28. Koprakarikas 29.-31.07.2016
Lühirada
29.07.2016 Eoste (Rajameister: Kalle Ojasoo)
Tavarada
30.07.2016 Eoste (Rajameister: Kalle Ojasoo)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21E  M21TECHNO  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR  MVIP 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21E  N21TECHNO  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR

1340m 8KP
1480m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   352 Jesse Lauter              Lauter Team     EST 13767 00:23.36  00:11.52(5) 00:11.44(1)   
   2.   346 Paul Piirimäe             Kobras          EST 12746 00:24.50  00:09.36(1) 00:15.14(5)   
   3.   354 Markus Kaljur             KEKRSK          EST 10858 00:25.26  00:12.08(8) 00:13.18(2)   
   4.   360 Erik Kersna               Ilves           EST 13504 00:26.59  00:12.03(6) 00:14.56(4)   
   5.   351 Rando Jaaksoo             Tartu           EST 19700 00:27.26  00:10.47(2) 00:16.39(7)   
   6.   359 Bert Joosep Panker        Ilves           EST 11769 00:30.13  00:15.43(11 00:14.30(3)   
   7.   361 Mihkel Tali               Tartu Kivilinna EST 18250 00:30.37  00:10.50(4) 00:19.47(10   
   8.   350 Ants Liivamägi            Tartu           EST 14168 00:31.07  00:12.07(7) 00:19.00(9)   
   9.   349 Jakob Koppel              Kalamaja Põhiko EST 20227 00:31.22  00:15.12(10 00:16.10(6)   
  10.   357 Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 20807 00:32.38  00:10.48(3) 00:21.50(15   
  11.   355 Kaur Hallik                               EST 10245 00:32.59  00:16.00(12 00:16.59(8)   
  12.   356 Romet Kriks               LSF PT          EST 13312 00:36.08  00:14.29(9) 00:21.39(14   
  13.   348 Markus Juhkam             Põlva Spordikoo EST 23395 00:43.50  00:23.11(14 00:20.39(12   
  14.   347 Roland Johanson           Põlva Spordikoo EST  1312 00:43.57  00:23.00(13 00:20.57(13   
  15.   353 Kaspar Mathias Korrol     Mercury         EST 15962 00:45.12  00:24.35(15 00:20.37(11   
M12

2160m 8KP
3280m 11KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    71 August Jakobson           Kobras          EST  9170 00:48.17  00:21.18(1) 00:26.59(1)   
   2.    70 Emil Eensaar              Tartu SUKL      EST 11300 00:50.10  00:22.07(2) 00:28.03(2)   
   3.    60 Olev Piirisild            Võru            EST 15278 00:55.33  00:22.35(3) 00:32.58(3)   
   4.    67 Daniel Sibul              Kobras          EST 18041 01:14.34  00:24.25(5) 00:50.09(4)   
   5.    68 Timo Kudre                Peko            EST 17351 01:18.21  00:27.27(7) 00:50.54(5)   
   6.    66 Saimon Tammiste           Rakv            EST     0 01:22.23  00:26.25(6) 00:55.58(7)   
   7.    69 Rasmus Saare              Kobras          EST 16600 01:22.28  00:28.55(9) 00:53.33(6)   
   8.    63 Hendrik Bleive            Taevaskoja      EST 18632 01:25.28  00:27.57(8) 00:57.31(8)   
   9.    61 Andri Kepler              Kobras          EST 18653 01:29.21  00:23.14(4) 01:06.07(10   
  10.    62 Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 20809 01:30.23  00:31.31(10 00:58.52(9)   
  11.    64 Kevin Markus Korrol       Mercury         EST 15961 02:39.04  01:08.13(12 01:30.51(11   
         65 Kaspar Karolin            Kobras          EST 14470 Katk      00:36.58(11 Katk          
         72 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST 20813 Ei start  Ei start    Ei start      
M14

3230m 12KP
4800m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    76 Dainis Männiste           Kobras          EST 16228 01:30.07  00:46.30(4) 00:43.37(1)   
   2.    75 Janar Saks                Võru/Võru spord EST 17962 01:33.12  00:42.54(2) 00:50.18(4)   
   3.    81 Oskar Raudne              VHK             EST 14604 01:35.21  00:45.49(3) 00:49.32(3)   
   4.    84 Mattias Võsupärg          Kobras          EST 15076 01:42.27  00:53.56(6) 00:48.31(2)   
   5.    82 Samuel Kolsar             Kobras          EST  4991 01:49.18  00:58.01(7) 00:51.17(5)   
   6.    78 Mattias Maidla            Kobras          EST 17356 01:52.05  00:51.59(5) 01:00.06(6)   
   7.    74 Mihkel Liivago            Kobras          EST 17670 02:01.33  01:00.01(8) 01:01.32(7)   
   8.    80 Kerten Matto              Kobras          EST  1435 02:38.47  01:19.32(9) 01:19.15(9)   
   9.    83 Karmo Tisler              Võru/Võru spord EST 18432 02:49.56  01:43.35(10 01:06.21(8)   
  10.    79 Karl Jakop Pintmann       Võru/Võru spord EST 22298 03:28.02  01:52.26(11 01:35.36(10   
         77 Mihkel Mahla              Peko            EST 13781 Katk      00:38.49(1) Katk          
         85 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 20687 Ei start  Ei start    Ei start      
M16

4220m 14KP
6210m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    89 Kustu Künnapas            HOK             EST 17457 01:39.00  00:40.37(3) 00:58.23(1)   
   2.    92 Raido Kiss                Võru            EST 16678 01:44.11  00:34.18(1) 01:09.53(4)   
   3.    93 Aleksander Kepler         Kobras          EST 20486 01:47.49  00:39.53(2) 01:07.56(2)   
   4.    87 Rasmus Kruusa             Kobras          EST 16214 01:53.03  00:44.23(5) 01:08.40(3)   
   5.    91 Mati Kiisler              SRD             EST  8019 01:57.41  00:43.51(4) 01:13.50(5)   
   6.    88 Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST 15503 02:23.46  00:45.09(6) 01:38.37(6)   
         90 Karel Kuragin             Võru/Võru spord EST 15707 Katk      01:22.21(7) Ei start      
M18

4200m 14KP
8140m 25KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    99 Kiur Erik Eensaar         Ilves           EST  9606 01:47.44  00:35.04(1) 01:12.40(2)   
   2.    96 Andres Aruots             Peko            EST 22406 01:53.29  00:43.11(4) 01:10.18(1)   
   3.    98 Kevin Jaaska              Kobras          EST 14842 02:01.12  00:36.44(2) 01:24.28(4)   
   4.    97 Martin Sults              Kobras          EST 11713 02:11.05  00:50.01(5) 01:21.04(3)   
   5.   100 Siim Helmoja              Kobras          EST 13539 02:20.15  00:38.30(3) 01:41.45(5)   
   6.    95 Esko Vanahunt             Kobras          EST 11788 02:36.23  00:50.41(6) 01:45.42(6)   
M21A

4770m 16KP
9360m 27KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    24 Artur Rauk                Võru            EST  4232 02:10.54  00:39.10(2) 01:31.44(2)   
   2.    25 Enar Nõmmiste             Kape            EST  3137 02:11.17  00:44.22(5) 01:26.55(1)   
   3.    29 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu           EST  7196 02:17.07  00:41.17(3) 01:35.50(3)   
   4.    30 Mikk Tali                 KEKRSK          EST  6133 02:20.43  00:44.46(6) 01:35.57(4)   
   5.    31 Rain Jaaksoo              Tartu           EST  5239 02:23.59  00:37.15(1) 01:46.44(5)   
   6.    26 Raido Viks                Võru            EST 13517 02:43.21  00:50.38(8) 01:52.43(6)   
   7.    28 Allan Roosimägi           Jõhvikas        EST  4393 02:46.14  00:44.59(7) 02:01.15(7)   
         27 Martin Marga              Kobras          EST  4421 Katk      00:41.23(4) ÜleAja        
M21E

6470m 19KP
12660m 30KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    11 Reigo Teervalt            Peko            EST  5140 02:05.44  00:38.29(1) 01:27.15(1)   
   2.    10 Topi Hasu                 OK Trian        FIN     0 02:09.25  00:40.35(2) 01:28.50(2)   
   3.     5 Simo Hasu                 OK Trian        FIN     0 02:21.18  00:44.43(5) 01:36.35(5)   
   4.     6 Ats Sõnajalg              KEKRSK          EST  9032 02:26.35  00:53.14(11 01:33.21(4)   
   5.    13 Andres Saetalu            Tammed          EST 17048 02:29.39  00:43.59(3) 01:45.40(9)   
   6.    14 Alar Kume                 Võru            EST  7521 02:34.06  00:50.53(8) 01:43.13(7)   
   7.     7 Kaido Hallik              Ilves           EST  3665 02:34.15  00:45.34(6) 01:48.41(11   
   8.     3 Sven Oras                 Ilves           EST  3140 02:37.43  00:54.49(13 01:42.54(6)   
   9.     2 Siim Klais                Tartu           EST 21845 02:37.50  00:52.42(9) 01:45.08(8)   
  10.     4 Kaur Kase                 Võru            EST  4191 02:40.22  00:52.51(10 01:47.31(10   
  11.     9 Johannes Ehala            JOKA            EST  3657 02:49.26  00:54.22(12 01:55.04(12   
         12 Markus Puusepp            Võru            EST  3397 Katk      00:45.53(7) Ei start      
         15 Gion Schnyder             Peko            EST 22915 Katk      Ei start    01:30.24(3)   
          8 Juho-Veikko Hytönen       SK100           FIN 20361 Tühist    00:44.03(4) Puuduv KP     
M21TECHNO

4220m 14KP
7300m 20KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    34 Ott Rakkaselg             HOK             EST  1920 01:26.55  00:30.07(1) 00:56.48(2)   
   2.    37 Mati Mägi                 HOK             EST  1921 01:27.10  00:30.31(2) 00:56.39(1)   
   3.    41 Andreas Aadli             Tammed          EST  7288 01:30.01  00:32.06(3) 00:57.55(3)   
   4.    38 Andres Lauba                              EST  2895 01:48.10  00:38.10(4) 01:10.00(5)   
   5.    36 Andrus Viilma                             EST  7535 02:09.38  00:42.15(5) 01:27.23(6)   
   6.    35 Ragnar Ilp                                EST  4708 02:28.32  00:58.19(7) 01:30.13(7)   
         40 Oleg Koshik               SRD             EST  7775 Katk      01:07.46(8) Ei start      
         42 Tanel Vainura                             EST     0 Katk      Ei start    01:06.38(4)   
         39 Henri Soome                               EST 12975 Tühist    00:43.03(6) Puuduv KP     
         33 Juhan Sedman              -               EST 13905 Tühist    Puuduv KP   02:24.18(8)   
M35

4770m 16KP
9360m 27KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   103 Tiit Poopuu               JOKA            EST   888 01:56.58  00:36.13(1) 01:20.45(1)   
   2.   105 Erko Jakobson             Kobras          EST  4821 02:41.26  00:45.52(3) 01:55.34(2)   
        104 Sixten Sild               Võru            EST   750 Katk      00:40.25(2) Ei start      
M40

4200m 14KP
8140m 25KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   114 Mati Korrol               Mercury         EST  2202 01:33.28  00:31.21(1) 01:02.07(1)   
   2.   112 Kaupo Järve               LSF PT          EST 15431 01:48.59  00:35.26(3) 01:13.33(3)   
   3.   110 Heno Ivanov               Tartu           EST  5655 01:58.35  00:39.26(6) 01:19.09(4)   
   4.   113 Indrek Karolin            Kiidjärve       EST  9927 02:10.37  00:39.01(5) 01:31.36(5)   
   5.   108 Martin Aunin                              EST  4889 02:16.20  00:35.43(4) 01:40.37(7)   
   6.   109 Rünno Sulg                LSF PT          EST  1836 02:26.15  00:45.42(7) 01:40.33(6)   
   7.   107 Jörn Aadnevik             Vunder          NOR 24350 03:02.30  01:03.47(9) 01:58.43(8)   
        111 Kalmer Koosapoeg                          EST     0 Katk      00:56.10(8) ÜleAja        
        106 Tõnis Piirisild           Võru            EST 10214 Katk      Ei start    01:11.12(2)   
        115 Tõnis Piirisild           Võru            EST 10214 Katk      00:35.12(2) Ei start      
M45

4220m 14KP
6930m 20KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   116 Rein Zaitsev              Peko            EST   493 01:26.20  00:31.39(2) 00:54.41(1)   
   2.   124 Meelis Zimmermann         Kape            EST  2000 01:28.50  00:31.42(3) 00:57.08(2)   
   3.   125 Raul Kangur               Peko            EST  1938 01:37.17  00:32.46(4) 01:04.31(3)   
   4.   119 Ahti Bleive               Kobras          EST  7202 01:45.03  00:40.26(6) 01:04.37(4)   
   5.   120 Indrek Viikmaa            West            EST   842 01:53.22  00:39.56(5) 01:13.26(6)   
   6.   117 Mart Koppel               Sangar          EST 19681 01:54.54  00:43.45(7) 01:11.09(5)   
        118 Priit Pääslane            Ilves           EST   738 Katk      00:27.39(1) Ei start      
        121 Vladislav Pahhomenkov     SRD             EST  4293 Tühist    00:55.51(8) Puuduv KP     
        122 Johan Alenius             IFK Lidingö     SWE  7149 Tühist    Puuduv KP   Ei start      
        123 Mart Ostra                Nõmme           EST   642 Ei start  Ei start    Ei start      
M50

4080m 16KP
6930m 20KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   141 Antti Roose               Kobras          EST  4962 01:32.03  00:34.39(2) 00:57.24(2)   
   2.   127 Priit Överus              Mercury         EST  1268 01:37.32  00:38.19(6) 00:59.13(3)   
   3.   138 Inno Ling                 Lehola          EST   179 01:38.52  00:42.51(8) 00:56.01(1)   
   4.   133 Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST  2401 01:41.37  00:36.17(4) 01:05.20(4)   
   5.   135 Maido Kaljur              KEKRSK          EST  2201 01:44.15  00:32.09(1) 01:12.06(8)   
   6.   136 Toomas Ellervee           Ilves           EST   795 01:45.23  00:37.29(5) 01:07.54(5)   
   7.   140 Eduard Pukkonen           KEKRSK          EST  4278 01:49.48  00:34.52(3) 01:14.56(10   
   8.   139 Indrek Jentson            Kape            EST  4381 01:52.21  00:40.30(7) 01:11.51(7)   
   9.   128 Taivo Tali                KEKRSK          EST  1152 01:55.30  00:47.16(11 01:08.14(6)   
  10.   130 Raivo Panker              Mercury         EST  2685 02:07.09  00:44.30(10 01:22.39(12   
  11.   134 Priit Truusalu            Kape            EST  4270 02:11.34  00:49.02(12 01:22.32(11   
  12.   131 Toomas Voolaid                            EST  1107 02:26.05  00:54.48(13 01:31.17(15   
  13.   137 Madis Haug                Võru            EST 18049 02:31.11  01:00.22(14 01:30.49(14   
  14.   129 Tõnu Lauter               Lauter Team     EST  3822 02:34.54  01:07.22(15 01:27.32(13   
        142 Lauri Leppik              TAOK            EST  4194 Katk      Ei start    01:14.26(9)   
        132 Tõnu Ilves                Kape            EST  2013 Tühist    00:43.21(9) Puuduv KP     
M55

4080m 16KP
6930m 20KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   147 Kaljo Julge               Kape            EST  1310 01:33.59  00:35.03(2) 00:58.56(1)   
   2.   151 Mihkel Nahkur             Jõhvikas        EST  4310 01:42.12  00:39.17(3) 01:02.55(2)   
   3.   150 Mati Preitof              KEKRSK          EST  2260 01:46.37  00:39.40(4) 01:06.57(3)   
   4.   145 Raul Olesk                Kobras          EST  2012 01:50.01  00:41.16(6) 01:08.45(4)   
   5.   146 Andrus Sipsaka            KEKRSK          EST  2854 02:05.04  00:41.09(5) 01:23.55(6)   
        144 Tiit Tali                 Ilves           EST   303 Katk      00:28.49(1) Ei start      
        149 Tauno Kure                Kape            EST   728 Katk      00:44.36(8) Ei start      
        152 Jaan Ainelo               Ilves           EST  4525 Katk      Ei start    01:22.54(5)   
        148 Aigar Pindmaa             Võru            EST     0 Tühist    00:44.06(7) Puuduv KP     
M60

3650m 15KP
5160m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   165 Arne Sammel               Lehola          EST  1126 01:28.20  00:38.28(3) 00:49.52(3)   
   2.   166 Udo Lüüs                  Ilves           EST   128 01:30.23  00:42.26(10 00:47.57(2)   
   3.   162 Heini Tammik              Kape            EST  1311 01:31.36  00:36.03(1) 00:55.33(7)   
   4.   161 Anti Parik                Otepää          EST  2984 01:33.08  00:40.19(4) 00:52.49(5)   
   5.   160 Ahto Karu                 JOKA            EST   884 01:34.11  00:40.25(5) 00:53.46(6)   
   6.   158 Kalju Vaikjärv            Vunder          EST     2 01:34.18  00:44.01(11 00:50.17(4)   
   7.   156 Tõnu Sikkal               Kobras          EST   704 01:39.41  00:40.42(7) 00:58.59(10   
   8.   159 Jaak Reimaa               Ilves           EST  3018 01:39.48  00:41.56(9) 00:57.52(9)   
   9.   164 Rein Kriks                Rakv            EST  1823 01:40.35  00:38.13(2) 01:02.22(11   
  10.   167 Aare Limberg              Rakv            EST  3584 01:43.00  00:40.27(6) 01:02.33(12   
  11.   163 Aimur Raudsepp            JOKA            EST    70 01:48.52  00:40.56(8) 01:07.56(13   
  12.   154 Jüri Merirand             Otepää          EST  1172 01:50.54  00:54.13(12 00:56.41(8)   
  13.   155 Kalev Bogdanov            PV SKK          EST  3772 02:34.13  01:06.50(13 01:27.23(14   
        157 Jüri Rokko                SK RT           EST  1240 Tühist    Puuduv KP   00:47.22(1)   
M65

3650m 15KP
5160m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   180 Rein Unt                  TON             EST   320 01:16.59  00:34.29(1) 00:42.30(1)   
   2.   177 Tiit Tatter               TON             EST    66 01:28.02  00:35.33(2) 00:52.29(3)   
   3.   171 Koit Paasma               Lehola          EST    83 01:30.03  00:39.22(4) 00:50.41(2)   
   4.   175 Kalle Nelk                Tammed          EST  1971 01:33.55  00:39.48(5) 00:54.07(5)   
   5.   179 Kalju Toomas              JOKA            EST   228 01:34.26  00:39.51(6) 00:54.35(7)   
   6.   170 Rein Hanstein             Okas            EST  3277 01:35.33  00:42.23(9) 00:53.10(4)   
   7.   183 Väino Aul                 Jõhvikas        EST   936 01:35.57  00:41.45(8) 00:54.12(6)   
   8.   176 Riho Männi                Lehola          EST   902 01:42.20  00:39.09(3) 01:03.11(9)   
   9.   172 Madis Oras                Ilves           EST   143 01:43.05  00:40.31(7) 01:02.34(8)   
  10.   178 Ilmar Kirjanen            TAOK            EST   411 01:51.19  00:44.17(10 01:07.02(10   
  11.   168 Jaan Miljan               Kape            EST   227 01:57.46  00:45.35(11 01:12.11(11   
  12.   169 Heiki Rammul              Ilves           EST     0 02:10.22  00:51.10(13 01:19.12(13   
  13.   174 Toomas Naelapää           KEKRSK          EST  2851 02:15.09  00:56.59(15 01:18.10(12   
  14.   173 Michel SOL                OPA Montigny    FRA     0 02:22.50  00:53.49(14 01:29.01(14   
  15.   181 Agu Koppa                 Jõhvikas        EST   425 02:43.59  01:10.41(16 01:33.18(15   
        182 Lembit Nöps               Ilves           EST  1100 Katk      00:47.18(12 Ei start      
M70

3640m 15KP
4470m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   192 Mihkel Mälter             KEKRSK          EST   122 01:19.32  00:39.31(2) 00:40.01(2)   
   2.   185 Ülo Vainura               Tammed          EST   188 01:20.36  00:40.58(3) 00:39.38(1)   
   3.   195 Enn Aedna                 West            EST  2505 01:41.54  00:47.34(4) 00:54.20(6)   
   4.   190 Elmo Pärna                Lehola          EST    84 01:47.42  00:53.56(6) 00:53.46(5)   
   5.   186 Nikolai Kuha              Kape            EST  3071 01:51.50  00:58.56(7) 00:52.54(4)   
   6.   189 Tiit Koppel               Orion           EST   455 02:00.13  01:01.46(8) 00:58.27(7)   
   7.   193 Jaan Ollino               JOKA            EST   302 02:00.53  00:53.53(5) 01:07.00(8)   
   8.   194 Peep Koppel               Koop            EST   456 02:21.04  01:36.12(10 00:44.52(3)   
   9.   188 Agu Lipping               HOK             EST  1179 03:02.15  01:29.07(9) 01:33.08(9)   
        187 Rafael Gordon             Võru            EST   239 Tühist    00:36.53(1) Puuduv KP     
        191 Mati Poom                 TON             EST     3 Ei start  Ei start    Ei start      
M75

3640m 15KP
4470m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   205 Endel Remmet              Kape            EST   706 01:48.35  00:51.28(1) 00:57.07(1)   
   2.   201 Mihhail Taivere           Kape            EST  1677 02:13.34  00:52.01(2) 01:21.33(5)   
   3.   203 Kalju Tilk                Orion           EST   104 02:15.05  01:07.47(4) 01:07.18(2)   
   4.   197 Vello Krohn               Tammed          EST   638 02:30.31  00:56.03(3) 01:34.28(6)   
   5.   204 Enno Lelumees             HOK             EST   262 02:34.32  01:14.04(5) 01:20.28(4)   
   6.   199 Mati Tõnus                Orion           EST   167 03:00.39  01:23.46(6) 01:36.53(7)   
   7.   202 Riho Kilp                 Tammed          EST   189 03:32.10  01:39.01(7) 01:53.09(8)   
        200 Martin Tõrra              Kobras          EST   718 Katk      ÜleAja      Ei start      
        206 Tõnu Raid                 Tammed          EST   182 Katk      Ei start    01:09.23(3)   
        198 Valter Ploom              Jõhvikas        EST  3746 Tühist    Puuduv KP   Ei start      
M80

3230m 10KP
3940m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   208 Heino Heinloo             Tammed          EST   165 02:31.14  00:54.11(1) 01:37.03(2)   
   2.   209 Feliks Kipper             Orion           EST   913 03:35.44  01:43.35(2) 01:52.09(3)   
        210 Heino Mardiste            Kape            EST   676 Katk      Ei start    00:44.47(1)   
M8NR

1340m 8KP
1480m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   317 Villem Piirimäe           Kobras          EST 15088 00:28.05  00:10.54(1) 00:17.11(2)   
   2.   327 Erik Marten Zernant       Ilves           EST 18019 00:31.03  00:12.06(2) 00:18.57(4)   
   3.   329 Tomass Andersons          OK Baisie Ezi   LAT     0 00:36.29  00:18.08(4) 00:18.21(3)   
   4.   316 Hannes Tammiste           Rakv            EST     0 00:39.26  00:15.35(3) 00:23.51(6)   
   5.   331 Henri Kersna              Ilves           EST 16605 00:43.24  00:18.10(5) 00:25.14(9)   
   6.   328 Koit Hallik                               EST 15085 00:43.59  00:20.45(6) 00:23.14(5)   
   7.   321 Manivald Jakobson         Põlva           EST 21228 00:45.15  00:28.30(12 00:16.45(1)   
   8.   318 Karl-Mattias Juhkam       Põlva Spordikoo EST 23397 00:49.51  00:23.21(8) 00:26.30(10   
   9.   320 Romet Paatsi              Põlva Spordikoo EST 19487 00:51.13  00:27.01(9) 00:24.12(7)   
  10.   319 Tanel Laaneväli           Põlva Spordikoo EST 16218 00:52.19  00:27.59(11 00:24.20(8)   
  11.   330 Erki Kivisilla            HOK             EST     0 00:54.21  00:27.35(10 00:26.46(11   
  12.   326 Joosep Tali               KEKRSK          EST     0 00:55.48  00:21.24(7) 00:34.24(14   
  13.   323 Juhan Mahla               Peko            EST 21442 01:06.58  00:36.01(13 00:30.57(13   
  14.   322 Ott-Oskar Kütt            Kobras          EST 22760 01:18.23  00:41.03(14 00:37.20(15   
        325 Sander Lepp               Võru/Võru spord EST     0 Katk      Ei start    00:28.50(12   
        324 Uku Joonas                Võru/Võru spord EST     0 Ei start  Ei start    Ei start      
MVIP

3280m 13KP
4800m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    53 Justin Green              OK Baisie Ezi   LTU     0 01:14.16  00:30.47(1) 00:43.29(1)   
   2.    54 Vahur Virve               Tartu           EST 17621 01:44.32  00:44.55(3) 00:59.37(3)   
   3.    52 Taavi Tänav                               EST 20229 02:40.42  00:48.55(4) 01:51.47(4)   
         57 Märt Maripuu              HOK             EST 10988 Katk      Ei start    00:51.12(2)   
         55 Koit Kolsar               Kobras          EST 20534 Tühist    00:34.16(2) Puuduv KP     
N10NR

1340m 8KP
1480m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   368 Herta Kesküla             HOK             EST 18832 00:22.55  00:09.04(1) 00:13.51(2)   
   2.   362 Harriet Koppel            Tartu Kesklinna EST 20228 00:23.27  00:09.38(2) 00:13.49(1)   
   3.   365 Mariann Zernant           Ilves           EST 13655 00:27.45  00:10.25(3) 00:17.20(3)   
   4.   364 Laura Liis Kaljur         KEKRSK          EST     0 00:29.37  00:11.16(4) 00:18.21(5)   
   5.   367 Liisi Koppel              HOK             EST 23834 00:35.02  00:13.40(5) 00:21.22(7)   
   6.   369 Sofia Pahhomenkova        SRD             EST 13293 00:35.47  00:17.51(6) 00:17.56(4)   
   7.   363 Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 11592 00:38.12  00:18.10(7) 00:20.02(6)   
   8.   366 Kätlin Mast               HOK             EST 23765 00:51.46  00:28.52(8) 00:22.54(9)   
N12

2160m 8KP
3280m 11KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   213 Brigitte Panker           Ilves           EST  8043 00:57.39  00:24.18(1) 00:33.21(1)   
   2.   217 Maria Eller               HOK             EST 18830 01:03.19  00:29.08(2) 00:34.11(2)   
   3.   215 Birgit Rõõm               Ilves           EST  9327 01:15.19  00:33.08(3) 00:42.11(3)   
   4.   218 Aino Hasu                 OK Trian        FIN     0 01:47.59  00:38.06(4) 01:09.53(4)   
   5.   216 Kaidi Piirisild           Võru            EST 23358 01:54.09  00:40.19(5) 01:13.50(5)   
        212 Helina Saega              Otepää          EST 19550 Tühist    Ei start    Puuduv KP     
        214 Elisabeth Jentson         Kivimäe põhikoo EST 21846 Tühist    Puuduv KP   01:19.53(6)   
N14

3280m 13KP
4070m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   222 Johanna Laanoja           Kobras          EST 14786 01:02.15  00:25.06(1) 00:37.09(1)   
   2.   221 Eliise Kesküla            HOK             EST 17460 01:05.52  00:27.16(2) 00:38.36(3)   
   3.   227 Siiri Talts               HOK             EST 12448 01:09.42  00:28.21(3) 00:41.21(4)   
   4.   223 Helena Maripuu            HOK             EST 10990 01:12.44  00:34.41(7) 00:38.03(2)   
   5.   220 Anete Saar                Kobras          EST 17668 01:15.28  00:32.59(5) 00:42.29(5)   
   6.   224 Hanna Lora Traagel        Kobras          EST 14787 01:18.16  00:33.24(6) 00:44.52(6)   
   7.   226 Kristiin Kalle            Kobras          EST 16238 01:51.26  00:57.53(9) 00:53.33(7)   
   8.   228 Evely Ostrov              Kobras          EST 17667 02:01.48  00:54.31(8) 01:07.17(8)   
        225 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 18504 Tühist    00:30.57(4) Puuduv KP     
N16

3230m 12KP
4930m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   233 Kelli Nurm                Kobras          EST 14843 01:27.49  00:35.07(2) 00:52.42(1)   
   2.   237 Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 14779 01:28.07  00:33.49(1) 00:54.18(2)   
   3.   235 Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST  6238 01:36.39  00:36.29(3) 01:00.10(3)   
   4.   234 Kristina Haug             Võru/Võru spord EST  5043 01:43.04  00:40.25(4) 01:02.39(4)   
   5.   230 Kaisa Kahre               Võru/Võru spord EST 16894 01:54.03  00:42.11(5) 01:11.52(6)   
   6.   231 Kairiin Märtson           Kobras          EST 14780 02:01.15  00:54.09(6) 01:07.06(5)   
   7.   236 Triin Helimets            HOK             EST  9506 02:10.43  00:55.23(7) 01:15.20(7)   
        238 Maire Pärn                Ilves           EST  9910 Katk      Ei start    01:15.28(8)   
        232 Karen-Christine Tops                      EST     0 Ei start  Ei start    Ei start      
N18

4080m 16KP
6210m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   243 Birgit Russka             Kobras          EST 14788 02:23.13  00:56.25(2) 01:26.48(1)   
   2.   240 Iina Hasu                 OK Trian        FIN     0 02:30.08  00:42.25(1) 01:47.43(4)   
   3.   241 Merilin Anijärv           SRD             EST 11171 02:37.16  01:00.39(3) 01:36.37(2)   
        245 Tiina-Maria Tali          Harju KEK       EST  5272 Katk      Ei start    01:44.44(3)   
        242 Signe Kallion             Võru/Võru spord EST 20643 Tühist    01:18.05(4) Puuduv KP     
        244 Kristiina Himma           Võru            EST 15012 Ei start  Ei start    Ei start      
N21E

4770m 16KP
9360m 27KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    23 Kristel Sibul             Kobras          EST     0 02:04.36  00:39.38(4) 01:24.58(1)   
   2.    18 Lorely Kõrvel             Kobras          EST 16609 02:36.32  00:46.17(7) 01:50.15(2)   
         19 Merike Vanjuk             Kape            EST     0 Katk      00:32.55(1) Ei start      
         20 Eleri Hirv                Võru            EST  4238 Katk      00:36.26(3) Ei start      
         21 Mirja Virve               Kobras          EST  2678 Katk      00:43.28(5) Katk          
         22 Outi Hytönen              SK100           FIN     0 Katk      00:35.00(2) Katk          
         17 Liisa Puusepp             Võru            EST 17990 Katk      00:44.20(6) Ei start      
N21TECHNO

3980m 14KP
4930m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    48 Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          EST  7506 02:00.48  00:54.31(1) 01:06.17(2)   
   2.    44 Teele Eensaar             Ilves           EST 12817 02:03.10  01:00.48(4) 01:02.22(1)   
   3.    45 Ele Sisas                 TAOK            EST 10098 02:05.51  00:55.28(2) 01:10.23(4)   
   4.    46 Marje Zernant             Ilves           EST  5271 02:06.17  00:58.44(3) 01:07.33(3)   
   5.    50 Ilona Poljakova           LSF PT          EST  9211 02:42.31  01:05.44(5) 01:36.47(6)   
   6.    47 Miriam Mõttus             EMÜ             EST 20874 02:42.34  01:08.24(7) 01:34.10(5)   
         49 Ethel Madalik             Tammed          EST  2513 Katk      01:07.46(6) Katk          
N35

4170m 14KP
6760m 18KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   253 Monika Piirimäe           Kobras          EST  1965 01:42.53  00:39.24(1) 01:03.29(1)   
   2.   252 Ülle Hollo                Võru            EST     0 01:58.59  00:41.19(2) 01:17.40(2)   
   3.   248 Kadri Parts               Võru            EST     0 02:25.39  00:55.33(4) 01:30.06(3)   
   4.   251 Pille Vinne               Kobras          EST 15052 02:34.28  00:59.49(5) 01:34.39(4)   
   5.   249 Jaana Aedmäe              Kobras          EST  1459 02:38.56  00:49.49(3) 01:49.07(5)   
   6.   250 Hedi Vaikjärv             Vunder          EST    33 03:25.07  01:32.24(6) 01:52.43(6)   
N40

4170m 14KP
6210m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   256 Triin Jaaniste            Ilves           EST   485 01:35.35  00:37.26(2) 00:58.09(1)   
   2.   258 Kristi Vassil             Ilves           EST   557 01:47.30  00:37.12(1) 01:10.18(3)   
   3.   257 Jana Kink                 Kape            EST  2470 01:48.48  00:42.21(3) 01:06.27(2)   
        255 Piret Kaasik              Ilves           EST  1339 Katk      00:53.01(4) Ei start      
N45

3600m 12KP
4930m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   260 Anne-Ly Viikmaa           West            EST  1667 01:47.49  00:46.33(2) 01:01.16(1)   
        261 Merike Paapson            TON             EST  2741 Tühist    00:44.47(1) Puuduv KP     
N50

3600m 12KP
4860m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   271 Airi Alnek                Võru            EST  1301 01:19.23  00:37.15(1) 00:42.08(1)   
   2.   270 Inger Jalakas             KEKRSK          EST  2843 01:39.45  00:42.44(2) 00:57.01(3)   
   3.   268 Sarmite Sild              Võru            EST  2780 01:46.13  00:45.33(3) 01:00.40(4)   
   4.   264 Elin Ilves                Kape            EST  3898 01:59.18  00:54.49(4) 01:04.29(5)   
   5.   267 Mare Kitsnik              Saku            EST   941 02:26.28  01:03.19(5) 01:23.09(8)   
   6.   266 Tiia Laul                                 EST  9757 02:35.30  01:25.55(9) 01:09.35(6)   
   7.   265 Pille Illak               Otepää          EST   957 02:51.41  01:18.51(8) 01:32.50(9)   
        269 Helve Kansi                               EST 24298 Katk      01:18.48(7) ÜleAja        
        272 Lea Leppik                TAOK            EST  4195 Katk      Ei start    00:47.57(2)   
        273 Juta Ainelo               Ilves           EST   966 Katk      Ei start    01:17.16(7)   
        263 Ingrid Ranna              Ilves           EST  3389 Tühist    01:06.23(6) Puuduv KP     
        274 Ellen Lembra              Kape            EST  2008 Ei start  Ei start    Ei start      
N55

3600m 12KP
4860m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   280 Reet Johanson             Kobras          EST  1487 01:28.26  00:37.23(1) 00:51.03(3)   
   2.   283 Saima Värton              Kobras          EST   213 01:28.38  00:40.17(3) 00:48.21(1)   
   3.   277 Siiri Poopuu              JOKA            EST  1250 01:31.03  00:37.32(2) 00:53.31(5)   
   4.   284 Marika Kirsspuu           TAOK            EST   260 01:33.37  00:43.56(5) 00:49.41(2)   
   5.   285 Tiina Oras                Ilves           EST   140 01:37.07  00:41.03(4) 00:56.04(7)   
   6.   279 Ilme Roosi                Orvand          EST  8401 01:41.23  00:48.17(6) 00:53.06(4)   
   7.   276 Anne Vaikjärv             Vunder          EST    22 01:48.25  00:52.36(8) 00:55.49(6)   
   8.   281 Gea Rennel                KEKRSK          EST  2853 01:48.33  00:50.30(7) 00:58.03(8)   
   9.   282 Aino Koser                Ilves           EST  3910 02:14.50  00:54.26(9) 01:20.24(10   
  10.   287 Ülle Põldoja              Ilves           EST   703 02:17.10  01:02.44(10 01:14.26(9)   
        286 Merike Mändsoo            TON             EST  5589 Katk      01:04.27(11 Ei start      
        278 Maire Kure                Kape            EST  2801 Katk      01:15.39(12 Ei start      
        288 Heli Viks                 Võru            EST  5017 Katk      Ei start    01:25.27(11   
N60

3390m 14KP
4470m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   292 Marje Tobreluts           Kobras          EST  1314 01:30.20  00:39.47(2) 00:50.33(3)   
   2.   295 Tiina Talisoo             KEKRSK          EST  3119 01:31.10  00:39.03(1) 00:52.07(4)   
   3.   290 Maire Limberg             Rakv            EST  3607 01:35.16  00:46.28(4) 00:48.48(1)   
   4.   296 Vaike Tomann              Ilves           EST  1137 01:46.27  00:48.04(5) 00:58.23(5)   
   5.   293 Ene Sulg                  Orvand          EST  2480 01:49.53  00:45.56(3) 01:03.57(7)   
   6.   294 Riina Kivikas             Ilves           EST   707 01:55.16  00:50.47(6) 01:04.29(8)   
   7.   291 Anne Arold                Ilves           EST  3235 02:04.53  01:01.49(7) 01:03.04(6)   
        297 Ülle Kadak                Lehola          EST   705 Katk      Ei start    00:50.07(2)   
N65

3390m 14KP
4470m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   303 Tiiu Kaasik               Ilves           EST   102 01:33.50  00:39.29(1) 00:54.21(1)   
   2.   300 Leili Prans               Ilves           EST     0 01:46.32  00:47.54(3) 00:58.38(2)   
   3.   307 Kersti Mardiste           KEKRSK          EST   123 01:46.39  00:45.51(2) 01:00.48(4)   
   4.   305 Anu Saue                  HOK             EST   946 01:57.11  00:48.44(4) 01:08.27(6)   
   5.   304 Liivi Parik               Otepää          EST   925 02:02.12  00:51.45(6) 01:10.27(7)   
   6.   301 Eha Kriks                 Rakv            EST  1822 02:06.16  01:05.34(9) 01:00.42(3)   
   7.   299 Liis Lille                KEKRSK          EST  2845 02:06.43  01:04.37(8) 01:02.06(5)   
        306 Kaie Kivila               Ilves           EST  2737 Katk      00:57.27(7) Ei start      
        302 Kersti Ploom              Jõhvikas        EST  3745 Katk      00:50.17(5) Ei start      
        308 Mare Leis                 Ilves           EST  5012 Katk      01:11.51(10 Ei start      
N70

3230m 10KP
3940m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   314 Ilse Uus                  TON             EST   300 01:37.23  00:39.28(1) 00:57.55(3)   
   2.   315 Ilona Vanaveski           Ilves           EST  2734 01:39.27  00:42.19(2) 00:57.08(2)   
   3.   312 Maie Abram                Ilves           EST   146 01:46.09  00:49.23(5) 00:56.46(1)   
   4.   311 Maire Raid                Tammed          EST   181 01:46.59  00:47.12(4) 00:59.47(4)   
   5.   310 Anne Jundas               Jõhvikas        EST   448 01:53.04  00:45.12(3) 01:07.52(5)   
   6.   313 Ene Loide                 KEKRSK          EST  2847 02:11.53  01:01.53(6) 01:10.00(6)   
N8NR

1340m 8KP
1480m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   337 Hele Jakobson             Põlva           EST 12150 00:32.04  00:17.57(3) 00:14.07(1)   
   2.   333 Johanna Oras              Põlva Spordikoo EST 14785 00:33.19  00:15.43(1) 00:17.36(2)   
   3.   344 Eva Piirisild             Võru            EST 16455 00:39.56  00:19.58(4) 00:19.58(4)   
   4.   334 Maarja Oras               Põlva Spordikoo EST 14845 00:40.44  00:21.58(6) 00:18.46(3)   
   5.   336 Luisa Nõmmik              Kobras          EST 19597 00:41.18  00:20.45(5) 00:20.33(6)   
   6.   342 Maria Kaljur              KEKRSK          EST     0 00:41.27  00:17.14(2) 00:24.13(10   
   7.   341 Liis-Marie Kaljur         KEKRSK          EST     0 00:43.36  00:22.08(7) 00:21.28(7)   
   8.   340 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT          EST 15606 00:45.30  00:25.04(9) 00:20.26(5)   
   9.   338 Mari Iher                 Tartu           EST 15147 00:49.11  00:24.13(8) 00:24.58(11   
  10.   335 Liisbeth Oja              Põlva Spordikoo EST 24334 00:53.15  00:30.58(10 00:22.17(9)   
  11.   339 Marta Maripuu             HOK             EST 19063 00:58.25  00:36.40(12 00:21.45(8)   
  12.   343 Ebe Hallik                                EST 13105 01:01.31  00:35.07(11 00:26.24(12   
  13.   371 Helene Jentson            -               EST 23365 01:14.26  00:42.16(14 00:32.10(13   
  14.   345 Mia Konks                 Põlva           EST 14781 01:18.19  00:40.51(13 00:37.28(14   
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 30.07.2016 14:32:41