XV Koprakarikas

Küka
10.08.2003
Korraldaja: OK Põlva Kobras
Madis Oras

D08NR D09NR D10NR D12A D12TR D14 D16 D18 
D20 D21A D21B D21C D21E D35 D40 D45 
D50 D55 D60 H08NR H09NR H10NR H12A H12TR 
H14A H14B H16A H16B H18 H20 H21A H21B 
H21C H21E H35 H40 H45 H50 H55 H60 
H65 H70 


D08NR 2,1km 4KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Triinu Rooni              Orvand          4198  00:13:01
  2. Kerda Timmusk             PV SKK                00:19:14
  3. Doris Kudre               Peko            4448  00:21:54
  4. Karin Rosenberg           Kobras                00:22:43
  5. Marie Tammemäe            Orvand                00:26:38
  6. Triine Viirmann           Rakv            4400  00:29:07


D09NR 2,1km 4KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Karina Kivikas            Ilves           1623  00:16:34
  2. Helen Parik               Otepää SK       4483  00:18:34
  3. Mirjam Avango             -                     00:34:37


D10NR 2,1km 4KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Daisy Kudre               Peko            1405  00:11:32
  2. Marelle Sulg              Orvand          4285  00:13:05
  3. Kristiina Kriisa          Võru                  00:16:34


D12A 2,95km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Egle Pääslane             Ilves           3979  00:33:06
  2. Kerstin Uiboupin          Võru            3397  00:33:29
  3. Britta Panker             MARU                  00:35:38
  4. Kaia Kivikas              Ilves           3676  00:35:56
  5. Marta Korts-Laur          PV SKK          4255  00:36:05
  6. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  00:42:48
     Jane Lauter               PV SKK          4259  Ei start


D12TR 1,37km 4KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Karin Alamaa              Orvand          4157  00:12:08
  2. Annemai Haak              Rakv            4118  00:16:22
  3. Gerli Viikmaa             West            3965  00:17:41
  4. Liisa Johanson            Orvand                00:32:54


D14 4,26km 10KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Karmen Alnek              Võru            3134  00:52:01
  2. Triin Aedmäe              Kobras          4401  00:53:25
  3. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:57:28
  4. Helena Heinväli           Kobras          3994  00:58:37
  5. Adele Puusalu             Kobras          4405  00:59:30
  6. Tiina Alamaa              Orvand          4155  01:00:00
  7. Laura Suur                Visa            4522  01:01:21
  8. Kadi Prants               PV SKK          4258  01:01:27
  9. Hannula-Katrin Pandis     Ilves           4208  01:04:04
 10. Keiju Püvi                Võru            3789  01:17:13
 11. Helen Vunder              Lehola          3825  01:20:57
 12. Maris Palopääl            Kobras          4415  01:39:48
     Juta Tarmak               TON             3432  Tühist.
     Kristi Pellja             JOKA            3528  Ei start


D16 5,3km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Eleri Hirv                Võru            4238  00:48:54
  2. Thea Kaljur               Orvand          3429  00:49:52
  3. Anniki Inno               Rakv            4178  00:51:00
  4. Ly Trei                   Kobras          1427  00:51:32
  5. Marika Kustavus           Lehola          3668  00:54:12
  6. Mirjam Rauba              Võru            3688  00:54:42
  7. Marion Rennel             KEKRSK          4000  00:58:27
  8. Hanna Samoson             Orion           3922  01:00:50
  9. Kristi Alnek              Võru            3133  01:01:29
 10. Bärbel Albert             JOKA            3015  01:05:10
 11. Birgit Albert             JOKA            3016  01:06:23
 12. Mariann Sulg              Orvand          3648  01:07:07
 13. Triin Johanson            Kobras          1476  01:07:17
 14. Liina Käärst              OKH             4227  01:08:17
 15. Riina Anton               Lehola          3643  01:19:44
 16. Katri Listak              Võru            3782  01:21:34
     Katri Hirv                Võru            4239  Tühist.
     Laura Kodres              OKH             4532  Tühist.
     Janeli Aasa               Võru            3473  Ei start
     Liina Haldna              Rae             4378  Ei start
     Grete Gutman              Rae             4015  Ei start
     Helen Oja                 Orion           4121  -


D18 7,26km 17KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Tais Leontenko            SRD             3700  01:22:45
  2. Olga Mazina               SRD             3731  01:26:16
  3. Siiri Oras                Ilves           2740  01:44:43
  4. Raili Raudsepp            Võru            3377  01:47:12
  5. Annika Aljas              Kose            3617  01:55:42
     Kaisa Rebane              Orion           4352  Ei start
     Merliis Sulg              Orvand          3649  Ei start


D20 7,27km 17KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Piret Klade               Kape            3411  01:10:38
  2. Kaisa Kase                Orion           4213  01:14:11
  3. Anita Karnit              SRD             3185  01:22:36
     Annika Rihma              Kobras          1478  Ei start


D21A 7,27km 17KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Edit Epner                Rae             2808  01:22:42
  2. Anne-Ly Viikmaa           West            1667  01:44:32
     Margit Blehner            West            785   Ei start


D21B 5,08km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Meelike Pandis            Ilves           1665  00:46:32
  2. Ingrid Vehlmann           MARU            2687  00:50:28
  3. Ella Shved                SRD             996   00:52:40
  4. Heidi Prits               Mercury         3991  00:56:04
  5. Külli Leiger              Kape            4436  00:57:50
  6. Ingrid Ranna              Ilves           3389  01:04:21
  7. Kaire Ruul                Ilves           5051  01:06:58
  8. Merle Rohtla              Rakv            3385  01:15:41
  9. Ülle Pellja               JOKA            3042  01:19:19
 10. Merilin Andre             Orion           4764  01:26:20


D21C 4,08km 10KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Jaana Shved               SRD             3699  00:52:40
  2. Tea Rea                   MARU            3967  01:06:28
     Merit Lill                -                     Ei start


D21E 8,61km 20KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Ingrit Kala               Peko            911   01:15:32
  2. Merike Vanjuk             Kape            859   01:22:22
  3. Kadri Uiboupin            Võru            3374  01:23:14
  4. Ruth Vaher                Kobras          1066  01:23:51
  5. Kristi Vassil             Ilves           557   01:24:05
  6. Triin Vask                Ilves           485   01:27:03
  7. Helle Trossmann           JOKA            3049  01:28:08
  8. Minija Pääslane           Ilves           2016  01:38:02
  9. Tuuli Mäeots              Võru            3378  01:47:09
 10. Marilin Sulg              Orvand          3135  02:18:57
     Piia Paasma               Tammed          1161  Katk.
     Kadri Limberg             Rakv            3585  Ei start


D35 5,44km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Meeli Kerem               MARU            278   00:52:01
  2. Inger Jalakas             KEKRSK          2843  00:55:46
  3. Mirjam Heinmann           Ilves           1357  00:57:52
  4. Mare Parve                Peko            474   00:58:05
  5. Lea Leppik                TAOK            4195  01:01:05
  6. Terje Albert              JOKA            3010  01:03:27
  7. Pilvi-Heli Vettik         JOKA            3180  01:05:54
  8. Rutti Räbovoitra          MARU            3276  01:06:56
  9. Merike Paapson            Ilves           2741  01:10:38
 10. Siiri Sotnik              Otepää          2991  01:26:30


D40 5,44km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Marje Viirmann            Rakv            183   00:52:02
  2. Tiina Oras                Ilves           140   01:00:14
  3. Airi Alnek                Võru            1301  01:01:50
  4. Sarmite Sild              Võru            2780  01:02:58
  5. Tiina Haak                Rakv            91    01:15:01
  6. Anu Rooni                 Orvand          3070  01:22:01
  7. Mare Kitsnik              Saku            941   01:36:52
  8. Maila Moor                Rae             3882  01:49:19
     Virve Einpaul             Rae             256   Tühist.


D45 5,3km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Anne Arold                OKH             3235  01:01:34
  2. Gea Rennel                KEKRSK          2853  01:02:12
  3. Eha Tolm                  Orvand          2532  01:02:33
  4. Ene Sulg                  Orvand          2480  01:03:59
  5. Anne Vaikjärv             Vunder          22    01:11:43
  6. Ülle Põldoja              Ilves           703   01:15:20
  7. Sirje Rohtla              Rakv            804   01:17:03
  8. Tiina Talisoo             Orvand          3119  01:20:48
  9. Vaike Tomann              Ilves           1137  01:27:19
 10. Anu Adler                 Otepää          666   01:29:18
 11. Lembe Lutterus            Orion           4212  01:40:51


D50 4,26km 10KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Anu Saue                  HOK             946   00:49:59
  2. Riina Kivikas             Ilves           707   00:51:03
  3. Tiiu Kaasik               Ilves           102   00:56:26
  4. Kersti Ploom              -               3745  01:03:08
  5. Niina Karnit              SRD             1015  01:04:11
  6. Liivi Parik               Otepää SK       925   01:04:35
  7. Marika Pilt               PV SKK          933   01:06:37
  8. Eha Kriks                 Rakv            1822  01:09:06
  9. Sirje Keskküla            Ilves           1676  01:10:33
 10. Epp Kroon                 Ilves           2044  01:12:56
     Mare Leis                 OKH             5012  Tühist.
     Maire Limberg             Rakv            3607  Ei start


D55 4,26km 10KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Virve Orav                Tammed          304   00:58:50
  2. Kaie Kivila               Ilves           2737  01:12:58


D60 4,26km 10KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Ira Saar                  Ilves           235   00:52:38
  2. Maie Abram                Ilves           146   00:57:40
  3. Tiiu Vene                 Tammed          4316  01:00:02
  4. Ilse Uus                  TON             300   01:06:06
  5. Ilona Vanaveski           Ilves           2734  01:09:22
  6. Ülle Mõistlik             Orion           389   01:22:01
  7. Imbi Kaasik               TON             449   01:23:20
  8. Karin Laine               Võru            1116  01:31:20
     Maire Raid                Tammed          181   Ei start


H08NR 2,1km 4KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Mattias Blehner           West            4291  00:28:27
  2. Vadim Shved               SRD             4202  00:33:16
  3. Kaspar Nummert            Kape            4434  00:37:50


H09NR 2,1km 4KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kristjan Kirjanen         TAOK            4338  00:10:47
  2. Oliver Jõgeva             Põlva SK        4424  00:12:56
  3. Anton Shved               SRD             3888  00:13:23
  4. Matis Kalm                Ilves                 00:17:05
  5. Reigo Teervalt            Peko            5140  00:18:35
  6. Deniss Shved              SRD             3872  00:19:12
  7. Kristjan Ranna            -               4520  00:19:44


H10NR 2,1km 4KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Björn Panker              MARU                  00:09:56
  2. Mikk Kalamees             Tammed          4288  00:11:55
  3. Matis Pääslane            Ilves           3978  00:12:01
  4. Kaspar Karjus             Võru                  00:12:10
  5. Rainer Parve              Peko            1742  00:12:32
  6. Robert Reissar            Orvand                00:19:08


H12A 2,95km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Raido Mitt                Kobras          1493  00:22:20
  2. Kenny Kivikas             Ilves           3660  00:22:47
  3. Kalev Ermits              Võru            3970  00:23:40
  4. Tauno Tiirats             Ilves           -     00:24:35
  5. Sergei Rjabõshkin         SRD             5274  00:25:47
     Jonatan Karjus            Võru            4137  Ei start


H12TR 1,37km 4KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Sulev Koemets             Võru            4206  00:08:42
  2. Tauri Tõugjas             Võru            4364  00:09:41
  3. Kristjan Parve            Peko            1471  00:09:55
  4. Rene Post                 Põlva           5142  00:10:22
     Artur Nevinski            Võru            4371  00:10:22
  6. Fred Kamberg              Võru            4376  00:10:26
     Mihkel Viru               Orvand          4160  00:10:26
  8. Mait Tamsalu              Võru            5273  00:10:58
  9. Taavi Kalle Kiisler       Orion           4695  00:12:30
 10. Arvi Alamaa               Orvand          4156  00:14:17
 11. Henri Oru                 Võru            5279  00:14:30
 12. Erki Olesk                Võru                  00:17:35
     Karl Lainevool            Ilves           4209  Ei start


H14A 5,3km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Johannes Heinsoo          Ilves           4324  00:54:54
  2. Sven Oras                 Ilves           3140  00:55:45
  3. Kristo Heinmann           Ilves           3767  00:57:17
  4. Karl Samoson              Orion           3921  00:57:58
  5. Oskar Orupõld             Visa            4521  00:58:12
  6. Erki Pellja               JOKA            3043  01:08:23
  7. Hannes Timmi              Võru            4243  01:09:35
  8. Kaido Lepik               Ilves           4323  01:11:51
  9. Marko Anton               Lehola          3644  01:15:00
 10. Aleksandr Shved           SRD             3701  01:17:39
 11. Jaan Viru                 Orvand          4159  01:20:59
 12. Rain Vaikmäe              Visa            5222  01:48:25


H14B 4,08km 10KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Ülar Meejärv              Võru            4132  00:41:01
  2. Kaspar Kork               Kobras          4990  00:42:50
  3. Ott Kevvai                Võru            4131  00:43:36
  4. Mihkel Paulus             Võru            3788  00:50:10
  5. Rauno Heinmann            Ilves           3972  00:52:00
  6. Ott-Kaarel Kalm           Ilves                 00:53:41
  7. Georg Onoper              Võru            4372  00:56:47
  8. Silver Rauk               Võru            4130  00:58:48
  9. Rauno Pristavka           Visa            5221  00:59:40
 10. Marek Rosenberg           Kobras          4304  01:00:33
 11. Mart Adler                Otepää          4526  01:00:55
 12. Erik Olesk                Võru                  01:02:20
 13. Sven Helistvee            Võru            4241  01:16:07
     Tõnis Tulp                Rakv                  Tühist.
     Taavi Koemets             Võru            4205  Ei start


H16A 7,26km 17KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Tõnis Uiboupin            Võru            3381  01:01:46
  2. Rauno Jõgeva              Kobras          3437  01:03:10
  3. Lauri Tammemäe            Orvand          4487  01:04:13
  4. Kaarel Kure               Kobras          1421  01:04:21
  5. Ivar Laes                 SOK             2795  01:05:57
  6. Mattias Rennel            KEKRSK          3928  01:06:08
  7. Kaarel Kork               Kobras          4402  01:08:14
  8. Hannes Kerem              Orion           3361  01:11:07
  9. Kaur Kase                 Orion           4191  01:16:53
 10. Jaan Kostjukov            Orion           4344  01:18:44
 11. Jaagup Truusalu           Kape            4211  01:19:50
 12. Oliver Malsroos           Orion           4317  01:26:22
 13. Mihkel Kala               Võru            4373  01:29:17
 14. Vallo Männiste            Kobras          1456  01:35:27
 15. Martti Kivi               Võru            4141  01:36:22
 16. Jörgen Vaikjärv           Vunder          3631  01:37:35


H16B 5,08km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Martin Marga              Kobras          4421  00:47:42
  2. Ott Kartau                Orvand          4496  00:50:11
  3. Nikolai Gerassimtshuk     SRD             4184  00:50:32
  4. Keio Hämäläinen           Kobras          4408  00:54:21
  5. Aleksandr Klimin          SRD             4395  00:56:35
  6. Ergo Tee                  PV SKK          4478  01:10:17
  7. Taavi Vanaveski           -               5176  01:14:54
     Jefim Krõzanovski         SRD             4397  Tühist.
     Janek Lauter              PV SKK          4260  Ei start


H18 8,07km 19KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Alar Assor                Kobras          1495  00:55:52
  2. Lauri Malsroos            Tammed          3392  00:57:42
  3. Markus Puusepp            Võru            3397  00:57:56
  4. Sander Vaher              Kobras          1406  00:59:46
  5. Jaan Tarmak               TON             3201  01:01:54
  6. Veiko Kütt                Ilves           3904  01:09:53
  7. Tarmo Anton               Lehola          3642  01:11:55
  8. Vahur Teppan              Ilves           3762  01:15:15
  9. Joonas Väärtnõu           HOK             3865  01:20:07
 10. Veiko Vunder              Lehola          3418  01:26:21
 11. Aivo Tamm                 TON             3956  01:31:51
     Priit Kuljus              Kobras          1423  Tühist.
     Kermo Käärst              OKH             4228  Tühist.
     Kristian Moor             TON             3881  Ei start
     Paavo Kroon               Ilves           3911  Ei start
     Priit Paasma              Lehola          3087  -
     Raiko Kaasiku             JOKA            4494  -


H20 8,61km 20KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Mikk Adler                Otepää          3519  01:26:14
  2. Olari Needo               Võru            4148  01:32:43
  3. Alar Valdmann             Võru            4134  01:35:30
  4. Jaak Teppan               Ilves           3763  02:09:09


H21A 9,74km 24KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Timmo Tammemäe            Orvand          4346  01:16:03
  2. Erkki Aadli               Tammed          1122  01:16:12
  3. Dmitri Shved              SRD             1029  01:17:11
  4. Kristjan Gans             TAOK            3759  01:19:13
  5. Danilo Piht               Mercury         1976  01:25:04
  6. Ilmar Kink                Kape            2469  01:29:32
  7. Mart Ostra                MARU            642   01:30:20
  8. Tiit Tähnas               JOKA            3003  01:43:59
  9. Mart Jakobson             KEKRSK          2842  01:56:21
     Domas Kudaba              Sviesa                Tühist.
     Paavo Rõigas              Peko            1300  Ei start
     Toomas Marrandi           JOKA            889   Ei start


H21B 8,07km 19KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Margus Venelaine          Rakv            1041  01:09:58
  2. Aleksei Gordobajev        SRD             1079  01:10:04
  3. Tarmo Klaar               Ilves           1143  01:16:42
  4. Tanel Saue                Mercury         1900  01:18:06
  5. Lauri Leppik              TAOK            4194  01:20:16
  6. Viljar Vainola            Koop            1698  01:20:50
  7. Peep Otstavel             LSF Pronoking T 4760  01:26:35
  8. Kristjan Leiger           Kape            4437  01:28:59
  9. Raivo Panker              MARU            2685  01:29:52
 10. Sander Blehner            West            3966  01:30:42
 11. Veiko Hintsov             -                     01:31:13
 12. Marti Ranne               LUS             4788  01:32:29
 13. Kaur Kirjanen             -               5091  01:34:01
 14. Alar Sistok               -               116   01:35:36
 15. Indrek Viikmaa            West            842   01:35:43
 16. Indrek Ott                LUS             4802  01:39:12
 17. Targo Kalamees            -               4729  01:41:28
 18. Märt Kivila               -               2738  02:07:56
     Erik Prank                Kape            3505  Katk.
     Veikko Tamlak             Kape            1053  Ei start
     Andres Hiiemäe            TÜ SK           4891  Ei start
     Risto Kiilberg            -               2886  Ei start
     Silver Rebenits           Kape            3820  Ei start
     Tanel Dovnar              -               4223  Ei start


H21C 5,08km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Aigars Värna              TNT                   00:47:40
  2. Tanel Trööp               Paksud poisid         00:51:51
  3. Indrek Pain               Tartu                 01:08:53
  4. Kaido Koppa               -                     01:49:10
     Andres Aru                sk RT           2504  Tühist.


H21E 11,98km 26KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Svajunas Ambrazas         Sakas                 01:26:02
  2. Skirmantas Ramoska        Rakv                  01:27:32
  3. Silver Eensaar            Kobras          1145  01:28:30
  4. Rein Zaitsev              Peko            493   01:28:54
  5. Arti Albert               Kobras          2524  01:29:36
  6. Andrei Nikitin            SRD             505   01:31:40
  7. Roman Shved               SRD             999   01:32:43
  8. Priit Pääslane            Ilves           738   01:34:30
  9. Jürgen Einpaul            Tammed          3659  01:37:29
 10. Jürjo Lokk                OKH             4276  01:41:55
 11. Enn Jõesaar               Sportnet        516   01:43:06
 12. Tanel Kannel              MARU            1748  01:44:06
 13. Margus Marrandi           JOKA            1243  01:44:31
 14. Sven Rea                  MARU            1234  01:45:21
 15. Karli Lambot              Orion           779   01:45:32
 16. Kaido Hallik              Ilves           3665  01:50:23
 17. Janar Kenk                Võru            3447  01:50:38
     Darius Sadeckas           Perkumas              Katk.
     Paavo Rõigas              Peko            1300  Ei start
     Aivar Sarap               Sportnet        515   Ei start
     Rene Ottesson             Lehola          45    -


H35 8,61km 20KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Neeme Loorits             Kape            1102  01:11:59
  2. Meelis Zimmermann         Kape            2000  01:12:36
  3. Raivo Pellja              JOKA            108   01:15:09
  4. Tenno Alamaa              Orvand          4102  01:16:12
  5. Jüri Vanaveski            -               2003  01:26:56
  6. Ülo Viru                  Orvand          2539  01:38:59
     Tõnu Lauter               PV SKK          3822  Ei start
     Alar Zukker               -               5303  Ei start
     Aare Abel                 sk RT           1277  Ei start
     Sergei Shved              SRD             2489  Ei start
     Eldur Orupõld             Visa                  Ei start


H40 8,07km 19KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Mati Preitof              MARU            2260  01:10:50
  2. Jaan Kallisma             HOK             720   01:15:09
  3. Heiki Einpaul             Rae             255   01:17:25
  4. Eduard Pukkonen           KEKRSK          4278  01:20:21
  5. Uku-Meelis Retel          KEKRSK          152   01:30:32
  6. Priit Truusalu            Kape            4270  01:33:35
  7. Jüri Ümarik               -               145   01:34:32
  8. Raul Olesk                -               2012  01:48:48
  9. Tõnu Loog                 Hippok          1169  01:49:01
 10. Uve Nummert               Kape            1104  01:50:29
 11. Margus Jaanus             Koop            917   01:52:01
     Ain Kartau                Orvand          4762  Katk.
     Hillar Nikkari            sk RT           1716  Ei start
     Tauno Piirikivi           Rae             215   Ei start


H45 7,27km 17KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Rein Rooni                Orvand          240   00:55:52
  2. Tõnu Taal                 JOKA            224   00:58:09
  3. Kaljo Julge               Kape            1310  01:01:32
  4. Udo Lüüs                  Ilves           128   01:07:31
  5. Tauno Kure                Kape            728   01:07:42
  6. Sulev Tuude               West            4197  01:12:30
  7. Peeter Adler              Otepää          196   01:13:49
  8. Kalju Vaikjärv            Vunder          2     01:20:25
  9. Ago Samoson               parteitu        3923  01:23:42
 10. Tõnu Sikkal               Kobras          704   01:24:08
 11. Tiit Olju                 Orvand          832   01:38:24
 12. Enno Aljas                Kose            3616  01:43:09
     Andres Minn               JOKA            355   Katk.
     Madis Laes                SOK             1659  Tühist.
     Aimur Raudsepp            JOKA            70    Ei start
     Kalle Luuk                LUS             287   Ei start


H50 7,27km 17KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Koit Paasma               Lehola          83    01:07:02
  2. Kulno Voolaid             Rakv            354   01:07:30
  3. Heini Tammik              Kape            1311  01:09:52
  4. Mati Pilt                 PV SKK          932   01:10:47
  5. Anti Parik                Otepää SK       2984  01:11:21
  6. Rein Hanstein             Okas            3277  01:12:59
  7. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   01:13:13
  8. Rein Kriks                Rakv            1823  01:15:56
  9. Mart Kainel               Ilves                 01:22:09
 10. Kalle Nelk                Orion           1971  01:22:19
 11. Rein Prank                Kape            708   01:30:52
     reserv                                          Ei start


H55 5,44km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Rafael Gordon             west            239   00:57:15
  2. Mihkel Mälter             KEKRSK          122   00:57:57
  3. Tõnu Raid                 Tammed          182   00:58:35
  4. Heiki Rammul              -               1072  01:02:21
  5. Kalju Toomas              JOKA            228   01:04:00
  6. Elmo Pärna                Lehola          84    01:06:25
  7. Ats Virumäe               Võru            3803  01:08:42
  8. Tiit Koppel               Orion           455   01:13:59
  9. Mati Poom                 TON             3     01:14:03
 10. Agu Koppa                 -               425   01:15:01
 11. Jüri Tarmak               TON             3000  01:42:14
     Jüri Beilmann             Norma           168   Tühist.


H60 5,44km 12KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Mihhail Taivere           Kape            1677  00:59:03
  2. Valter Ploom              -               3746  01:07:52
  3. Ants Tamm                 -               284   01:09:00
  4. Eimar Jõgisu              TON             106   01:09:24
  5. Kalju Tilk                Orion           104   01:14:06
  6. Ilmar Kask                Ilves           713   01:20:31
  7. Jaan Orav                 TON             305   01:21:04
  8. Georg Sooberg             Võru            462   01:22:17
  9. Riho Kilp                 Tammed          189   01:23:05
 10. Rein Indlo                KEKRSK          3282  01:29:29
 11. Mati Tõnus                Orion           167   01:34:39
     Rein Küttim               Orion           306   Katk.
     Lembit Vassil             Ilves           460   Katk.
     Martin Tõrra              Kobras          718   Tühist.


H65 4,26km 10KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kaarel Koitmets           Jõhvik          383   01:05:58
     Tõnu Keskküla             Ilves           687   Tühist.


H70 4,26km 10KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Heino Heinloo             Tammed          165   00:51:49
  2. Are Kaasik                TON             147   00:54:01
  3. Osvald Mõttus             Lehola          661   01:12:12
  4. Feliks Kipper             Orion           913   01:17:24
  5. Helmut Karin              Tammed          191   01:35:34


"Vőistlus 2K"
IT: TAK-SOFT 1989-2003