54. EESTI MV MN21 TEATEJOOKSUS 20.05.2018
TEADE 20.05.2018 Voorepalu (Küka), Põlvamaa (Rajameister: Mihkel Järveoja)
M21 
N21 

M21
1. 6690 .. 6970m 13 .. 15 KP ; 2. 6220 .. 6480m 13 .. 15 KP ; 3. 7710 .. 7900m 15 .. 17 KP ;
Nr  Nimi                                Klubi           Maa 
  1 EKJ SK                              EKJ SK               
   1 Rain Eensaar                 9959599 11:00:00
   2 Lauri Sild                   8639392 
   3 Timo Sild                    8640194 
  2 Ok Ilves 1                          Ilves                
   1 Kristo Heinmann              8645022 11:00:00
   2 Kaarel Hendrik Zernant       9804150 
   3 Kenny Kivikas                8640116 
  3 Tammed1                             Tammed               
   1 Reimo Liiv                   8661139 11:00:00
   2 Andreas Kraas                9200492 
   3 Peeter Pihl                   681660 
  4 Rakvere                             Rakv                 
   1 Priit Randman                 505562 11:00:00
   2 Tõnis Laugesaar              7206072 
   3 Olle Kärner                  7207454 
  5 Ok Võru I                           Võru                 
   1 Jaagup Truusalu               501037 11:00:00
   2 Tanel Papp                   7206061 
   3 Markus Puusepp               8662097 
  6 Peko                                Peko                 
   1 Reigo Teervalt               1602774 11:00:00
   2 Karel-Sander Kljuzin          997734 
   3 Kevin Hallop                  997736 
  7 Harju Kek Rsk I                     KEKRSK               
   1 Ats Sõnajalg                 8662098 11:00:00
   2 Kristjan Täll                7203359 
   3 Uku-Laur Tali               16712073 
  8 Ok Joka 1                           OK JOKA              
   1 Mehis Muru                   7204969 11:00:00
   2 Tiit Tähnas                  7200492 
   3 Juho Westerlund              8625051 
  9 HOK                                 HOK                  
   1 Mati Mägi                    7122217 11:00:00
   2 Ott Rakkaselg                7771666 
   3 Taivo Timmusk                8644108 
 10 Srd                                 SRD                  
   1 NA                                   11:00:00
   2 NA                                   
   3 NA                                   
 11 Ok Põlva Kobras I                   OK Põlva Kobras      
   1 Sander Vaher                 9101609 11:00:00
   2 Martin Simpson               1007667 
   3 Silver Eensaar               8651962 
 12 Mercury                             Mercury              
   1 Mati Korrol                  8001313 11:00:00
   2 Tarmo Klaar                   777777 
   3 Danilo Piht                  8089099 
 13 Kape                                Kape                 
   1 Marko Teder                  8647265 11:00:00
   2 Enar Nõmmiste                 218302 
   3 Marek Mäoma                  9101269 
 14 Ok Ilves 2                          Ilves                
   1 Oliver Kütt                  9200501 11:00:00
   2 Markus Rene Pae              8644899 
   3 Kiur Erik Eensaar            7206053 
 15 Tammed2                             Tammed               
   1 Alar Abram                   7200505 11:00:00
   2 Jürgen Einpaul               8631753 
   3 Andres Saetalu                682052 
 16 Rakvere Ok 2                        Rakv                 
   1 Sander Pritsik               7201940 11:00:00
   2 Siim Turban                  1398303 
   3 Aleksander Pritsik            889117 
 17 Ok Võru II                          Võru                 
   1 Alar Kume                    1008480 11:00:00
   2 Sixten Sild                  1008466 
   3 Tanel Mõttus                  504059 
 18 Harju Kek Rsk 2                     KEKRSK               
   1 Mattias Rennel               1303031 11:00:00
   2 Mikk Tali                     255784 
   3 Mati Preitof                  505075 
 19 Ok Joka 2                           OK JOKA              
   1 Ilmar Udam                   8636981 11:00:00
   2 Ragnar Kruusla                899193 
   3 Kaarel Kallas                1303015 
 20 Ok Põlva Kobras II                  OK Põlva Kobras      
   1 Rasmus Kruusa                2058440 11:00:00
   2 Martin Erik Maripuu           305316 
   3 Aleksander Kepler            8622192 
 21 Ok Ilves 3                          Ilves                
   1 NA                                   11:00:00
   2 NA                                   
   3 NA                                   
 22 Tammed3                             Tammed               
   1 Erik Aibast                   681661 11:00:00
   2 Hannes Poolamets             9101813 
   3 Andreas Aadli                8633646 
 23 Ok Võru III                         Võru                 
   1 Joonas Halapuu               2073766 11:00:00
   2 Hando Allmann                8645019 
   3 Lauri Pähn                   8645020 
 24 Harju Kek Rsk 3                     KEKRSK               
   1 Meelis Mälter                 305294 11:00:00
   2 Mart Jakobson                1561057 
   3 Taivo Tali                   7208108 
 25 Ok Joka 3                           OK JOKA              
   1 Rauno Pahapill               1415230 11:00:00
   2 Artur Soo                    1166610 
   3 Martin Tampuu                1420850 
 26 Ok Põlva Kobras III                 OK Põlva Kobras      
   1 Antti Roose                  7682249 11:00:00
   2 Janek Kähr                   8636593 
   3 Daniel Vasser                1391872 
 27 Ok Joka 4                           OK JOKA              
   1 Raivo Pellja                 1390526 11:00:00
   2 Mehis Udam                   9005041 
   3 Raiko Marrandi               7011227 
 28 Ok Põlva Kobras IV                  OK Põlva Kobras      
   1 Villu Serv                   7206071 11:00:00
   2 Samuel Kolsar                1394138 
   3 Kristo Sirk                  1413759 

N21
1. 5610 .. 5760m 14 KP ; 2. 4540 .. 4630m 13 KP ; 3. 5820 .. 5970m 14 KP ;
Nr  Nimi                                Klubi           Maa 
 31 Ok Võru I                           Võru                 
   1 Laura Joonas                 9969999 11:15:00
   2 Eleri Hirv                    504034 
   3 Marianne Haug                1008492 
 32 Ok Joka 1                           OK JOKA              
   1 Evely Kaasiku                1390504 11:15:00
   2 Helle Hallik                  820713 
   3 Sigrid Ruul                   997982 
 33 Kape                                Kape                 
   1 Margret Zimmermann           9950412 11:15:00
   2 Jana Kink                     500732 
   3 Merike Vanjuk                 760603 
 34 Peko                                Peko                 
   1 Kristel Kõivo                2006424 11:15:00
   2 Mari Linnus                  8648690 
   3 Emily Raudkepp                997732 
 35 Ilves                               Ilves                
   1 Eveli Saue                    351673 11:15:00
   2 Kaisa Sander                 9102066 
   3 Triin Jaaniste               7200979 
 36 Tammed                              Tammed               
   1 Erika Uotila                  501243 11:15:00
   2 Daisi Saetalu                 418169 
   3 Pille Arro                   2048218 
 37 Ok Põlva Kobras I                   OK Põlva Kobras      
   1 Johanna Laanoja              8622189 11:15:00
   2 Lorely Kõrvel                8636869 
   3 Annika Rihma                  840614 
 38 Rakvere                             Rakv                 
   1 Kelly Vildek                  255875 11:15:00
   2 Epp Paalberg                 1144666 
   3 Kaisa Rooba                   681646 
 39 HOK                                 HOK                  
   1 Helena Maripuu               1090502 11:15:00
   2 Eliise Kesküla               9663313 
   3 Siiri Talts                  9021120 
 40 Harju Kek Rsk                       KEKRSK               
   1 Thea Kaljur                  8644552 11:15:00
   2 Grethe-Johanna Ploompuu      7208313 
   3 Tiina-Maria Tali              255910 
 41 Mercury                             Mercury              
   1 Heidi Sild                    503331 11:15:00
   2 Heidi Prits                  7207578 
   3 Ingrid Piht                  8087077 
 42 Ok Võru II                          Võru                 
   1 Maiki Maalberg               1401237 11:15:00
   2 Inga Siegert                 7000707 
   3 Kerstin Uiboupin             1008467 
 43 Ok Joka 2                           OK JOKA              
   1 Kadi-Liis Minn               7200491 11:15:00
   2 Pilvi-Heli Vettik             997983 
   3 Kersti Ehala                 1006358 
 44 Ok Põlva Kobras II                  OK Põlva Kobras      
   1 Madli-Johanna Maidla         8622188 11:15:00
   2 Maris Palopääl                682266 
   3 Maret Vaher                   505506 
 45 Ok Võru III                         Võru                 
   1 Triin Jäädmaa                2048498 11:15:00
   2 Airi Alnek                   8636595 
   3 Anita Laanejõe               8661130 
 46 Ok Põlva Kobras III                 OK Põlva Kobras      
   1 Laura-Liis Kütt              1400364 11:15:00
   2 Anete Saar                    998988 
   3 Kairiin Märtson              8636863 

OK Põlva Kobras
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2018, www.tak-soft.com