Põlva 43. teisipäevakud, Kuulmajärve

17.07.2018
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Alar Assor
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[N65] [N70] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP]
[VIPT]
M21E Rada (1): 25 KP 8.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     00:54:46
 2.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:57:50 +03:04
 3. 21845 Siim Klais                Tartu      00:58:38 +03:52
 4. 19690 Marko Teder               Kape       00:58:39 +03:53
 5.  4169 Märt Roosaare             Ilves      00:59:51 +05:05
 6.   556 Alar Abram                Tammed     01:01:11 +06:25
 7.  5096 Madis Osjamets                       01:02:49 +08:03
 8.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:04:05 +09:19
 9. 18035 Timo Palo                 Võru SK    01:04:36 +09:50
10.  4306 Maiki Maalberg            Võru       01:12:25 +17:39
11.  4390 Stanislav Tolmatsov       Ida-Viruma 01:15:14 +20:28
12. 22239 Mikk Puustusmaa           TÜ         01:17:30 +22:44
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:18:54 +24:08
14. 20614 Maido Mäoma               Linea Sisu 01:24:07 +29:21
15.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:34:02 +39:16
M18 Rada (2): 19 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:40:07
 2. 13781 Mihkel Mahla              Peko       00:54:07 +14:00
M21A Rada (2): 19 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:46:57
 2.  2005 Pear Post                 Kobras     00:55:23 +08:26
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:56:36 +09:39
 4. 30169 Raul Adari                           01:07:02 +20:05
 5. 19378 Rainer Mägi               Võru       01:09:53 +22:56
M35 Rada (2): 19 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4821 Erko Jakobson             Kobras     00:43:22
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:47:32 +04:10
 3.  2701 Siim Vanahans             Kobras     00:48:32 +05:10
 4. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:02:17 +18:55
 5. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   01:03:39 +20:17
 6.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:08:51 +25:29
 7.  3408 Mait Vaiksaar             Lehola     01:14:56 +31:34
M40 Rada (2): 19 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:51:59
 2.  2191 Eero Mõttus               Võru       00:58:21 +06:22
 3. 28297 Erkki Lepik                          01:03:44 +11:45
 4. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:04:40 +12:41
 5.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:05:34 +13:35
 6. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:14:13 +22:14
 7.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:14:52 +22:53
M45 Rada (2): 19 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:47:05
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     00:49:30 +02:25
 3.   179 Inno Ling                 Lehola     00:54:25 +07:20
 4.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:54:55 +07:50
 5.  1938 Raul Kangur               Peko       00:55:54 +08:49
 6. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:00:00 +12:55
 7. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:01:31 +14:26
 8.  5042 Henn Antson               EKJ SK     01:03:42 +16:37
 9.   483 Aare Huik                 Võru       01:13:04 +25:59
N21E Rada (2): 19 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9430 Kaisa Sander              Ilves      00:55:56
 2.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:56:11 +00:15
 3. 13522 Inga Siegert              Võru       00:58:35 +02:39
 4.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:00:10 +04:14
 5.  5691 Silja Olesk               Kobras     01:02:20 +06:24
 6.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:07:02 +11:06
 7.  6099 Annika Vaiksaar                      01:14:57 +19:01
VIPP Rada (3): 16 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28252 Taavi Torga                          00:49:44
 2.  6315 Kelli Marie Jaama         Peko       01:05:02 +15:18
 3.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:10:09 +20:25
 4. 25770 Heiki Hanni               Põlva      01:12:12 +22:28
 5.  3533 Liisa Tiganik                        01:13:42 +23:58
 5.     0 Taavi Tiganik             Ahja       01:13:42 +23:58
 7.  2309 Herje Aibast              Ilves      01:22:29 +32:45
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:44:08 +54:24
M16 Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:31:36
 2. 15368 Nansen Palo               Võru       00:38:22 +06:46
 3. 15090 Mihkel Abram              Tammed     00:40:14 +08:38
M21B Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     00:36:19
 2. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:37:11 +00:52
 3. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:37:12 +00:53
 4.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:37:40 +01:21
 5.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:39:13 +02:54
 6. 10550 Riho Klement              TÜ         00:39:35 +03:16
 7. 19381 Mihkel Ambre              Fleep      00:40:24 +04:05
 8.  7775 Oleg Koshik               SRD        00:42:43 +06:24
 9.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:45:01 +08:42
10. 20236 Ivo Tamm                  Tartu      00:45:27 +09:08
11.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:46:54 +10:35
12. 13905 Juhan Sedman              TÜ         00:48:36 +12:17
13.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:48:38 +12:19
14. 20853 Tanel Tamm                TKog       00:54:13 +17:54
M50 Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:35:31
 2.  4945 Tarvo Kiudma              Tartu Suus 00:36:43 +01:12
 3. 18049 Madis Haug                Võru       00:39:14 +03:43
 4.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 00:43:29 +07:58
 5.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:44:37 +09:06
M55 Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:36:27
 2. 13065 Argo Laanemaa             SWE        00:41:53 +05:26
 3. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 00:54:10 +17:43
M60 Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:39:44
 2.  4451 Arno Kurtmann             Põlva      00:46:13 +06:29
 3.   247 Arvo Kivikas              Ilves      00:50:00 +10:16
 4.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      00:51:19 +11:35
 5. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     00:55:23 +15:39
 6.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:58:26 +18:42
 7. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 01:27:21 +47:37
N18 Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:34:44
 2. 10315 Mari Linnus               Peko       00:36:00 +01:16
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:37:45 +03:01
 4. 17668 Anete Saar                Kobras     00:47:27 +12:43
 5. 16072 Mareli Vaher              Katoliku   01:18:51 +44:07
N21A Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:38:17
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       00:39:53 +01:36
 3. 14788 Birgit Russka             Kobras     00:52:13 +13:56
 4. 21842 Susann Kivi               TÜ         00:59:54 +21:37
N35 Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8608 Ester Parksepp            Põlva Matk 00:43:01
 2. 21292 Kristine Tamm             Põlva      00:43:10 +00:09
 3. 17272 Kersti Jääger             TÜ         00:43:58 +00:57
 4. 19535 Helina Kolsar             Põlva      01:10:41 +27:40
 5. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  01:13:15 +30:14
N40 Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     00:35:39
 2. 25975 Katrin Vernik             Tartu      00:58:22 +22:43
N45 Rada (4): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:40:03
 2. 11646 Küllike Jaama             Peko       00:45:11 +05:08
 3.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:47:20 +07:17
 4.   213 Saima Värton              Kobras     00:48:16 +08:13
 5. 16421 Epp Voitka                Võru       00:50:42 +10:39
 6.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:53:25 +13:22
 7. 24298 Helve Kansi               Lehola     00:54:29 +14:26
 8.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     00:55:06 +15:03
 9.  2008 Ellen Lembra              Kape       00:57:54 +17:51
10.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:00:38 +20:35
11. 13252 Terje Aloel               Suusahullu 01:21:39 +41:36
11.  5187 Kristiina Ojamäe          Suusahullu 01:21:39 +41:36
VIPT Rada (5): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:30:40
 2. 23395 Markus Juhkam             Kobras     00:33:07 +02:27
 3.  4892 Kuldar Kaljurand          Tartu Ülik 00:33:10 +02:30
 4.  3380 Milja Webber              Võru       00:36:32 +05:52
 5.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:39:01 +08:21
 6.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:39:29 +08:49
 7.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:42:25 +11:45
 8.  4386 Karina Kivikas            Ilves      00:43:57 +13:17
 9. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         00:48:01 +17:21
10.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     00:48:03 +17:23
11. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:49:00 +18:20
12. 24331 Rainet Liivago            Põlva      00:50:44 +20:04
13. 12746 Paul Piirimäe             Kobras     00:52:48 +22:08
14.  3333 Agris Ambos               Võru       00:55:27 +24:47
15.  5271 Marje Zernant             Ilves      01:04:36 +33:56
16. 25764 Birgit Pokk               Põlva      01:04:37 +33:57
17. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:09:15 +38:35
M65 Rada (5): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:36:12
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:38:37 +02:25
M70 Rada (5): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:43:05
 2.   706 Endel Remmet              Kape       00:49:41 +06:36
 3.  1072 Heiki Rammul              Ilves      00:50:01 +06:56
 4.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:51:39 +08:34
 5.   227 Jaan Miljan               Kape       00:57:30 +14:25
N16 Rada (5): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   00:44:55
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:47:50 +02:55
N50 Rada (5): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:26:39
N55 Rada (5): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:53:10
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       01:09:03 +15:53
N60 Rada (5): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:42:48
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:57:55 +15:07
N65 Rada (5): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:44:01
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:48:12 +04:11
 3.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:48:14 +04:13
N70 Rada (5): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:05:58
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:09:45 +03:47
M14 Rada (6): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:29:15
 2. 25842 Darius Kostõgov           Põlva Spor 00:44:30 +15:15
 3. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:46:31 +17:16
 4. 20227 Jakob Koppel              Katoliku   00:52:11 +22:56
 5. 18041 Daniel Sibul              Kobras     00:57:34 +28:19
 6. 11917 Otto Georg Kikerpill      Katoliku   01:06:45 +37:30
M75 Rada (6): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:37:32
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:54:24 +16:52
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:07:56 +30:24
VIPL Rada (6): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28660 Merli Ermel               Kobras     00:33:21
 2.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     00:35:43 +02:22
 3.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:36:32 +03:11
 4. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:40:01 +06:40
 5. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:42:34 +09:13
 6.   779 Karli Lambot              ACE Logist 00:44:18 +10:57
 7. 27125 Katre Pelisaar                       00:44:19 +10:58
 8.  4239 Katri Enno                Võru       00:46:09 +12:48
 9. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 00:46:58 +13:37
10. 28240 Christiine Lepp           Kobras     00:47:57 +14:36
11. 23922 Raili Klee                Põlva      00:48:14 +14:53
12. 24257 Sirli Saar                Sisekaitse 00:56:30 +23:09
13. 28751 Leeni Seppel              Ihamaru    00:56:59 +23:38
14. 14477 Kadri Nurmoja             TÜ         00:58:55 +25:34
15. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      00:59:34 +26:13
16. 10236 Hugo Gregor Kikerpill     Tartu Kato 01:01:30 +28:09
17. 28980 Nele-Triin Saago          SK Serviti 01:05:33 +32:12
18. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 01:05:52 +32:31
19. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 01:06:06 +32:45
N14 Rada (6): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15091 Iris Abram                Tammed     00:29:52
 2. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:44:25 +14:33
 3. 21846 Elisabeth Jentson         Kivimäe põ 01:08:25 +38:33
M12 Rada (7): 9 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17786 Audun Palo                Võru       00:21:00
 2. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:31:23 +10:23
 3. 19487 Romet Paatsi              Põlva Spor 00:40:51 +19:51
 3. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva Spor 00:40:51 +19:51
 5. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:40:56 +19:56
 6. 10725 Juhan Pae                 Tartu      01:00:58 +39:58
 7. 18217 Timo Poopuu               Tartu      01:10:56 +49:56
N12 Rada (7): 9 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:24:02
 2. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:27:51 +03:49
 3. 15857 Kreeta Roose              Mart Reini 00:31:31 +07:29
 4. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:32:13 +08:11
 5. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:37:09 +13:07
 6. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:48:14 +24:12
 7. 16073 Mirtel Vaher                         01:05:09 +41:07
 8. 21351 Lilian Poopuu             Tartu      01:10:16 +46:14
M10 Rada (8): 7 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28207 Enriko Lutsar             Põlva Kool 00:17:34
M08 Rada (8): 7 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21228 Manivald Jakobson         Põlva      00:16:18
 2. 15085 Koit Hallik               Tartu      00:20:26 +04:08
 3. 20869 Richard Toomas Tammaru    Tartu      00:24:23 +08:05
 4.     0 Robert Webber             USA        00:26:58 +10:40
 5.     0 Gregory Webber            USA        00:28:05 +11:47
 6. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:47:07 +30:49
 7. 22517 Hugo Roose                           00:55:21 +39:03
N10 Rada (8): 7 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12150 Hele Jakobson             Põlva Spor 00:10:23
 2. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:18:28 +08:05
 3. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras     00:22:46 +12:23
 4. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva kool 00:35:40 +25:17
N08 Rada (8): 7 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:16:15
 2. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva Kool 00:17:29 +01:14
 3. 28215 Kaisa Noormets            Põlva Kool 00:17:39 +01:24
 4. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:22:37 +06:22
 5. 26911 Kristiina Laura Enno      Võru       00:41:59 +25:44
MRO Rada (9): 21 KP 10.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2452 Margus Hallik             LUS        00:39:49
 2.   891 Priit Poopuu              JOKA       00:43:12 +03:23
 3.  6080 Riivo Roose               Tartu      00:43:38 +03:49
 4.  8646 Sander Mirme              Võru       00:46:42 +06:53
 5.  4107 Mait Mändmets             Rae        00:54:54 +15:05
 6.  2012 Raul Olesk                Kobras     00:58:31 +18:42
 7.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      01:01:03 +21:14
 8.  3449 Eero Joonas               Võru       01:01:06 +21:17
 9. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras     01:08:41 +28:52
10.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:09:38 +29:49
11.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     01:13:17 +33:28
12. 23225 Richard Luhtaru                      01:24:08 +44:19
13. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     01:25:12 +45:23
14. 17356 Mattias Maidla            Kobras     01:25:35 +45:46
15. 11970 Robert Sander             Ilves      02:02:00 +82:11
NRO Rada (9): 21 KP 10.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:53:28
 2. 25168 Geteli Hanni              Kobras     01:27:13 +33:45
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:07:19 20p
 2. 22293 Marko Kukk                Pudru talu 01:43:02 20p
 3. 13517 Raido Viks                Võru       00:52:14 18p
 4. 23482 Argo Normak                          01:10:11 18p
 5. 23218 Hannes Kuslap             Hugo Treff 00:38:31 16p
 6. 23391 Krister Kasemaa           Miina Härm 00:38:43 16p
 7. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:55:47 16p
 8.  2684 Vallo Vaher               JOKA       01:04:34 16p
 9.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:11:04 15p
10. 22291 Mart Kukk                 Rõuge PK   02:04:56 14p
11.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:34:27 12p
12.   740 Helle Mürk                Võru       00:50:57 12p
13. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:52:06 11p
14. 18505 Juta Valli                Võru       00:45:12 10p
15.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:50:07 10p
16. 28213 Kertu Noormets            Põlva Kool 00:40:18 9p
17. 17668 Anete Saar                Kobras     00:44:27 9p
18. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:26:49 8p
19. 21352 Kaili Trossmann           tartu      01:11:21 8p
20.     0 Annika Oras               Põlva      00:14:00 7p
21. 28216 Karin Noormets            Põlva      00:17:39 7p
22. 28208 Sigrid Lutsar             Põlva      00:17:49 7p
23.  3654 Maarja Punak              Kobras     00:25:42 7p
24. 26323 Egert Laanjõe                        00:36:35 7p
25. 21442 Juhan Mahla               Peko       00:43:34 7p
26.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK  00:39:51 5p
27. 22287 Taavi Tamm                TaHK       00:36:50 3p
#1 Rada (M21E): 25 KP 8.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     00:54:46
 2.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21E     00:57:50 +03:04
 3. 21845 Siim Klais                Tartu     M21E     00:58:38 +03:52
 4. 19690 Marko Teder               Kape      M21E     00:58:39 +03:53
 5.  4169 Märt Roosaare             Ilves     M21E     00:59:51 +05:05
 6.   556 Alar Abram                Tammed    M21E     01:01:11 +06:25
 7.  5096 Madis Osjamets                      M21E     01:02:49 +08:03
 8.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M21E     01:04:05 +09:19
 9. 18035 Timo Palo                 Võru SK   M21E     01:04:36 +09:50
10.  4306 Maiki Maalberg            Võru      M21E     01:12:25 +17:39
11.  4390 Stanislav Tolmatsov       Ida-VirumaM21E     01:15:14 +20:28
12. 22239 Mikk Puustusmaa           TÜ        M21E     01:17:30 +22:44
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:18:54 +24:08
14. 20614 Maido Mäoma               Linea SisuM21E     01:24:07 +29:21
15.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:34:02 +39:16
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 19 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M18      00:40:07
 2.  4821 Erko Jakobson             Kobras    M35      00:43:22 +03:15
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:46:57 +06:50
 4. 19681 Mart Koppel               Sangar    M45      00:47:05 +06:58
 5.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:47:32 +07:25
 6.  2701 Siim Vanahans             Kobras    M35      00:48:32 +08:25
 7.  4962 Antti Roose               Kobras    M45      00:49:30 +09:23
 8.  1310 Kaljo Julge               Kape      M40      00:51:59 +11:52
 9. 13781 Mihkel Mahla              Peko      M18      00:54:07 +14:00
10.   179 Inno Ling                 Lehola    M45      00:54:25 +14:18
11.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:54:55 +14:48
12.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:55:23 +15:16
13.  1938 Raul Kangur               Peko      M45      00:55:54 +15:47
14.  9430 Kaisa Sander              Ilves     N21E     00:55:56 +15:49
15.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     00:56:11 +16:04
16.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:56:36 +16:29
17.  2191 Eero Mõttus               Võru      M40      00:58:21 +18:14
18. 13522 Inga Siegert              Võru      N21E     00:58:35 +18:28
19. 12386 Tarmo Raidma              Tartu     M45      01:00:00 +19:53
20.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:00:10 +20:03
21. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M45      01:01:31 +21:24
22. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK M35      01:02:17 +22:10
23.  5691 Silja Olesk               Kobras    N21E     01:02:20 +22:13
24. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa  M35      01:03:39 +23:32
25.  5042 Henn Antson               EKJ SK    M45      01:03:42 +23:35
26. 28297 Erkki Lepik                         M40      01:03:44 +23:37
27. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnM40      01:04:40 +24:33
28.  3820 Silver Rebenits           Kape      M40      01:05:34 +25:27
29.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21E     01:07:02 +26:55
29. 30169 Raul Adari                          M21A     01:07:02 +26:55
31.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM35      01:08:51 +28:44
32. 19378 Rainer Mägi               Võru      M21A     01:09:53 +29:46
33.   483 Aare Huik                 Võru      M45      01:13:04 +32:57
34. 20534 Koit Kolsar               Kobras    M40      01:14:13 +34:06
35.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     M40      01:14:52 +34:45
36.  3408 Mait Vaiksaar             Lehola    M35      01:14:56 +34:49
37.  6099 Annika Vaiksaar                     N21E     01:14:57 +34:50
#3 Rada (VIPP): 16 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 28252 Taavi Torga                         VIPP     00:49:44
 2.  6315 Kelli Marie Jaama         Peko      VIPP     01:05:02 +15:18
 3.  7087 Taavi Pae                 Tartu     VIPP     01:10:09 +20:25
 4. 25770 Heiki Hanni               Põlva     VIPP     01:12:12 +22:28
 5.  3533 Liisa Tiganik                       VIPP     01:13:42 +23:58
 5.     0 Taavi Tiganik             Ahja      VIPP     01:13:42 +23:58
 7.  2309 Herje Aibast              Ilves     VIPP     01:22:29 +32:45
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:44:08 +54:24
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 16 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras    M16      00:31:36
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N18      00:34:44 +03:08
 3.  2003 Jüri Vanaveski            Võru      M50      00:35:31 +03:55
 4.  1965 Monika Piirimäe           Kobras    N40      00:35:39 +04:03
 5. 10315 Mari Linnus               Peko      N18      00:36:00 +04:24
 6.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    M21B     00:36:19 +04:43
 7. 21266 Rein Lani                 Võru      M55      00:36:27 +04:51
 8.  4945 Tarvo Kiudma              Tartu SuusM50      00:36:43 +05:07
 9. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M21B     00:37:11 +05:35
10. 11708 Erik Bleive               Kobras    M21B     00:37:12 +05:36
11.  3022 Kalvo Kriisk              Kape      M21B     00:37:40 +06:04
12. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N18      00:37:45 +06:09
13.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:38:17 +06:41
14. 15368 Nansen Palo               Võru      M16      00:38:22 +06:46
15.  2661 Indrek Mahla              Peko      M21B     00:39:13 +07:37
16. 18049 Madis Haug                Võru      M50      00:39:14 +07:38
17. 10550 Riho Klement              TÜ        M21B     00:39:35 +07:59
18.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:39:44 +08:08
19.  1301 Airi Alnek                Võru      N21A     00:39:53 +08:17
20.   359 Erika Joonas              Võru      N45      00:40:03 +08:27
21. 15090 Mihkel Abram              Tammed    M16      00:40:14 +08:38
22. 19381 Mihkel Ambre              Fleep     M21B     00:40:24 +08:48
23. 13065 Argo Laanemaa             SWE       M55      00:41:53 +10:17
24.  7775 Oleg Koshik               SRD       M21B     00:42:43 +11:07
25.  8608 Ester Parksepp            Põlva MatkN35      00:43:01 +11:25
26. 21292 Kristine Tamm             Põlva     N35      00:43:10 +11:34
27.  6090 Taivo Täht                Tartu linnM50      00:43:29 +11:53
28. 17272 Kersti Jääger             TÜ        N35      00:43:58 +12:22
29.  4381 Indrek Jentson            Kape      M50      00:44:37 +13:01
30.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:45:01 +13:25
31. 11646 Küllike Jaama             Peko      N45      00:45:11 +13:35
32. 20236 Ivo Tamm                  Tartu     M21B     00:45:27 +13:51
33.  4451 Arno Kurtmann             Põlva     M60      00:46:13 +14:37
34.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M21B     00:46:54 +15:18
35.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N45      00:47:20 +15:44
36. 17668 Anete Saar                Kobras    N18      00:47:27 +15:51
37.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:48:16 +16:40
38. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     00:48:36 +17:00
39.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        M21B     00:48:38 +17:02
40.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M60      00:50:00 +18:24
41. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      00:50:42 +19:06
42.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      00:51:19 +19:43
43. 14788 Birgit Russka             Kobras    N21A     00:52:13 +20:37
44.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N45      00:53:25 +21:49
45. 16220 Riho Laanoja              Räpina valM55      00:54:10 +22:34
46. 20853 Tanel Tamm                TKog      M21B     00:54:13 +22:37
47. 24298 Helve Kansi               Lehola    N45      00:54:29 +22:53
48.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      00:55:06 +23:30
49. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää    M60      00:55:23 +23:47
50.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      00:57:54 +26:18
51. 25975 Katrin Vernik             Tartu     N40      00:58:22 +26:46
52.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M60      00:58:26 +26:50
53. 21842 Susann Kivi               TÜ        N21A     00:59:54 +28:18
54.  4499 Kaie Konsap               Võru      N45      01:00:38 +29:02
55. 19535 Helina Kolsar             Põlva     N35      01:10:41 +39:05
56. 26317 Liina Vagula              Laheda SK N35      01:13:15 +41:39
57. 16072 Mareli Vaher              Katoliku  N18      01:18:51 +47:15
58.  5187 Kristiina Ojamäe          SuusahulluN45      01:21:39 +50:03
58. 13252 Terje Aloel               SuusahulluN45      01:21:39 +50:03
60. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste NM60      01:27:21 +55:45
#5 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60,N65,N70): 13 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras    VIPT     00:30:40
 2. 23395 Markus Juhkam             Kobras    VIPT     00:33:07 +02:27
 3.  4892 Kuldar Kaljurand          Tartu ÜlikVIPT     00:33:10 +02:30
 4.  3685 Mati Külaase              Võru      M65      00:36:12 +05:32
 5.  3380 Milja Webber              Võru      VIPT     00:36:32 +05:52
 6.  4314 Ago Käis                  Kobras    M65      00:38:37 +07:57
 7.  3018 Jaak Reimaa               Ilves     VIPT     00:39:01 +08:21
 8.  1165 Rainer Rammul             Võru      VIPT     00:39:29 +08:49
 9.  5654 Anu Iher                  Tartu     VIPT     00:42:25 +11:45
10.  3235 Anne Arold                Ilves     N60      00:42:48 +12:08
11.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:43:05 +12:25
12.  4386 Karina Kivikas            Ilves     VIPT     00:43:57 +13:17
13.  4910 Leili Prans               Ilves     N65      00:44:01 +13:21
14. 20228 Harriet Koppel            Katoliku  N16      00:44:55 +14:15
15. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N16      00:47:50 +17:10
16. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ        VIPT     00:48:01 +17:21
17.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    VIPT     00:48:03 +17:23
18.   707 Riina Kivikas             Ilves     N65      00:48:12 +17:32
19.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N65      00:48:14 +17:34
20. 15088 Villem Piirimäe           Kobras    VIPT     00:49:00 +18:20
21.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:49:41 +19:01
22.  1072 Heiki Rammul              Ilves     M70      00:50:01 +19:21
23. 24331 Rainet Liivago            Põlva     VIPT     00:50:44 +20:04
24.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M70      00:51:39 +20:59
25. 12746 Paul Piirimäe             Kobras    VIPT     00:52:48 +22:08
26.  3910 Aino Koser                Ilves     N55      00:53:10 +22:30
27.  3333 Agris Ambos               Võru      VIPT     00:55:27 +24:47
28.   227 Jaan Miljan               Kape      M70      00:57:30 +26:50
29.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N60      00:57:55 +27:15
30.  5271 Marje Zernant             Ilves     VIPT     01:04:36 +33:56
31. 25764 Birgit Pokk               Põlva     VIPT     01:04:37 +33:57
32.   146 Maie Abram                Ilves     N70      01:05:58 +35:18
33.  5017 Heli Viks                 Võru      N55      01:09:03 +38:23
34. 21350 Epp Metsaluik             Kobras    VIPT     01:09:15 +38:35
35.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N70      01:09:45 +39:05
36. 15393 Krista Kõlli              Võru      N50      01:26:39 +55:59
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kobras    M14      00:29:15
 2. 15091 Iris Abram                Tammed    N14      00:29:52 +00:37
 3. 28660 Merli Ermel               Kobras    VIPL     00:33:21 +04:06
 4.  7771 Liisi Jakobson            Kobras    VIPL     00:35:43 +06:28
 5.  8999 Tarmo Vist                Kobras    VIPL     00:36:32 +07:17
 6.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M75      00:37:32 +08:17
 7. 28299 Rene Prillop              Tartu     VIPL     00:40:01 +10:46
 8. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:42:34 +13:19
 9.   779 Karli Lambot              ACE LogistVIPL     00:44:18 +15:03
10. 27125 Katre Pelisaar                      VIPL     00:44:19 +15:04
11. 16222 Karoliina Kets            Kobras    N14      00:44:25 +15:10
12. 25842 Darius Kostõgov           Põlva SporM14      00:44:30 +15:15
13.  4239 Katri Enno                Võru      VIPL     00:46:09 +16:54
14. 16600 Rasmus Saare              Kobras    M14      00:46:31 +17:16
15. 25944 Karen Saadik              Serviti SKVIPL     00:46:58 +17:43
16. 28240 Christiine Lepp           Kobras    VIPL     00:47:57 +18:42
17. 23922 Raili Klee                Põlva     VIPL     00:48:14 +18:59
18. 20227 Jakob Koppel              Katoliku  M14      00:52:11 +22:56
19.   718 Martin Tõrra              Kobras    M75      00:54:24 +25:09
20. 24257 Sirli Saar                SisekaitseVIPL     00:56:30 +27:15
21. 28751 Leeni Seppel              Ihamaru   VIPL     00:56:59 +27:44
22. 18041 Daniel Sibul              Kobras    M14      00:57:34 +28:19
23. 14477 Kadri Nurmoja             TÜ        VIPL     00:58:55 +29:40
24. 25918 Kersti Kõrge              Põlva     VIPL     00:59:34 +30:19
25. 10236 Hugo Gregor Kikerpill     Tartu KatoVIPL     01:01:30 +32:15
26. 28980 Nele-Triin Saago          SK ServitiVIPL     01:05:33 +36:18
27. 25919 Tiina Saago               Põlva KoolVIPL     01:05:52 +36:37
28. 25968 Viive Lätt                SK ServitiVIPL     01:06:06 +36:51
29. 11917 Otto Georg Kikerpill      Katoliku  M14      01:06:45 +37:30
30.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M75      01:07:56 +38:41
31. 21846 Elisabeth Jentson         Kivimäe põN14      01:08:25 +39:10
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17786 Audun Palo                Võru      M12      00:21:00
 2. 14785 Johanna Oras              Kobras    N12      00:24:02 +03:02
 3. 14845 Maarja Oras               Kobras    N12      00:27:51 +06:51
 4. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras    M12      00:31:23 +10:23
 5. 15857 Kreeta Roose              Mart ReiniN12      00:31:31 +10:31
 6. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru      N12      00:32:13 +11:13
 7. 15147 Mari Iher                 Tartu     N12      00:37:09 +16:09
 8. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva SporM12      00:40:51 +19:51
 8. 19487 Romet Paatsi              Põlva SporM12      00:40:51 +19:51
10. 26392 Henri Prillop             Tartu KiviM12      00:40:56 +19:56
11. 13105 Ebe Hallik                Tartu     N12      00:48:14 +27:14
12. 10725 Juhan Pae                 Tartu     M12      01:00:58 +39:58
13. 16073 Mirtel Vaher                        N12      01:05:09 +44:09
14. 21351 Lilian Poopuu             Tartu     N12      01:10:16 +49:16
15. 18217 Timo Poopuu               Tartu     M12      01:10:56 +49:56
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 12150 Hele Jakobson             Põlva SporN10      00:10:23
 2. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva     N08      00:16:15 +05:52
 3. 21228 Manivald Jakobson         Põlva     M08      00:16:18 +05:55
 4. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva KoolN08      00:17:29 +07:06
 5. 28207 Enriko Lutsar             Põlva KoolM10      00:17:34 +07:11
 6. 28215 Kaisa Noormets            Põlva KoolN08      00:17:39 +07:16
 7. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras    N10      00:18:28 +08:05
 8. 15085 Koit Hallik               Tartu     M08      00:20:26 +10:03
 9. 28811 Saskia Lätt               Kobras    N08      00:22:37 +12:14
10. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras    N10      00:22:46 +12:23
11. 20869 Richard Toomas Tammaru    Tartu     M08      00:24:23 +14:00
12.     0 Robert Webber             USA       M08      00:26:58 +16:35
13.     0 Gregory Webber            USA       M08      00:28:05 +17:42
14. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva koolN10      00:35:40 +25:17
15. 26911 Kristiina Laura Enno      Võru      N08      00:41:59 +31:36
16. 25175 Kiur Hallik               Tartu     M08      00:47:07 +36:44
17. 22517 Hugo Roose                          M08      00:55:21 +44:58
#9 Rada (MRO,NRO): 21 KP 10.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2452 Margus Hallik             LUS       MRO      00:39:49
 2.   891 Priit Poopuu              JOKA      MRO      00:43:12 +03:23
 3.  6080 Riivo Roose               Tartu     MRO      00:43:38 +03:49
 4.  8646 Sander Mirme              Võru      MRO      00:46:42 +06:53
 5.  4238 Eleri Hirv                Võru      NRO      00:53:28 +13:39
 6.  4107 Mait Mändmets             Rae       MRO      00:54:54 +15:05
 7.  2012 Raul Olesk                Kobras    MRO      00:58:31 +18:42
 8.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     MRO      01:01:03 +21:14
 9.  3449 Eero Joonas               Võru      MRO      01:01:06 +21:17
10. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras    MRO      01:08:41 +28:52
11.  4314 Ago Käis                  Kobras    MRO      01:09:38 +29:49
12.  4991 Samuel Kolsar             Kobras    MRO      01:13:17 +33:28
13. 23225 Richard Luhtaru                     MRO      01:24:08 +44:19
14. 17670 Mihkel Liivago            Kobras    MRO      01:25:12 +45:23
15. 17356 Mattias Maidla            Kobras    MRO      01:25:35 +45:46
16. 25168 Geteli Hanni              Kobras    NRO      01:27:13 +47:24
17. 11970 Robert Sander             Ilves     MRO      02:02:00 +82:11

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 17.07.2018 23:58:43 Kobras