Põlva teisipäevaku V etapp - Lajavangu

03.05.2016
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Mihkel Järveoja
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70]
[VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 25 KP 8.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:54:25
 2.  3767 Kristo Heinmann           Ilves      00:55:42 +01:17
 3.  3660 Kenny Kivikas             Ilves      00:56:26 +02:01
 4.  4211 Jaagup Truusalu           Võru       00:58:24 +03:59
 5.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:58:29 +04:04
 6.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:00:28 +06:03
 7. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:00:41 +06:16
 8.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:01:52 +07:27
 9. 21845 Siim Klais                Tartu      01:03:57 +09:32
10.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      01:06:06 +11:41
11.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:06:16 +11:51
12.  3397 Markus Puusepp            Võru       01:08:33 +14:08
13.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:13:28 +19:03
14.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:13:34 +19:09
15.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:15:03 +20:38
16.  1456 Vallo Männiste            Kobras     01:16:59 +22:34
17.  4169 Märt Roosaare             Ilves      01:17:11 +22:46
18.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:26:27 +32:02
19.  4978 Allar Kivil               LSF PT     01:27:21 +32:56
20.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:28:37 +34:12
21. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN     01:46:05 +51:40
22. 12975 Henri Soome                          02:06:32 +72:07
23.  5251 Hans Teearu               Otepää     02:09:21 +74:56
24. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 02:17:06 +82:41
M18 Rada (2): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves      00:58:51
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     01:17:41 +18:50
M21A Rada (2): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:53:22
 2.  5037 Janek Piirisild           Võru       00:55:27 +02:05
 3. 19690 Marko Teder               EMÜ        00:58:56 +05:34
 4.  3644 Marko Anton               Lehola     01:03:17 +09:55
 5.  4703 Juhan Aasaru              Suusahullu 01:08:45 +15:23
 6.  4918 Mairo Tutk                OKH        01:08:47 +15:25
 7. 13517 Raido Viks                Võru       01:09:05 +15:43
 8.  3642 Tarmo Anton               Lehola     01:09:30 +16:08
 9.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:17:21 +23:59
10. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHO 01:23:27 +30:05
11.  6109 Paul Tammo                           02:02:20 +68:58
M35 Rada (2): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:52:42
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:07:54 +15:12
 3. 16502 Erkki Mäeorg              Maaülikool 01:11:45 +19:03
 4.  8227 Edith Eskor                          01:15:43 +23:01
 5.  4821 Erko Jakobson             Kobras     01:16:21 +23:39
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:19:00 +26:18
 7.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      01:22:16 +29:34
 8. 11645 Boris Meldre              Võru       01:51:59 +59:17
M40 Rada (2): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  00:52:57
 2. 10226 Meelis Merenäkk           Rae        00:54:17 +01:20
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:59:11 +06:14
 4.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:45:03 +52:06
 5. 24125 Mart Eller                           02:02:43 +69:46
M45 Rada (2): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:56:04
 2.  5730 Allar Padari              HOK        00:56:24 +00:20
 3.  4962 Antti Roose               Kobras     00:56:25 +00:21
 4.   179 Inno Ling                 Lehola     00:57:29 +01:25
 5.  1938 Raul Kangur               Peko       00:58:32 +02:28
 6. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:58:51 +02:47
 7.  7149 Johan Alenius             IFK Iiding 00:59:00 +02:56
 8. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:03:15 +07:11
 9.   483 Aare Huik                 Võru       01:05:56 +09:52
10.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:08:57 +12:53
11.  2013 Tõnu Ilves                Kape       01:09:33 +13:29
12.  2984 Anti Parik                Otepää     01:09:34 +13:30
13.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:10:14 +14:10
14.  3449 Eero Joonas               Võru       01:12:08 +16:04
15.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:15:10 +19:06
16.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:15:11 +19:07
17.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:15:45 +19:41
18.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:16:48 +20:44
19. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:19:52 +23:48
20.  5042 Henn Antson               EKJ SK     01:30:10 +34:06
21. 14777 Igmar Matto               Viluste    02:21:31 +85:27
N21E Rada (2): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:50:16
 2.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru       01:02:25 +12:09
 3.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:02:53 +12:37
 4. 17990 Liisa Puusepp             Võru       01:05:23 +15:07
 5.   485 Triin Vask                Ilves      01:06:40 +16:24
 6.  9430 Kaisa Sander              Ilves      01:09:02 +18:46
 7. 20870 Maria Metsaorg            Maria JK   01:12:19 +22:03
 8.  2470 Jana Kink                 Kape       01:12:38 +22:22
 9.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:12:48 +22:32
10. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:13:05 +22:49
11. 10194 Kadri Parts               Võru       01:27:46 +37:30
VIPP Rada (3): 15 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:54:39
 2. 23493 Jan Jaanimäe                         01:05:20 +10:41
 3.  5271 Marje Zernant             Ilves      01:29:53 +35:14
 4. 24605 Teele Aruvee              Põlva      01:32:59 +38:20
 5. 24604 Haike Aruvee              Põlva      01:33:00 +38:21
 6.  5187 Kristiina Ojamäe          Suusahullu 01:43:53 +49:14
 6. 13252 Terje Aloel               Suusahullu 01:43:53 +49:14
 8.  6049 Andreas Müürsepp                     01:44:59 +50:20
M16 Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     00:48:22
 2. 15503 Joonas Halapuu            Võru       00:54:34 +06:12
 3. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:59:40 +11:18
M21B Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:39:45
 2. 11543 Andres Vilgota            Tartu      00:41:56 +02:11
 3.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:44:32 +04:47
 4.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         00:50:24 +10:39
 5.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:53:55 +14:10
 6.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     01:00:14 +20:29
 7. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:00:40 +20:55
 8.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:03:21 +23:36
 9.  9594 Hendrik Mikk              EMÜ        01:09:14 +29:29
10. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:15:22 +35:37
11.  8520 Aaro Kristjuhan           HTG        01:17:19 +37:34
12. 24021 Alvar Oja                            01:28:55 +49:10
M50 Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:43:25
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:45:34 +02:09
 3. 15320 Aivar Halapuu             Võru       01:00:40 +17:15
 4. 18049 Madis Haug                Võru       01:01:51 +18:26
 5.  5103 Enn Pokk                             01:03:16 +19:51
 6. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:15:35 +32:10
 7. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:27:26 +44:01
M55 Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       01:04:39
M60 Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15328 Eero Ruokamo              Kobras     00:46:40
 2.  1311 Heini Tammik              Kape       00:48:46 +02:06
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:54:57 +08:17
 4.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:56:56 +10:16
 5.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      00:57:09 +10:29
 6.  1404 Ülo Needo                 Kobras     00:57:35 +10:55
 7.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:01:50 +15:10
 8.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:04:20 +17:40
 9.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:06:14 +19:34
10.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:09:22 +22:42
11.  3772 Kalev Bogdanov            PV SKK     01:46:44 +60:04
N18 Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:43:08
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:49:12 +06:04
 3.  5690 Kati Iher                 Võru       01:18:36 +35:28
N21A Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:43:53
 2.  3717 Laura Joonas              Võru       00:44:05 +00:12
 3.  3896 Agnes Vask                Ilves      00:56:14 +12:21
 4. 12681 Kätlin Veber              PRIA       01:03:14 +19:21
 5. 18544 Laura Pihlak              Otepää     01:16:50 +32:57
 6. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:18:39 +34:46
 7. 10142 Getter Matto              Kobras     01:29:11 +45:18
 8. 17359 Liis Urman                Kobras     01:29:12 +45:19
 9.  8609 Michelle Suur             Kobras     01:47:24 +63:31
N35 Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:45:10
 2.  4436 Külli Leiger              Kape       00:53:54 +08:44
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:59:23 +14:13
 4. 10364 Luise Puu                 PRIA       00:59:38 +14:28
 5. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:13:20 +28:10
 6. 21292 Kristine Tamm             Põlva      01:15:27 +30:17
 7. 24544 Triin Rilanto             Võru vald  01:41:42 +56:32
N40 Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:41:58
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:55:15 +13:17
 3. 12817 Teele Eensaar             Ilves      00:58:32 +16:34
 4.  1339 Piret Kaasik              Ilves      01:02:19 +20:21
 5.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:05:06 +23:08
 6. 15073 Janika Matto              Viluste    01:24:18 +42:20
 7.  8000 Maichl Suur               Kobras     01:47:27 +65:29
N45 Rada (4): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:49:51
 2.   213 Saima Värton              Kobras     00:58:29 +08:38
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       00:59:34 +09:43
 4.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:01:32 +11:41
 5.  3235 Anne Arold                Ilves      01:05:55 +16:04
 6.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:05:56 +16:05
 7. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:14:23 +24:32
 8.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:16:09 +26:18
 9.   740 Helle Mürk                Võru       01:41:21 +51:30
VIPT Rada (5): 13 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:48:53
 2.  1104 Uve Nummert               Kape       00:57:13 +08:20
 3. 16648 Fred Virve                Veeriku Ko 01:05:10 +16:17
 4. 14751 Kadri Kajaste             Tartu      01:12:19 +23:26
 5. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:16:37 +27:44
 6. 24252 Maarika Taukul            jõgeva     01:20:49 +31:56
 7. 22894 Teele Paluots             Eesti Maaü 01:31:52 +42:59
M65 Rada (5): 13 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:50:44
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       00:59:10 +08:26
 3.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:59:57 +09:13
 4. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     01:03:20 +12:36
 5.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 01:15:50 +25:06
 6.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:21:20 +30:36
 7.   708 Rein Prank                Kape       01:22:28 +31:44
M70 Rada (5): 13 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:57:30
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:57:44 +00:14
 3.   706 Endel Remmet              Kape       01:01:16 +03:46
 4.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:06:37 +09:07
 5.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:45:11 +47:41
N16 Rada (5): 13 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5043 Kristina Haug             Võru       00:48:24
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:52:23 +03:59
 3. 17668 Anete Saar                Kobras     00:52:52 +04:28
N55 Rada (5): 13 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:07:13
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:21:25 +14:12
N60 Rada (5): 13 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:01:38
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:04:07 +02:29
N65 Rada (5): 13 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      01:06:57
 2.   925 Liivi Parik               Otepää     01:09:29 +02:32
 3.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:11:17 +04:20
 4.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:20:20 +13:23
N70 Rada (5): 13 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:19:46
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:21:55 +02:09
M14 Rada (6): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:29:28
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras     00:31:29 +02:01
 3.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:39:23 +09:55
 4. 15076 Mattias Võsupärg          Kobras     00:42:18 +12:50
 5. 18654 Peko Piirisild            Kobras     00:43:43 +14:15
 6. 11240 Ralf Kivil                LSF PT     00:47:01 +17:33
 7. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:52:32 +23:04
 8. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     00:52:58 +23:30
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:06:00 +36:32
M75 Rada (6): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:26:21
VIPL Rada (6): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2741 Merike Paapson            TON        00:39:00
 2. 22475 Andres Pihlak             EMÜ        00:42:08 +03:08
 3. 19622 Signe Pruul               PRIA       00:44:48 +05:48
 4.     0 Kristi Johanson           x142       00:45:15 +06:15
 5. 21232 Simona Sulbi              Põlva      00:49:05 +10:05
 6. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:49:24 +10:24
 7. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu      00:51:17 +12:17
 8. 17346 Maria Meitsar             Saverna    00:51:48 +12:48
 9. 21231 Tiina Tiisler             SK Serviti 00:55:42 +16:42
10. 24335 Terje  Aarna              Põlva      01:01:46 +22:46
11. 23922 Raili Klee                Nycomed    01:01:50 +22:50
12. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:02:07 +23:07
13.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 01:02:35 +23:35
14.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves      01:06:00 +27:00
15.  3017 Asta Zimmerman            AS Linnaeh 01:08:04 +29:04
16. 21074 Alice Ellamik             Tartu      01:11:14 +32:14
17. 24193 Aimi Tedresalu                       01:19:04 +40:04
18. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   01:24:53 +45:53
19. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:34:16 +55:16
N14 Rada (6): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14787 Hanna Lora Traagel        Kobras     00:45:42
 2. 16238 Kristiin Kalle            Kobras     00:56:02 +10:20
M12 Rada (7): 7 KP 2.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17585 Renno Merenäkk            Tartu linn 00:17:47
 2.  9170 August Jakobson           Kobras     00:19:09 +01:22
 3. 18653 Andri Kepler              Kobras     00:20:34 +02:47
 4. 18041 Daniel Sibul              Kobras     00:22:00 +04:13
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:22:50 +05:03
 6. 16982 Toomas Mattus             Kobras     00:27:20 +09:33
 7. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:31:06 +13:19
 8. 11970 Robert Sander             Ilves      00:33:11 +15:24
N12 Rada (7): 7 KP 2.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17237 Triin Virve               Tartu      00:31:25
M10 Rada (8): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23393 Siim Roht                 Kanepi Güm 00:22:18
 2. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:24:40 +02:22
 3. 14846 Karel Jung                Põlva Spor 00:25:16 +02:58
 4. 18056 Mihkel Toomas Heering     Räpina     00:25:19 +03:01
 5. 19700 Rando Jaaksoo                        00:34:43 +12:25
 6.  1312 Roland Johanson           Põlva Spor 00:35:44 +13:26
 7. 11938 Jan-Erik Kärner           Tartu      00:41:08 +18:50
 8. 23395 Markus  Juhkam            Põlva Spor 00:48:33 +26:15
M08 Rada (8): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:24:12
 2. 19313 Stefan Kivil              LSF PT     00:31:49 +07:37
 3. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:36:40 +12:28
 4. 15085 Koit Hallik                          00:40:39 +16:27
 5. 18044 Gregor Gondiu             Põlva      00:41:59 +17:47
 6. 22244 Joel Martin Tennisberg    Tartu      00:42:09 +17:57
 7. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:48:41 +24:29
 8.     0 Karl Oskar Oja            Tartu vald 00:49:28 +25:16
N10 Rada (8): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu Kesk 00:21:51
 2. 16213 Gerda Kivil               LSF PT     00:22:21 +00:30
 3. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:41:55 +20:04
N08 Rada (8): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi     00:28:43
 2. 12150 Hele Jakobson             Põlva      00:29:16 +00:33
 3. 23368 Elevin Mia Maripuu        Põlva Spor 00:32:19 +03:36
 4. 14845 Maarja Oras               Põlva Spor 00:37:28 +08:45
 5. 14785 Johanna Oras              Põlva Spor 00:39:43 +11:00
 6. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:40:01 +11:18
 7. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva      00:41:58 +13:15
 8.     0 Ketrin Kalle              Põlva      00:53:23 +24:40
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5929 Janek Orro                Võru       01:46:33 33p
 2.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         01:06:52 24p
 3.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:32:25 23p
 4.  3652 Tarmo Needo               Korp Sakal 01:37:05 22p
 5.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:15:43 21p
 6. 11241 Ain-Alar Juhanson         TRIATHLETE 01:52:41 21p
 7.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  00:47:20 20p
 8.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:00:57 18p
 9.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:02:02 18p
10.  2005 Pear Post                 Kobras     01:11:04 18p
11.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:32:58 18p
12. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 01:10:39 17p
13.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK  00:43:51 16p
14.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:50:46 16p
15.     0 Estriin Arcos Haabma      Kaitseliid 00:57:09 16p
16. 23363 Ene Mattus                SA Kiirabi 00:50:30 15p
17.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:45:28 14p
18.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:41:54 13p
19.     0 Oskar Simso               Kaitseliid 00:58:20 13p
20. 16611 Silvia Saarniit           Addinol    01:11:33 13p
21.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:38:03 13p
22. 22746 Maret Mets                TRISMILE   01:44:57 13p
23.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:56:48 12p
24.  5228 Kätlin-Regiina Kirjanen   TAOK       01:07:08 12p
25.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu      01:09:15 12p
26.     3 Mati Poom                 TON        01:03:53 11p
27.     0 Tulev Mägi                Kaitseliit 00:50:26 10p
28. 17667 Evely Ostrov              Kobras     01:05:27 10p
29. 10235 Brita Sander              Ilves      00:45:43 9p
30.     0 Karl Kalm                 Kaitseliid 00:50:14 9p
31.     0 Johannes Ansip            Kaitseliid 00:50:24 9p
32. 20538 Andra Tennosaar           Krootuse   00:48:37 8p
33.     0 Brigitta Paal             Kaitseliit 00:49:08 8p
34.     0 Kati-Ketter Teever        Kaitseliit 00:49:09 8p
35.     0 Marcos Lepik              Ahja       01:03:31 8p
36. 23400 Marten Pendla             Põlva Spor 00:50:38 7p
37.     0 Siret Orav                Kaitseliit 00:55:53 7p
38. 20679 Janek Oja                 Kaitseliit 00:56:32 7p
39.     0 Jörgen Luiv               Kaitseliit 00:58:02 7p
40.     0 Malle Mägi                Kaitseliit 01:02:45 7p
41.     0 Kasper Kozlovski          Kaitseliit 01:03:42 7p
42.     0 Karoliina Valge           Kaitseliit 01:07:34 7p
43. 14627 Mirjam Aasaru                        00:47:08 6p
44.     0 Anabel Oja                Kaitseliit 00:55:57 6p
45.     0 Aurora Orav               Kaitseliit 00:56:05 6p
46.     0 Piret Palm                Kaitseliit 00:57:22 6p
47.     0 Keidy Funk                Kaitseliit 00:57:50 6p
48. 14477 Kadri Nurmoja             TÜ         00:59:38 6p
49.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:15:16 6p
50. 24341 Paul Olle Ojasoo                     00:35:21 5p
51. 16218 Tanel  Laaneväli          Põlva Spor 00:36:53 5p
52.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:41:23 5p
53.     0 Ingrid Aasaru             Tartu      00:47:38 5p
54. 23496 Jasper Kärner                        00:25:19 4p
55. 21228 Manivald Jakobson         Põlva      00:30:40 4p
56. 19487 Romet Paatsi              Põlva Spor 00:36:46 4p
#1 Rada (M21E): 25 KP 8.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     00:54:25
 2.  3767 Kristo Heinmann           Ilves     M21E     00:55:42 +01:17
 3.  3660 Kenny Kivikas             Ilves     M21E     00:56:26 +02:01
 4.  4211 Jaagup Truusalu           Võru      M21E     00:58:24 +03:59
 5.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     00:58:29 +04:04
 6.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:00:28 +06:03
 7. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:00:41 +06:16
 8.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:01:52 +07:27
 9. 21845 Siim Klais                Tartu     M21E     01:03:57 +09:32
10.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21E     01:06:06 +11:41
11.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:06:16 +11:51
12.  3397 Markus Puusepp            Võru      M21E     01:08:33 +14:08
13.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:13:28 +19:03
14.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:13:34 +19:09
15.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:15:03 +20:38
16.  1456 Vallo Männiste            Kobras    M21E     01:16:59 +22:34
17.  4169 Märt Roosaare             Ilves     M21E     01:17:11 +22:46
18.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:26:27 +32:02
19.  4978 Allar Kivil               LSF PT    M21E     01:27:21 +32:56
20.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:28:37 +34:12
21. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN    M21E     01:46:05 +51:40
22. 12975 Henri Soome                         M21E     02:06:32 +72:07
23.  5251 Hans Teearu               Otepää    M21E     02:09:21 +74:56
24. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM21E     02:17:06 +82:41
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:50:16
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:52:42 +02:26
 3.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      00:52:57 +02:41
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:53:22 +03:06
 5. 10226 Meelis Merenäkk           Rae       M40      00:54:17 +04:01
 6.  5037 Janek Piirisild           Võru      M21A     00:55:27 +05:11
 7.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:56:04 +05:48
 8.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:56:24 +06:08
 9.  4962 Antti Roose               Kobras    M45      00:56:25 +06:09
10.   179 Inno Ling                 Lehola    M45      00:57:29 +07:13
11.  1938 Raul Kangur               Peko      M45      00:58:32 +08:16
12.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves     M18      00:58:51 +08:35
12. 19681 Mart Koppel               Sangar    M45      00:58:51 +08:35
14. 19690 Marko Teder               EMÜ       M21A     00:58:56 +08:40
15.  7149 Johan Alenius             IFK IidingM45      00:59:00 +08:44
16.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M40      00:59:11 +08:55
17.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru      N21E     01:02:25 +12:09
18.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     01:02:53 +12:37
19. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM45      01:03:15 +12:59
20.  3644 Marko Anton               Lehola    M21A     01:03:17 +13:01
21. 17990 Liisa Puusepp             Võru      N21E     01:05:23 +15:07
22.   483 Aare Huik                 Võru      M45      01:05:56 +15:40
23.   485 Triin Vask                Ilves     N21E     01:06:40 +16:24
24.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M35      01:07:54 +17:38
25.  4703 Juhan Aasaru              SuusahulluM21A     01:08:45 +18:29
26.  4918 Mairo Tutk                OKH       M21A     01:08:47 +18:31
27.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:08:57 +18:41
28.  9430 Kaisa Sander              Ilves     N21E     01:09:02 +18:46
29. 13517 Raido Viks                Võru      M21A     01:09:05 +18:49
30.  3642 Tarmo Anton               Lehola    M21A     01:09:30 +19:14
31.  2013 Tõnu Ilves                Kape      M45      01:09:33 +19:17
32.  2984 Anti Parik                Otepää    M45      01:09:34 +19:18
33.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:10:14 +19:58
34. 16502 Erkki Mäeorg              MaaülikoolM35      01:11:45 +21:29
35.  3449 Eero Joonas               Võru      M45      01:12:08 +21:52
36. 20870 Maria Metsaorg            Maria JK  N21E     01:12:19 +22:03
37.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     01:12:38 +22:22
38.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    N21E     01:12:48 +22:32
39. 15275 Ülle Hollo                Võru      N21E     01:13:05 +22:49
40.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:15:10 +24:54
41.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M45      01:15:11 +24:55
42.  8227 Edith Eskor                         M35      01:15:43 +25:27
43.  4270 Priit Truusalu            Kape      M45      01:15:45 +25:29
44.  4821 Erko Jakobson             Kobras    M35      01:16:21 +26:05
45.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:16:48 +26:32
46.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21A     01:17:21 +27:05
47. 10140 Villu Serv                Kobras    M18      01:17:41 +27:25
48.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:19:00 +28:44
49. 12386 Tarmo Raidma              Tartu     M45      01:19:52 +29:36
50.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      01:22:16 +32:00
51. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHOM21A     01:23:27 +33:11
52. 10194 Kadri Parts               Võru      N21E     01:27:46 +37:30
53.  5042 Henn Antson               EKJ SK    M45      01:30:10 +39:54
54.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:45:03 +54:47
55. 11645 Boris Meldre              Võru      M35      01:51:59 +61:43
56.  6109 Paul Tammo                          M21A     02:02:20 +72:04
57. 24125 Mart Eller                          M40      02:02:43 +72:27
58. 14777 Igmar Matto               Viluste   M45      02:21:31 +91:15
#3 Rada (VIPP): 15 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPP     00:54:39
 2. 23493 Jan Jaanimäe                        VIPP     01:05:20 +10:41
 3.  5271 Marje Zernant             Ilves     VIPP     01:29:53 +35:14
 4. 24605 Teele Aruvee              Põlva     VIPP     01:32:59 +38:20
 5. 24604 Haike Aruvee              Põlva     VIPP     01:33:00 +38:21
 6.  5187 Kristiina Ojamäe          SuusahulluVIPP     01:43:53 +49:14
 6. 13252 Terje Aloel               SuusahulluVIPP     01:43:53 +49:14
 8.  6049 Andreas Müürsepp                    VIPP     01:44:59 +50:20
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 17 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko      M21B     00:39:45
 2. 11543 Andres Vilgota            Tartu     M21B     00:41:56 +02:11
 3.   557 Kristi Vassil             Ilves     N40      00:41:58 +02:13
 4. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N18      00:43:08 +03:23
 5.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M50      00:43:25 +03:40
 6.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:43:53 +04:08
 7.  3717 Laura Joonas              Võru      N21A     00:44:05 +04:20
 8.  3022 Kalvo Kriisk              Kape      M21B     00:44:32 +04:47
 9.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:45:10 +05:25
10.  4381 Indrek Jentson            Kape      M50      00:45:34 +05:49
11. 15328 Eero Ruokamo              Kobras    M60      00:46:40 +06:55
12. 20486 Aleksander Kepler         Kobras    M16      00:48:22 +08:37
13.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:48:46 +09:01
14. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N18      00:49:12 +09:27
15.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N45      00:49:51 +10:06
16.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        M21B     00:50:24 +10:39
17.  4436 Külli Leiger              Kape      N35      00:53:54 +14:09
18.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M21B     00:53:55 +14:10
19. 15503 Joonas Halapuu            Võru      M16      00:54:34 +14:49
20.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:54:57 +15:12
21.   359 Erika Joonas              Võru      N40      00:55:15 +15:30
22.  3896 Agnes Vask                Ilves     N21A     00:56:14 +16:29
23.  3018 Jaak Reimaa               Ilves     M60      00:56:56 +17:11
24.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      00:57:09 +17:24
25.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      00:57:35 +17:50
26.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:58:29 +18:44
27. 12817 Teele Eensaar             Ilves     N40      00:58:32 +18:47
28. 15052 Pille Vinne               Kobras    N35      00:59:23 +19:38
29. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      00:59:34 +19:49
30. 10364 Luise Puu                 PRIA      N35      00:59:38 +19:53
31. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras    M16      00:59:40 +19:55
32.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    M21B     01:00:14 +20:29
33. 15320 Aivar Halapuu             Võru      M50      01:00:40 +20:55
33. 20534 Koit Kolsar               Kobras    M21B     01:00:40 +20:55
35.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N45      01:01:32 +21:47
36.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      01:01:50 +22:05
37. 18049 Madis Haug                Võru      M50      01:01:51 +22:06
38.  1339 Piret Kaasik              Ilves     N40      01:02:19 +22:34
39. 12681 Kätlin Veber              PRIA      N21A     01:03:14 +23:29
40.  5103 Enn Pokk                            M50      01:03:16 +23:31
41.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        M21B     01:03:21 +23:36
42.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M60      01:04:20 +24:35
43. 21266 Rein Lani                 Võru      M55      01:04:39 +24:54
44.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:05:06 +25:21
45.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:05:55 +26:10
46.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:05:56 +26:11
47.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M60      01:06:14 +26:29
48.  9594 Hendrik Mikk              EMÜ       M21B     01:09:14 +29:29
49.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:09:22 +29:37
50. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:13:20 +33:35
51. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     N45      01:14:23 +34:38
52. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:15:22 +35:37
53. 21292 Kristine Tamm             Põlva     N35      01:15:27 +35:42
54. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      01:15:35 +35:50
55.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N45      01:16:09 +36:24
56. 18544 Laura Pihlak              Otepää    N21A     01:16:50 +37:05
57.  8520 Aaro Kristjuhan           HTG       M21B     01:17:19 +37:34
58.  5690 Kati Iher                 Võru      N18      01:18:36 +38:51
59. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N21A     01:18:39 +38:54
60. 15073 Janika Matto              Viluste   N40      01:24:18 +44:33
61. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliM50      01:27:26 +47:41
62. 24021 Alvar Oja                           M21B     01:28:55 +49:10
63. 10142 Getter Matto              Kobras    N21A     01:29:11 +49:26
64. 17359 Liis Urman                Kobras    N21A     01:29:12 +49:27
65.   740 Helle Mürk                Võru      N45      01:41:21 +61:36
66. 24544 Triin Rilanto             Võru vald N35      01:41:42 +61:57
67.  3772 Kalev Bogdanov            PV SKK    M60      01:46:44 +66:59
68.  8609 Michelle Suur             Kobras    N21A     01:47:24 +67:39
69.  8000 Maichl Suur               Kobras    N40      01:47:27 +67:42
#5 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60,N65,N70): 13 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5043 Kristina Haug             Võru      N16      00:48:24
 2.  5654 Anu Iher                  Tartu     VIPT     00:48:53 +00:29
 3.  7708 Jüri Luha                 LennuakadeM65      00:50:44 +02:20
 4. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N16      00:52:23 +03:59
 5. 17668 Anete Saar                Kobras    N16      00:52:52 +04:28
 6.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:57:13 +08:49
 7.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:57:30 +09:06
 8.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:57:44 +09:20
 9.  3685 Mati Külaase              Võru      M65      00:59:10 +10:46
10.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:59:57 +11:33
11.   706 Endel Remmet              Kape      M70      01:01:16 +12:52
12.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N60      01:01:38 +13:14
13. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää    M65      01:03:20 +14:56
14.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      01:04:07 +15:43
15. 16648 Fred Virve                Veeriku KoVIPT     01:05:10 +16:46
16.  3803 Ats Virumäe               Võru      M70      01:06:37 +18:13
17.  4910 Leili Prans               Ilves     N65      01:06:57 +18:33
18.  5017 Heli Viks                 Võru      N55      01:07:13 +18:49
19.   925 Liivi Parik               Otepää    N65      01:09:29 +21:05
20.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:11:17 +22:53
21. 14751 Kadri Kajaste             Tartu     VIPT     01:12:19 +23:55
22.  1403 Üllas Jaaska              SK ServitiM65      01:15:50 +27:26
23. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:16:37 +28:13
24.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N70      01:19:46 +31:22
25.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N65      01:20:20 +31:56
26. 24252 Maarika Taukul            jõgeva    VIPT     01:20:49 +32:25
27.  1072 Heiki Rammul              Ilves     M65      01:21:20 +32:56
28.  3910 Aino Koser                Ilves     N55      01:21:25 +33:01
29.   146 Maie Abram                Ilves     N70      01:21:55 +33:31
30.   708 Rein Prank                Kape      M65      01:22:28 +34:04
31. 22894 Teele Paluots             Eesti MaaüVIPT     01:31:52 +43:28
32.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:45:11 +56:47
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M14      00:29:28
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras    M14      00:31:29 +02:01
 3.  2741 Merike Paapson            TON       VIPL     00:39:00 +09:32
 4.  4991 Samuel Kolsar             Kobras    M14      00:39:23 +09:55
 5. 22475 Andres Pihlak             EMÜ       VIPL     00:42:08 +12:40
 6. 15076 Mattias Võsupärg          Kobras    M14      00:42:18 +12:50
 7. 18654 Peko Piirisild            Kobras    M14      00:43:43 +14:15
 8. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     00:44:48 +15:20
 9.     0 Kristi Johanson           x142      VIPL     00:45:15 +15:47
10. 14787 Hanna Lora Traagel        Kobras    N14      00:45:42 +16:14
11. 11240 Ralf Kivil                LSF PT    M14      00:47:01 +17:33
12. 21232 Simona Sulbi              Põlva     VIPL     00:49:05 +19:37
13. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:49:24 +19:56
14. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu     VIPL     00:51:17 +21:49
15. 17346 Maria Meitsar             Saverna   VIPL     00:51:48 +22:20
16. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M14      00:52:32 +23:04
17. 17670 Mihkel Liivago            Kobras    M14      00:52:58 +23:30
18. 21231 Tiina Tiisler             SK ServitiVIPL     00:55:42 +26:14
19. 16238 Kristiin Kalle            Kobras    N14      00:56:02 +26:34
20. 24335 Terje  Aarna              Põlva     VIPL     01:01:46 +32:18
21. 23922 Raili Klee                Nycomed   VIPL     01:01:50 +32:22
22. 21350 Epp Metsaluik             Kobras    VIPL     01:02:07 +32:39
23.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linnVIPL     01:02:35 +33:07
24.  1435 Kerten Matto              Kobras    M14      01:06:00 +36:32
24.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves     VIPL     01:06:00 +36:32
26.  3017 Asta Zimmerman            AS LinnaehVIPL     01:08:04 +38:36
27. 21074 Alice Ellamik             Tartu     VIPL     01:11:14 +41:46
28. 24193 Aimi Tedresalu                      VIPL     01:19:04 +49:36
29. 18644 Mari Zõbin                Holvandi  VIPL     01:24:53 +55:25
30.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M75      01:26:21 +56:53
31. 14815 Tiina Sedman              TÜ        VIPL     01:34:16 +64:48
#7 Rada (M12,N12): 7 KP 2.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17585 Renno Merenäkk            Tartu linnM12      00:17:47
 2.  9170 August Jakobson           Kobras    M12      00:19:09 +01:22
 3. 18653 Andri Kepler              Kobras    M12      00:20:34 +02:47
 4. 18041 Daniel Sibul              Kobras    M12      00:22:00 +04:13
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kobras    M12      00:22:50 +05:03
 6. 16982 Toomas Mattus             Kobras    M12      00:27:20 +09:33
 7. 16600 Rasmus Saare              Kobras    M12      00:31:06 +13:19
 8. 17237 Triin Virve               Tartu     N12      00:31:25 +13:38
 9. 11970 Robert Sander             Ilves     M12      00:33:11 +15:24
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Tartu KeskN10      00:21:51
 2. 23393 Siim Roht                 Kanepi GümM10      00:22:18 +00:27
 3. 16213 Gerda Kivil               LSF PT    N10      00:22:21 +00:30
 4. 16605 Henri Kersna              Ilves     M08      00:24:12 +02:21
 5. 13504 Erik Kersna               Ilves     M10      00:24:40 +02:49
 6. 14846 Karel Jung                Põlva SporM10      00:25:16 +03:25
 7. 18056 Mihkel Toomas Heering     Räpina    M10      00:25:19 +03:28
 8. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi    N08      00:28:43 +06:52
 9. 12150 Hele Jakobson             Põlva     N08      00:29:16 +07:25
10. 19313 Stefan Kivil              LSF PT    M08      00:31:49 +09:58
11. 23368 Elevin Mia Maripuu        Põlva SporN08      00:32:19 +10:28
12. 19700 Rando Jaaksoo                       M10      00:34:43 +12:52
13.  1312 Roland Johanson           Põlva SporM10      00:35:44 +13:53
14. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:36:40 +14:49
15. 14845 Maarja Oras               Põlva SporN08      00:37:28 +15:37
16. 14785 Johanna Oras              Põlva SporN08      00:39:43 +17:52
17. 13105 Ebe Hallik                Tartu     N08      00:40:01 +18:10
18. 15085 Koit Hallik                         M08      00:40:39 +18:48
19. 11938 Jan-Erik Kärner           Tartu     M10      00:41:08 +19:17
20. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N10      00:41:55 +20:04
21. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva     N08      00:41:58 +20:07
22. 18044 Gregor Gondiu             Põlva     M08      00:41:59 +20:08
23. 22244 Joel Martin Tennisberg    Tartu     M08      00:42:09 +20:18
24. 23395 Markus  Juhkam            Põlva SporM10      00:48:33 +26:42
25. 15088 Villem Piirimäe           Kobras    M08      00:48:41 +26:50
26.     0 Karl Oskar Oja            Tartu valdM08      00:49:28 +27:37
27.     0 Ketrin Kalle              Põlva     N08      00:53:23 +31:32

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 03.05.2016 22:37:52 Kobras