Põlva MV teade

[@ 1] [@ 2] [@ 3] [@ 4] [@ 5] [@ 6] [D12/14] [D16/18-1] [D16/18-2] [D16/18-3] [D21-1] [D21-2] [D21-3] [H12/14] [H16/18-1] [H16/18-2] [H16/18-3] [H21-1] [H21-2] [H21-3] [H40-1] [H40-2] [H40-3]
H21-1 Rada: 15 KP 6,58 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Raul Kudre                Peko        00:38:20
  2.Neeme Loorits                         00:39:55
  3.Kristjan Karabelnik                   00:40:09
  4.Olari Needo               Võru        00:40:12
  4.Olavi Ottas               Kobras      00:40:12
H16/18-1 Rada: 15 KP 6,58 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Martin Simpson            Kobras      00:40:18
  2.Martti Kivi               Võru        00:53:35
  3.Kaarel Kork               Kobras      00:53:39
  4.Tarmo Haidak              Kobras      01:04:31
H21-2 Rada: 12 KP 4,71 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Timo Sild                 Võru        00:26:53
  2.Mihkel Järveoja           Kobras      00:28:04
  3.Mihkel Reimaa                         00:29:40
  4.Meelis Zimmermann                     00:32:53
  5.Meelis Mälberg            Peko        00:32:57
H16/18-2 Rada: 12 KP 4,71 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Kaarel Kure               Kobras      00:32:37
  2.Kaspar Russak             Võru        00:33:03
  3.Vallo Männiste            Kobras      00:33:46
  4.Tormi Torop               Kobras      00:35:17
D21-1 Rada: 12 KP 4,71 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Maarja Punak              Kobras      00:33:28
  2.Triin Vask                            00:34:28
  3.Reet Johanson             Kobras      00:38:00
D16/18-1 Rada: 12 KP 4,71 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Helena Heinväli           Kobras      00:33:46
  2.Eleri Hirv                Võru        00:37:02
H40-1 Rada: 12 KP 4,71 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Martin Tõrra              Kobras      00:45:41
H21-3 Rada: 15 KP 6,75 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Jürjo Lokk                            00:37:08
  2.Silver Eensaar            Kobras      00:39:24
  3.Janar Kenk                Võru        00:42:03
  4.Erik Aibast                           00:42:54
  5.Paavo Rõigas              Peko        00:42:57
  6.Silver Rebenits                       01:21:14
H16/18-3 Rada: 15 KP 6,75 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Rauno Jõgeva              Kobras      00:51:18
  2.Toomas Sõukand            Võru        00:53:13
  3.Keio Hämäläinen           Kobras      00:53:25
  4.Even Toomas               Peko        00:53:51
  5.Martin Marga              Kobras      00:58:55
D21-2 Rada: 12 KP 4,14 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Mirjam Heinmann                       00:29:39
  2.Mairit Trei               Kobras      00:32:29
  3.Marje Tobreluts           Kobras      00:37:50
D16/18-2 Rada: 12 KP 4,14 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Triin Johanson            Kobras      00:31:57
  2.Katri Listak              Võru        00:34:44
H40-2 Rada: 12 KP 4,14 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Ülo Needo                 Kobras      00:39:34
D21-3 Rada: 12 KP 4,54 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Liis Johanson             Kobras      00:31:47
  2.Kristi Vassil                         00:34:00
  3.Saima Värton              Kobras      00:43:53
D16/18-3 Rada: 12 KP 4,54 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Ly Trei                   Kobras      00:32:08
  2.Katri Hirv                Võru        00:35:51
H40-3 Rada: 12 KP 4,54 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Nikolai Järveoja          Kobras      00:38:19
H12/14 Rada: 10 KP 3,30 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Lauri Sild                Võru        00:18:16
  2.Kenny Kivikas                         00:19:04
  3.Kaido Leppik                          00:21:26
  4.Tauno Tiirats                         00:21:57
  5.Johannes Heinsoo                      00:23:12
  6.Kristo Heinmann                       00:24:08
  7.Sulev Koemets             Võru        00:24:10
  8.Rene Post                 Kobras      00:24:16
  9.Jonatan Karjus            Võru        00:24:19
 10.Kaspar Kork               Kobras      00:24:34
 11.Tauri Tõugjas             Võru        00:24:54
 12.Oliver Jõgeva             Kobras      00:25:08
 13.Tiit Toomas               Peko        00:26:23
 14.Sven Oras                             00:26:57
 15.Timo Tobreluts            Kobras      00:27:52
 16.Kaur Kattai               Peko        00:28:48
 17.Jüri Joonas               Võru        00:30:10
 18.Arvi Kaasik               Võru        00:30:31
 19.Karl Kürsa                Põlva       00:31:54
 20.Sander Linnus             Peko        00:31:56
 21.Georg Onoper              Võru        00:39:27
 22.Mait Tamsalu              Võru        00:46:11
 23.Kärt Kürsa                Põlva       01:04:16
    Linda Puusalu             Kobras      DNF     
    Andreas Rikken                        DQ      
    Hannes Timmi              Võru        DQ      
D12/14 Rada: 10 KP 3,30 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Kaidi Kattai              Peko        00:27:19
  2.Adeele Puusalu            Kobras      00:27:39
  3.Triin Aedmäe              Kobras      00:28:06
  4.Maris Palopääl            Kobras      00:31:28
  5.Kaisa Raudkepp            Peko        00:31:57
  6.Daisy Kudre               Peko        00:32:02
  7.Tuuli Kotov               Peko        00:33:57
  8.Merily Auser              Peko        00:54:07
  9.Jaanika Põld              Peko        00:55:29
@ 1 Rada: 15 KP 6,58 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Raul Kudre                Peko        00:38:20
  2.Neeme Loorits                         00:39:55
  3.Kristjan Karabelnik                   00:40:09
  4.Olari Needo               Võru        00:40:12
  4.Olavi Ottas               Kobras      00:40:12
  6.Martin Simpson            Kobras      00:40:18
  7.Martti Kivi               Võru        00:53:35
  8.Kaarel Kork               Kobras      00:53:39
  9.Tarmo Haidak              Kobras      01:04:31
@ 2 Rada: 12 KP 4,71 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Timo Sild                 Võru        00:26:53
  2.Mihkel Järveoja           Kobras      00:28:04
  3.Mihkel Reimaa                         00:29:40
  4.Kaarel Kure               Kobras      00:32:37
  5.Meelis Zimmermann                     00:32:53
  6.Meelis Mälberg            Peko        00:32:57
  7.Kaspar Russak             Võru        00:33:03
  8.Maarja Punak              Kobras      00:33:28
  9.Vallo Männiste            Kobras      00:33:46
  9.Helena Heinväli           Kobras      00:33:46
 11.Triin Vask                            00:34:28
 12.Tormi Torop               Kobras      00:35:17
 13.Eleri Hirv                Võru        00:37:02
 14.Reet Johanson             Kobras      00:38:00
 15.Martin Tõrra              Kobras      00:45:41
@ 3 Rada: 15 KP 6,75 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Jürjo Lokk                            00:37:08
  2.Silver Eensaar            Kobras      00:39:24
  3.Janar Kenk                Võru        00:42:03
  4.Erik Aibast                           00:42:54
  5.Paavo Rõigas              Peko        00:42:57
  6.Rauno Jõgeva              Kobras      00:51:18
  7.Toomas Sõukand            Võru        00:53:13
  8.Keio Hämäläinen           Kobras      00:53:25
  9.Even Toomas               Peko        00:53:51
 10.Martin Marga              Kobras      00:58:55
 11.Silver Rebenits                       01:21:14
@ 4 Rada: 12 KP 4,14 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Mirjam Heinmann                       00:29:39
  2.Triin Johanson            Kobras      00:31:57
  3.Mairit Trei               Kobras      00:32:29
  4.Katri Listak              Võru        00:34:44
  5.Marje Tobreluts           Kobras      00:37:50
  6.Ülo Needo                 Kobras      00:39:34
@ 5 Rada: 12 KP 4,54 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Liis Johanson             Kobras      00:31:47
  2.Ly Trei                   Kobras      00:32:08
  3.Kristi Vassil                         00:34:00
  4.Katri Hirv                Võru        00:35:51
  5.Nikolai Järveoja          Kobras      00:38:19
  6.Saima Värton              Kobras      00:43:53
@ 6 Rada: 10 KP 3,30 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus
  1.Lauri Sild                Võru        00:18:16
  2.Kenny Kivikas                         00:19:04
  3.Kaido Leppik                          00:21:26
  4.Tauno Tiirats                         00:21:57
  5.Johannes Heinsoo                      00:23:12
  6.Kristo Heinmann                       00:24:08
  7.Sulev Koemets             Võru        00:24:10
  8.Rene Post                 Kobras      00:24:16
  9.Jonatan Karjus            Võru        00:24:19
 10.Kaspar Kork               Kobras      00:24:34
 11.Tauri Tõugjas             Võru        00:24:54
 12.Oliver Jõgeva             Kobras      00:25:08
 13.Tiit Toomas               Peko        00:26:23
 14.Sven Oras                             00:26:57
 15.Kaidi Kattai              Peko        00:27:19
 16.Adeele Puusalu            Kobras      00:27:39
 17.Timo Tobreluts            Kobras      00:27:52
 18.Triin Aedmäe              Kobras      00:28:06
 19.Kaur Kattai               Peko        00:28:48
 20.Jüri Joonas               Võru        00:30:10
 21.Arvi Kaasik               Võru        00:30:31
 22.Maris Palopääl            Kobras      00:31:28
 23.Karl Kürsa                Põlva       00:31:54
 24.Sander Linnus             Peko        00:31:56
 25.Kaisa Raudkepp            Peko        00:31:57
 26.Daisy Kudre               Peko        00:32:02
 27.Tuuli Kotov               Peko        00:33:57
 28.Georg Onoper              Võru        00:39:27
 29.Mait Tamsalu              Võru        00:46:11
 30.Merily Auser              Peko        00:54:07
 31.Jaanika Põld              Peko        00:55:29
 32.Kärt Kürsa                Põlva       01:04:16
    Linda Puusalu             Kobras      DNF     
    Andreas Rikken                        DQ      
    Hannes Timmi              Võru        DQ      

© Tak-Soft 2001-2003 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:2.2 [2003.30811] @ 5.10.2003 15:06:30 OK KOBRAS