Põlva teisipäevaku IV etapp - Palujärve

26.04.2016
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Tarmo Zernant
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70]
[VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M10 Rada (1): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14846 Karel Jung                Põlva Spor 00:22:42
 2. 23393 Siim Roht                 Kanepi Güm 00:35:50 +13:08
 3. 23395 Markus  Juhkam            Põlva Spor 00:36:00 +13:18
M08 Rada (1): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16218 Tanel  Laaneväli          Põlva Spor 00:23:17
 2. 19487 Romet Paatsi              Põlva Spor 00:23:21 +00:04
 3. 21228 Manivald Jakobson         Põlva      00:31:59 +08:42
 4. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:36:00 +12:43
N10 Rada (1): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu Kesk 00:21:53
N08 Rada (1): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12150 Hele Jakobson             Põlva      00:25:05
 2. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi     00:27:27 +02:22
M12 Rada (2): 9 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:22:51
 2. 18041 Daniel Sibul              Kobras     00:25:42 +02:51
M14 Rada (3): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:32:24
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     01:03:24 +31:00
M75 Rada (3): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:50:25
VIPL Rada (3): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19622 Signe Pruul               PRIA       00:44:16
 2. 19736 Liili Vatsar              PRIA       00:45:49 +01:33
 3. 18544 Laura Pihlak              Otepää     00:50:15 +05:59
 4. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     00:57:15 +12:59
 5. 24206 Kristiina Välik                      01:02:38 +18:22
 6. 13354 Andra Rajasalu            TTG        01:03:35 +19:19
 7.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:04:06 +19:50
 8.  3017 Asta Zimmerman            AS Linnaeh 01:09:59 +25:43
 9. 22233 Merilin Vahtra            Tartu Ülik 01:23:24 +39:08
VIPT Rada (4): 10 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:45:36
 2.  1104 Uve Nummert               Kape       00:47:35 +01:59
 3. 14751 Kadri Kajaste             Tartu      01:02:48 +17:12
 4. 10142 Getter Matto              Kobras     01:13:15 +27:39
 5. 17359 Liis Urman                Kobras     01:13:16 +27:40
 6. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:17:15 +31:39
 7.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:29:54 +44:18
M65 Rada (4): 10 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:44:39
 2.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:50:11 +05:32
 3. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     00:52:37 +07:58
 4.   708 Rein Prank                Kape       01:00:24 +15:45
M70 Rada (4): 10 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:46:41
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:50:59 +04:18
 3.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:56:52 +10:11
N16 Rada (4): 10 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:35:26
 2. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:38:26 +03:00
 3. 17668 Anete Saar                Kobras     00:41:43 +06:17
 4.  5043 Kristina Haug             Võru       00:45:54 +10:28
N60 Rada (4): 10 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:50:09
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:50:28 +00:19
N65 Rada (4): 10 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:56:09
N70 Rada (4): 10 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:09:15
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:15:09 +05:54
M16 Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:52:43
 2. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     01:00:48 +08:05
M21B Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:37:16
 2.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     00:48:19 +11:03
 3.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:56:13 +18:57
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:02:39 +25:23
 5.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:17:48 +40:32
 6. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:20:21 +43:05
M50 Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:05:55
 2. 18049 Madis Haug                Võru       01:09:56 +04:01
 3. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:19:30 +13:35
M55 Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       01:11:58
M60 Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:53:38
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:55:25 +01:47
 3.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:56:07 +02:29
 4.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:59:39 +06:01
 5.  1172 Jüri Merirand             Otepää     00:59:54 +06:16
 6.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:01:36 +07:58
N18 Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:54:37
 2.  5690 Kati Iher                 Võru       01:16:51 +22:14
N21A Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:52:25
 2. 24096 Mirjam Randla             COTE66     01:14:11 +21:46
N35 Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:58:00
 2. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:00:09 +02:09
 3.  1301 Airi Alnek                Võru       01:04:18 +06:18
 4. 21292 Kristine Tamm             Põlva      01:24:29 +26:29
N40 Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:59:01
 2. 10194 Kadri Parts               Võru       01:07:00 +07:59
 3.  8000 Maichl Suur               Kobras     01:26:08 +27:07
 4. 15073 Janika Matto              Viluste    01:38:30 +39:29
N45 Rada (5): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      01:01:35
 2. 16421 Epp Voitka                Võru       01:02:07 +00:32
 3.   213 Saima Värton              Kobras     01:06:07 +04:32
 4.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:10:56 +09:21
 5.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:21:58 +20:23
 6. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:24:39 +23:04
 7.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:27:12 +25:37
VIPP Rada (6): 16 KP 5.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:49:36
 2. 23493 Jan Jaanimäe                         00:53:27 +03:51
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:54:24 +04:48
 4. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 00:56:22 +06:46
 5.  6109 Paul Tammo                           00:58:48 +09:12
 6. 24125 Mart Eller                           00:58:56 +09:20
 7. 24604 Haike Aruvee                         01:24:23 +34:47
 8. 24605 Teele Aruvee                         01:24:25 +34:49
 9. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:27:42 +38:06
M18 Rada (7): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     01:13:43
M21A Rada (7): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:58:08
 2.  2005 Pear Post                 Kobras     01:07:48 +09:40
M35 Rada (7): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1911 Tanel Esta                HOK        00:54:22
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:57:46 +03:24
 3.  4347 Tarmo Tolm                Orvand     01:00:39 +06:17
 4.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:30:22 +36:00
M40 Rada (7): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:52:39
 2.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:01:57 +09:18
 3.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:02:33 +09:54
 4.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:04:04 +11:25
 5.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:58:47 +66:08
M45 Rada (7): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               Peko       01:00:21
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:00:26 +00:05
 3.   495 Vello Solna               Peko       01:03:20 +02:59
 4.  5730 Allar Padari              HOK        01:03:45 +03:24
 5. 19681 Mart Koppel               Sangar     01:05:25 +05:04
 6.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:12:05 +11:44
N21E Rada (7): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       00:56:57
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:57:43 +00:46
 3. 17990 Liisa Puusepp             Võru       01:11:05 +14:08
 4. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:13:24 +16:27
M21E Rada (8): 23 KP 9.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:04:17
 2.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:04:41 +00:24
 3. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:07:29 +03:12
 4. 21845 Siim Klais                Tartu      01:07:33 +03:16
 5.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:07:51 +03:34
 6. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO    01:10:05 +05:48
 7.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:11:19 +07:02
 8.  8646 Sander Mirme              Võru       01:11:35 +07:18
 9.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:12:58 +08:41
10.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      01:13:10 +08:53
11. 10226 Meelis Merenäkk           Rae        01:16:42 +12:25
12.  1398 Meelis Mälberg            Peko       01:23:46 +19:29
13.  1456 Vallo Männiste            Kobras     01:26:58 +22:41
14.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:31:07 +26:50
15.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:34:15 +29:58
16.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:41:09 +36:52
17.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:44:37 +40:20
18.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:57:55 +53:38
19. 12975 Henri Soome                          02:02:13 +57:56
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK  00:56:38 25p
 2.  4169 Märt Roosaare             Ilves      01:11:20 22p
 3.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:21:48 14p
 4.  4821 Erko Jakobson             Kobras     01:05:37 13p
 5. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 00:53:06 12p
 6.     0 Tulev Mägi                           00:55:18 10p
 7.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:20:55 10p
 8. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:38:18 9p
 9. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:38:55 9p
10.     0 Laura Orav                           00:59:52 8p
11.     0 Janek Oja                            00:59:53 8p
12.     0 Siret Orav                           00:59:56 7p
13. 20964 Merje Roht                Põlva      00:38:49 6p
14.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     00:21:08 5p
15. 19700 Rando Jaaksoo                        00:25:48 4p
16.     0 Andra Tennosaar                      00:37:58 3p
17.     0 Kristiina Jetsensuk       x9         00:38:01 3p
18.     0 Pilleriin Pukk                       00:38:03 3p
19. 22475 Andres Pihlak             EMÜ        00:41:57 3p
20.     0 Brigitta Paal                        00:46:09 3p
21.     0 Kati Ketter                          00:46:13 3p
22.     0 Marje Zernant                        02:08:00
#1 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu KeskN10      00:21:53
 2. 14846 Karel Jung                Põlva SporM10      00:22:42 +00:49
 3. 16218 Tanel  Laaneväli          Põlva SporM08      00:23:17 +01:24
 4. 19487 Romet Paatsi              Põlva SporM08      00:23:21 +01:28
 5. 12150 Hele Jakobson             Põlva     N08      00:25:05 +03:12
 6. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi    N08      00:27:27 +05:34
 7. 21228 Manivald Jakobson         Põlva     M08      00:31:59 +10:06
 8. 23393 Siim Roht                 Kanepi GümM10      00:35:50 +13:57
 9. 23395 Markus  Juhkam            Põlva SporM10      00:36:00 +14:07
 9. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:36:00 +14:07
#2 Rada (M12,N12): 9 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras    M12      00:22:51
 2. 18041 Daniel Sibul              Kobras    M12      00:25:42 +02:51
#3 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M14      00:32:24
 2. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     00:44:16 +11:52
 3. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPL     00:45:49 +13:25
 4. 18544 Laura Pihlak              Otepää    VIPL     00:50:15 +17:51
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras    M75      00:50:25 +18:01
 6. 21350 Epp Metsaluik             Kobras    VIPL     00:57:15 +24:51
 7. 24206 Kristiina Välik                     VIPL     01:02:38 +30:14
 8. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M14      01:03:24 +31:00
 9. 13354 Andra Rajasalu            TTG       VIPL     01:03:35 +31:11
10.  1065 Maret Vaher               Kobras    VIPL     01:04:06 +31:42
11.  3017 Asta Zimmerman            AS LinnaehVIPL     01:09:59 +37:35
12. 22233 Merilin Vahtra            Tartu ÜlikVIPL     01:23:24 +51:00
#4 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60,N65,N70): 10 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N16      00:35:26
 2. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N16      00:38:26 +03:00
 3. 17668 Anete Saar                Kobras    N16      00:41:43 +06:17
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M65      00:44:39 +09:13
 5.  5654 Anu Iher                  Tartu     VIPT     00:45:36 +10:10
 6.  5043 Kristina Haug             Võru      N16      00:45:54 +10:28
 7.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:46:41 +11:15
 8.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:47:35 +12:09
 9.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N60      00:50:09 +14:43
10.  7708 Jüri Luha                 LennuakadeM65      00:50:11 +14:45
11.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:50:28 +15:02
12.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:50:59 +15:33
13. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää    M65      00:52:37 +17:11
14.  4910 Leili Prans               Ilves     N65      00:56:09 +20:43
15.  3803 Ats Virumäe               Võru      M70      00:56:52 +21:26
16.   708 Rein Prank                Kape      M65      01:00:24 +24:58
17. 14751 Kadri Kajaste             Tartu     VIPT     01:02:48 +27:22
18.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N70      01:09:15 +33:49
19. 10142 Getter Matto              Kobras    VIPT     01:13:15 +37:49
20. 17359 Liis Urman                Kobras    VIPT     01:13:16 +37:50
21.   146 Maie Abram                Ilves     N70      01:15:09 +39:43
22. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:17:15 +41:49
23.  1435 Kerten Matto              Kobras    VIPT     01:29:54 +54:28
#5 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21B     00:37:16
 2.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21B     00:48:19 +11:03
 3.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:52:25 +15:09
 4. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras    M16      00:52:43 +15:27
 5.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:53:38 +16:22
 6. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N18      00:54:37 +17:21
 7.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:55:25 +18:09
 8.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:56:07 +18:51
 9.  3022 Kalvo Kriisk              Kape      M21B     00:56:13 +18:57
10.  4436 Külli Leiger              Kape      N35      00:58:00 +20:44
11.   359 Erika Joonas              Võru      N40      00:59:01 +21:45
12.  3018 Jaak Reimaa               Ilves     M60      00:59:39 +22:23
13.  1172 Jüri Merirand             Otepää    M60      00:59:54 +22:38
14. 15052 Pille Vinne               Kobras    N35      01:00:09 +22:53
15. 20486 Aleksander Kepler         Kobras    M16      01:00:48 +23:32
16.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:01:35 +24:19
17.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      01:01:36 +24:20
18. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:02:07 +24:51
19.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:02:39 +25:23
20.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      01:04:18 +27:02
21.  4381 Indrek Jentson            Kape      M50      01:05:55 +28:39
22.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:06:07 +28:51
23. 10194 Kadri Parts               Võru      N40      01:07:00 +29:44
24. 18049 Madis Haug                Võru      M50      01:09:56 +32:40
25.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N45      01:10:56 +33:40
26. 21266 Rein Lani                 Võru      M55      01:11:58 +34:42
27. 24096 Mirjam Randla             COTE66    N21A     01:14:11 +36:55
28.  5690 Kati Iher                 Võru      N18      01:16:51 +39:35
29.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        M21B     01:17:48 +40:32
30. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliM50      01:19:30 +42:14
31. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:20:21 +43:05
32.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:21:58 +44:42
33. 21292 Kristine Tamm             Põlva     N35      01:24:29 +47:13
34. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     N45      01:24:39 +47:23
35.  8000 Maichl Suur               Kobras    N40      01:26:08 +48:52
36.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N45      01:27:12 +49:56
37. 15073 Janika Matto              Viluste   N40      01:38:30 +61:14
#6 Rada (VIPP): 16 KP 5.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPP     00:49:36
 2. 23493 Jan Jaanimäe                        VIPP     00:53:27 +03:51
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    VIPP     00:54:24 +04:48
 4. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     00:56:22 +06:46
 5.  6109 Paul Tammo                          VIPP     00:58:48 +09:12
 6. 24125 Mart Eller                          VIPP     00:58:56 +09:20
 7. 24604 Haike Aruvee                        VIPP     01:24:23 +34:47
 8. 24605 Teele Aruvee                        VIPP     01:24:25 +34:49
 9. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:27:42 +38:06
#7 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M40      00:52:39
 2.  1911 Tanel Esta                HOK       M35      00:54:22 +01:43
 3.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:56:57 +04:18
 4.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:57:43 +05:04
 5.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:57:46 +05:07
 6.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:58:08 +05:29
 7.  1938 Raul Kangur               Peko      M45      01:00:21 +07:42
 8.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:00:26 +07:47
 9.  4347 Tarmo Tolm                Orvand    M35      01:00:39 +08:00
10.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:01:57 +09:18
11.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:02:33 +09:54
12.   495 Vello Solna               Peko      M45      01:03:20 +10:41
13.  5730 Allar Padari              HOK       M45      01:03:45 +11:06
14.  2661 Indrek Mahla              Peko      M40      01:04:04 +11:25
15. 19681 Mart Koppel               Sangar    M45      01:05:25 +12:46
16.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:07:48 +15:09
17. 17990 Liisa Puusepp             Võru      N21E     01:11:05 +18:26
18.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M45      01:12:05 +19:26
19. 15005 Mari Kaseväli             Otepää    N21E     01:13:24 +20:45
20. 10140 Villu Serv                Kobras    M18      01:13:43 +21:04
21.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:30:22 +37:43
22.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:58:47 +66:08
#8 Rada (M21E): 23 KP 9.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:04:17
 2.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:04:41 +00:24
 3. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:07:29 +03:12
 4. 21845 Siim Klais                Tartu     M21E     01:07:33 +03:16
 5.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:07:51 +03:34
 6. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO   M21E     01:10:05 +05:48
 7.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:11:19 +07:02
 8.  8646 Sander Mirme              Võru      M21E     01:11:35 +07:18
 9.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:12:58 +08:41
10.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21E     01:13:10 +08:53
11. 10226 Meelis Merenäkk           Rae       M21E     01:16:42 +12:25
12.  1398 Meelis Mälberg            Peko      M21E     01:23:46 +19:29
13.  1456 Vallo Männiste            Kobras    M21E     01:26:58 +22:41
14.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:31:07 +26:50
15.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:34:15 +29:58
16.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:41:09 +36:52
17.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:44:37 +40:20
18.  4270 Priit Truusalu            Kape      M21E     01:57:55 +53:38
19. 12975 Henri Soome                         M21E     02:02:13 +57:56

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 26.04.2016 21:25:05 Kobras