +05:31
 5.  3235 Anne Arold                Ilves      00:51:01 +06:14
 6. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:03:00 +18:13
 7.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:06:22 +21:35
VIPP Rada (6): 15 KP 5.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:43:54
 2. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     00:45:19 +01:25
 3. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 00:48:05 +04:11
 4. 19310 Ove Tikk                  Castanea   00:54:53 +10:59
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:02:09 +18:15
 6. 13252 Terje Aloel               Suusahullu 01:07:41 +23:47
 7.  5187 Kristiina Ojamäe          Suusahullu 01:07:55 +24:01
 8. 15834 Romas Vals                Tartu      01:09:54 +26:00
 9. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:11:40 +27:46
M18 Rada (7): 19 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:48:35
 2. 11713 Martin Sults              Kobras     00:49:03 +00:28
 3.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves      00:50:05 +01:30
 4. 10140 Villu Serv                Kobras     00:53:13 +04:38
M21A Rada (7): 19 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:43:39
 2.  2005 Pear Post                 Kobras     00:54:17 +10:38
 3. 13517 Raido Viks                Võru       00:54:30 +10:51
 4.  6109 Paul Tammo                           01:35:59 +52:20
M35 Rada (7): 19 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:46:17
 2. 12680 Mihkel Oviir              CGI Eesti  00:47:07 +00:50
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:49:12 +02:55
 4. 16502 Erkki Mäeorg              Maaülikool 00:49:13 +02:56
 5.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      00:56:15 +09:58
 6.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:58:32 +12:15
 7.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:07:29 +21:12
 8. 24208 Lasse Virolainen          Taevaskoja 01:23:28 +37:11
M40 Rada (7): 19 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:41:16
 2.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:46:49 +05:33
 3.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  00:49:33 +08:17
 4.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:50:40 +09:24
 5.  1060 Eero Kivikas              Ilves      01:00:27 +19:11
 6.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:04:10 +22:54
 7.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:26:36 +45:20
 8. 24125 Mart Eller                           01:36:01 +54:45
M45 Rada (7): 19 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4962 Antti Roose               Kobras     00:43:01
 2.  1938 Raul Kangur               Peko       00:43:50 +00:49
 3. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:44:28 +01:27
 4.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:44:34 +01:33
 5.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:45:20 +02:19
 6.  5730 Allar Padari              HOK        00:46:22 +03:21
 7.  2013 Tõnu Ilves                Kape       00:47:07 +04:06
 8.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 00:48:58 +05:57
 9.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 00:49:25 +06:24
10.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:52:24 +09:23
11.  4270 Priit Truusalu            Kape       00:58:55 +15:54
12.  1323 Sander Kollom             Suusahullu 00:59:53 +16:52
13.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:11:51 +28:50
14.  5042 Henn Antson               EKJ SK     01:22:42 +39:41
N21E Rada (7): 19 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:42:41
 2.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     00:46:50 +04:09
 3. 17990 Liisa Puusepp             Võru       00:49:10 +06:29
 4. 15012 Kristiina Himma           Võru       00:52:15 +09:34
 5.   485 Triin Vask                Ilves      00:54:59 +12:18
 6. 15275 Ülle Hollo                Võru       00:55:33 +12:52
 7. 10194 Kadri Parts               Võru       00:58:47 +16:06
 8.  2470 Jana Kink                 Kape       01:02:28 +19:47
 9. 20870 Maria Metsaorg            Maria JK   01:02:33 +19:52
M21E Rada (8): 23 KP 8.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:51:47
 2. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     00:52:31 +00:44
 3.  3665 Kaido Hallik              Ilves      00:52:43 +00:56
 4. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO    00:53:13 +01:26
 5. 21845 Siim Klais                Tartu      00:55:20 +03:33
 6.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK  00:57:11 +05:24
 7.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      00:58:14 +06:27
 8.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      00:59:18 +07:31
 9.  9598 Martti Mikk               seikluspor 00:59:46 +07:59
10.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:00:07 +08:20
11.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:02:12 +10:25
12.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:03:08 +11:21
13.  1456 Vallo Männiste            Kobras     01:04:14 +12:27
14.  4978 Allar Kivil               LSF PT     01:05:07 +13:20
15.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:05:52 +14:05
16.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:08:53 +17:06
17. 19690 Marko Teder               EMÜ        01:09:11 +17:24
18.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:16:39 +24:52
19. 12975 Henri Soome                          02:04:43 +72:56
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:01:53 16p
 2. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:44:01 16p
 3. 14788 Birgit Russka             Kobras     00:45:50 15p
 4.  5272 Tiina-Maria Tali          Harju KEK  00:53:37 15p
 5.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        00:57:11 15p
 6.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:45:43 14p
 7. 20119 Mirjam Nutov              Võru       01:11:21 12p
 8. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:16:27 12p
 9. 16611 Silvia Saarniit           Addinol    00:41:52 11p
10.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:47:41 11p
11. 23363 Ene Mattus                SA Kiirabi 00:52:02 11p
12.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:55:05 11p
13. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     00:46:11 10p
14. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:55:05 10p
15. 24021 Alvar Oja                            00:19:53 9p
16. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 00:37:06 9p
17. 16238 Kristiin Kalle            Kobras     00:41:18 9p
18. 16225 Indrek Maripuu            Loovusait  00:48:00 9p
19.     0 Ruudi Utšenikov           Kaitseliit 01:04:14 9p
19.     0 Tulev Mägi                Kaitseliit 01:04:14 9p
21.     0 Kärol Mägi                Kaitseliit 00:52:05 7p
22.     0 Angela Hõlst              Kaitseliit 00:52:09 7p
23.     0 Renar Kalpus              Kaitseliit 00:52:15 7p
24. 20538 Andra Tennosaar           Krootuse   00:58:14 7p
25.     0 Laura Orav                Kaitseliit 00:58:36 7p
26.     0 Siret Orav                Kaitseliit 00:58:49 7p
27.     0 Brigitta Paal             Kaitseliit 00:58:52 7p
28.     0 Kati-Ketter Teever        Kaitseliit 00:59:06 7p
29.     0 Kristiina Jatsentjuk      Kaitseliit 00:59:21 7p
30. 16213 Gerda Kivil               LSF PT     00:24:40 6p
31. 10729 Maie Möller               Kobras     00:32:40 6p
31.     0 Kreet Rosin               Haanja     00:32:40 6p
33. 19700 Rando Jaaksoo                        00:26:52 5p
#1 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18056 Mihkel Toomas Heering     Räpina    M10      00:20:48
 2. 12150 Hele Jakobson             Põlva     N08      00:21:00 +00:12
 3. 16605 Henri Kersna              Ilves     M08      00:21:59 +01:11
 4. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi    N08      00:23:05 +02:17
 5. 13504 Erik Kersna               Ilves     M10      00:23:19 +02:31
 6. 20228 Harriet Koppel            Tartu KeskN10      00:24:35 +03:47
 7. 14846 Karel Jung                Põlva SporM08      00:24:37 +03:49
 8. 23395 Markus  Juhkam            Põlva SporM10      00:25:11 +04:23
 9. 21228 Manivald Jakobson         Põlva     M08      00:25:24 +04:36
10. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N10      00:25:57 +05:09
11. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:26:16 +05:28
12. 19313 Stefan Kivil              LSF PT    M08      00:29:24 +08:36
13. 18044 Gregor Gondiu             Põlva     M08      00:30:21 +09:33
14. 22244 Joel Martin Tennisberg    Tartu     M08      00:30:28 +09:40
15. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva     N08      00:30:36 +09:48
16. 14785 Johanna Oras              Põlva SporN08      00:31:00 +10:12
17.     0 Oskar Rosin               Haanja    M08      00:32:40 +11:52
18.     0 Karl Oskar Oja            Tartu     M08      00:33:24 +12:36
19. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Põlva SporM08      00:34:56 +14:08
20.     0 Karl Robert Kütt          Himmaste  M10      00:35:41 +14:53
21. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese N08      00:38:31 +17:43
22. 19487 Romet Paatsi              Põlva SporM08      00:42:47 +21:59
22. 16218 Tanel  Laaneväli          Põlva SporM08      00:42:47 +21:59
24.     0 Ketrin Kalle              Põlva     N08      00:57:27 +36:39
#2 Rada (M12,N12): 9 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18653 Andri Kepler              Kobras    M12      00:22:49
 2.  9170 August Jakobson           Kobras    M12      00:24:12 +01:23
 3. 18632 Hendrik Bleive            TaevaskojaM12      00:24:14 +01:25
 4. 18041 Daniel Sibul              Kobras    M12      00:27:19 +04:30
 5. 16600 Rasmus Saare              Kobras    M12      00:33:26 +10:37
 6. 16982 Toomas Mattus             Kobras    M12      00:42:46 +19:57
 7. 23399 Aron Konks                Põlva SporM12      00:44:16 +21:27
 8. 15077 Mihkel Karpson            Põlva SporM12      00:44:26 +21:37
 9. 14470 Kaspar Karolin            Kobras    M12      00:47:27 +24:38
#3 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M14      00:24:40
 2.  8999 Tarmo Vist                Kobras    VIPL     00:32:39 +07:59
 3. 18654 Peko Piirisild            Kobras    M14      00:36:15 +11:35
 4. 11240 Ralf Kivil                LSF PT    M14      00:37:03 +12:23
 5. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras    M14      00:37:12 +12:32
 6. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     00:38:37 +13:57
 7.  4991 Samuel Kolsar             Kobras    M14      00:40:37 +15:57
 8. 15076 Mattias Võsupärg          Kobras    M14      00:40:48 +16:08
 9. 24210 Priit Trahv                         VIPL     00:42:22 +17:42
10.   718 Martin Tõrra              Kobras    M75      00:48:09 +23:29
11. 22233 Merilin Vahtra            Tartu ÜlikVIPL     00:49:48 +25:08
12. 14787 Hanna Lora Traagel        Kobras    N14      00:50:18 +25:38
13. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M14      00:50:25 +25:45
14. 23400 Marten Pendla             Põlva SporM14      00:51:29 +26:49
15. 21350 Epp Metsaluik             Kobras    VIPL     00:52:43 +28:03
16.  3017 Asta Zimmerman            AS LinnaehVIPL     00:53:10 +28:30
17. 21227 Aivar Piirisild           Johannese VIPL     00:53:56 +29:16
18. 20235 Merje Tikk                Tartu ÜlikVIPL     00:53:59 +29:19
19.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linnVIPL     00:55:34 +30:54
20. 21232 Simona Sulbi              Põlva     VIPL     00:56:11 +31:31
21. 21231 Tiina Tiisler             SK ServitiVIPL     00:56:26 +31:46
22. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:56:30 +31:50
23.  1435 Kerten Matto              Kobras    M14      00:56:57 +32:17
24. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N14      00:58:47 +34:07
25.     0 Kenar Sallok              Põlva     VIPL     01:03:45 +39:05
26. 24605 Teele Aruvee              Põlva     VIPL     01:04:37 +39:57
27. 24604 Haike Aruvee              Põlva     VIPL     01:04:38 +39:58
28.     0 Oliver Kruusamägi         Räpina ÜhiVIPL     01:05:56 +41:16
29.     0 Artur Mendek              Räpina ÜhiVIPL     01:06:09 +41:29
29.     0 Algmar Erik               Räpina ÜhiVIPL     01:06:09 +41:29
31.     0 Andres Palusalu           Räpina ÜhiVIPL     01:06:14 +41:34
32. 18644 Mari Zõbin                Holvandi  VIPL     01:08:14 +43:34
33. 23922 Raili Klee                Nycomed   VIPL     01:19:33 +54:53
34.  3397 Markus Puusepp            Võru      VIPL     01:21:13 +56:33
35. 24206 Kristiina Välik                     VIPL     01:21:16 +56:36
36.   731 Maive Tõemäe              Peko      VIPL     01:24:02 +59:22
37.     0 Raian Pung                KaitseliitM14      01:24:14 +59:34
#4 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60,N65,N70): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N16      00:29:26
 2. 17668 Anete Saar                Kobras    N16      00:36:27 +07:01
 3.  5066 Helina Kärner             Haridus jaVIPT     00:36:29 +07:03
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M65      00:37:49 +08:23
 5.  3979 Egle Pääslane             Ilves     VIPT     00:38:40 +09:14
 6.  3685 Mati Külaase              Võru      M65      00:38:42 +09:16
 7.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:38:58 +09:32
 8.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:41:21 +11:55
 9.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:41:41 +12:15
10.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:42:10 +12:44
11.  3803 Ats Virumäe               Võru      M70      00:42:29 +13:03
12.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    VIPT     00:42:35 +13:09
13.  7708 Jüri Luha                 LennuakadeM65      00:44:50 +15:24
14.  3910 Aino Koser                Ilves     N55      00:47:36 +18:10
15. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPT     00:48:16 +18:50
16.  1072 Heiki Rammul              Ilves     M65      00:50:01 +20:35
17.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:50:12 +20:46
17.  3895 Sirje Lind                Kape      N50      00:50:12 +20:46
19.  4910 Leili Prans               Ilves     N65      00:50:27 +21:01
20.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N60      00:51:03 +21:37
21.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:51:41 +22:15
22.  5017 Heli Viks                 Võru      N55      00:52:25 +22:59
23. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     00:59:02 +29:36
24.   146 Maie Abram                Ilves     N70      01:01:02 +31:36
25. 11786 Epp Säga                  Kobras    VIPT     01:02:36 +33:10
26.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:04:03 +34:37
27. 13354 Andra Rajasalu            TTG       VIPT     01:08:30 +39:04
28.  1065 Maret Vaher               Kobras    VIPT     01:08:35 +39:09
29. 19527 Kersti Liloson            Kobras    N55      01:09:22 +39:56
30.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:10:11 +40:45
31.   740 Helle Mürk                Võru      N70      01:12:15 +42:49
#5 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 16 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Kobras    M50      00:34:27
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N18      00:35:06 +00:39
 3.   557 Kristi Vassil             Ilves     N40      00:35:31 +01:04
 4. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:35:39 +01:12
 5.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:36:04 +01:37
 6. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N18      00:36:58 +02:31
 7. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N18      00:37:27 +03:00
 8.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:37:41 +03:14
 9.  4436 Külli Leiger              Kape      N35      00:38:11 +03:44
10. 20534 Koit Kolsar               Kobras    M21B     00:38:29 +04:02
11.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      00:39:15 +04:48
12. 18049 Madis Haug                Võru      M50      00:40:49 +06:22
13. 15859 Tõnu Arrak                Velo      M21B     00:41:05 +06:38
14.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:41:21 +06:54
15. 19653 Revo Lumpre               Laadur    M21B     00:41:30 +07:03
16.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:42:19 +07:52
17.  4381 Indrek Jentson            Kape      M50      00:43:14 +08:47
18.  3018 Jaak Reimaa               Ilves     M60      00:44:13 +09:46
19.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N45      00:44:47 +10:20
20. 21266 Rein Lani                 Võru      M55      00:44:51 +10:24
21.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:45:37 +11:10
22. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N21A     00:46:05 +11:38
23. 11300 Emil Eensaar              Tartu SUKLM16      00:46:33 +12:06
24. 12817 Teele Eensaar             Ilves     N40      00:46:34 +12:07
25.  5103 Enn Pokk                            M50      00:46:55 +12:28
26.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N45      00:47:44 +13:17
27. 12681 Kätlin Veber              PRIA      N21A     00:47:53 +13:26
28. 15052 Pille Vinne               Kobras    N35      00:48:29 +14:02
29.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      00:49:25 +14:58
30. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      00:49:45 +15:18
31.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:50:18 +15:51
32.  4516 Liisa Kuusk               Orion     N21A     00:50:42 +16:15
33.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:51:01 +16:34
34.  5690 Kati Iher                 Võru      N18      00:51:15 +16:48
34. 21292 Kristine Tamm             Põlva     N35      00:51:15 +16:48
36. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      00:51:46 +17:19
37. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliM50      00:55:24 +20:57
38.  8000 Maichl Suur               Kobras    N40      00:55:25 +20:58
39. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ        N21A     00:56:18 +21:51
40.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        M21B     00:56:28 +22:01
41. 22946 Kaileen Raudsepp                    N21A     00:57:17 +22:50
42.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      00:57:37 +23:10
43. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     00:59:38 +25:11
44.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M60      00:59:52 +25:25
45. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     N45      01:03:00 +28:33
46. 24252 Maarika Taukul            Jõgevamaa N21A     01:03:44 +29:17
47.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N45      01:06:22 +31:55
48. 15087 Alan Neeme                KVÜÕA     M21B     01:07:38 +33:11
49. 24592 Laura Plesch                        N21A     01:07:52 +33:25
50. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M16      01:08:38 +34:11
51. 15073 Janika Matto              Viluste   N40      01:09:34 +35:07
52.  1403 Üllas Jaaska              SK ServitiM60      01:11:24 +36:57
#6 Rada (VIPP): 15 KP 5.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPP     00:43:54
 2. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras    VIPP     00:45:19 +01:25
 3. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     00:48:05 +04:11
 4. 19310 Ove Tikk                  Castanea  VIPP     00:54:53 +10:59
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:02:09 +18:15
 6. 13252 Terje Aloel               SuusahulluVIPP     01:07:41 +23:47
 7.  5187 Kristiina Ojamäe          SuusahulluVIPP     01:07:55 +24:01
 8. 15834 Romas Vals                Tartu     VIPP     01:09:54 +26:00
 9. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:11:40 +27:46
#7 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 19 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M40      00:41:16
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:42:41 +01:25
 3.  4962 Antti Roose               Kobras    M45      00:43:01 +01:45
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:43:39 +02:23
 5.  1938 Raul Kangur               Peko      M45      00:43:50 +02:34
 6. 19681 Mart Koppel               Sangar    M45      00:44:28 +03:12
 7.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:44:34 +03:18
 8.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:45:20 +04:04
 9.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:46:17 +05:01
10.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:46:22 +05:06
11.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      00:46:49 +05:33
12.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    N21E     00:46:50 +05:34
13. 12680 Mihkel Oviir              CGI Eesti M35      00:47:07 +05:51
13.  2013 Tõnu Ilves                Kape      M45      00:47:07 +05:51
15. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M18      00:48:35 +07:19
16.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      00:48:58 +07:42
17. 11713 Martin Sults              Kobras    M18      00:49:03 +07:47
18. 17990 Liisa Puusepp             Võru      N21E     00:49:10 +07:54
19.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:49:12 +07:56
20. 16502 Erkki Mäeorg              MaaülikoolM35      00:49:13 +07:57
21.  6090 Taivo Täht                Tartu linnM45      00:49:25 +08:09
22.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      00:49:33 +08:17
23.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves     M18      00:50:05 +08:49
24.  2661 Indrek Mahla              Peko      M40      00:50:40 +09:24
25. 15012 Kristiina Himma           Võru      N21E     00:52:15 +10:59
26.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M45      00:52:24 +11:08
27. 10140 Villu Serv                Kobras    M18      00:53:13 +11:57
28.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:54:17 +13:01
29. 13517 Raido Viks                Võru      M21A     00:54:30 +13:14
30.   485 Triin Vask                Ilves     N21E     00:54:59 +13:43
31. 15275 Ülle Hollo                Võru      N21E     00:55:33 +14:17
32.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      00:56:15 +14:59
33.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M35      00:58:32 +17:16
34. 10194 Kadri Parts               Võru      N21E     00:58:47 +17:31
35.  4270 Priit Truusalu            Kape      M45      00:58:55 +17:39
36.  1323 Sander Kollom             SuusahulluM45      00:59:53 +18:37
37.  1060 Eero Kivikas              Ilves     M40      01:00:27 +19:11
38.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     01:02:28 +21:12
39. 20870 Maria Metsaorg            Maria JK  N21E     01:02:33 +21:17
40.  2220 Indrek Kuusk              Võru      M40      01:04:10 +22:54
41.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:07:29 +26:13
42.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:11:51 +30:35
43.  5042 Henn Antson               EKJ SK    M45      01:22:42 +41:26
44. 24208 Lasse Virolainen          TaevaskojaM35      01:23:28 +42:12
45.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:26:36 +45:20
46.  6109 Paul Tammo                          M21A     01:35:59 +54:43
47. 24125 Mart Eller                          M40      01:36:01 +54:45
#8 Rada (M21E): 23 KP 8.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     00:51:47
 2. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     00:52:31 +00:44
 3.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     00:52:43 +00:56
 4. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO   M21E     00:53:13 +01:26
 5. 21845 Siim Klais                Tartu     M21E     00:55:20 +03:33
 6.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK M21E     00:57:11 +05:24
 7.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21E     00:58:14 +06:27
 8.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu     M21E     00:59:18 +07:31
 9.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     00:59:46 +07:59
10.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:00:07 +08:20
11.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21E     01:02:12 +10:25
12.  1257 Tarmo Laht                Kape      M21E     01:03:08 +11:21
13.  1456 Vallo Männiste            Kobras    M21E     01:04:14 +12:27
14.  4978 Allar Kivil               LSF PT    M21E     01:05:07 +13:20
15.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:05:52 +14:05
16.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:08:53 +17:06
17. 19690 Marko Teder               EMÜ       M21E     01:09:11 +17:24
18.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:16:39 +24:52
19. 12975 Henri Soome                         M21E     02:04:43 +72:56

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 19.04.2016 22:21:29 Kobras